Viedokļi: Pilnīgi bez bremzēm 21 komentāri
 
Viedokļi

Pilnīgi bez bremzēm

 

Latvijas jaunāko laiku vēsturē ir bijuši visādi gadījumi, kad dīvaini politiski spēki uznāk uz skatuves un kādu laiku pat tur paliek, veikdami visādas jokainas darbības. Taču pašlaik jau sāk izskatīties, ka cilvēki, kas sevi virza uz politiku, zaudējuši jebkādas bremzes un kauna izjūtu.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [21]
#
Nja 24.aprīlis 2017 10:45 atbildēt
Lembergu un ušakovu nekomandē viens saimnieks (lielais Krievijas naftas gāzes piegādātājs) ko? Kurš te taisījās piepalīdzēt Putinam naftas vadu būvēt Baltijas jūrā?
 
#
Badathors 23.aprīlis 2017 21:10 atbildēt
Tieši otrādi. "Bremzes". Okupanta Vatikāna krustnešu "kungu pirmās nakts proves" tiešie pēcteči.
 
#
nu-nu 23.aprīlis 2017 19:35 atbildēt
Nav īsti gudrs ,ja uzskata,ka vienotība un JKP ir divas dažādas partijas
 
#
savādnieks 23.aprīlis 2017 10:49 atbildēt
Svaigākā ziņa ( vismaz priekš manis ) politikas lauciņā ir tā,ka Viņķele & Čigāne pēc pašvaldību vēlēšanām dibinošot savu partiju,lai realizētu V neizmantoto potenciālu jaunā kvalitātē.Manuprāt,ļoti precīzi šo pasākumu raksturo komentārs no 3/4,atļaušos uztaisīt copy/paste
cilveks trijicetrinieki 22.04.2017 21:35
Žurkas bēg no grimstoša kuģa, "Vienotība" jau ir politisks līķis, tāpēc, ka tieši tādās varaskāras un neģēlīgas politiķes kā Āboltiņa, Čigāne, Viņķele tur uzdarbojas. No otras puses skatoties, politiķi vīrieši "Vienotībā" vispār nav, jo tos nelgas, kas tur skatās Āboltiņai mutē un pietupjas pēc pavēles, par tādiem dēvēt negribas. Savukārt tikai Viņķele var vispirms izgāzties TV tiešajā ēterā, aprakt sevi kā politiķi, bet pēc tam grasīties dibināt partiju?! Un ar ko? Ar kontrabandisti Čigāni? Komiķes! Lai gan patiesībā lieta ir pavisam cita, jo "Vienotības" saimnieki, kas šobrīd jūt, ka viņu politiskā ietekme drīz vien pazudīs, jo pazudīs "Vienotība", milzīgā ātrumā dzemdina daudzus mazus riebīgus "Vienotības" klonus, cerot, kā kāds no tiem izšaus mērķī un dos iespēju turpināt izplatīt to Latvijas valsti graujošo ideoloģiju, kuru līdz šim izplatīja "Vienotība".
 
#
Nja » savādnieks 23.aprīlis 2017 12:20 atbildēt
Komiķi, kas ir Vienotības saimnieki? Puzes klaunam atbilstoša klaunu avīze.
 
#
ha,ha » Nja 23.aprīlis 2017 18:03 atbildēt
viens V ''vīrietis'' atsaucās,bravo.
 
#
Nja 23.aprīlis 2017 9:18 atbildēt
Lemberga propagandas inde.
 
#
Kā? 22.aprīlis 2017 18:44 atbildēt
Vai tad Aivariņš no Ventspils sevi šoreiz nevirza?Bremzes traucē?
 
#
Paps 21.aprīlis 2017 17:12 atbildēt
Krautmanis: Vai jums ir pazīstams kāds cilvēks ar iesauku Futbols vai Sports?
Sports – (Smejas.): Mani gan patiesībā tā neviens nesaukā. Bet esmu pāris reizes kādās dzimšanas dienās uzdāvinājis draugiem futbola bumbas.
 
#
Teiksma 21.aprīlis 2017 13:33 atbildēt
Krautmaņa kungs, ne visi saprot svešvalodu slengu. Mūsu plašsaziņas līdzekļos katrs raksta ko un kā grib: viens krieviski, otrs angliski, trešais latīniski, ceturtais vāciski. Valsts valodu izkropļo līdz nepazīšanai.
 
#
nu-nu 21.aprīlis 2017 12:14 atbildēt
Gruzijas izcelsmes krievi stūrē Skonto stadionā notiekošo ?! Nekā jauna. Paņemiet jebkuru Latvijas futbolkomandu ar tās klubu un latviešus tur saskatīsiet uz 1 rokas pirkstiem. Šo "biznesu" uztur un apkalpo cilvēki kurus var saukt tikai par darboņiem,jo lietas cienīgu profesionāļu tur gandrīz nav.
 
#
štata komentētājs 21.aprīlis 2017 10:39 atbildēt
šo ir pasūtījis lembergs.
 
#
vectēvs 21.aprīlis 2017 10:23 atbildēt
Domāt vajag, par ko balsot. Pirmām kārtām, lai kaolicijas partijas netiek. Vai tad nav pietiekami tautu ar solījumiem barojuši? Vai viņiem nav pienācis laiks atbildēt, kāpēc Latvija Eiropas apakšgalā nodzīta. Cik tad vairs tālu līdz Zimbabvei? Bet varbūt viņus pašus uz turieni aizsūtīt?
 
#
ESMAIJA 21.aprīlis 2017 9:15 atbildēt
Juraša tēva, kas patiesībā slēpa paša Juraša aktivitātes, darbošanās zirgu biznesā vispār bija dīvaina. Es par to zinu tikai no jau publicētā un tā - viens no interesantākajiem momentiem - atskaitēs parādījās, ka partija zirgu pārdoti un Baltkrieviju, bet muitas dokumentos nekas tāds neparādījās... Kas tas bija? Vai PVN izkrāpšana no valsts, vai kas cits, un kādēļ tas ātri noklusa kā jau viss, kur par sargsuņiem bija algoti Strīķe un Jurašs... piem. Piteronoka pierakstu burtnīciņas, kuras slēpa Jaunā Laika melno kasti... Kā Repšes darījumi finanšu tirgū... kā īstā patiesība par konfiscētās naudas glabāšanu , patiesībā neglabāšanu, - kas beidzās ar izzagšanu, un kuru, kā izrādījās, veicināja un pieļāva pati Strīķe... Un tagad viņi kā tarakāni nakts melnumā izlien un ies iekarot Rīgu! Negribās ticēt, ka rīdzinieki uzķersies uz šī āķa, tāpat kā ventspilnieki uz Meroni un Kristovska četrrocīgi turētās makšķeres.
 
#
NU » ESMAIJA 23.aprīlis 2017 0:18 atbildēt
Rīdzinieki uzķersies uz Saskaņas kriminālā grupējuma maksķeres, kuru valdes locekļi zog miljonus un absolūti nekaunīgi saliek fiktīvos labi apmaksātos amatos savējos neliekot tiem pat nopūlēties ejot uz darbu. Bet ventspilnieki uzķersies uz megazagli, kurš neizveidojot un nevador nevienu uzņēmumu kļuvis par multimiljonāru un jau gandrīz desmit gadus saņem algu par nekā nedarīšanu Domes un brīvostas priekšsēdētāju amatos un izmanto visas šo amatu privilēģijas.
 
#
A » NU 23.aprīlis 2017 9:56 atbildēt
kur ir FAKTI,tāda vispārēja muldēšana nav pat centa vērta,dod faktu un ja tādu nav AIZVERIES.
 
#
ESMAIJA » NU 23.aprīlis 2017 14:57 atbildēt
Nē, Jums galīgi prāts aizgājis auzās.Rīdzinieki beidzot ir tikuši vaļā no tiem pašiem krimināliem grupējumiem, kas tik milzonīgos apmēros turpina izzagt valsti, ka cilvēku tūkstoši meklē sev dzīves vietu citur pasaulē. Tikai tagad rīdzinieki jūtas kā cilvēki!
Un Dievs dotu arī citās pašvaldībās tādu "megazagli", kas savu pašvaldību spējis pacelt pāri visām citām pašvaldībām, kur kā valdoņi strādā kristālskaidri un godīgi cilvēki. Tā ka lasot jūsu komentāru gribās iesaukties - prātiņ nāc mājās!
 
#
Lonžimo pastnieks 21.aprīlis 2017 8:54 atbildēt
vai tu baur tiešām esi plānprātīgs vai tev tas ir nosacījums sava nelielā honika saņemšanai? tevi apzog zviedreļu izcelsmes salašņas un volstrītas izcelsmes rotšildmēsli par miljardiem, bet žīdu izcelsmes plukata markss jau miris !
 
#
Ra » Lonžimo pastnieks 21.aprīlis 2017 9:12 atbildēt
Apzagt var, bet zaglim jābūt latvietim. Vai tā?
 
#
Tutanhamons » Ra 21.aprīlis 2017 11:51 atbildēt
Zaglis latvietis nozags mazāk,noteikti mazāk, jo pieticīgums, piesardzība man asinīs..tas nāk no dzimtcilvēku laika, kad pēc 6 un bieži 7 dienu darba nedēļas lielākā izklaide bija vakara tumsiņā iegrābt ar sauju zirga tarbā pēc auzām vai tīnē pēc miltiem (neko lielāku nevarēja nozagt, jo tūliņ to nostučīja ! )...tad vēlu naktī termiski nozagto apstrādat un klusi, klusi zem seģenes apēst...
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers