Viedokļi / Baiba Lulle

Baiba Lulle

Jūrmalas mēra kreisā roka [10]

Ceturtdiena, 22.jūnijs

Jūrmalas mērs Gatis Truksnis sasniedzis politiskās imunitātes virsotnes – lai ko viņš darītu, lai kādos grēkos viņu nevainotu politiskie konkurenti un citi aprunātāji, tiesībsargājošās un korupciju izmeklējošās iestādes un pat paša partijas/partiju apvienības biedri, viņam no tā ne silts, ne auksts. Vairāk »

Baiba Lulle
 
Baiba Lulle
 
Baiba Lulle
 

Baiba Lulle

Daugavpilī – varas maiņa? [4]

Pirmdiena, 5.jūnijs

Varas mainība Daugavpilī atšķirībā, piemēram, no Liepājas, Ventspils, Jēkabpils vai Jelgavas, ir ierasta lieta un, visticamāk, tā būs arī šoreiz. Lai arī vēl netrūkst nezināmo elementu, visticamāk, ka esošais Daugavpils mērs Jānis Lāčplēsis būs spiests nolikt savas pilnvaras, lai arī viņš pats un viņa Latgales partija nostartējuši krietni labāk nekā pirms četriem gadiem. Lielā mērā nomainīsies arī visa dome, kurā palikt varētu vien četri esošie deputāti no piecpadsmit. Vairāk »

Baiba Lulle
 
Baiba Lulle
 
Baiba Lulle
 

Baiba Lulle

Vai skopums džentlmeni pazudinās? [5]

Piektdiena, 26.maijs

Jaunie mobilo sakaru operatoru tarifi varētu izsaukt lielo tautas staigāšanu no viena operatora pie cita, ja vien tie, kā sazvērējušies, nebūtu paaugstinājuši cenas. Vai ir sazvērējušies, vai ne, to vēl pētīs Konkurences padome. Vairāk »

Baiba Lulle
 

Baiba Lulle

Pat ne butaforija! [9]

Trešdiena, 24.maijs

Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš tautas atmiņā palicis ar izteikumu uzreiz pēc ievēlēšanās augstajā amatā: «Laikam no sākuma jāierauj!», laikam nebija domājis ieraut no divlitrīgās alus pudeles. Vairāk »

Baiba Lulle
 
Baiba Lulle
 

Baiba Lulle

Pārcirst Gordija mezglu [6]

Pirmdiena, 15.maijs

Dienā, kad vieni pulcējās pie Uzvaras pieminekļa, bet citi tam meta lielu līkumu, dienā, kad Latvija pasaules čempionātā hokejā guva trešo uzvaru pēc kārtas, bet neiekļuva Eirovīzijas finālā, kad valdība atbalstīja nodokļu reformas virzību, valdības sēdē tika nolemts arī par kādu «sīkumu», kas pazibējis garām nemanīts. Vairāk »

Baiba Lulle
 

Baiba Lulle

Čekas maisu izrāde [25]

Trešdiena, 10.maijs

Kamēr svinības pie Uzvaras pieminekļa 9. maijā sita augstu vilni no rīta līdz vakaram, 8. maijā, Nacisma sagrāves un Otrā pasaules kara upuru piemiņas dienā, augstāko valsts amatpersonu klātbūtne Brāļu kapos, Salaspils memoriālā vai Lestenē izpelnījās vien atsevišķu interesentu un mediju uzmanību. Saeimas spīkere Ināra Mūrniece citastarp bilda, ka šajā dienā tiek pieminēti arī čekas pagrabos mocītie un disidenti. Vairāk »

Baiba Lulle
 

Baiba Lulle

Par jebkuru cenu? [7]

Otrdiena, 2.maijs

Valdības sēdes slēgtajā daļā rīt plānots skatīt iepriekš atliktās Valsts nodokļu politikas pamatnostādnes 2018.–2021. gadam jeb nodokļu reformu. Vairāk »

Baiba Lulle
 

Baiba Lulle

Ar brāķētām patronām [6]

Ceturtdiena, 27.aprīlis

Skolu reformēšanas vai slēgšanas balstīšana uz centralizēto eksāmenu (CE) rezultātiem, kā to iecerējis izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis, ir arhaiska un sekla pieeja. Vairāk »

Baiba Lulle
 

Baiba Lulle

Un šovs var sākties! [11]

Pirmdiena, 24.aprīlis

Šodien beidzas deputātu kandidātu un programmu sarakstu iesniegšana pašvaldību vēlēšanām. Lai gan aģitācijas periods sācies jau 4. februārī, īstā cīņa sāksies pēc sarakstu apstiprināšanas. Kāda cīņa gaidāma par Rīgas atslēgām? Vairāk »

Baiba Lulle
 

Baiba Lulle

Zobs pret zobu [9]

Ceturtdiena, 20.aprīlis

Sabiedrības sašutumu izraisījusi informācija par necilvēcīgu izturēšanos pret bērniem Jelgavas bērnunamā. Par līdzīgām norisēm virknē bērnu aprūpes institūciju jau pirms diviem gadiem ziņoja Tiesībsarga birojs. Vai tas bijis kā pīlei ūdens un nekas kopš tā laika nav mainījies un saknē nemainīsies arī turpmāk? Vairāk »

Baiba Lulle
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers