Komentāri / Interneta blefa anatomija
 

11 komentāri

kkā ir
Un kā tad ar A.Margevičas vēstuli, ko publicēja Pietiek?
Vai kārtējo reizi darbosies princips "viens pret visiem, visi pret vienu"?
18.maijs 2017, 10:11 Atbildēt
ttā ir
Protams, ka šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī" joprojām darbojas un arī turpmāk darbosies lumpeņprincips "viens pret visiem, visi pret vienu un visi pret visiem". Tak' jau - "tādi esam, latvijieši", kam līdzcilvēks ir mīļākais un iekārojamākais paēdiens. Dabiski, ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm, jebkurā izpratnē / izpausmē.

Cita starpā - tieši tāpēc arī lapsa savā w-pažobelē publicēja šo "žurnālistes atklāto vēstuli" (nu tak' - ne jau nu dēļ "cilvēkmīlestības", kas šādiem iedomāti "vienlīdzīgĀKajiem" kustoņiem ģenētiski NEpiemīt). Pie tam vēl, ar attiecīgu "priekšvārdu", kurā lapsa kārtējo reizi izmanto iespēju publiski izņirgāties par saviem sugas biedriem, t.sk. pat par izbijušu "kolēģi".

MUĻĶU zeme eurolatvānija, XXI gadsimts.
18.maijs 2017, 15:48 Atbildēt
kkā ir
Tikai nevajag apvainot lumpeņus, starp viņiem vēl var novērot kkādu solidaritāti, bomzīšiem līdzi mēdz iet suņi, ar kuriem viņi dalās guvumā. Šeit ir runa par it kā kultūras cilvēkiem, varētu teikt- kultūristiem, kas audzē savus muskuļus, bet paši klanās klaniem.
18.maijs 2017, 17:33 Atbildēt
ttā ir
Tikai nevajag ļa-ļa – ne(i)kviens un nek(aut)kas nav apvainots, elementāri pragmatiska fakta konstatācija nav nek(aut)kāds apvainojums. Savukārt - nevajag apvainot bomzīšus un suņus, atļaujoties salīdzināt šīs Dieva radības ar iepriekš (no)minētajiem neradījumiem.

Par "it kā kultūras" - it kā nekas nebūtu iebilstams, vismaz "pa lielam". Kur pretī par "cilvēkiem" - totāli garām kasei: vista nav putns un "kuļturņiks" nav cilvēks, kā ir sacīts. Arī dēļ tam, ka šamo iedomāti "vienlīdzīgĀKo" fermas dzīvnieku (tipa: "žurnālistu" u.c. taml. "kuļturņiku" pasugas četrkāju) vienrievu "domātavu" taukaudu "muskuļi" ir izmantojami un arī tiek izmantoti tikai priekš klanīšanās hierarhiski vēl "vienlīdzīgĀKo" cūklopu jebšu dzīvniekfermas saimnieku klanam.
18.maijs 2017, 18:14 Atbildēt
PPilsonis
Patiesībā 89% klikšķu Internetā mūsdienās taisa roboti un boti. Tie 50%, kas uzrādās, ir nemākulīgi noprogrammēti, vai tie, kas neslēpjas. Žēl apmuļķotos reklāmdevējus.
18.maijs 2017, 13:48 Atbildēt
ddivi smieklīgi apgalvojumi vienā teikumā
"Žurnālists Lato Lapsa ir pārbaudījis"
18.maijs 2017, 17:55 Atbildēt
CCecīlija Koks
Te nav ievērotas divas lietas:
pirmkārt, radio var skanēt fonā visu dienu - kamēr cilvēks ēd, strādā, guļ , sēž tualetē utt.
otrkārt, personīgi zinu cilvēkus, kuri rūpīgi seko līdz reklāmām, lai NEKAD nepirktu reklamētās preces (pakalpojumus, aizdevumus utt), jo uzskata, ka labām precēm reklāma nav vajadzīga, tāpēc reklamē tikai pēdējos s....
18.maijs 2017, 18:15 Atbildēt
rrabar bers
ar reklāmām nemaz nav tik vienkārši. uzbāzīgas un daudzkārt atkārtotas reklāmas cilvēku var nokaitināt tiktālu, ka viņš var kļūt agresīvs.
un tad reklāmas rezultāts var būt pilnīgi pretējs gaidītajam
18.maijs 2017, 18:22 Atbildēt
iinteresanti
Kāpēc gan rezultāti neglaimo tieši par IR izdevēja godaprātu, bet ne par Delfu, Dienas, TVnet, Valsts policijas, Nila Ušakova vai Aivara Lemberga, kuriem seko tieši tie paši zombiji, godaprātu?
18.maijs 2017, 20:06 Atbildēt
nnja
Viena cilvēka apmierināšanas avīze, lai kā tā vistveidīgā mātīte, atmodas ideālu pārdevēja, veidemane, neķērktu ko citu.
19.maijs 2017, 7:12 Atbildēt
KKendjuks
Izskatās pēc angļa.
20.maijs 2017, 12:24 Atbildēt