Viedokļi: Sātaniskie zombiji nacionālajā kultūrtelpā 51 komentāri
 
Viedokļi

Sātaniskie zombiji nacionālajā kultūrtelpā

 

Par globālā finanšu blēža Džordža Sorosa naudu savulaik tapušais mediju, nevalstisko organizāciju, politiķu, ierēdņu un represīvo struktūru darbinieku tīklojums sasniedzis kārtējo panākumu virsotni – pirms pāris gadiem tas iedēja savas dzegužu olas Kultūras ministrijā, bet tagad putni jau aizgūtnēm ēd nacionālās mediju telpas stiprināšanai paredzēto valsts finansējumu.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [51]
#
C.E.N.Z.Ū.R.A ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS 22.maijs 2017 15:25 atbildēt
Latvijas Republikas SATVERSME.

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
...
89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

=======

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."
 
#
Endija 22.maijs 2017 11:11 atbildēt
Par šo meistardardarbu autoram prēmiju no ofšora!Un tādu, lai cilvēks sajūt, ka tā ir nauda!
 
#
Zīmīgi. 21.maijs 2017 23:19 atbildēt
Kā kāds ieraksta kādu informāciju, kas būtiski pasaka kaut ko priekšā, lai atmaskotu tautas muļķošanas mehanismus tā parādās šitie spama palagi.
 
#
Zīmīgi. » Zīmīgi. 21.maijs 2017 23:22 atbildēt
Sķiet jo trakāka rēta jo lielāks spama plāksteris pēc tam vajadzīgs.
Tas bij novērojams arī pie tēmas par Freibergu.
 
#
> zīmīgi, 21.maijs 2017. 23:19 » Zīmīgi. 21.maijs 2017 23:41 atbildēt
tu patiešām esi tik bezcerīgi aprobežots nejēga, vai arī tikai izliecies?

Visticamāk tomēr, ka tu neesi tikai izliecies, ja jau nejēdz atšķirt "spamu" no "informācijas, kas būtiski pasaka kaut ko priekšā, lai atmaskotu tautas muļķošanas mehanismus".
 
#
C.E.N.Z.Ū.R.A ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS 21.maijs 2017 21:21 atbildēt
LR Krimināllikums

XIV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas pamattiesībām un pamatbrīvībām.

144.pants. Korespondences un pa elektronisko sakaru tīkliem pārraidāmās informācijas noslēpuma pārkāpšana

(2) Par prettiesisku publiski nepieejamu datu pārraides vai signālu pārtveršanu elektronisko sakaru tīklos, kā arī par prettiesisku publiski nepieejamu elektromagnētisku datu iegūšanu no elektronisko sakaru tīkla, kurā atrodas šādi dati, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(3) Par šā panta pirmajā vai otrajā daļā paredzētajām darbībām, ja tās izdarītas mantkārīgā nolūkā, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

145.pants. Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem

(1) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja ar to radīts būtisks kaitējums, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 2 (diviem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 100 (simt) minimālajām mēnešalgām.

(2) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja tās izdarījis personas datu apstrādes pārzinis vai operators atriebības, mantkārīgā vai šantāžas nolūkā, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 4 (četriem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 120 (simt divdesmit) minimālajām mēnešalgām.

(3) Par personas datu apstrādes pārziņa vai operatora vai datu subjekta ietekmēšanu, pielietojot vardarbību vai draudus vai ļaunprātīgi izmantojot uzticību, vai ar viltu nolūkā veikt nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 (pieciem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 200 (divsimt) minimālajām mēnešalgām.

XV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas brīvību, godu un cieņu

157.pants. Neslavas celšana

(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), — soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.

(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī — soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

==============

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."
 
#
širmis aizbraucis 21.maijs 2017 20:32 atbildēt
kā putinam
 
#
Troll 21.maijs 2017 17:28 atbildēt
Acīmredzami NA rezerves soliņš ir gaužām īss, ja par ministriem iebīda ierēdņus, nevis politiķus. Lai nu kā Vides ministrijā, varbūt tur ideoloģija nav tik svarīga, bet Kultūras ministrijā... Kamēr Melbārde ierēdnieciskā centībā papīros atķeksē "veiktos pasākumus" un nav spējīga pārredzēt laukumu, tikmēr liberāļu un sorosītu peles un žurciņi pa galdu staigā un kultūras sistēmā iebīda savējos. Un grauž, ka šņakst vien.
Pirmoreiz šai gadsimtā vairs nebalsošu par NA.
 
#
Patriots » Troll 21.maijs 2017 20:21 atbildēt
Tiešām komentētāja izvēlētais niks 100% atbilst saturam - Maskavas trollis. Laikam skauž, ka NA ir sakarīgs ministrs, kas neiekrīt Krievijas naratīvos.
 
#
kurzemnieks » Patriots 22.maijs 2017 22:08 atbildēt
Īsta patriots gan tādas muļķības nerakstīs, bet aizstāvēs savu tautu pret šī g.s. lielāko postu - afērista Dž.Sorosa tīklu, zilajiem demagogiem, ultra-liberāļiem.
Pats dīvainākais, ka Nacionālā apvienība medijos nesmiedz nekādus skaidrojumus. It kā vis būsu normāli, viss kārtībā. Patiešām?
 
#
Esse 21.maijs 2017 16:06 atbildēt
Izskatās, kādam sāk aptrūkt naudas savu skribentu uzturēšanai, tāpēc arī tāds izmisums. Skribenti varbūt pat jau sāk dumpoties, jo ar aldziņām un honorāriņiem nevar īri nomaksāt un paēst, kur nu vēl iedzert.
 
#
C.E.N.Z.Ū.R.A ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS 20.maijs 2017 23:34 atbildēt
Latvijas Republikas SATVERSME.

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
...
89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

=======

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."
 
#
.. 20.maijs 2017 14:52 atbildēt
Esiet uzmanīgi ar Robertu Zīli. Pirmkārt. Esiet uzmanīgi.
 
#
,,, » .. 20.maijs 2017 22:37 atbildēt
sevišķi pievērsiet uzmanību tādas šnores kustībām un vārsmām,nerātnajam jumtiņš šķidrs un brauc?
 
#
biedris » .. 20.maijs 2017 23:14 atbildēt
Čekists biedrs Pīle.
 
#
Shēmas skelets. 20.maijs 2017 14:45 atbildēt
Sākumā labi kodolīgi precīzi pateikts. Tieši tāpēc arī musu mediji pamazām kļūst par praktiski nelietojamām nullēm un ir iespējams fenomens, ka sabiedriskie (!! Tātad par visu mūsu naudu apmaksātie mediji, kuriem ir jāpārstāv un jāaizstāv mūsu ne varas uzpircēju viedokļi) pārstāv viedokli, kas ir pretrunā ar sabiedrības uzskatiem. Piemēram masu imigrācijas jautājumā.
Korupcijas shēmas skelets.
 
#
Kendjuks 20.maijs 2017 12:22 atbildēt
Medijs tulkojumā ir burvis. Mediji arī saņems. Vidēji katrs 1,4 miljonus eiro.
 
#
jautājums 20.maijs 2017 11:46 atbildēt
un kas traucē mūsu valdīšanai ,šīs delnas providusus un pārējos sorosismus pasludināt ārpus likuma nevis ļauties ,lai šie vazā mūs aiz deguna un iejaucas valsts dzīvē.
 
#
J.Rožkalns 20.maijs 2017 10:40 atbildēt
Stāvēt par pamatvērtībām, nozīmē palikt pie tautas paaudžu paaudzēs sakrātā.
Tās ir konservatīvās pamatvērtības.
Lūk kā konservatīvismu skaidro vārdnīcas:
„Konservatīvisms (lat. conservativus – tāds, kas sarga) ir prāta ievirze, tai raksturīga uzticība tradīcijām, stabilitātei un kārtībai.
Konservatīvisms ir dzīves pozīcija, kura balstās uz tradicionālām vērtībām, tādām kā ģimene, tikumība, reliģija, nācija, un piesardzīgi vai negatīvi izturas pret jaunām, mirkļa un kaislību diktētām, pseido-brīvībām.
Abstraktu, mehānisku sabiedrības un valsts uzbūves principu vietā tiek likta dzīvības pilna, daudzveidīga vienotība, kas orientēta uz sabiedriskās dzīves tradicionālo pamatu saglabāšanu un aizsardzību..
Konservatīvisms savā politiskajā ideoloģijā balstās uz reliģiju, kas veido cilvēku kopdzīves garīgo pamatu ģimenē un valstī. Viens no konservatīvisma centrālajiem elementiem ir Tradīcija, tā iemieso pagātnes pieredzi un gudrību. Tradīcija arī nodrošina stabilitāti, radot sociālās un vēsturiskās piederības izjūtu.”

Un tā, visas šīs dzīves pozīcijas un kvalitātes - tradīcija, pagātnes pieredze un gudrība, reliģija, tikumība un ētika – kā balsta kolonnas kopā veido CILVĒKA MORĀLI.
Tādēļ šīs vērtības tiek sauktas šajā cēlajā vārdā - PAMATVĒRTĪBAS!
 
#
J.Rožkalns 20.maijs 2017 10:38 atbildēt
"Tā vērtību sistēma, kuru propagandē Rietumu civilizācija, ir pilnībā bankrotējusi, bet mēs tur spiežamies iekšā par katru cenu un par saviem padomdevējiem ņemam tos, kas apziņas deģenerāciju sauc par progresu un tūkstošgadīgu cilvēces orientieru noārdīšanu par "Rietumu vērtībām."" /IK/
 
#
kukū 20.maijs 2017 8:23 atbildēt
Sorosa cūkas ir jālikvidē, paskatoties uz Sorosa aktīvistiem Putni, Čigāni, Viņķeli kļūst šķērmi ap dūšu, ka latvieši uzticas šādiem viltus sludinātājiem, kas šeit cenšas ieviest pederastus , atbalsta bēgļu uzņemšana un čakarē izglītības sistēm ar savu genderismu! Prātīgākās valstis kā Ungārija un Krievija cenšas šos lopveidīgos izolēt no pārējās sabiedrības! Latvijai vajadzētu ņemt piemēru!
 
#
Ra » kukū 21.maijs 2017 18:12 atbildēt
Bet paši taču šos ievēlējām un ievēlēsim atkal....
 
#
pasakiet man 20.maijs 2017 8:12 atbildēt
ar ko tāda naudas dalīšana savējiem atšķirās no korupcijas?
 
#
crusader 20.maijs 2017 7:46 atbildēt
Main(fake)stream informācijas avoti Latvijā un arī EU ir sātana pakalpiņu-sorosiešu rokās. Piekrītu autoram un aicinu lasītājus būt imūniem pret smadzeņu skalošanu, kura bez mitas gāžas pār mums ikdienas 7X24.
 
#
Klints 19.maijs 2017 23:48 atbildēt
Viens no dumjākajiem Lembja roklaižas rakstiem, ko esmu lasījis. Melbārde nav Lemberga cilvēks, un pašapzinīgi īsteno kultūrpolitiku nacionālās interesēs. Putnis normāls ierēdnis. Autoram grauž, ka nekas netiek kremliskajam Lembja ruporam. Un tā ir pareizi!
 
#
? » Klints 20.maijs 2017 14:50 atbildēt
Un kā komentēsi, ka sabiedriskais medijs aizstāv masu imigrāciju, ja absolutais sabiedrības vairums ir pret to. Par ko sabiedrība maksā? Par savu interešu un uzskatu aizstāvību vai zombēšanu?
Sis cinisms līdzinās tam, ka cilvēkam liek t\rakt pašam savu kapu lai slepkavam nav jāpūlas ar rakšanu.
Kurš nosaka nacionālās intereses - nācija vai ārvalstu valūtu spekulanti?
 
