Viedokļi: Postobamas ģeopolitika 37 komentāri
 
Viedokļi

Postobamas ģeopolitika

 

Piedāvāsim lasītājiem atbildēt uz jautājumu, cik daudz, pērkot no ražotāja vairumā, maksā viens vienā tonī krāsots T krekls? T kreklu vairumcenas Latvijas interneta vietnēs uzrāda skaitli 3,5 eiro par vienu kreklu. Lielveikalos akciju laikā var nopirkt viena toņa krāsojuma T kreklus nedaudz zem diviem eiro par kreklu. Krekls ar izšuvumiem un zīmējumiem vai uzrakstiem maksās starp 6 un 10 eiro, bet brendu kreklu cenas būs vēl vismaz divtik lielākas.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [37]
#
Newsboys "God is not dead' 11.janvāris 2017 5:20 atbildēt
III pasaules karš nebūs, jo ievēlēts ir Trump. Rezultātā, militārām vajadzībām izšķiezto naudu, būtu janovirza tautas piespiedu aizbraukšanas apstādināšanai.
 
#
Lielā Baltā Cerība 9.janvāris 2017 19:14 atbildēt
Jā, ASV valstele ir strupceļā, bet reize ļoti vienkāršas dilemmas priekšā, vai nu Volstrītas plukatas tiek likvidētas un sazagtais konfiscēts, vai ASV valstes epilogs būs definējams kā Absolūtais KRAHS...Rotšildmēsli un cits skams sarīdījis un padarījis šos nabaga asv ļāutiņus par pasaules naida un apsmiekla objektiem un tagad pūlās novilkt sev līdzi bezdibenī..cerams, ka Krievija un KTR(ķīnieši) palīdzēs.
 
#
Latvis » Lielā Baltā Cerība 10.janvāris 2017 17:48 atbildēt
Ko tāda Krievija ir savu Nīderlandes izmēra ekonomiku var kādam palīdzēt? Paši savu pagalmu sakopt nespēj
 
#
to latvis » Latvis 11.janvāris 2017 13:24 atbildēt
Nu ko tad jūs, troļļi, tā satraukušies esat un neliekat Krievijai mieru?
 
#
to russo-latvis » to latvis 12.janvāris 2017 10:37 atbildēt
Nejauc terminus, kremlinu trollo! Troļļi ir tikai tie, kas Kremļa dienestā. Tie, kas viņiem oponē, ir elfi.
 
#
Cecīlija Koks 9.janvāris 2017 18:36 atbildēt
Kur problēma?
Domāju ka Latvijas politiskajai elitei nesagādās nekādas grūtības nomainīt retoriku un pielāgoties svarīgākā sabiedrotā kursa maiņai. Nebūs jau pirmā reize!
"Izdzīvo kas mainās" - ir viena no fundamentālākajām latviešu gudrībām.
 
#
forcemajeure 9.janvāris 2017 18:01 atbildēt
man patika komentārs. viena doma, kurai seko nākamā doma, pēc tam nobeigums. un ir par ko papriecāties
 
#
Fēlis 9.janvāris 2017 17:44 atbildēt
Līdz Trampa nākšanai pie varas, savedīs tankus pietiekamā daudzumā un kad Tramps gribēs mest mieru, mēs tos atpirksim par grašiem, jo transportēšana atpakaļ būs pārāk dārga. Ja ņem par piemēru Irāku, kur 1 Abramss sašāva vidēji 50 krievu tankus, tad jau ne mēs baidīsimies no krieviem, bet otrādi.
 
#
Janeks » Fēlis 9.janvāris 2017 17:56 atbildēt
Tri tankista vipiļi po trista, i pizdec mašiņe bojevoi.
Latvijas valstij nav nekādi tanki jāpērk , tu dalbojob! Mums vajag drošību, darba vietas un pārliecību par savu nākotni.
Varbūt tu varētu painteresēties par iespējām iegādāties privātīpašumā (ja jau tie maksāšot grašus) kādu Abramsu vai cita tipa tanku un tad braukāt ar šo tanku un biedēt ko nu tu uzskati par vajadzīgu biedēt...
 
#
Militārais Eksperts » Janeks 9.janvāris 2017 19:12 atbildēt
nemelo, miskaste, irākiesi pakaļoja Pentagona plukatas kā gribēja, šie maksāja milzu naudu , daudzus desmitus miljardu lai ļauj šiem aizmukt un kladzināt ka kaut ko uzvarējuši...tas līdzīgi kā vāji apbruņots Palestīnas Valsts arābs no Hezbollah preteroriusma vienības bieži sašāva dienā 3-4 jūēļu tankus, tāpēc jau šie iz(s)raēlas nīkuļi bumboja Libānas bērniņus no 4 km augstuma ar balto fosforu, tā krtot "drošāk:"
 
#
OHO » Militārais Eksperts 9.janvāris 2017 19:17 atbildēt
Fallūdžā Pentagona teroristi ar indīgajām gāžem noindēja aptuveni 1360 arābu bērniņus jo veselu pusgadu nevarāj pavirzīties ne pēdu uz priekšu...kritušo attiecība bija 1:80 Irākas tautas labā..Pentagona algotņi mira kā mušas un asins cena pasaules tirgos sasniedza ātri 4-5 kāršu cenu,līdz 450 eiro/250 ml.. tāpēc jau to tik bieži pūlās noliet vientiešiem apmaiņā pret 10 eirikiem vai teātra biļetīti..
 
#
to Fēlis » Fēlis 10.janvāris 2017 2:30 atbildēt
Fēli, Fēli, tavas rokas ir irākiešu asinīs.
 
#
Fēlis » to Fēlis 10.janvāris 2017 8:25 atbildēt
Latviešiem ar humora sajūtu vienmēr ir bijis pašvaki.
 
#
IM 9.janvāris 2017 14:33 atbildēt
Cietpauraino retorikai gals klāt.
Pasaule mainās, un pasaulei ir jāmainās. Krimas pārmaiņu variants kā reiz ir visai pieņemams pasaules pārmaiņu veids. Tikai cietpaurainiem to nav lemts saprast, jo cietpaurainos uztrauc jau pati pasaules mainība kā tāda.
 
#
karīna 9.janvāris 2017 12:37 atbildēt
indijā badā neviens nemirst ,bet amerikā 48 milj. mirst badā ,vot tā.
 
#
karīna (īstā) » karīna 9.janvāris 2017 13:01 atbildēt
Amerikā neviens badā nemirst, bet tur ir cita liela problēma - cilvēki pārbarojas. Tik nenormāli resnus cilvēkus, kādus var sastapt ASV, Eiropā nekur neredzēsiet. Viņi ēd ļoti daudz un kā viņi iepērkas! Tur lielveikalu rati ir 2 x lielāki kā pie mums, bet viņi piekrauj ar lielu kaudzi! Un ziniet - tur tikpat kā nav mazo iepakojumu. Gribi nopirkt sulu/ Neatradīsi 1 l tetrapaku, bet būsi spiests pirkt benzīnkannas lieluma toveri ar nezcik litriem. Un kādi viņiem Mcdonaldu bugeri! Milzīgs plācenis! Viņi uzturā nenormāli daudz patērē balto miltu izstrādājumus un cukuru. ASV nekur neatradīsiet speķi vai cūku taukus, jo treknus ēdienus tur neēd. Bet nenormāli visu saldina. Piemēram, desiņas viņi cep medū un aplej ar saldu sīrupa mērci. Tas ir drausmīgi, kā amerikāņi pārbarojas. Sevišķi melnie. Arī indiāņi lielākā daļa ir resni. Iet nēģerietes (atvainojiet, tādu vārdu nelietot) - spožos spīguļos un Dolče Gabana drēbēs (gluži kā krievenes) , bet tik resnas un stampā ar savām ziloņu kājām! Tās bija šausmas, ko es tur redzēju!
 
#
to> » karīna (īstā) 9.janvāris 2017 13:34 atbildēt
Pārbarojas tieši nabadzīgie, jo tie ir spiesti ēst mcdonalda tipa lēto, nekvalitatīvo pārtiku. Vai tad neatceries ar hormoniem baroto amerikāņu vistu gigantiskās kājas, kuras mums masveidā ieveda pēc psrs sabrukuma kā tādiem 3.škiras pabirām? ASV cilvēki ir uzblīduši un ar letiņiem notiks tas pats, kad noslēgs to līgumu un masveidā sāks nākt iekšā lētā pārtika no tavas laimes zemes.
 
#
latvju bāleliņš 9.janvāris 2017 12:07 atbildēt
Jā, mūsu liberastiem "seksuālo" orientāciju nāksies mainīt ! Bet,ja runājam par tiem 4 centiem,tad man prātā nāk situācija Latvijā ar mūsu nacionālo energokompāniju Latvenergo,kas hidroelektrostacijās ražo enerģiju ar izmaksu četri santīmi (5,6 eirocenti) par 1 kWh,bet par cik to pārdod Latvijas iedzīvotājiem un uzņēmējiem,kuriem būtībā ir jābūt šīs kompānijas akcionāriem? ! Noziedzīgo shēmu ar T krekliem ASV realizē kā starptautisku mahināciju,bet Latvijā elektroenerģijas tirgū noziedzīgā mahinācija tiek realizēta vienas valsts ietvaros,lai padarītu vietējo uzņēmēju konkurētnespējīgu.
 
#
Karīna » latvju bāleliņš 9.janvāris 2017 12:30 atbildēt
Man nav nekādu pretenziju pret Latvenergo, jo visu gadu mans ikmēneša rēķins par patērēto elektroenerģiju man bija 0,00 EUR. Man ir izlīdzinātais maksājums un, izrādās, aizpagājušā gadā biju 'pārmaksājusi 2 x vairāk kā reālais patēriņs. Arī tagad, janvārī, man uzrāda rēķinu, ka ir veikta pārmaksa, lai gan pagājis jau vairāk kā gads. Iesaku visiem izvēlēties izlīdzināto maksājumu un nekreņķēties par katru kapeiku. Lūk, Rīgas Siltums un Rīgas Ūdens - tie gan ir plēsēji! Tāpat arī Latvijas Gāze. Bet Latvenergo - nu, paldies dievam, ka palicis valsts kapitāluzņēmums, kura peļņa aiziet valsts budžetā - tātad, mūsu kopējam labumam!
 
#
latvju bāleliņš » Karīna 9.janvāris 2017 13:48 atbildēt
Karīna,Tu raksti - ieeja Tadž Mahal mauzoleja teritorijā vietējiem maksā 20 rūpijas, bet ārzemju tūristiem - 15 US dolāri! Vai Tev nav kādreiz ienākusi pātā doma,kāpēc Latvijas valdība rīkojas pretēji tam kā to dara Indijas varas iestādes,kuras savējos apgādā ar lētiem produktiem,bet mūsu valdība rīkojas pēc principa - jo sliktāk nabagiem ,jo labāk bagātajiem?! Ja runājam par tūrismu,tad saprotams,ka jebkura valsts tūristus vadās pa vietām ,kur viss ir ideāli sakārtots un ne Indijā ,ne ASV tūristus nevadās pa indiešu vai nēģeru geto kvartāliem,kur par policisti baidās ieiet.
Ja Latvijai ir sava valsts nacionālā energokompānija,tad viņas uzdevums ir apgādāt Latvijas iedzīvotājus un uzņēmējus ar lētu elektroenerģiju,bet ,diemžēl mēs redzam,ka tā nonākusi spekulantu rokās un pārvērsta par spekulantu peļņas avotu un viņu peļņu jānodrošina elektroenerģijas patērētājiem!
 
#
tu » latvju bāleliņš 9.janvāris 2017 12:46 atbildēt
Esi gatavs elektrību visam gadam saņemt trīs pavasara mēnešos no augstsprieguma līnijas pie Pļaviņām?
 
#
Karīna 9.janvāris 2017 10:45 atbildēt
Paiders te cenšas visu izskaidrot ar T-krekliem, bet es varu pateikt, ka ASV ne tikai apdrukāti T-krekli, bet arī viss cits ir lētāks nekā nabadzīgajā Latvijā. Es septembrī biju ASV. Protams, arī pa veikaliem pastaigāju. Nu, piemēram, banāni ne Walmarkt, ne citos lielveikalos nekur nemaksāja dārgāk par 0, 60 USD. Tātad - uz pusi lētāk nekā mūsu Maximā vai Rimi. Plazmas televizors - tikai 100 USD. Lasvegasā mūs aizveda uz Outlet tirdzniecības centru, kur izliek ekskluzīvās slaveno brendu preces no Ņujorkas 5. avēnojas butikiem pēc kolekciju maiņām - viss par smieklīgām cenām. Un pārdevēji daudzos veikalos ir ķīnieši.
Rezumējums: Amerika ir LIELĀS LAIMES zeme, bet to zin tikai tie, kas tur ir bijuši. Raimonds tur nekad nav bijis un nekad arī neaizbrauks uz turieni, jo ir plukata.
 
#
to Karīna » Karīna 9.janvāris 2017 11:58 atbildēt
Karīn, tu vienkārši esi stulba, un tas nav apvainojums, tā ir diagnoze. Arī vecajā Eiropā cenas ir lētākas nekā Latvijā, un tādiem božu tūristiem nav un nevar būt priekšstata par dzīvi konkrētajā valstī. Tavā laimes zemē pārtikas talonu saņēmēju skaits ir katastrofāls, īpaši pieaudzis Obamas laikā un par medicīnu vispār nerunāsim. Nez vai bezdarbniekiem interesē tavu plazmas tv cena. Internetu taču tu lieto, papēti Hunger in America (U.S.hunger Relief Organisation, Feeding America), nu var taču atrast oficiālo informāciju, pirms trollene Karīna citus sauc par troļļiem - vairāk kā 48 miljoni amerikāņu dzīvo badā.
 
#
Katrīna » to Karīna 9.janvāris 2017 12:18 atbildēt
Anonīmais stulbeni, man neinteresē pētīt tavus Hungerus. Es stāstu to, ko pati redzēju.
 
#
to Karīna » Katrīna 9.janvāris 2017 13:07 atbildēt
Lai redzētu, vajag acis, bet, lai domātu - smadzenes.
 
#
Paiders kārtējoreiz sapnās 9.janvāris 2017 10:45 atbildēt
Pārsmējos, tātad, kad diegu vietā sāka importēt neapdrukātus kreklus, tas amerikāņiem bija izdevīgi, bet ja neapdrukāto vietā sāks importēt apdrukātos, tad tas būšot šausmīgi neizdevīgi.
 
#
Karīna » Paiders kārtējoreiz sapnās 9.janvāris 2017 11:02 atbildēt
Paiders gribēja paņirgt par indiešu nabadzību, bet varu piebilst, ka tur dzīve lētāka un badā neviens nemirst, jo pabaroti tiek arī tie "ļoti garīgie", kas neko nestrādā, bet tikai "meditē".
Piemēram, ieeja Tadž Mahal mauzoleja teritorijā vietējiem maksā 20 rūpijas, bet ārzemju tūristiem - 15 US dolāri (tiesa - bonusā ir 0,5 l ūdens pudelīte un vienreizlietojamās čībiņas). Starpība kosmiska, pat ja salīdzina difirencētās cenas Krievijā.
 
#
> » Karīna 9.janvāris 2017 12:06 atbildēt
Jūs abi kā tanī filmā - stulbs un vēl stulbāks :D
 
#
Raimonds 9.janvāris 2017 9:35 atbildēt
"... šāds pavērsiens neglābjami ietekmēs Latviju."
Tāpēc es jau laicīgi izsaku līdzjūtību mūsu pie varas esošajai kliķei ... un tāpat arī Jāņa Iesalnieka troļļu fermas nacistu troļļiem.
Kur līdz šim bija priekša ... tur turpmāk būs pakaļa .... : )))
 
#
Karīna » Raimonds 9.janvāris 2017 10:48 atbildēt
Izsaki līdzjūtību pats sev, jo Antonijas ielā tev vairs nemaksās. No kā tu iztiksi, plukata? Iesi strādāt pie Iesalnieka?
 
#
to Karīna » Karīna 9.janvāris 2017 12:00 atbildēt
Iesaki? Cik Iesalnieks tev maksā, ja nav noslēpums?
 
#
Karīna » to Karīna 9.janvāris 2017 12:20 atbildēt
10 x vairāk kā tev Antonijas ielā.
 
#
to Karīna » Karīna 9.janvāris 2017 13:37 atbildēt
O, tad jau tev labi. Bet tur noteikti kaut kāds īpašs Psaki IQ tests jāliek, lai tiktu strādāt?
 
#
Politologs 9.janvāris 2017 9:22 atbildēt
Tikai normāli būtu, ja pēc 20.janvāra Valsts departaments izsūtītu ārvalstīm ''ņe rukopožatniju'' cilvēku sarakstu- to cilvēku, kas pirms vēlēšanām gānīja jaunievēlēto prezidentu, un arī pēc vēlēšanām, necienot ASV vēlētāju izvēli. Vieni no pirmajiem sarakstā varētu būt zilie minstrs Edgars un žurnālists Kārlis.
 
#
Raimonds » Politologs 9.janvāris 2017 9:39 atbildēt
Un kā trešās gods pienāksies Vairai Vīķei Freibergai ...tātad cilvēkam, kurš pilnīgi neko nesajēdz no politikas ... bet 8 gadus bija Latvijas prezidente.... ar visām no tā izrietošām sekām - tieši Freibergas valdīšanas 7.gadā ... Latvija pasludināja savu bankrotu.
 
#
nu gan vateņi dod! » Raimonds 9.janvāris 2017 10:51 atbildēt
Kāds tur bankrots jūsu vateņu Latvijā bija 2006.gadā?
 
#
nu gan vateņi dod! » Raimonds 9.janvāris 2017 10:51 atbildēt
Kāds tur bankrots jūsu vateņu Latvijā bija 2006.gadā?
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers