Komentāri / Sātaniskie zombiji nacionālajā kultūrtelpā
 

46 komentāri

ppikols
Nu, IR jau NRA ir dadzis acii.
19.maijs 2017, 8:17 Atbildēt
IIn God We Trust
NRA nav dadzis acī, bet gan krievu hibrīdkara ierocis un putlerisma rupors. Tikai bijusī LPSR kompartijas avīze spēj ko šādu publicēt un noliegt liberālās vērtības, kam pateicoties Eiropa ir spējusi attīstīties par vienu no pārtikušākajām Pasaules daļām, kamēr "ortodoksālie" krievi paliek savā vietā - paka*ā.
20.maijs 2017, 10:53 Atbildēt
vvai vai vai
nu šī nu te komentāru rindā vislielākā muļķība. Parādiet man vienu valsti, kura Eiropā un arī pasaulē attistijusies pateicoties liberālajām "vērtībām"! Protams, ja par to neuzskata liberālo "vērtību" uzspiešanu mazākām, vājākām valstīm, tajā skaitā Latvijai, un tai pat laikā nekad , nekad šīs "vērtības" nepielietojot pašu zemē
20.maijs 2017, 12:02 Atbildēt
AAsais
Eiropa neattīstījās ar liberālajām vērtībām, bet gan ar veselo saprātu. Liberālās vērtības sāka uzspiest pēckara Vācijai, bet 80 tajos redzot kā labu paverdzināšanas ieroci, to sāka izmantot ideoloğijas veidošanai pasaulē.
Realizējot degradējošu filosofiju, nākotne nevar būt vērsta uz attīstību. Īsāk sakot, ja gribi neierobežoti apmierināt savas dzīvnieciskās tieksmes, būs vien jāatgriežas koku lapotnēs.
21.maijs 2017, 1:28 Atbildēt
TTālis
Izlasīju - autoram slimības pazīmes!
19.maijs 2017, 8:25 Atbildēt
VViks
Laikam būsi dakteris?
19.maijs 2017, 9:42 Atbildēt
oopā
Kādas?!?
19.maijs 2017, 9:46 Atbildēt
aak
Ak, kopš 1998.gadā Inese Voika nekaunīgi pārņēma korupcijas apkarošanas organizācijas izveidi un atdeva sorosa fonda pārraudzībā, nekas valstij un tautai nozīmīgs tur nav darīts. Viena vienīga barotava un karjeristu-prodžektu rakstītāju un grantu saņēmēju audzētava
19.maijs 2017, 9:51 Atbildēt
AApmierinātais
Sorosa fondu un visus Latvijā saistītos uz Sorosa fondu, gan organizācijas gan personas vajag likvidēt, paziņot ārpus likuma un sasēdināt cietumos jo tie kas strādā pasaulē visiem zināma noziedznieka vārdā un uzdevumā ir noziedznieki, turklāt mirkstoši asinīs pāri galvai tāpat kā noziedznieks un tautu slepkava Soross.
Atgādināšu ka izglītības sistēma Latvijā ir sagrauta pateicoties noziedzniekam sorosam un tagad izglītība Latvijā tyiek pasniegta balstoties uz šī noziedznieka institūtos speciāli izstrādātas ideoloģijas speciāli postpadomju valstīm lai sagrozītu un nojauktu bērnos mentālo saprātu atsienot tos no vecākiem, vai precīzāk, liedzot vecākiem un skolai audzināt bērnus.
19.maijs 2017, 10:31 Atbildēt
nnepiesātinātā
Tautu slepkava - Soross, J.V. Staļins - tautu tēvs :)
19.maijs 2017, 12:39 Atbildēt
GGunārs
Tas par sorosa ietekmi uz skolām liekas gaužām aplams apgalvojums. Ja tas tiek balstīts uz personiskiem novērojumiem un/vai pieredzi, tad iesaku šo nelāgo situāciju vērst par labu. Nezinu, uztaisiet sorosa aprunāšanas vakaru vai kādu citu pasākumu kurā visi varētu atrast savas kopīgās intereses.
19.maijs 2017, 18:55 Atbildēt
sslavēju par ideoloģisko izturētību
Ko citu V-pils taure varētu sēkt?Vai,vai ne visa nauda nonāk īstajās kabatas?
19.maijs 2017, 11:42 Atbildēt
KKuzja
ak ta nažuki arī sorosistu rindās,ain,cvai,drai:solī-solī-solītī!?
19.maijs 2017, 12:29 Atbildēt
ssavādnieks
Tātad Delna & Providus atraduši mājvietu kultūrā,smels KKF,tagad nav jāmeklē atbildes arī cirka sakarā.Nu,nu.....
19.maijs 2017, 13:03 Atbildēt
MMelnā Lapsa
Izskatās, ka mans komentārs ir "nocenzēts". Nekādas apvainošanās. Vienkārši tīri profesionāls jautājums moderātoram – par ko? Jo kā bijušais žurnālists centos izteikties maksimāli korekti (salīdzinot ar citiem komentiem). Respektīvi – arī noderēs nākotnei – kādus jautājumus/faktus/postulātus labak neaizskart?
19.maijs 2017, 14:22 Atbildēt
ccenzorei ūsas u, līkas kājas un olž elpa
jā, te kaut kāda smerdele dzēs komus, acīmredzot kamer priekšniecība atvaļinājusies šī smirduļo...
19.maijs 2017, 14:31 Atbildēt
MMelnā Lapsa
Šādiem apzīmējumiem nekādi nevaru piekrist. Cilvēks pilda savus profesionālos pienākumus. Un šāda attieksme nekādi neveicina dialogu, bet gan vairo nekonstruktīvismu.
19.maijs 2017, 14:46 Atbildēt
GGunārs
Drīkst jautāt kas bija minēts šajā komentārā? Personīgi neesmu saskāries ar savu publicēto komentāru cenzūru.
19.maijs 2017, 18:50 Atbildēt
AApoplektiskais
es neticu ka grišāne sūkātu putnim , īpaši jau ja tas sen nebūtu mazgājies.
19.maijs 2017, 14:30 Atbildēt
::)
Grišāne ir viena no zinošākajām un principiālākajām juristēm valsts pārvaldē kopumā!!!!
19.maijs 2017, 15:25 Atbildēt
zzintis
Loti labs raksts KM ir iebraukusi riktigi auzās
19.maijs 2017, 16:21 Atbildēt
JJ.Rožkalns
Pateicos M.Krautmaņa kungam par šo aso, bet trāpīgo rakstu. Tas varētu radikāli palīdzēt NA attīrīties, atmosties no miega, izberzēt acis un atgriezties pie saviem kardinālajiem jautājumiem, kā vienīgai, latviski patriotiskai, partijai. Arī es tiku brīdinājis, ka ministre soļo pāri sarkanajām līnijām, ko ne pie kādiem apstākļiem nedrīkst darīt un tas var dārgi maksāt.
Taču mani brīdinājumi neatrada dzirdīgas ausis. Cerams, ka nu šis signāls tagad liks rīkoties.
19.maijs 2017, 22:52 Atbildēt
AAsais
Lai nu kurš to teiktu.
19.maijs 2017, 23:36 Atbildēt
KKlints
Viens no dumjākajiem Lembja roklaižas rakstiem, ko esmu lasījis. Melbārde nav Lemberga cilvēks, un pašapzinīgi īsteno kultūrpolitiku nacionālās interesēs. Putnis normāls ierēdnis. Autoram grauž, ka nekas netiek kremliskajam Lembja ruporam. Un tā ir pareizi!
19.maijs 2017, 23:48 Atbildēt
??
Un kā komentēsi, ka sabiedriskais medijs aizstāv masu imigrāciju, ja absolutais sabiedrības vairums ir pret to. Par ko sabiedrība maksā? Par savu interešu un uzskatu aizstāvību vai zombēšanu?
Sis cinisms līdzinās tam, ka cilvēkam liek t\rakt pašam savu kapu lai slepkavam nav jāpūlas ar rakšanu.
Kurš nosaka nacionālās intereses - nācija vai ārvalstu valūtu spekulanti?
20.maijs 2017, 14:50 Atbildēt
ccrusader
Main(fake)stream informācijas avoti Latvijā un arī EU ir sātana pakalpiņu-sorosiešu rokās. Piekrītu autoram un aicinu lasītājus būt imūniem pret smadzeņu skalošanu, kura bez mitas gāžas pār mums ikdienas 7X24.
20.maijs 2017, 7:46 Atbildēt
ppasakiet man
ar ko tāda naudas dalīšana savējiem atšķirās no korupcijas?
20.maijs 2017, 8:12 Atbildēt
kkukū
Sorosa cūkas ir jālikvidē, paskatoties uz Sorosa aktīvistiem Putni, Čigāni, Viņķeli kļūst šķērmi ap dūšu, ka latvieši uzticas šādiem viltus sludinātājiem, kas šeit cenšas ieviest pederastus , atbalsta bēgļu uzņemšana un čakarē izglītības sistēm ar savu genderismu! Prātīgākās valstis kā Ungārija un Krievija cenšas šos lopveidīgos izolēt no pārējās sabiedrības! Latvijai vajadzētu ņemt piemēru!
20.maijs 2017, 8:23 Atbildēt
RRa
Bet paši taču šos ievēlējām un ievēlēsim atkal....
21.maijs 2017, 18:12 Atbildēt
JJ.Rožkalns
"Tā vērtību sistēma, kuru propagandē Rietumu civilizācija, ir pilnībā bankrotējusi, bet mēs tur spiežamies iekšā par katru cenu un par saviem padomdevējiem ņemam tos, kas apziņas deģenerāciju sauc par progresu un tūkstošgadīgu cilvēces orientieru noārdīšanu par "Rietumu vērtībām."" /IK/
20.maijs 2017, 10:38 Atbildēt
JJ.Rožkalns
Stāvēt par pamatvērtībām, nozīmē palikt pie tautas paaudžu paaudzēs sakrātā.
Tās ir konservatīvās pamatvērtības.
Lūk kā konservatīvismu skaidro vārdnīcas:
„Konservatīvisms (lat. conservativus – tāds, kas sarga) ir prāta ievirze, tai raksturīga uzticība tradīcijām, stabilitātei un kārtībai.
Konservatīvisms ir dzīves pozīcija, kura balstās uz tradicionālām vērtībām, tādām kā ģimene, tikumība, reliģija, nācija, un piesardzīgi vai negatīvi izturas pret jaunām, mirkļa un kaislību diktētām, pseido-brīvībām.
Abstraktu, mehānisku sabiedrības un valsts uzbūves principu vietā tiek likta dzīvības pilna, daudzveidīga vienotība, kas orientēta uz sabiedriskās dzīves tradicionālo pamatu saglabāšanu un aizsardzību..
Konservatīvisms savā politiskajā ideoloģijā balstās uz reliģiju, kas veido cilvēku kopdzīves garīgo pamatu ģimenē un valstī. Viens no konservatīvisma centrālajiem elementiem ir Tradīcija, tā iemieso pagātnes pieredzi un gudrību. Tradīcija arī nodrošina stabilitāti, radot sociālās un vēsturiskās piederības izjūtu.”

Un tā, visas šīs dzīves pozīcijas un kvalitātes - tradīcija, pagātnes pieredze un gudrība, reliģija, tikumība un ētika – kā balsta kolonnas kopā veido CILVĒKA MORĀLI.
Tādēļ šīs vērtības tiek sauktas šajā cēlajā vārdā - PAMATVĒRTĪBAS!
20.maijs 2017, 10:40 Atbildēt
jjautājums
un kas traucē mūsu valdīšanai ,šīs delnas providusus un pārējos sorosismus pasludināt ārpus likuma nevis ļauties ,lai šie vazā mūs aiz deguna un iejaucas valsts dzīvē.
20.maijs 2017, 11:46 Atbildēt
KKendjuks
Medijs tulkojumā ir burvis. Mediji arī saņems. Vidēji katrs 1,4 miljonus eiro.
20.maijs 2017, 12:22 Atbildēt