#
J.Rožkalns 19.maijs 2017 22:52 atbildēt
Pateicos M.Krautmaņa kungam par šo aso, bet trāpīgo rakstu. Tas varētu radikāli palīdzēt NA attīrīties, atmosties no miega, izberzēt acis un atgriezties pie saviem kardinālajiem jautājumiem, kā vienīgai, latviski patriotiskai, partijai. Arī es tiku brīdinājis, ka ministre soļo pāri sarkanajām līnijām, ko ne pie kādiem apstākļiem nedrīkst darīt un tas var dārgi maksāt.
Taču mani brīdinājumi neatrada dzirdīgas ausis. Cerams, ka nu šis signāls tagad liks rīkoties.
 
#
Asais » J.Rožkalns 19.maijs 2017 23:36 atbildēt
Lai nu kurš to teiktu.
 
#
C.E.N.Z.Ū.R.A ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS 19.maijs 2017 21:06 atbildēt
Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem"

I nodaļa
Vispārīgie noteikumi

1. pants. Preses brīvība

Latvijas Republikā jebkurai personai, jebkurām personu grupām, valsts iestāžu un visu veidu uzņēmumu un organizāciju institūcijām ir tiesības brīvi paust savus uzskatus un viedokļus, izplatīt paziņojumus presē un citos masu informācijas līdzekļos, saņemot ar to starpniecību informāciju par jebkuru tās interesējošu jautājumu vai sabiedrības dzīvi.

Preses un citu masu informācijas līdzekļu C.E.N.Z.Ū.R.A NAV ATĻAUTA.

7. pants. Nepublicējamā informācija

AIZLIEGTS publicēt informāciju, kas ir valsts noslēpums vai cits ar likumu speciāli aizsargāts noslēpums.

AIZLIEGTS publicēt informāciju, kas aicina uz vardarbību un pastāvošās iekārtas gāšanu, propagandē karu, cietsirdību, rasu, nacionālo vai reliģisko pārākumu un neiecietību, kūda uz citu noziegumu izdarīšanu.

AIZLIEGTS publicēt pirmstiesas izmeklēšanas materiālus bez prokurora vai izmeklētāja rakstveida atļaujas.

AIZLIEGTA un saskaņā ar likumu tiek sodīta tādu materiālu publicēšana, kuri pārkāpj nevainīguma prezumpciju.

AIZLIEGTA un saskaņā ar likumu tiek sodīta masu informācijas līdzekļu izmantošana, lai iejauktos personu personiskajā dzīvē.

AIZLIEGTS publicēt informāciju, kura aizskar fizisko un juridisko personu godu un cieņu un ceļ tam neslavu.

AIZLIEGTS publicēt personu korespondences, telefonsarunu un telegrāfisko ziņojumu saturu bez adresāta un autora vai viņu mantinieku piekrišanas.

AIZLIEGTS publicēt komercnoslēpumus un patentu noslēpumus bez to īpašnieka piekrišanas.

V nodaļa
Atbildība par šā likuma pārkāpšanu

27. pants. Atbildības pamati

Par šā likuma 7.pantā noteiktās informācijas publicēšanu vainīgās personas atbild Latvijas Republikas likumos noteiktajā kārtībā.

28. pants. Kaitējuma atlīdzināšana

Kaitējums, arī morālais kaitējums, ko masu informācijas līdzeklis nodarījis fiziskajai vai juridiskajai personai, sniedzot nepatiesas ziņas, ceļot neslavu un aizskarot tās godu un cieņu, publicējot ziņas un informāciju, kuru publikācija aizliegta ar likumu, masu informācijas līdzeklim jāatlīdzina šai personai Latvijas Republikas likumos noteiktajā kārtībā.

===========

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."
 
1 2
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers