Viedokļi: Quo vadis Donald Trump? 12 komentāri
 
Viedokļi

Quo vadis Donald Trump?

 

Par vienu no izteiktākajiem pēdējo laiku “modes trendiem” plašsaziņas līdzekļos ir kļuvusi sacenšanās jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ķengāšanā un zākāšanā. Šis raksts nebūs “trendā”, kaut vai dēļ elementāras cieņas pret citas valsts pilsoņu demokrātiski izdarīto izvēli.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [12]
#
K.P. 18.aprīlis 2017 8:29 atbildēt
Praatinj,naac maajaas pie Zarinja!
 
#
TRUMPISTS 15.aprīlis 2017 10:45 atbildēt
SLAVA TRAMPAM.
 
#
Suomi 15.aprīlis 2017 0:22 atbildēt
Tramps ne tuvu nav noteicējs.par to , kurš ir- www.tvriga.com/arzemes
 
#
JL 14.aprīlis 2017 22:57 atbildēt
Par populismu pēc definīcijas sauc darbības, kuras izdevīgas tautas vairākumam. Šo vārdu allaž negatīvā nokrāsā izmantojoši visi tautas vairākuma ienaidnieki- Romas oligarhi un mūsdienu sociāldemokrāti.
 
#
Kastings 13.aprīlis 2017 23:08 atbildēt
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
 
#
Hamfrijs van Veidens alias "Kumpis" 13.aprīlis 2017 20:27 atbildēt
Trampa primārais uzdevums ir iztīrīt Volstrītas cūkukūti no rotšildsalašņu pabiram..
 
#
Kartupelis ar mugurkaulu 13.aprīlis 2017 16:00 atbildēt
Nav saprotams kāpēc šeit portālā NRA bieži publicējas Latvijas ienaidnieki no partijas SC??!
 
#
Krodzinieks 13.aprīlis 2017 10:30 atbildēt
Abas puses apmierinātas- Tramps izšāva raķetes tā, lai nodarītu minimālu kaitējumu, bet saviem iekšpolitiskajiem oponentiem aizbāza mutes. Krievijas vadība arī var konsolidēt sabiedrību- Mūsējos sit! Kaut nu tā ņemšanās ap Koreju nebeigtos slikti. Ziemeļkoreja nav karojusi kopš 1953. gada, reāli nekur ārpus savas teritorijas nav jaukusies, un uz militāru uzbrukumu tai ir morālas tiesības atbildēt pēc pilnas programmas. Labākajā gadījumā mēs varam palikt bez Samsung telefoniem un Hyundai auto.
 
#
Uldis>>>Raimonds 13.aprīlis 2017 8:01 atbildēt
Trampa kunga ievēlēšana satrieca kremli ne mazāk, kā latviešu tautas un valsts nīdējus: VVF un Streipu. Es paļaujos, ka viņa administrācija liks nopietni trūkties ne tikai Putina bandai, bet arī Briseles prokremliskai šļurai un mūsu kriminālām kremļjaģām: Vienotībai un SC.
 
#
aka saka » Uldis>>>Raimonds 13.aprīlis 2017 14:28 atbildēt
Es gan atceros, kā kremlini priecājās par Trampa uzvaru.
 
#
Raimonds 12.aprīlis 2017 21:10 atbildēt
Ivar, neiet runa par to, ka Tramps būtu nelikumīgi ievēlēts ... iet runa par to, ka patlaban Tramps uzvedas kā bandīts ... viņš pārkāpj jebkādus starptautiskus likumus un nogalina cilvēkus.
Un otra lieta ir tā ... kā turpmāk tikai muļķis var uzticēties Trampam. Viņš melo acīs skatīdamies un nepilda savus priekšvēlēšanu solījumus.
Tāpēc pasaule jebkurā brīdi no viņa var sagaidīt jebkādu nelietību.
Viņš ir bīstams psihopāts ... kurš tikko pasauli neievilka jaunā karā.
 
#
Draugs » Raimonds 13.aprīlis 2017 6:47 atbildēt
Vai tev,divainiti,nav ienacis prataa ka Tramps patreiz megina izlabot ieprieksejaa prezidenta savaritaas ziepes?Kars Sirijaa,iebrukums Ukrainaa,beglu krize un terorisms Eiropaa-vai tas viss notika pedejos 2 menesos kamer Tramps ir prezidents?
Kadus velesanu solijumus vins nepilda?Nosauc konkreti.Nevari?Tad beidz piesarnot internetu un skaties "Velais ar Streipu".Tur viens tads pats katru vakaru medas eteraa nespedams nosaukt kaut vienu faktu pret Trampa izdarito,kopejot PSRS laika diktorus.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers