Viedokļi: Politiskais bez cilvēcīgā ir mēsli 10 komentāri
 
Viedokļi

Politiskais bez cilvēcīgā ir mēsli

 

Viena no emocionālākajām fotogrāfijām, kas man atmiņā, ir tā, kur Kventins Tarantīno sēž uz zemes pie krievu dzejnieka Borisa Pasternaka kapa. 2004. gadā, atbraucis uz Maskavas kinofestivālu ar savu filmu Nogalināt Bilu 2, Tarantīno jau bezmaz uz lidmašīnas trapa lūdzis sagaidītājus aizvest viņu pie Pasternaka. Pasēdējis pie dzejnieka kapa, režisors esot paņēmis līdzi skumjas, sliktu garastāvokli un margrietiņu.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [10]
#
Gunta Leona 11.janvāris 2017 18:25 atbildēt
Latviešu cilvēkiem patīk mēsli. Viņi joprojām uzskata, ka Augeja staļļi paši tīrās
 
#
vecis 11.janvāris 2017 11:59 atbildēt
Pa virtuves logu no rītiem redzu Rīgai tuvojošos Maskava-Rīga sastāvu.Sākot no decembra 20-jiem datumiem strauji pieauga vagonu skaits un vidēji to bija 17,katru rītu. Parasti to ir 8-10 . Tātad tikai ar vilcieniem sagaidīt Jauno gadu šeit ieradās vairāki tūkstoši cilvēku ,viesnīcas ziņoja ,ka aizpildītas , restorāni un kafejnīcas strādāja ar pilnu slodzi. Bet ir arī lidmašīnas un automašīnas. Varbūt gaidīsim ,ka šie atbraucēji kuri te atstāja visai ievērojamas tēriņu summas ,neatzīmē Jaunā gada iestāšanos domās un skaipā būdami kopā ar tuviniekiem un šejienes radiem ! Neoficiāli to cilvēki dara un darīs un par to nu galīgi nav jāuztraucas.
 
#
Pjotrs Aņisimovič Meškovs ar Vinsentu vegu 10.janvāris 2017 14:25 atbildēt
nudien nav saprotams, kas notiek !, vai kventinam tarantulam bija piekārta šiltīte "man ir beigtu nēģeru novietne pagalmā, margrietiņas un slikts garastāvoklis"??? ko? ko- ko?
 
#
Cilvēciskums ir atjaunot aizliegtos 1938.gada statūtus Māmuļā! 10.janvāris 2017 12:57 atbildēt
Māmuļu tautai ! - Nevis komunistu un čekistu nezvēriem!
 
#
ESMAIJA 10.janvāris 2017 12:52 atbildēt
Nezinu, vai pratīšu pateikt, ko sirdī domāju - Visu politizēt, lai iegūtu atbalstītājus - tā ir mūsu politiķu rūpīgi izstrādāta taktika. Re, un tādi "Fēļi", kas šeit oponē Avotiņa rakstītajam ir vai nu kāds no viņiem pašiem, vai no tiem, kas jau ir nozombēti, tātad bez savu domu analīzes, un vēlēšanās ar tādiem pašiem 'Fēļiem" nodrošinās iekļūšanu Saeimā. Tiekot pie siles, neko citu nevajaga, pietiek ieturēt šo kursu un barošanās būs nodrošināta. "Fēļi" neizmirs un nemanīs, ka neko citu Latvijai šie PIEKĻUVUŠIE nav spējīgi dot...
 
#
tas 10.janvāris 2017 10:44 atbildēt
tiešām patiesi un cilvēka cienīgi pateikts.
 
#
Fēlis 10.janvāris 2017 8:47 atbildēt
Atcerējās Dzimteni? Labi zinot krievus, varu pateikt, ka lielākajai daļai tā ir uzsļaušana Latvijai, naida izrādīšana, fetišs. Sauciet kā gribat,
 
#
Logičeskijs 10.janvāris 2017 7:51 atbildēt
Tarantino izrādītā cieņa Krievijai (pasēdēšana pie B.Pasternaka kapa) - tāds nieks vien, piliens jūrā salīdzinājumā ar miljonu iizrādīto cieņu ( arī Krievijai), piemēram, apmeklējot Ļeņinu.
 
#
je-bitīt` » Logičeskijs 10.janvāris 2017 8:31 atbildēt
tas toreiz bija nezināšanas un snobisma dēļ,kā tagad,kad tantes fano par saviem elkiem
 
#
Istoričeskijs » je-bitīt` 10.janvāris 2017 13:14 atbildēt
Atmoda 2.toreiz bija.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers