Komentāri / Postobamas ģeopolitika
 

37 komentāri

PPolitologs
Tikai normāli būtu, ja pēc 20.janvāra Valsts departaments izsūtītu ārvalstīm ''ņe rukopožatniju'' cilvēku sarakstu- to cilvēku, kas pirms vēlēšanām gānīja jaunievēlēto prezidentu, un arī pēc vēlēšanām, necienot ASV vēlētāju izvēli. Vieni no pirmajiem sarakstā varētu būt zilie minstrs Edgars un žurnālists Kārlis.
9.janvāris 2017, 9:22 Atbildēt
RRaimonds
Un kā trešās gods pienāksies Vairai Vīķei Freibergai ...tātad cilvēkam, kurš pilnīgi neko nesajēdz no politikas ... bet 8 gadus bija Latvijas prezidente.... ar visām no tā izrietošām sekām - tieši Freibergas valdīšanas 7.gadā ... Latvija pasludināja savu bankrotu.
9.janvāris 2017, 9:39 Atbildēt
nnu gan vateņi dod!
Kāds tur bankrots jūsu vateņu Latvijā bija 2006.gadā?
9.janvāris 2017, 10:51 Atbildēt
nnu gan vateņi dod!
Kāds tur bankrots jūsu vateņu Latvijā bija 2006.gadā?
9.janvāris 2017, 10:51 Atbildēt
RRaimonds
"... šāds pavērsiens neglābjami ietekmēs Latviju."
Tāpēc es jau laicīgi izsaku līdzjūtību mūsu pie varas esošajai kliķei ... un tāpat arī Jāņa Iesalnieka troļļu fermas nacistu troļļiem.
Kur līdz šim bija priekša ... tur turpmāk būs pakaļa .... : )))
9.janvāris 2017, 9:35 Atbildēt
KKarīna
Izsaki līdzjūtību pats sev, jo Antonijas ielā tev vairs nemaksās. No kā tu iztiksi, plukata? Iesi strādāt pie Iesalnieka?
9.janvāris 2017, 10:48 Atbildēt
tto Karīna
Iesaki? Cik Iesalnieks tev maksā, ja nav noslēpums?
9.janvāris 2017, 12:00 Atbildēt
KKarīna
10 x vairāk kā tev Antonijas ielā.
9.janvāris 2017, 12:20 Atbildēt
tto Karīna
O, tad jau tev labi. Bet tur noteikti kaut kāds īpašs Psaki IQ tests jāliek, lai tiktu strādāt?
9.janvāris 2017, 13:37 Atbildēt
PPaiders kārtējoreiz sapnās
Pārsmējos, tātad, kad diegu vietā sāka importēt neapdrukātus kreklus, tas amerikāņiem bija izdevīgi, bet ja neapdrukāto vietā sāks importēt apdrukātos, tad tas būšot šausmīgi neizdevīgi.
9.janvāris 2017, 10:45 Atbildēt
KKarīna
Paiders gribēja paņirgt par indiešu nabadzību, bet varu piebilst, ka tur dzīve lētāka un badā neviens nemirst, jo pabaroti tiek arī tie "ļoti garīgie", kas neko nestrādā, bet tikai "meditē".
Piemēram, ieeja Tadž Mahal mauzoleja teritorijā vietējiem maksā 20 rūpijas, bet ārzemju tūristiem - 15 US dolāri (tiesa - bonusā ir 0,5 l ūdens pudelīte un vienreizlietojamās čībiņas). Starpība kosmiska, pat ja salīdzina difirencētās cenas Krievijā.
9.janvāris 2017, 11:02 Atbildēt
>>
Jūs abi kā tanī filmā - stulbs un vēl stulbāks :D
9.janvāris 2017, 12:06 Atbildēt
KKarīna
Paiders te cenšas visu izskaidrot ar T-krekliem, bet es varu pateikt, ka ASV ne tikai apdrukāti T-krekli, bet arī viss cits ir lētāks nekā nabadzīgajā Latvijā. Es septembrī biju ASV. Protams, arī pa veikaliem pastaigāju. Nu, piemēram, banāni ne Walmarkt, ne citos lielveikalos nekur nemaksāja dārgāk par 0, 60 USD. Tātad - uz pusi lētāk nekā mūsu Maximā vai Rimi. Plazmas televizors - tikai 100 USD. Lasvegasā mūs aizveda uz Outlet tirdzniecības centru, kur izliek ekskluzīvās slaveno brendu preces no Ņujorkas 5. avēnojas butikiem pēc kolekciju maiņām - viss par smieklīgām cenām. Un pārdevēji daudzos veikalos ir ķīnieši.
Rezumējums: Amerika ir LIELĀS LAIMES zeme, bet to zin tikai tie, kas tur ir bijuši. Raimonds tur nekad nav bijis un nekad arī neaizbrauks uz turieni, jo ir plukata.
9.janvāris 2017, 10:45 Atbildēt
tto Karīna
Karīn, tu vienkārši esi stulba, un tas nav apvainojums, tā ir diagnoze. Arī vecajā Eiropā cenas ir lētākas nekā Latvijā, un tādiem božu tūristiem nav un nevar būt priekšstata par dzīvi konkrētajā valstī. Tavā laimes zemē pārtikas talonu saņēmēju skaits ir katastrofāls, īpaši pieaudzis Obamas laikā un par medicīnu vispār nerunāsim. Nez vai bezdarbniekiem interesē tavu plazmas tv cena. Internetu taču tu lieto, papēti Hunger in America (U.S.hunger Relief Organisation, Feeding America), nu var taču atrast oficiālo informāciju, pirms trollene Karīna citus sauc par troļļiem - vairāk kā 48 miljoni amerikāņu dzīvo badā.
9.janvāris 2017, 11:58 Atbildēt
KKatrīna
Anonīmais stulbeni, man neinteresē pētīt tavus Hungerus. Es stāstu to, ko pati redzēju.
9.janvāris 2017, 12:18 Atbildēt
tto Karīna
Lai redzētu, vajag acis, bet, lai domātu - smadzenes.
9.janvāris 2017, 13:07 Atbildēt
llatvju bāleliņš
Jā, mūsu liberastiem "seksuālo" orientāciju nāksies mainīt ! Bet,ja runājam par tiem 4 centiem,tad man prātā nāk situācija Latvijā ar mūsu nacionālo energokompāniju Latvenergo,kas hidroelektrostacijās ražo enerģiju ar izmaksu četri santīmi (5,6 eirocenti) par 1 kWh,bet par cik to pārdod Latvijas iedzīvotājiem un uzņēmējiem,kuriem būtībā ir jābūt šīs kompānijas akcionāriem? ! Noziedzīgo shēmu ar T krekliem ASV realizē kā starptautisku mahināciju,bet Latvijā elektroenerģijas tirgū noziedzīgā mahinācija tiek realizēta vienas valsts ietvaros,lai padarītu vietējo uzņēmēju konkurētnespējīgu.
9.janvāris 2017, 12:07 Atbildēt
KKarīna
Man nav nekādu pretenziju pret Latvenergo, jo visu gadu mans ikmēneša rēķins par patērēto elektroenerģiju man bija 0,00 EUR. Man ir izlīdzinātais maksājums un, izrādās, aizpagājušā gadā biju 'pārmaksājusi 2 x vairāk kā reālais patēriņs. Arī tagad, janvārī, man uzrāda rēķinu, ka ir veikta pārmaksa, lai gan pagājis jau vairāk kā gads. Iesaku visiem izvēlēties izlīdzināto maksājumu un nekreņķēties par katru kapeiku. Lūk, Rīgas Siltums un Rīgas Ūdens - tie gan ir plēsēji! Tāpat arī Latvijas Gāze. Bet Latvenergo - nu, paldies dievam, ka palicis valsts kapitāluzņēmums, kura peļņa aiziet valsts budžetā - tātad, mūsu kopējam labumam!
9.janvāris 2017, 12:30 Atbildēt
llatvju bāleliņš
Karīna,Tu raksti - ieeja Tadž Mahal mauzoleja teritorijā vietējiem maksā 20 rūpijas, bet ārzemju tūristiem - 15 US dolāri! Vai Tev nav kādreiz ienākusi pātā doma,kāpēc Latvijas valdība rīkojas pretēji tam kā to dara Indijas varas iestādes,kuras savējos apgādā ar lētiem produktiem,bet mūsu valdība rīkojas pēc principa - jo sliktāk nabagiem ,jo labāk bagātajiem?! Ja runājam par tūrismu,tad saprotams,ka jebkura valsts tūristus vadās pa vietām ,kur viss ir ideāli sakārtots un ne Indijā ,ne ASV tūristus nevadās pa indiešu vai nēģeru geto kvartāliem,kur par policisti baidās ieiet.
Ja Latvijai ir sava valsts nacionālā energokompānija,tad viņas uzdevums ir apgādāt Latvijas iedzīvotājus un uzņēmējus ar lētu elektroenerģiju,bet ,diemžēl mēs redzam,ka tā nonākusi spekulantu rokās un pārvērsta par spekulantu peļņas avotu un viņu peļņu jānodrošina elektroenerģijas patērētājiem!
9.janvāris 2017, 13:48 Atbildēt
ttu
Esi gatavs elektrību visam gadam saņemt trīs pavasara mēnešos no augstsprieguma līnijas pie Pļaviņām?
9.janvāris 2017, 12:46 Atbildēt
kkarīna
indijā badā neviens nemirst ,bet amerikā 48 milj. mirst badā ,vot tā.
9.janvāris 2017, 12:37 Atbildēt
kkarīna (īstā)
Amerikā neviens badā nemirst, bet tur ir cita liela problēma - cilvēki pārbarojas. Tik nenormāli resnus cilvēkus, kādus var sastapt ASV, Eiropā nekur neredzēsiet. Viņi ēd ļoti daudz un kā viņi iepērkas! Tur lielveikalu rati ir 2 x lielāki kā pie mums, bet viņi piekrauj ar lielu kaudzi! Un ziniet - tur tikpat kā nav mazo iepakojumu. Gribi nopirkt sulu/ Neatradīsi 1 l tetrapaku, bet būsi spiests pirkt benzīnkannas lieluma toveri ar nezcik litriem. Un kādi viņiem Mcdonaldu bugeri! Milzīgs plācenis! Viņi uzturā nenormāli daudz patērē balto miltu izstrādājumus un cukuru. ASV nekur neatradīsiet speķi vai cūku taukus, jo treknus ēdienus tur neēd. Bet nenormāli visu saldina. Piemēram, desiņas viņi cep medū un aplej ar saldu sīrupa mērci. Tas ir drausmīgi, kā amerikāņi pārbarojas. Sevišķi melnie. Arī indiāņi lielākā daļa ir resni. Iet nēģerietes (atvainojiet, tādu vārdu nelietot) - spožos spīguļos un Dolče Gabana drēbēs (gluži kā krievenes) , bet tik resnas un stampā ar savām ziloņu kājām! Tās bija šausmas, ko es tur redzēju!
9.janvāris 2017, 13:01 Atbildēt
tto>
Pārbarojas tieši nabadzīgie, jo tie ir spiesti ēst mcdonalda tipa lēto, nekvalitatīvo pārtiku. Vai tad neatceries ar hormoniem baroto amerikāņu vistu gigantiskās kājas, kuras mums masveidā ieveda pēc psrs sabrukuma kā tādiem 3.škiras pabirām? ASV cilvēki ir uzblīduši un ar letiņiem notiks tas pats, kad noslēgs to līgumu un masveidā sāks nākt iekšā lētā pārtika no tavas laimes zemes.
9.janvāris 2017, 13:34 Atbildēt
IIM
Cietpauraino retorikai gals klāt.
Pasaule mainās, un pasaulei ir jāmainās. Krimas pārmaiņu variants kā reiz ir visai pieņemams pasaules pārmaiņu veids. Tikai cietpaurainiem to nav lemts saprast, jo cietpaurainos uztrauc jau pati pasaules mainība kā tāda.
9.janvāris 2017, 14:33 Atbildēt
FFēlis
Līdz Trampa nākšanai pie varas, savedīs tankus pietiekamā daudzumā un kad Tramps gribēs mest mieru, mēs tos atpirksim par grašiem, jo transportēšana atpakaļ būs pārāk dārga. Ja ņem par piemēru Irāku, kur 1 Abramss sašāva vidēji 50 krievu tankus, tad jau ne mēs baidīsimies no krieviem, bet otrādi.
9.janvāris 2017, 17:44 Atbildēt
JJaneks
Tri tankista vipiļi po trista, i pizdec mašiņe bojevoi.
Latvijas valstij nav nekādi tanki jāpērk , tu dalbojob! Mums vajag drošību, darba vietas un pārliecību par savu nākotni.
Varbūt tu varētu painteresēties par iespējām iegādāties privātīpašumā (ja jau tie maksāšot grašus) kādu Abramsu vai cita tipa tanku un tad braukāt ar šo tanku un biedēt ko nu tu uzskati par vajadzīgu biedēt...
9.janvāris 2017, 17:56 Atbildēt
MMilitārais Eksperts
nemelo, miskaste, irākiesi pakaļoja Pentagona plukatas kā gribēja, šie maksāja milzu naudu , daudzus desmitus miljardu lai ļauj šiem aizmukt un kladzināt ka kaut ko uzvarējuši...tas līdzīgi kā vāji apbruņots Palestīnas Valsts arābs no Hezbollah preteroriusma vienības bieži sašāva dienā 3-4 jūēļu tankus, tāpēc jau šie iz(s)raēlas nīkuļi bumboja Libānas bērniņus no 4 km augstuma ar balto fosforu, tā krtot "drošāk:"
9.janvāris 2017, 19:12 Atbildēt
OOHO
Fallūdžā Pentagona teroristi ar indīgajām gāžem noindēja aptuveni 1360 arābu bērniņus jo veselu pusgadu nevarāj pavirzīties ne pēdu uz priekšu...kritušo attiecība bija 1:80 Irākas tautas labā..Pentagona algotņi mira kā mušas un asins cena pasaules tirgos sasniedza ātri 4-5 kāršu cenu,līdz 450 eiro/250 ml.. tāpēc jau to tik bieži pūlās noliet vientiešiem apmaiņā pret 10 eirikiem vai teātra biļetīti..
9.janvāris 2017, 19:17 Atbildēt
tto Fēlis
Fēli, Fēli, tavas rokas ir irākiešu asinīs.
10.janvāris 2017, 2:30 Atbildēt
FFēlis
Latviešiem ar humora sajūtu vienmēr ir bijis pašvaki.
10.janvāris 2017, 8:25 Atbildēt
fforcemajeure
man patika komentārs. viena doma, kurai seko nākamā doma, pēc tam nobeigums. un ir par ko papriecāties
9.janvāris 2017, 18:01 Atbildēt
CCecīlija Koks
Kur problēma?
Domāju ka Latvijas politiskajai elitei nesagādās nekādas grūtības nomainīt retoriku un pielāgoties svarīgākā sabiedrotā kursa maiņai. Nebūs jau pirmā reize!
"Izdzīvo kas mainās" - ir viena no fundamentālākajām latviešu gudrībām.
9.janvāris 2017, 18:36 Atbildēt
LLielā Baltā Cerība
Jā, ASV valstele ir strupceļā, bet reize ļoti vienkāršas dilemmas priekšā, vai nu Volstrītas plukatas tiek likvidētas un sazagtais konfiscēts, vai ASV valstes epilogs būs definējams kā Absolūtais KRAHS...Rotšildmēsli un cits skams sarīdījis un padarījis šos nabaga asv ļāutiņus par pasaules naida un apsmiekla objektiem un tagad pūlās novilkt sev līdzi bezdibenī..cerams, ka Krievija un KTR(ķīnieši) palīdzēs.
9.janvāris 2017, 19:14 Atbildēt
LLatvis
Ko tāda Krievija ir savu Nīderlandes izmēra ekonomiku var kādam palīdzēt? Paši savu pagalmu sakopt nespēj
10.janvāris 2017, 17:48 Atbildēt
tto latvis
Nu ko tad jūs, troļļi, tā satraukušies esat un neliekat Krievijai mieru?
11.janvāris 2017, 13:24 Atbildēt
tto russo-latvis
Nejauc terminus, kremlinu trollo! Troļļi ir tikai tie, kas Kremļa dienestā. Tie, kas viņiem oponē, ir elfi.
12.janvāris 2017, 10:37 Atbildēt
NNewsboys "God is not dead'
III pasaules karš nebūs, jo ievēlēts ir Trump. Rezultātā, militārām vajadzībām izšķiezto naudu, būtu janovirza tautas piespiedu aizbraukšanas apstādināšanai.
11.janvāris 2017, 5:20 Atbildēt