Viedokļi: Valdības noteikumi ģimenes ārstu pazemošanai un farmācijas diktēta 113 miljonu naudas sadale 8 komentāri
 
Viedokļi

Valdības noteikumi ģimenes ārstu pazemošanai un farmācijas diktēta 113 miljonu naudas sadale

 

Latvijas iedzīvotāju dzīves ilgums pagarinās straujāk nekā jebkad vēsturē, un pašlaik (līdz galam nezinot 2017. gada rādītājus) sasniedzis 1 mūža gada pagarināšanos 2 gados. Veselīgi nodzīvoto mūža gadu skaits pagarinās līdzīgi. Mātes un bērna mirstība strauji samazinās un atgriežas Eiropas skaitļos (Gunta Belēviča ministrēšanas gados sasniedza Tadžikistānas un Turkmenistānas rādītājus). Latvijas veselības aprūpei - papildus 200 miljoni eiro. Vairāk vai mazāk iedarbināts „zaļais koridors" vēža slimnieku agrīnai diagnosticēšanai. Tā visa ir realitāte, ar to var lepoties un par to var uzteikt veselības ministri.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [8]
#
Troļļu gana gans 4.janvāris 2018 19:40 atbildēt
Apiņa murgojums par veselības aprūpi jau pieejams kopš 23.decembra, bet Troļļu gans par to nav izteicies.... Tomēr taisnība būs tiem, kuri saka, ka ar segvārdu Troļļu gans raksta pats Pēteris Apinis....
 
#
Dodiet tik vēl! 2.janvāris 2018 14:45 atbildēt
Citās ES valstīs medicīnas naudas pareizai sadalei ir nepieciešamas neatkarīgas slimokases.Latvijā miljonus ātri sadalīs ministrijas daudzie ierēdņi!
 
#
čakša 31.decembris 2017 11:18 atbildēt
Ģāa prezidente - nepatīk un viss!
 
#
21x21 27.decembris 2017 11:35 atbildēt
Ko jūs te cepaties par ārstien!!!Nu nav viņi tik nabagi kā pacienti!!!Paskataties-kādas mājas,kākas mašīnas???Padomju laikos bija noteiktas algas un bija PAVISAM CITA ārstēšana!!!Kur lai nem naudu algām?Jāpaceļ nodokļi!Kas tos sedz?Nonokļu masātāji,kas jau tā ir uz izmiršanas robežas!Vai tiešām vajag 1905 gadu,lai valdība nāktu pie prāta???
 
#
Serjoznijs 27.decembris 2017 8:23 atbildēt
Jāskatās, lai valdība nedemisionētu ( nekristu ) un ministrei - jaunajai māmiņai - būtu kur atgriezties darbā.
 
#
taa tas ir » Serjoznijs 28.decembris 2017 21:08 atbildēt
Valdiiba tureesies, jo plaans ir latviesus pazemot liidz dziivnieu liimenim.
 
#
Nožēlojama politika 25.decembris 2017 12:06 atbildēt
Gadiem nepietiekošs finansējums veselības nozarei, bardaks un ministru maiñas virpulis rezultējas ar primārās aprūpes speciālistu pazemošanu, iebiedēšanu, konfliktu radīšanu, savstarpēju rīdīšanu, draudiem un neslavas celšanu. Ko vēl var secināt? Vai jaunie speciālisti vēlas ieñemt šo "cieñpilnas" daudzsološo profesiju? Šī nožēlojamā politika ir pamatīgi iedragājusi gimenes ārstu pašcieñu, diez vai jaunie profesijas pārstāvji spēs izturēt sistēmas uzspiestos noteikumus. Nožēlojami un skumji.
 
#
nomen 23.decembris 2017 13:48 atbildēt
MK noteikumiem jaatbilst buutu Satversmes 90. pantam. Ja noteikumus nevar izlasiit un saprast ierindas pilsonis, tad ir pamats griezties Satversmes tiesaa un atcelt tos 1529.
noteikumus.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers