Viedokļi: Ušakova formula 22 komentāri
 
Viedokļi

Ušakova formula

 

Rīgas mērs Nils Ušakovs ceturtdien ticies ar premjeru Māri Kučinski un izglītības un zinātnes ministru Kārli Šadurski, lai pārrunātu izglītības problēmas. Jau pats fakts, ka amatpersonas sarunājas, ir slavējami – pēdējā laikā galvaspilsētas un valdības saziņā ir bijis maz saprašanās meklējumu. Tagad ir redzams kaut kas līdzīgs dialogam vai vismaz uz to pusi.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [22]
#
Fēlis 4.decembris 2017 15:32 atbildēt
Ai, cik tiem krieviņiem grūti! Neko nesaprot! Mani ar pašvaku krievu valodu armijā iesauca tehniski komplicētā vietā, kur buroties caur shēmām un krievu terminiem reizēm nācās remontēt aparatūru un nekas. Tiku galā. Viss tas ir tukšas runas. Viņi vienkārši grib atpakaļ savu impēriju.
 
#
Antiņš 4.decembris 2017 12:41 atbildēt
Krieviem vēstures nav. Carisko Krieviju pārvaldīja dažādu Eiropas tautību pārstāvji. Tur bija gan vācieši, gan franči, gan leiši, poļi, kā arī tjurku pārstāvji(turki, azerbaidžāni, tatāri, gruzīni, armēņi), kas savā starpā sarunājās franciski, bet vis vidējais slānis( meistari, ārsti) bija vācieši. Tas pats bija Cara armijā kur bija "franču" augstākā vadība, bet vidējā katrs piektais oficieris bija vācietis. Krieviem vēsture sākas ar Jeļcina nākšanu pie varas. Kad bija kāda sacelšanās pret vietējo varnesi, tad ieņemot muižu krievu zemnieki neņēma nekādas mantas(traukus, mēbeles, gleznas) visu sadauzīja, sadedzināja, kā svešu nevajadzīgu, viņu netzītus krāmus.
 
#
Ra » Antiņš 5.decembris 2017 15:07 atbildēt
Atceries Antiņ 1905.gadu Latvijā, cik muižas tika izdemolētas un nodedzinātas....
 
#
Antiņš » Ra 5.decembris 2017 15:18 atbildēt
Pēc dedzinātājus noķēra atrodot pie šiem salaupītās mantas un kazaki nošāva, jeb nosita ar nagaikām.
 
#
Benedikts Arnolds 4.decembris 2017 12:20 atbildēt
protams, Krautmans pareizi sapratis, - kad likvidēs volstrītas zaglīgo starptautisko teroristeļu varzu, arī asv valstele piecelsies no ceļiem !
 
#
LP > savādnieks 4.decembris 2017 12:05 atbildēt
Patriotisms neveidojas uz labklājības pamata. Tādiem, kā tev, varbūt. Kā gan šie visi migranti saskrēja Latvijā okupācijas gados - meklējot labāku dzīvi kā savās sādžās.
 
#
Eksperts » LP > savādnieks 4.decembris 2017 13:25 atbildēt
runā par šodienu, ute, šodien Latvijā nav vairs ne uz kurieni saskriet, ne savu sādžu...un ja rotšildizkārn ījumu apzagtā tautiņas lielākā daļa nedotos labākas dzīves meklējumos uz citām valstīm, te būtu katastrofa !
 
#
savādnieks » LP > savādnieks 4.decembris 2017 14:11 atbildēt
Nu jau tu nonāci pretrunās,tad kāpēc šie migranti te pārcēlās,pats arī atbildēji-''meklējot labāku dzīvi kā savās sādzās''.Tas pats ir šodien,pusmiljons iedzīvotāju ir izdzīti ekonomiskajā trimdā un process neapstājas,pēc A.Kiršteina informācijas,šampinjonu lasīšanai jau pieteikušies ap 150 gribētāju un rekrūtētāji vēl atgriezīsies,tad pasaki,KĀPĒC CILVĒKI AIZBRAUC NO LV (?!)
 
#
Džoks » savādnieks 5.decembris 2017 13:43 atbildēt
Kad pašam istaba neslaucīta, tad vispareizākā rīcība aiziet pārgulēt pie tīrīgas un sakoptas atraitnes un pārgulēt uz tīriem palagiem. Tas nekas, ja viņa pēc tam lūdz viņai izslaucīt skursteni.
 
#
yyy 4.decembris 2017 12:01 atbildēt
Ja vēlas svešvalodu , tad par saviem līdzekļiem. Krievi taču nav tik stulbi, ka nespētu mācīties Valsts valodā. Te ir cita lieta - negribēšana. Bijusī okupētājvaloda nevēlas zaudēt savas privilēģijas savulaik okupētajā zemē.
 
#
vendetta 4.decembris 2017 10:38 atbildēt
Tas ir solis pareizā virzienā un var to tikai apsveikt,jo pārāk ilgi ir turpinājusies tā pretstāve,kas bija izdevīga abiem pretējiem radikālajiem politiskajiem spārniem.
 
#
Kāpēc 4.decembris 2017 9:51 atbildēt
no visas rīdzinieku naudas? Vai N.Ušakovs to vienpersoniski izlēma?
 
#
Nja 4.decembris 2017 9:45 atbildēt
NRA pirms katra raksta jāliek brīdinājums kā uz tabakas, - saturs ir valsts sagrābēju propagandas inde. Lietot tikai neliešu izpētēs nolūkos.
 
#
savādnieks 4.decembris 2017 9:24 atbildēt
Nu ko,izklausās lielisks kompromis,bet histēriķi vienmēr atradīs ''sazvērestības '' teorijas (E.Veidemane)
 
#
Nja » savādnieks 4.decembris 2017 9:46 atbildēt
Veidemanei uzdevums tāds - kaitināt krievus, lai neaizmūk no putina vietējiem līdzskrējējiem.
 
#
savādnieks » Nja 4.decembris 2017 11:09 atbildēt
Tikai blakus rakstā par balalaiku Veidemanei nācies atzīt savu nacionāļu bezspēcību RD.Ar savu naida kurināšanas platformu-''Krievi nāk'' šī partija atbaida investorus,naido iedzīvotājus un liek saprast,ka šai valstī noteicošais ir tautībai.Bet jebkuras valsts PATROTISMS tiek būvēts uz LABKLĀJĪBAS pamatiem.
 
#
Rīmnieks » savādnieks 4.decembris 2017 12:21 atbildēt
jā, veidemaņveidīgās vankšķes ir kas īpaši derdzīgs...
 
#
. » savādnieks 4.decembris 2017 13:07 atbildēt
paldies dievam, ka vismaz Veidemane redz bīstamību, ko rada šādi ušakovi. valsts var arī nebūt tādu uškariku dēļ.
 
#
Tie » . 4.decembris 2017 19:24 atbildēt
ir vecuma murgi
 
#
. » . 5.decembris 2017 7:30 atbildēt
es tev jūtu līdzi.
 
#
Tālis 4.decembris 2017 9:22 atbildēt
Ušakovs spriež neprofesionāli - ir dienā stundu skaits, kuru pārsniedzot bērnam rodas pārslodze. Terminololoģiju apgūt divās valodās ir visai sarežģiti. Kur radīsies skolotāji, kas mācīs divās valodās.Studijas būs latviešu valodā, protams, ja studēs Krievijā. Profesionālās
izglītiības iestādēs (pēc 9klases) visi audzēkņi mācās fiziku latviešu valodā. Rezumē - politisks gājiens!
 
#
ra » Tālis 5.decembris 2017 15:14 atbildēt
Vai tagad dzimst vārgāki bērni? Manā bērnībā krievu valodu saka mācīt no otrās klases, angļu vai vācu no piektās klases un nebijām pārslogoti....
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers