Viedokļi: Ataola Bērziņa mātes viedoklis: Kādēļ prezidents nepiedeva Ansim 140 komentāri
 
Viedokļi

Ataola Bērziņa mātes viedoklis: Kādēļ prezidents nepiedeva Ansim

 

Kādēļ Prezidents nepiedeva Ansim? Tādēļ, ka visa izmeklēšana 13. janvāra lietā sastāvēja no daudziem likumpārkāpumiem, ko veikušas personas, kurām pienāktos atbildēt par likumu burta un gara ievērošanu.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [140]
#
Komentēšana ir liegta – CENZŪRA.nra.lv 21.aprīlis 2018 0:50 atbildēt
Komentēšana ir liegta – CENZŪRA.nra.lv
 
#
Latvijas patriots 20.aprīlis 2018 22:59 atbildēt
Man ir kauns par Vējoni. Liels kauns. Un sāp, jo Latvijas prezidenta rīcību pēc gadiem par apkaunojošu uzskatīs visi, pieminot Latvijas simtgades notikumus. Ar cieņu
 
#
Ārprāts 20.aprīlis 2018 22:25 atbildēt
Tādus slima suņa murgus es sen nebiju lasījis! Cilvēks vispār neorientējas Krimināllikumā, vai nu viņai advokāts ir pasniedzis savu versiju strādājot uz publiku. Šajā rakstā vispār nekas neatbilst patiesībai, normu analīze ir galīgi šķērsām!
 
#
patiesībā 19.aprīlis 2018 12:45 atbildēt
Zinātniskos rakstus ietverošajā vietnē Google Scholar par matemātiķi, lingvistu un folkloras pētnieku nosauktā Anša Ataola Bērziņa zinātniskie raksti nav atrodami. Varat pārliecināties.
 
#
Meža kungam 19.aprīlis 2018 11:45 atbildēt
Nevajag metāties ar absurdi implicītiem apgalvojumiem, ka tauta ir Anša pusē. Ne visa. Un, tātad, apgalvojums ir nepatiess. Tā ir demagoģija. Vai Meža kungs attaisnos visus, kuri izvairās no soda un atbildības? Nobriedusi personība atbild par savas rīcības sekām, netakarīgi no tā, vai tā IR vai NAV no draugu un paziņu loka.
 
#
lv1oo 18.aprīlis 2018 19:12 atbildēt
Vēlēšanās NEBALSOJIET
par "ZZS"!

Jāmeklē cita partija.
 
#
lv1ooo » lv1oo 19.aprīlis 2018 13:11 atbildēt
Vienīgā pareizā izvēle ir "vēlēšanu" FARSĀ nepiedalīties vispār!

Jāmeklē citi risinājumi, JA ir mērķis pienācīgi sakārtot un pārvaldīt šo pašreizējo "valsti".
 
#
Es » lv1oo 19.aprīlis 2018 19:10 atbildēt
Nav partijas par ko veerts balsot. Mums, manliekas, jau sen vajag ULMANI 2 (sk veesturi) :)
 
#
joske » lv1oo 19.aprīlis 2018 22:05 atbildēt
Un otro 40.gadu sk.vēsturi,kur Tavs Ulmanis ir kangaru ciltstēvs.
 
#
ness 18.aprīlis 2018 12:04 atbildēt
Taisnā vīlē uz Eiropas Tiesu!!! Valsts pati uzprasās..
 
#
? 18.aprīlis 2018 10:39 atbildēt
Kaut kā grūti lasīt, ja faktus jauc ar puspatiesībām. Ansim sākotnēji nebija piespriests cietumsods. Manipulācijas ar sev izdevīgiem uzskatiem, noklusēšana- viss, lai tikai panāktu dramatismu, nevis padomātu, ka līdz tam varbūt varēja arī nenonākt...
 
#
cik 17.aprīlis 2018 23:41 atbildēt
daudz pašreizējā latvijas vara mums nozog ar obligāto iepirkuma komponenti tie ir milijonu desmiti vai simti par šo naudu saeimas namu var noslaucīt un uzbūvēt no jauna ne vienreiz vien bet jūs daļa neģēligo komentētāju nosodiet cilvēku par pāris bruģakmeņu mešanu uz saeimu.Ansi turies ne mazums cilvēku tevi atbalsta.
 
#
"NEZINĪTIM" INFO: » cik 18.aprīlis 2018 21:14 atbildēt
Ansi soda ne par bruģakmeņiem, jo visiem krieviem,kas izlaupīja un izdemolēja alkohola bodes un citiem, kas meta akmeņus tika viss piedots! Bet Ansis vienīgais atklāti pateica, ka akmeņus meta valdības noziedzīgās rīcības dēļ un atzīst vainu par akmeņu mešanu, bet ne par savu reakciju uz valdības nelietību! To čekas kolaborantu + gļēvuļu valdība NEVAR PIEDOT!
 
#
idiņš 17.aprīlis 2018 21:57 atbildēt
Latvietis šodien savā zemē ir pelnījis pēc visiem KK punktiem tikai tāpēc, ka ir latvietis.
 
#
LoL 17.aprīlis 2018 19:26 atbildēt
Visa problēma ir Krimināllikuma 225.pants, kas ir relikts no padomju represīvās sistēmas. Kas bija lielākais nodarījums, ko padomju pilsonis varēja izdarīt? Noslepkavot, izvarot, nolaupīt? Nē, izrādīt pretestību padomju varai. Šī panta jēga un mērķis ir normālus cilvēkus pataisīt par sevišķi bīstamiem kriminālnoziedzniekiem (sankcija 3-12 gadiem cietumā, tātad sevišķi smags noziegums, tikai par dalību masu nekārtībās), tādēļ šis iznākums ir tikai loģisks, nevis neparasts. Tagad nav jāapelē pie tiesnešiem vai prokuroriem vai prezidentiem, bet jāpieprasa šī panta atcelšana kā tāda. Ja tu meti akmeni logā - sods par mantas bojāšanu, ja tur siti policistam - sods par uzbrukumu, ja tu laupīji veikalu - sods par marodierismu. Tie visi ir pierādāmi fakti, policijas/prokuratūras darbs ir tos pierādīt. Bet KL 225.pants liek notiesāt par to, ka tu esi bijis pūlī, ja tur notikušas nekārtības, un vienalga vai tu siti kādam, vai tu laupīji veikalu, vai mētājies ar sniega pikām - visiem pants ir viens. Sanāk, ja iemet akmeni logā, tad ir administratīvais sods par huligānismu, bet ja dari to pūlī, tad 12 gadi cietumā un sevišķi bīstams noziedznieks. Tas ir tiesisks absurds.
 
#
jā, jā » LoL 17.aprīlis 2018 19:43 atbildēt
un tad pie tavas mājas pienāks kādi desmit purni ar akmeņiem un izdauzīs visus logus un viņus visus attaisnos, jo nekādi nevarēs pierādīt, kurš no viņiem kuru akmeni metis un kurā logā tas trāpījis.
 
#
? » jā, jā 18.aprīlis 2018 17:53 atbildēt
10 purni, kas dauza logus, nav masu nekārtības un tos tāpat arī pašlaik izmeklēs kā huligānismu un tīšu svešas mantas bojāšanu.
 
#
Jurists 17.aprīlis 2018 18:32 atbildēt
Ko te psihojat?! Sūdziet Eiropas cilvēktiesību tiesā,kur Latvija vienmēr zaudējusi un prasiet kompensāciju!
 
#
Jēkabs » Jurists 17.aprīlis 2018 22:47 atbildēt
Vismaz 1 miljonu!
Latvija ir bagāta valst!
 
#
Kurbads 17.aprīlis 2018 18:25 atbildēt
Kā gan var piedot marodierim, kura domubiedri demolēja svešas mašīnas, svešu īpašumu, izlaupīja Latvijas Balzāma veikalu? Jūs ko, debili esat? Tas bija marodierisms, par ko karastāvokļa apstākļos nošautu uz vietas!
 
#
Ernis Purnis » Kurbads 18.aprīlis 2018 21:32 atbildēt
Tu sesk kļūdījies, tavs niks un vārds sesk ir Mankurts, jo esi čekas nodevēja un okupantu sa.lašņas krustojums! Un tavs likums ir šefa dūre un tavs Dievs sesk ir nauda un tavs un visu tev līdzīgo 4.maija at.kritumu vadomtīvs ir trula alkatība pretīgi savijusies ar unte.rmenšu varaskāri! Malacis Ansis, respekt!
 
#
Alberts 17.aprīlis 2018 18:18 atbildēt
Bet čekistus tomēr vajag apžēlot !
 
#
jūrmalniece 17.aprīlis 2018 16:05 atbildēt
man šis Ansis nepatīk- taču meta to akmeni, bet izklausās bez vainas, dabūja nosacīti- neawtzīmējās, ignorē'ja, redz brīvibas gara cilvēks. Nu dabūjis pēc nopelniem, nevar uzvesties tā, it kā citiem likumi rakstīti, bet tādiem kā Ansis- ne. Neatzīstu, lai pasēž. Bezvainīgais enģelis.
 
#
Kliķes vergam » jūrmalniece 18.aprīlis 2018 22:00 atbildēt
Eu pērkamais, tu trolli atkārtojies, maini ko vairāk par niku,ja maskējies
 
#
Pret šo visu protestēja Ansis! 17.aprīlis 2018 14:42 atbildēt
Šodien, 14:39
Tas ir Fakts
T
6. aprīlis, 14:39 Reāli gan 91 gadā nekas netika atjaunots.Okupantiem pakalpīgie komunisti un vdk bandīti sagrāba varu un mēs labi izjūtam to uz savas ādas. Valsts ir nolaista, viss izzagts, ir daži miljonāri, bet dzīves līmenis ir kā Āfrikā. Ne normāli cełi, ne vilcieni, ne eiropas līmenim atbilstošas algas, puse pamatiedzīvotāju ir izdzīti, vakarā uz ielas redzami vien dzērāji, saskaņieši trenuškās un municipālie menti. Īsta depresīva policejiska, psrs stilā ieturēti "izdevusies"4.maija valsts.
 
#
Nevis un ne viss 17.aprīlis 2018 11:48 atbildēt
Labs raksts, tikai viena korekcija (jo kļūda presē vērojama ar epidēmisku intensitāti): 1. Tas ir misiņš, nevis zelts (nevis vienā vārdā, ar vienu s); 2. ne viss ir zeltas, kas spīd (ne viss=2 vārdi, divi s)
 
#
IM 17.aprīlis 2018 10:44 atbildēt
Man te nāk prātā Laimes Lācis.
Nu tas ko latvieši gaida kā vienīgo kas varētu sakārtot valsti, bet ko reizē arī reāli nemaz necer sagaidīt. Bet viņi ir, ik pa reizei viņi reāli rodas ne no kā, morāli tīrāki un pārāki par pārējiem. Tikai nu kā viņus gaida un kā ar viņiem apietas kad viņi cenšas te atnākt? Tauta kā izrādās tādus mīl tikai pasakās, realitātē nemaz ne tik ļoti. Tiesas tādus aiz lielām bailēm tiesā. Prezidents vispār tādus ciest nevar.
Tā ka, nav nekādu cerību izķepuroties!
 
#
A.Balts » IM 17.aprīlis 2018 11:44 atbildēt
It kā viss pareizi, bet atrauts no LV realitātes, jo NEKUR pasaulē NAV tāda okupantu- ne.liešu un nodevēju izveidota situācija, kā LV! Jo valsts ir ne tikai pilna ar psrs agresorvalsts, tai uzticīgiem viņu tautiešiem, bet arī pie varas kloķiem palikuši okupantu pakalpiņi un kolaborantu vecā un jaunā paaudze. Un visu šo "katlu" maisa rietumu kampēji un naidpilni kremļa aģenti.Tāpēc latviešu tauta nevar vienoti uzstāties pret notiekošo, esot nemitīgi tīši šķelta, dažādi naidota, apmeloti taisnīgie un vienlaikus melīgi ik pa laikam reklamēti kliķes "Laimes lāči"- zemiski provokatori un alkatīgi varas sulaiņi, gara tr.uleņi!
 
#
IM » A.Balts 17.aprīlis 2018 12:57 atbildēt
Varianti ir!
Viens variants ir mainīt attieksmi pret Laimes Lāču nākšanu kā tādu, tas ir nevazāt tos uzreiz pa cietumiem bet gan ļaut šiem lietas labā padarboties. Tā teikt, 21. gadsimts Laimes lāču sasaukšanas un sagaidīšanas gadsimts.
Ja ne tas, tad atliek kas? Atliek vēl modernās formās atdzīvināt
viduslaiku Inkvizīciju.
 
#
tam IM » IM 17.aprīlis 2018 13:32 atbildēt
Pardon,bet tu galiigi ne par teemu atbildeeji,jo Balts skataas saknee,bet tu izpluusti varai nekaitiigaa filozofijaa,bet runa ir par dziiva, godiiga cilveeka tiishu salaushanu - par vienu no mums...
 
#
IM » tam IM 17.aprīlis 2018 14:11 atbildēt
Runa diez vai ir par vienu no mums.
Runa ir ir par mums tīrāka un par mums godīgāka cilvēka salaušanu. Tieši tādus, morāli pārākus cilvēkus ar apzīmēju par Laimes Lāčiem. Kas faktiski tā ar varētu būt. Tādu cilvēku morālais pārākums varētu tiešām mums nest to iztrūkstošo laimi. Bet mums laikam nepatīk tie kas nav "viens no mums" ar to ka ir morāli pārāks pār mums, un mūsu vara cita morālo pārākumu vispār ne var atzīt, ne ciest.
Tā doma jau bij ka tie Laimes Lāči ir un nāk, bet mēs tos neatpazīstam un ļaujam varai tos salauzt.
Nu kaut kā tā, vai.
 
#
viks 17.aprīlis 2018 10:14 atbildēt
Noņēma komentāru, lai gan tikai citēju, ko krievu klasiķis Ļermantovs teicis par tādiem kā padomju "elites" meitām un dēliem prezidenta kancelejā un citur saliktos amatos.
Tiem, kas aprej un priecājās par jaunam cilvēkam atņemto dzīvi sakropļošanu un fiziskām ciešanām - vispostošākais ir skaudība. Ansim lūk ir bijusi bērnība,kāda jums ne, viņš ir talantīgs, talantīgiem slaveniem vecākiem. Sīkas prieks neatsver karmas likumu, ko tu otram, tas tev daudzkārtīgi. Spēku un cerību vēlot Anša vecākiem.
 
#
vispār » viks 17.aprīlis 2018 19:34 atbildēt
Talantīgiem un slaveniem vecākiem bērni bieži izaug par izlutinātiem neliešiem, kam šķiet, ka viņiem viss ir atļauts!
 
#
Zorge 17.aprīlis 2018 10:07 atbildēt
Kad beidzot iesēdinās Lembergu (un cerams arī Vējonim atradīsies vieta tai kamerā), gribētu arī viņu redzēt kāju važās un ar uzdauzītu purnu.
 
1 2 3 4
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers