Viedokļi: OIK afēra – kā Ekonomikas ministrija cenšas to atklāt vai piesegt? 16 komentāri
 
Viedokļi

OIK afēra – kā Ekonomikas ministrija cenšas to atklāt vai piesegt?

 

Pavisam nesen plašu rezonansi sabiedrībā izpelnījās “Māja-kuģis” gadījums - savdabīgā būve, kas uzcelta jūras krastā Pāvilostas novadā. Acīmredzams absurds un netaisnības sajūta ir daudzu pirmā reakcija uz šo situāciju.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [16]
#
Baisais 18.februāris 2018 11:42 atbildēt
Ašradenam bez ierunām jāatkāpjas kā to pieprasa pats no Rimševiča tajā pašā valdības sēdē!!!
 
#
Flagella 15.februāris 2018 20:38 atbildēt
Diktatoru (politisko partiju) afēra. Kļūdas labojums.
 
#
Naiva_Oranža 15.februāris 2018 10:00 atbildēt
Visi ir aizmirsuši, kuru dēļ OIK pastāv. Pašķetiniet laiku vēl pagājušā gadsimta pēdējā desmitgadē. Tolaik ar nenormāliem līgumiem tika ievārīti lieli maksājumi šodienas cilvēkiem. ŠŠ
 
#
OKS 14.februāris 2018 22:15 atbildēt
Iesaku tautai apvienoties un kopīgi nemaksāt rēķinus, kas saistīti ar valsts pārvaldi.
 
#
selektīvā patiesība 11.februāris 2018 10:37 atbildēt
Normāli tā neko zog Vienotības mēsPar un ZZS stutētā oligarhija. Tikai par šo negaidiet uzspēlēta sašutuma pilnus bļāvienus kā par no pirksta izzīstām vecām "oligarhu" sarunām. Šeit reāli pacani dala reālu (mūsu) naudu un tādēļ visādi oligarhu apmaksāti "patiesības" trubadūri, kā piemēram ločMele ar savu lapeli ir.lv, klusē kā ūdeni mutē ieņēmuši.
 
#
Oik ,oik 11.februāris 2018 7:55 atbildēt
Dienaszagļi un bandīti ,cik ilgi vēl tiks aplaupītas tauta ? Kas par lietu Ašaraden ,kāpēc tu piesedz zagļus un laupītājus ,kad tiks likvidēta noziedzīga oik banda un tiesāti šis bandas locekļi un piesedzeji?
 
#
stratēģija 10.februāris 2018 15:42 atbildēt
galvenais ir uzrakstīt un dabūt cauri "pareizos" likumus un tad ...to ( svētā govs!) vārdā jāt visu valsti
 
#
vai 9.februāris 2018 21:25 atbildēt
tauta= slaucama govs?
 
#
vendetta 9.februāris 2018 18:49 atbildēt
Kļūdies,lielāko "čunguru" savāc tās 2 termoelektrostacijas,kas strādā ar Krievijas gāzi,kas nav "neatjaunojamais" kurināmā resurss,jo to mums jāpērk atkal un atkal. Bet galvenais jau ir tas fakts,ka nedrīkstēja iejaukties brīva tirgus darbībā,piespiežot Latvenergo celt elektroenerģijas cenu,kas ir rupja administratīva iejaukšanās "brīvā" tirgus darbībā. Valdībai OIK bija jāsubsidē no sava budžeta. Bet OIK pamatīgi pacēla IKP,ja mums nav savas nacionālas ražošanas,tad "treknie gadi "taču parādīja kā celt IKP - jāaizņemas naudu un jāpērk importa mantas un budžets kā divdūjiņas skrien debesīs,kopā ar IKP,bet līdzi velk arī ārējā parāda piramīdu,bet tas liberastu valdību neinteresē,līdz tādai atziņai viņai vēl pudu sāls jāapēd un vēl 300 000 cilvēku jāaizsūta emigrācijā!
 
#
Te » vendetta 11.februāris 2018 9:46 atbildēt
nonākam līdz tam,ka lai izskatītos labi EK pārskatos un tiktu pie miljardu subsīdijām par oik, falsificēti tika dokumenti Krievijas gāzi noformējot kā atjaunoto enerģiju.Tas nesatrauktu ''reņģēdāju'' ja tas tālākā izpildījumā netiktu ''pabāzsts'' zem valsts monopola-Latvenergo.Nelaime tā,ka visus ESā labi darbojošos projektus LV sačakarē ar savu alkatīgo izpildījumu,acis un prāts aizmiglojas ieraugot tās summas,kuras sola šie projekti,tāpēc esam tur kur esam un apjaušot ''ESa apzagšanas'' plāna tuvo galu,politikas veidotāji palaiž ''vīrusu'' kaut ko līdzīgu Brexitam ar skatiem Krievijas virzienā.
 
#
savādnieks 9.februāris 2018 9:08 atbildēt
I.Zariņš nesaudzīgi vēl cenšās ''nospārdīt pakritušo'' V,bet neaizmirsīsim,ka ''laupījumu'' no OIK lielā vienprātībā dala V&ZZS ,tas pamatoti liek aizdomāties-kāpēc nekas netiek darīts,lai situāciju noregulētu saprātīga regulējuma veidā.Pie tam,klusē Valsts Kontrole,KNAB , PTAC,Saeimas tautsaimniecības komisija.Tātad galmam pilnīgi vienaldzīgs ir mājsaimniecību,ražotāju,investoru neapmierinātība ar šī 'elektrības nodokļa' neadekvāto pielietojumu un tas jau vairs nav vienas ministrijas jautājums,bet jautājums Kučinska valdībai (''komandai'')
 
#
Finks 9.februāris 2018 0:24 atbildēt
OIK KRIMINĀLNOZIEGUMS PATAISĪTS PAR LIKUMĪGU! TIKAI LATVIJAS PACIETĪGAJIEM!
 
#
ESMAIJA 8.februāris 2018 20:49 atbildēt
Tas nav un nevar būt nekas cits, kā PERSONĪGA IEINTERESĒTĪBA! Un es pat pieļauju, ka tumbučkas jau piepildītas avansā, tādēļ neko vairs nav iespējams labot vai grozīt, lai kāds šīs noslepenotās darbības nepasviestu atklātībā. Tādēļ cits nekas neatliek, kā locīties, izgudrot jaunus trikus un shēmas, lai neredzīgais kļūtu vēl neredzīgāks un turklāt vēl kurls. Šis nu ir tas gadījums, kad būtu jāpaceļ kājās visi Latvijas izmeklētāji un prokurori, vispirms uzdodot jautājumu Strīķei, kas sēdēja pie Rīdzenes ar makšķeri un neredzēja, ka pa to laiku apzog visus Latvijas iedzīvotājus! Kāpēc??? Vai tāpēc, ka laupītāju midzenis bija paņemts pašas apsardzībā? Vai kā...
 
#
Seniors 8.februāris 2018 15:12 atbildēt
Aseradenu janomaina ! Neticu , kad no OIK naudina , neieplust Aseradena un vinam pietuvinato darbinieku , kabatas. Tas pats joks , kas bija , ar Elektrostaciju - buvniecibu ! Seit , butu darbs - Ekonomikas policijai !!!Kartejo reizi , tiek izkrapta naudina , no Latvijas iedzivotaju - maciniem !!!
 
#
opis no laukiem 8.februāris 2018 13:43 atbildēt
Zariņa kungs,ir taču vēlēšanu gads un kur lai citur vienotība iekasē naudiņu priekšvēlēšanu tēriņiem,ja ne no atļauju pagarināšanas? Iemaksāsi partijas kasē (tumbočkā) par atļaujas pagarināšanu -
saņemsi kāroto,bet ja ne tad ne! OIK ir ideāla barotne partiju un varas korupcijai.Ir milzīgas iespējas krāpties,kaut vai tas variants,ka ražotājs savām vajadzībām izmanto Sadales tīkla elektroenerģiju,bet savu saražoto visu pārdod Sadales tīklā par OIK cenu,bet nolikumā paredzēts OIK maksāt par pārdoto PĀRPALIKUMU.
Ja valdība uzdeva Latvenergo iepirkt koģenerācijas staciju saražoto elektroenerģijas pārpalikumu par paaugstinātām OIK cenām,tad valdībai bija jāuzņemas atbildību par šo rīkojumu un no budžeta līdzekļiem jākompensē sadārdzinājumu,protams,ja budžetā tāda nauda bija,bet ...naudas nebija!!! Bet ko izdarīja valdība? Valdība uzlika administratīvu slogu "BRĪVAJAM "elektroenerģijas tirgum,piespiežot Latvenergo celt elektroenerģijas cenas mākslīgi sadārdzinot elektroenerģiju un sagraujot tirgus konkurētspēju Latvija iekšējā tirgū. Šādas valdības vadāmā haosa bezatbildības rezultātā "Liepājas Metalurga bankrots bija nenovēršams,jo pēc elektroloka dārgās metāla kausēšanas iekārtas uzstādīšanas un elektroenerģijas cenu milzīgā lēciena ražošana kļuva nerentabla.
 
#
Ra » opis no laukiem 9.februāris 2018 10:39 atbildēt
Ak tauta kā tu krāpta tiec, tā teica reiz Veidenbaums un kas ir mainījies???
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers