Viedokļi: Pēc VID uzstāšanās televīzijā LTA vēršas Drošības policijā 7 komentāri
 
Viedokļi

Pēc VID uzstāšanās televīzijā LTA vēršas Drošības policijā

 

Valsts Ieņēmumu dienesta (VID) “vecie” darbinieki, lai slēptu savu nekompetenci un personīgo ieinteresētību kases aparātu “reformas” izstrādē, ķērušies pie “pēdējā salmiņa” un uzņēmēju pamatotos iebildumus mēģina apgāzt nevis ar argumentiem, bet ar meliem. Tā raidījumā “Nekā personīga” VID augsta ranga darbiniece - Nodokļu pārvaldes direktora vietniece Inese Bindemane apgalvo, ka Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) ir pret kases aparātu reformu.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [7]
#
gogolis 15.marts 2017 11:34 atbildēt
Ja visi tirgotāji tik godīgi, tad kāpēc šiem godīgajiem pilsoņiem tomēr atklāj pārkāpumus, un kāpēc tirgotāji tik ļoti baidās nomainīt kases aparātus pret tādiem ar kuriem krāpties vairs nevarēs?
 
#
čehovs » gogolis 26.marts 2017 18:06 atbildēt
ne jau baidās, bet daudzi nevar pavilkt visai prāvās papildus izmaksas aparātu nomaiņai!
 
#
BIMS 15.marts 2017 10:38 atbildēt
JA JAU JĀMAINA KASES APARĀTI DAUDZ TAD JAU LABAK MAINISIM VALSTS APARATU UN VĒL ATRAK?
 
#
Bite » BIMS 15.marts 2017 22:46 atbildēt
Turi muti ! Es tev pamainišuvalsts aparatu ,adazos stāv ābrāmi ,izmases tev muguru ar kapurķedem , auns ! Mainitājs atradiess !
 
#
ESMAIJA 15.marts 2017 9:05 atbildēt
Vispirms būtu jāzina, KAS BŪS TIE, kas piegādās un pārdos jaunos kases aparātus un tad... visi jautājumi būs lieti - darbs būs KNAB-am...
 
#
savādnieks 14.marts 2017 19:02 atbildēt
Tirdzniecība ir ātra un viegla naudas smelšanas bedre,pārskatāmā attālumā vairs jau neatceros cik reizes ir mainīti kases aparāti,dažādi tirdzniecības noteikumi un aparātu programmēšana.Tā ir prasta LAUPĪŠANA.
 
#
Madris 14.marts 2017 17:36 atbildēt
Es arī skatījos "nekā personīgi" sižetu un mani pārsteidza uzskats, ka visi tikai grib zagt un krāpties. Tāpat arī bijušie KNAB darbinieki tāpat uzskata, ka viņi ir vienīgie, kas cīnās pret korupciju. Kur mēs esam atbraukuši? Tad jau nebija nozīmes cīnīties par neatkarību, ja viss ir tik slikti. Patiesībā visi, kas mīl šo valsti ir gatavi godīgi maksāt nodokļus. Valsts aparātam ir jārada apstākļi godīgai nodokļu nomaksai, ne tikai represijām.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers