Viedokļi: Interneta blefa anatomija 11 komentāri
 
Viedokļi

Interneta blefa anatomija

 

Latvijas mediju vidē ir noticis neticamais. Žurnālists Lato Lapsa ir pārbaudījis žurnāla Ir izdevēja sniegtās ziņas par Twitter konta sekotāju skaitu, novērtējot šī skaita kvalitāti, balstoties uz birdsonganalytics.com veikto sociālo tīklu profilu analīzi. Rezultāti neglaimo par Ir izdevēja godaprātu.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [11]
#
Kendjuks 20.maijs 2017 12:24 atbildēt
Izskatās pēc angļa.
 
#
nja 19.maijs 2017 7:12 atbildēt
Viena cilvēka apmierināšanas avīze, lai kā tā vistveidīgā mātīte, atmodas ideālu pārdevēja, veidemane, neķērktu ko citu.
 
#
interesanti 18.maijs 2017 20:06 atbildēt
Kāpēc gan rezultāti neglaimo tieši par IR izdevēja godaprātu, bet ne par Delfu, Dienas, TVnet, Valsts policijas, Nila Ušakova vai Aivara Lemberga, kuriem seko tieši tie paši zombiji, godaprātu?
 
#
Cecīlija Koks 18.maijs 2017 18:15 atbildēt
Te nav ievērotas divas lietas:
pirmkārt, radio var skanēt fonā visu dienu - kamēr cilvēks ēd, strādā, guļ , sēž tualetē utt.
otrkārt, personīgi zinu cilvēkus, kuri rūpīgi seko līdz reklāmām, lai NEKAD nepirktu reklamētās preces (pakalpojumus, aizdevumus utt), jo uzskata, ka labām precēm reklāma nav vajadzīga, tāpēc reklamē tikai pēdējos s....
 
#
rabar bers » Cecīlija Koks 18.maijs 2017 18:22 atbildēt
ar reklāmām nemaz nav tik vienkārši. uzbāzīgas un daudzkārt atkārtotas reklāmas cilvēku var nokaitināt tiktālu, ka viņš var kļūt agresīvs.
un tad reklāmas rezultāts var būt pilnīgi pretējs gaidītajam
 
#
divi smieklīgi apgalvojumi vienā teikumā 18.maijs 2017 17:55 atbildēt
"Žurnālists Lato Lapsa ir pārbaudījis"
 
#
Pilsonis 18.maijs 2017 13:48 atbildēt
Patiesībā 89% klikšķu Internetā mūsdienās taisa roboti un boti. Tie 50%, kas uzrādās, ir nemākulīgi noprogrammēti, vai tie, kas neslēpjas. Žēl apmuļķotos reklāmdevējus.
 
#
kā ir 18.maijs 2017 10:11 atbildēt
Un kā tad ar A.Margevičas vēstuli, ko publicēja Pietiek?
Vai kārtējo reizi darbosies princips "viens pret visiem, visi pret vienu"?
 
#
tā ir » kā ir 18.maijs 2017 15:48 atbildēt
Protams, ka šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī" joprojām darbojas un arī turpmāk darbosies lumpeņprincips "viens pret visiem, visi pret vienu un visi pret visiem". Tak' jau - "tādi esam, latvijieši", kam līdzcilvēks ir mīļākais un iekārojamākais paēdiens. Dabiski, ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm, jebkurā izpratnē / izpausmē.

Cita starpā - tieši tāpēc arī lapsa savā w-pažobelē publicēja šo "žurnālistes atklāto vēstuli" (nu tak' - ne jau nu dēļ "cilvēkmīlestības", kas šādiem iedomāti "vienlīdzīgĀKajiem" kustoņiem ģenētiski NEpiemīt). Pie tam vēl, ar attiecīgu "priekšvārdu", kurā lapsa kārtējo reizi izmanto iespēju publiski izņirgāties par saviem sugas biedriem, t.sk. pat par izbijušu "kolēģi".

MUĻĶU zeme eurolatvānija, XXI gadsimts.
 
#
kā ir » kā ir 18.maijs 2017 17:33 atbildēt
Tikai nevajag apvainot lumpeņus, starp viņiem vēl var novērot kkādu solidaritāti, bomzīšiem līdzi mēdz iet suņi, ar kuriem viņi dalās guvumā. Šeit ir runa par it kā kultūras cilvēkiem, varētu teikt- kultūristiem, kas audzē savus muskuļus, bet paši klanās klaniem.
 
#
tā ir » kā ir 18.maijs 2017 18:14 atbildēt
Tikai nevajag ļa-ļa – ne(i)kviens un nek(aut)kas nav apvainots, elementāri pragmatiska fakta konstatācija nav nek(aut)kāds apvainojums. Savukārt - nevajag apvainot bomzīšus un suņus, atļaujoties salīdzināt šīs Dieva radības ar iepriekš (no)minētajiem neradījumiem.

Par "it kā kultūras" - it kā nekas nebūtu iebilstams, vismaz "pa lielam". Kur pretī par "cilvēkiem" - totāli garām kasei: vista nav putns un "kuļturņiks" nav cilvēks, kā ir sacīts. Arī dēļ tam, ka šamo iedomāti "vienlīdzīgĀKo" fermas dzīvnieku (tipa: "žurnālistu" u.c. taml. "kuļturņiku" pasugas četrkāju) vienrievu "domātavu" taukaudu "muskuļi" ir izmantojami un arī tiek izmantoti tikai priekš klanīšanās hierarhiski vēl "vienlīdzīgĀKo" cūklopu jebšu dzīvniekfermas saimnieku klanam.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers