Viedokļi / Valdis Kalnozols

Valdis Kalnozols
 

Valdis Kalnozols

Iesniegums par informācijas iesniegšanu [4]

Piektdiena, 6.janvāris

Ar vien biežāk publiski izskan stāsti un pie manis, kā LR Saeimas deputāta, griežas pilsoņi ar lūgumu palīdzēt un izskaidrot valsts nostājumu jautājumā, par to, ka kāds no vecākiem ļaunprātīgi izmanto savas tiesības, pārkāpjot kopīgas aizgādības tiesības principus un bieži vien klaji ignorējot tiesas lēmumu saskarsmes jautājumos. Pie dotās sistēmas, vai drīzāk atbildīgo iestāžu attieksmes un interpretācijas, rezultātā vecāks pie kura bērns dzīvo, ir tikai jāsamaksā sodi, labākajā gadījumā, ja otrs vecāks ir spējīgs ieguldīt milzīgus līdzekļus juridiskajai aizstāvībai, un joprojām var neievērot bērna intereses, kā arī var veikt tādas darbības, kas varētu negatīvi iespaidot bērna attiecības ar otru vecāku. Vairāk »

Valdis Kalnozols
 

Valdis Kalnozols

Par ministru un pašu algām [5]

Otrdiena, 21.oktobris

Pēdējās dienās tiek aktīvi diskutēts par ministru nepietiekami lielām algām. Jā, tiešam par mazajām algām sūdzas daudzi, Latvijas mazās algas kā galveno iemeslu min tie, kas darba meklējumos pametuši Latviju. Vairāk »

Valdis Kalnozols
 
Valdis Kalnozols
 

Redakcija Twitterī

Elita Veidemane RT @ViktorsBirze: Laikam esmu aizkaitinājis olšūnu izdāļātāju, neirotisko sociopāšu, Sorosa grantu uzlasītāju, PARašistu un citu progresīvo…

Elita Veidemane RT @elzalatv: Sorosieši uzvar konkursos, noklusējot sorosisko pagātni https://t.co/hvLcEFZWTL

Elita Veidemane RT @VRudzitis: Kaut kāds Putnis - https://t.co/MRKBXdVkTC

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers