Viedokļi: Ar cirku nebūs viegli 10 komentāri
 
Viedokļi

Ar cirku nebūs viegli

 

Fonda Viegli dibinātājai Inārai Kehrei Rīgas cirka vadībā neklāsies viegli – jāuzrauga nodzīvotās cirka ēkas remontdarbi, jāpanāk pietiekama finansējuma nodrošināšana gan remontam, gan cirka uzturēšanai, kas bez valsts dotācijām izdzīvot nespēj, jāveido jauna radošā komanda un programma.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [10]
#
Ra 22.marts 2017 12:35 atbildēt
Jā, atņēma mazajiem bērniem cirku. Kehre laikam nezina ka vismaz pusi apmeklētāju sastāda ģimenes ar bērniem. Vai trīsgadīgu bērnu interesē vingrotāji, dejotāji un klauni ??
 
#
cilvēks arī ir dzīvnieks 21.marts 2017 21:55 atbildēt
Ja jau tā, tad Cirku vispār būtu jāslēdz ciet, jo vai tad cilvēki, kas karājas striķos pie cirka kupola ir sliktāki par dzīvniekiem, kurus aizstāv dzīvniekmīļi, bet kas aizstāvēs cilvēkus. Par klauniem vispār nerunāsim!
 
#
Fredis 20.marts 2017 15:30 atbildēt
Nožēlojami, ka PVD iet agresīvu veganu pavadā! Tāpat nožēlojama ir jaunā cirka (????) vadītāja, kas ir sorosīte un kurai nav jēgas no cirkiem.
Kā vienmer letiņi pārpilda plānu. ES jau aicina neizmantot tikai savvaļas dzīvniekus, bet mūsu sorosīti aizliedz pa tīro. Mūžīgs kauns Andersona vegāniem par slavenā Rīgas cirka atņemšanu bērniem!
 
#
savādnieks 20.marts 2017 11:59 atbildēt
Cik lasīts mēdijos KM iepaticies Kehres piedāvājums CIRKS kā LAIKMETĪGĀS MĀKSLAS CENTRS.Tas liek aizdomāties,ka savvaļas dzīvnieki kā šī projekta sastāvdaļa neiederās un ar dzīvnieku aizstāvjiem tika organizēts presings talpu attīrīšanai no dzīvnieku smaķeles.Nu jā,divi cirki LV nav vajadzīgi,lai paliek tas kurš Jēkaba ielā
 
#
Ivo 20.marts 2017 11:53 atbildēt
CIRKS BEZ DZĪVNIEKIEM-NAV CIRKS!!! Ināra ātri bankrotēs Rīgas cirku! Žēl, labs cirks, pasaules meroga objekts...
 
#
Nejēga » Ivo 21.marts 2017 14:08 atbildēt
Nav liela nelaime, Saeima taču netiks slēgta, smejies vesels!
 
#
... 20.marts 2017 9:05 atbildēt
Tas vairs vispār nebūs cirks.Ja Kehrei liekas ka kādam būs interesanti iet skatīties satīriskas scēnas par imigrantiem,ko viņa minēja kā piemēru,ko varēs redzēt cirkā...Viņai liekas ka viss nav ar galvu kārtībā.Viņai redzams vispār nav sapratnes par to,kas ir cirks.Mēģinās slaukt naudu par mēsliem un lai vismaz kāds ietu,piešķirs atkal pusbiļetes pensionāriem,mazturīgajiem u.t.t.
 
#
murkšķis » ... 20.marts 2017 12:49 atbildēt
Vai tad Kehru dzimtā ir arī kāds normāls cilvēks ? Līdz šim nav manīts.
 
#
runcs 20.marts 2017 8:42 atbildēt
Nekas-dzīvnieku priekšnesumus varēs aizvietot,teiksim,ar pedarastu šovu-tas būs mūsdienīgāk un galvenais-tieši sorosītu stilā....
 
#
es 20.marts 2017 8:18 atbildēt
cirks ir beidzies.palikusi tikai Ināra
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers