Viedokļi / Renārs Putniņš

Renārs Putniņš

RAKUS un PSKUS – svarīgāk specializēt, nevis apvienot [1]

Piektdiena, 8.decembris

Ja man kā politiķim un mediķim būtu jāatbild uz jautājumu, vai Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) un Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) apvienošana ir lietderīga, es teiktu, ka tas tomēr nav primāri veicamais uzdevums, lai uzlabotu abu šo slimnīcu darbu un sakārtotu Latvijas veselības aprūpes sistēmu kopumā. Vairāk »

 

Renārs Putniņš

Jaunais likums tikpat impotents kā ministrijas darbs [1]

Ceturtdiena, 30.novembris

Jaunā Veselības aprūpes finansēšanas likuma izstrāde beidzot nonākusi finiša taisnē. Tas nodots apspriešanai un apstiprināšanai Saeimā. Pirms tam, lemjot par valsts budžetu, Saeima jau vienojās 2018. gadā par aptuveni 200 miljoniem eiro palielināt finansējumu veselības aprūpei. Pirmo reizi veselības aprūpes budžets pārsniegs miljardu eiro. Tuvākajos gados tā apmēru iecerēts palielināt pat līdz 4% no IKP. Vairāk »

 
 
 
 

Renārs Putniņš

Vai kārtējā afēra veselības nozarē? [12]

Trešdiena, 15.jūnijs

Latvijas Infektoloģijas Centrs (LIC), kas ir viena no visbiežāk reformētajām medicīnas iestādēm valstī atkal, ir pārmaiņu gaidās. To grasās atdalīt no Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas un padarīt par pilnīgi patstāvīgu saimnieciski juridisku subjektu. Vairāk »

 

Redakcija Twitterī

Elita Veidemane sen nebiju kaut ko tik labu redzējusi. Babilona - Berlīne, vācu seriāls, laiks no 1929. līdz 1934.gadam Vācijā. izc… https://t.co/K5Wd5VHcTh

Elita Veidemane RT @FonoKlubs: Politoloģe un publiciste Elita Veidemane (@elitaveidemane) par Nekvalitatīvās Mūzikas nakti Neatkarīgajā Rīta avīzē.

Elita Veidemane RT @ViktorsBirze: Laikam esmu aizkaitinājis olšūnu izdāļātāju, neirotisko sociopāšu, Sorosa grantu uzlasītāju, PARašistu un citu progresīvo…

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers