Viedokļi: Kā vērtēt šo paziņojumu? 17 komentāri
 
Viedokļi

Kā vērtēt šo paziņojumu?

 

7. februārī LTV raidījumā 1:1 Saeimas priekšsēdētaja Ināra Mūrniece paziņoja: «Satversmes aizsardzības biroja direktors, tā ir ļoti nopietna amatpersona. Viņa rokās ir ļoti daudz kas… slepena informācija. Tas daudz ko izšķirs. Arī par to, kāda būs Latvijas tālākā virzība. Satversmes aizsardzības birojs ir tas, kas politiķiem dod vai nedod pielaides. Kas izšķir un pasaka jā vai nē, ļoti nopietni izvērtējot kandidātus, izvērtējot pretendentus konkrētiem amatiem. Vai Satversmes aizsardzības birojs raugās pievērtām acīm, vai Satversmes aizsardzības biroja direktors pasaka: «Jā, bet šie ir zināmi riski, un, atvainojiet – nē.»»

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [17]
#
Flagella 13.februāris 2018 20:44 atbildēt
Satversme nav Konstitūcija.
 
#
Gunārs Bergmans 13.februāris 2018 19:15 atbildēt
Paider kam tu kalpo, kas ir tavi saimnieki? tas ir retorisks jautājums, jo es atbildi zinu!
 
#
brīvais radikālis » Gunārs Bergmans 14.februāris 2018 2:08 atbildēt
Kas tev par daļu, sorosītu padauza?
 
#
JR 13.februāris 2018 19:15 atbildēt
Izskatās, ka P*ideram ir pa fāzēm aizgājis tāpat, kā visiem citiem Lembja stipendiātiem. NRA nekam neder! LAbāk nelasīt vsp!
 
#
. » JR 13.februāris 2018 19:52 atbildēt
ko tad tu, stulbene, lasi???
 
#
Robs 13.februāris 2018 12:50 atbildēt
Nu nav tik varens tas Satversmes sargs ,viņš drīkst darīt tikai to ko liek Pentagons...
 
#
putnu valodas māceklis 13.februāris 2018 10:38 atbildēt
Diez gan labi izdevies mēģinājums no muguras iekampt kājā I.M..Vēl arī pavisam labs demagoģijas paraugs.
 
#
algotņa brīvība » putnu valodas māceklis 13.februāris 2018 10:43 atbildēt
Nu,nu,norādītajā laukumā mērķis noklāts ne slikti.Itin labi spalva nodrocināta.
 
#
Fēlis 12.februāris 2018 19:48 atbildēt
Kā krievi saka, jab jei vdul< bet mani mulsina viņas kontakti ar Zilupes ( gribu piebilst, ka nosaukums nepareizs, jo radies latgaļu vietvārdu krieviskošanas rezultātā. Agrāk tā ir saukusies Sīnupe, pa kuru no pļavām pārvietots siens) kontrabandas krupi. W.T.F.?
 
#
Lāšuks 12.februāris 2018 17:36 atbildēt
Nu gan šoreiz NRA un Paiders ir pateikšu varbūt pašu nosapņotos sapņus. Šitā ir jāmāk. Sagrozīt normatīvajos aktos noteikto, tā arī lietu pēc būtības. Tieši pēdējie grozījumi, kurus pieņēma deputāti, ja kāds to nezina, paredz virkni jaunievedumu, lai atteikumus par pielaižu piešķiršanu varētu apstrīdēt un persona panāktu taisnīgāko risinājumu, tai skaitā realizējot personas tiesības uz taisnīgu tiesu.
 
#
atbilde 12.februāris 2018 15:55 atbildēt
'ja vēl ņemam vērā ,ka satversmes aizsardzības biroja direktors laiku pa laikam aiztipina uz vienu ārzemju vēstniecību ,tad loks ir noslēdzies.
 
#
regeta 12.februāris 2018 14:49 atbildēt
Paldies J. Paidera kungam par vērtīgo rakstu!
 
#
Arnis 12.februāris 2018 14:27 atbildēt
Parasti precīzais autors, Juris Paiders, šoreiz ir iebraucis demagoģijas un pārspīlējumu grāvī:
visi deputāti lemj, bet ne visi lemj par slepenām lietām.
 
#
Juris Pigits » Arnis 12.februāris 2018 18:25 atbildēt
Aiz gara laika variet iepazīties ar Sudrabas komisijas ziņojumu. Tad nebūtu jāraksta aplamības. Citāts.''Komisijas sēdēs sniegtās norādes jeb norādītās paralēles uz "Rīdzenes sarunās" īstenoto politisko jautājumu risināšanas kārtību dod pamatu komisijai aicināt Saeimu izvērtēt arī t.s. Koalīcijas padomes atbilstību Satversmei. Komisija norāda, ka šāda institūcija Satversmē nav paredzēta, taču tajā, piedaloties personām, kuras nav attiecīgā sasaukuma Saeimas deputāti, tiek pieņemti lēmumi, kuri ietekmē demokrātiskus procesus valstī.'' Koalīcijas deputāti pakļauti koalīcijas padomei un balso pēc tās norādījumiem. Bet koalīcijas padomi vada NEZINĀMI cilvēki. Tātad deputāti nelemj neko, tā ir tikai aplam dārga pseido demokrātijas izkārtne.
 
#
savādnieks 12.februāris 2018 10:50 atbildēt
Šī raksta sakarā interesants vai komiksa cienīga versija tika izteikta platformā Pietiek.com,kur kā nākamais SAB virsaitis tika piesaukts Edgariņš,jā jā tas pats E.Rinkēvičs no ĀM,jo stafeti pārņemšot ''spilgtā'' Āboltiņa un Edgariņam kā kompensāciju (nesūtīs uz Honkongu) piešķirs Maizīša nofenderēto ''datoru''.Protams,uz šo versiju var skatīties no laba humora izpratnes,bet redzot zemo profesionālo valdības izpildījumu ar šova elementiem,pārsteiguma nebūs.
 
#
voloģa 12.februāris 2018 10:09 atbildēt
Slikti ir, ka SAB direktors pārstāv degradējušos, praktiski vairs neeksistējošu politisku grupējumu. Un ne tikai viņš - šīs varzas kontrolē ir valsts ekonomika, iekšlietas un ārlietas. Nevāji. Par ko, diez, domāja Bena slavētais Kučinskis, kad veidoja savu kabinetu? Man izskatās, ka arī viņam, bez kaut kādām nezināmām personīgām interesēm, pārējais ir pie kājas.
 
#
XX1 12.februāris 2018 9:56 atbildēt
Jo tālāk, jo trakāk. Kaut gan trakāk par to, kā 90.-tajos gados pie varas esošie diletanti noārdīja Latvijas tautsaimniecību, vairs nevajadzētu būt.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers