Viedokļi: Kurš būs latviešu Tramps? 46 komentāri
 
Viedokļi

Kurš būs latviešu Tramps?

 

Pasaulē viss notiek cikliski, un arī politikā darbojas visiem zināmais svārsta likums. Viena novirziena politiķus nomaina cita stila politiķi, neatkarīgi no viņu sasniegumiem vai kļūdām. Politiķi un pat noteikta politiskā retorika cilvēkiem apnīk, tāpat kā ar laiku apnīk apģērbu mode.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [46]
#
Marta 9.janvāris 2017 19:43 atbildēt
Es ari domaju, ka mums vajag stingraku viru pie musu Valsts stures, kurs domas ka Tramps vispirms par savu valsti un tikai pec tam , ko teiks Brisele. Nevar but, ka starp latviesiem nav tada neviena. Tautai jamostas!
 
#
made 9.janvāris 2017 11:01 atbildēt
jau ir tramps - hūte.
 
#
džeks no Kurzemes 8.janvāris 2017 22:29 atbildēt
Ja Latvijā parādīsies līdzīgs varasvīra tipāžs, tas varētu būt zināmais cilvēks Ai....s. Kam gan citam izdevies, saglabājot savu varas amatu vairāk nekā 25 gadu garumā, iekļūt un noturēties arī 10 valsts bagātāko cilvēku sarakstā.Valsts prezidents un premjerministrs jau ir šī cilvēka parteigenosses. Daudzi izrāda savu apnikumu par Vienotību pie varas, savukārt NA daudziem šķiet pārāk radikāla.
Ja ZZS izveido asi ar SC un Sudrabas partiju (Bondars ar savējiem automātiski var pievienoties), tad Latvijā iespējams varas pavērsiens,pilsonību automātiski iegūstot visiem Latvijā dzimušajiem, un izkārtnēm daudzviet atgriežoties divās valodās. Diemžēl tādas var būt reālās pārmaiņas Latvijā, "a la Tramps", attiecībā par kurām flirtē daudzi žurnālisti.
 
#
forcemajeure 8.janvāris 2017 19:35 atbildēt
imo, labi vien ir, ka šo portālīti neviens īsti nelasa
 
#
Demagogam rakstmanim 8.janvāris 2017 12:33 atbildēt
Skaidri redzams, kam pieder portāls.Tikai nepārcenties, rakstniek, pielīzdams savam saimniekam. Nebūtu pieminējis A.Kaimiņu, šo rakstu vispār nelasītu. Rakstmanim piemirsies, ar cik ievērojamu balsu skaitu A.Kaimiņš tikaa Saeimā. Un ar vēl lielāku tiks atkal, atšķirībā no taviem saimniekiem.
 
#
Yuyu 8.janvāris 2017 11:27 atbildēt
Saskaņas centrs
 
#
esss 8.janvāris 2017 6:48 atbildēt
 
#
pustukšītis 7.janvāris 2017 22:00 atbildēt
pirmkārt- te nav amerika, otrkārt- mums tāds nevar būt- neviens te nedos tik daudz varas vienam cilvēkam, jo gribētāju ir daudz, bet līderu- neviena, treškārt- tikai autoritāte bez skeleta skapī, ar jaunu politikas redzējumu var cerēt, ka viņam sekos tauta. iespējamā vienīgā patreizējā un reālā kandidatūra- kaimiņš, lai arī daudzi viņu nievā un zākā. jauns, bet drosmīgs un neatlaidīgs, pieļauj kļūdas( kam gan tādas nav?), bet no tām ir spējīgs mācīties- kas jau ir daudz, tāda lūk tā bilde ir!
 
#
Imants 7.janvāris 2017 21:04 atbildēt
Pavīd labi raksti par situāciju valstī, pavīd labas domas un izteikumi, bet diemžēl, vēl neesmu sastpies ar raksta NOBEIGUMU, kurā būtu domāts vai prognozēts - KO DARĪT? KĀ DARĪT?
Vai katrs laba raksta autors nav sapratis, ka politiskā sistēma nemainīsies, pie varas bija un būs tie paši, kaut pārejot no vienas partijas pie citas, pārstrukturējot spēkus un sajaucot prātus, ka nu nāk albais onkulis vai vairāki. Vēlētāju biedrība kādreiz organizēja seminārus un sapulces, kā izraudzīt "labos cilvēkus - deputātu kandidātus amatiem. Saku= vari ievēlēt visus 100 labos un nelkas nemainīsies, kamēr nesadragāsim vai nesatricināsim esošo politisko sistēmu ar vēlēšanu "grozāmiem sarakstiem", ka noteikts 1922.gada (1925.) Vēlēšanu likumā un citām šī likuma pozīcijām. Ne pa jokam nobaidītos šie 25 gadus valdošie kompartijnieki un nesakarīgie , nesociāldemokrātiskie "sasakanieši".

Nav pareizi? Pasaki, kā satricināt šo politisko mūri? Ievēlēt Lembergu? Pirmkārt, viņš neies prom no "zeltas āderes", kas ir Ventspils, otrkārt, viņš sēž uz apsūdzēto sola, pagaidām., treškārt, viņš ir pret Latviju, NATO militāros vienību saucot vai par okupantiem vai tml.
 
#
Blefs 7.janvāris 2017 19:50 atbildēt
Var piekrist, ka no zināmajiem ļaudīm visvairāk Latvijas Trampam atbilst, domājams, Latvijas bagātākais cilvēks (Trampa bagātība) ar labām šovmena iemaņām (Trampam šovs), velmi un varēšanu, būvējot, mainīt pilsētas (Trampam torņi), iespējama biznesa saistība ar Krieviju (Trampa vizīte PSRS ar debesskrāpju projektiem Maskavā un Ļeņingradā).
Ir gana interesanti palasīt Trampa grāmatas un vērts ieklausīties potenciālā LV līdzinieka publiskajās pārdomās.
Katrā ziņā abi ir saistīti ar lielo biznesu pat, ja vienam starta kapitāls bija tēva, bet otram juku laiki.
Manuprāt, nav pārāk daudz cilvēku, kuri atbilstu šiem "Trampa kritērijiem"?
 
#
izslēgts 7.janvāris 2017 14:35 atbildēt
pie mums nekāds tramps nevar rādīties ,ja tāds arī parādītos ,tad televizors viņu ātri padzītu no skatuves un televizors ,kā to jau zin daži komentētāji ,rāda tikai to ,ko pasūtījis lembergs.
 
#
uhh! 7.janvāris 2017 13:54 atbildēt
Pilnīgi "skudriņas pārskrien",izlasot,kā autors sadevis tam Kaimiņam..Lai saprot.Rokas nost no mūsu Aivara!Lai zin savu vietu.Kaimiņš,protams.
 
#
fedja 7.janvāris 2017 10:51 atbildēt
Tā vien šķiet,ka Neatkarīgās lielākie lasītāji ir vienotībnieki.Pareizāk tekt vienotības troļļi.Kučinskim tagad jāsmēļ tie sūdi un dombrovska valdības radītās sekas .Ja Kalvītim gandrīz izdevās uztaisīt bezdefecīta budžetu,tad dombrovskis(viss Nr.2) Latviju pārdeva ar visiem nabagiem un uz ilgiem gadiem.
 
#
ko nu muldi » fedja 7.janvāris 2017 12:13 atbildēt
Tieši Kalvīša valdību laikā astronomiski pieauga Latvijas ārējais parāds un "gandrīz bezdeficīta" budžetu izdevās uztaisīt pensiju uzkrājumu notērēšanai. Dombrovska valdību laikā Latvijas ārējais parāds samazinājās un krīzes laikā netika pat iztērēts viss pieejamais iepriekšējās valdības kredīts.
 
#
Njā » ko nu muldi 7.janvāris 2017 16:17 atbildēt
es gan atceros faktu,ka sociālo budžeta uzkrājumu ap 1miljardu eiro Dombrovskis sagrūda Parexā,bet ar to vēl nepietika,,,veiksmes stāstam'' vēl aplaupīja pensionārus un invalīdus samazinot jau tā knapēs pensijas.
 
#
interesanti » Njā 7.janvāris 2017 16:51 atbildēt
Kā gan Dombrovskis to būtu varējis izdarīt, ja Kalvīša valdība to bija iztērējusi budžeta deficīta segšanai, bet praktiski visu naudu Pareksā sagrūda Godmaņa valdība?
 
#
sipo 7.janvāris 2017 8:44 atbildēt
No Bena raksta sapratu, ka NEATKARĪGĀ RĪTA AVĪZE ir neatkarīga no Artusa Kaimiņa-nikna Lemberga nīdēja.
 
#
Hexe » sipo 7.janvāris 2017 10:33 atbildēt
Kāds te sakars ar Tavu Lembergu?
 
#
zane 7.janvāris 2017 7:25 atbildēt
Latvijas Tramps varētu būt Beļevicš. Lai tikai veido komandu. Ar ZZS, NA, Vienotību notiek tikai naudas dalīšana, nekāda valsts attīstība un galvenais nekāda sociālā aizsardzība. Ja minimālā alga par pilnu slodzi nesedz reālo cilvēka dzīves iztikas minimuma, tad šīs partijas ir jāpatriec. Viņi izsaimniekoja ES fondu naudas 10 miljardus, valstī izveidots parāds 10 miljardi eiro. Kur ir valsts izaugsme šajos 20 gados? Cietumā viņiem vieta.
 
#
Fredis 6.janvāris 2017 23:42 atbildēt
Piekrītu, ka mūsu Tramps ir Aivars Lembergs. Viņam ir arī tāda pati nostāja Krievijas jautājumā kā amerikāņu Trampam.
 
#
Ha 6.janvāris 2017 23:38 atbildēt
Latviešu Tramps būs Guntis Belēvičs. Bagātnieks, kas vēlas reformēt valsti.
 
#
sēlis 6.janvāris 2017 18:53 atbildēt
Sūnu ciemā viss pa vecam, gaidām laimes lāci, un turpinam balsot par tukšpļutītājiem un valsts budžeta izzadzējiem! Vai ne?
 
#
precīzāk » sēlis 6.janvāris 2017 23:33 atbildēt
Gaidām laimes lāci, bet nāk tikai tukšpļūtītāji un budžetu izzagt gribētāji.
 
#
Andža » sēlis 6.janvāris 2017 23:39 atbildēt
Būtu jau labi,ja varētu dzīvot Sūnu ciemā, kur mūs neviens netraucētu.
Sūnu ciems-tā ir laimes oāze!
 
#
dalia 6.janvāris 2017 16:58 atbildēt
man nekas nebūtu pret , ja Lembergs būtu premjers, viens no saprātīgākajiem un gudrākajiem politiķiem. Tagad dominē koalīcijas nesaprātīgais un noziedzīgais ļaunums nodokļu jomā.
 
#
fakts » dalia 6.janvāris 2017 18:17 atbildēt
Lielākais zaglis un tukšmuldētājs, kurš kļuvis par multimiljonāru sēžot pašvaldības amatā, neizveidojot un nevadot nevienu uzņēmumu. Pilnīgs pretstats Trampam.
 
#
Ja » dalia 7.janvāris 2017 9:17 atbildēt
neesi pamanījis,tu jau dzīvo Lemberga sastādītā valsts budžetā un nodokļu sistēmā,Kučinskis ir tikai valdības redzamā daļa,bet instrukcijas nāk no pilsētas Kurzemē.
 
#
Pārāk acīmredzami 6.janvāris 2017 14:48 atbildēt
Gan Kučinskis, gan Vējonis centās sevi pozicionēt kā miermīlīgus, veģetārus vadītājus, kuri nevienu neapdraud un PAKLĀJAS ZEM SASKAŅAS UZVARAS GĀJIENA.
 
1 2
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers