Viedokļi: Ar Zatlera atbalstu pie varas raujas pusbandītisks grupējums 41 komentāri
 
Viedokļi

Ar Zatlera atbalstu pie varas raujas pusbandītisks grupējums

 

Dažas nedēļas atpakaļ tiku apmelots un aizmuguriski izslēgts no tā sauktās Zatlera partijas. Tad izteicu savas domas par notikušo un domāju pie tā vairs neatgriezties. Diemžēl no šīs partijas pārstāvjiem un paša Zatlera turpinās melu straume, tai skaitā attiecībā par mani.

Tāpēc apkopoju informāciju un pierādījumus par savu teikto. Savāktā informācija viennozīmīgi pierāda, ka manai izslēgšanai no partijas nav nekāda sakara ar naudas piedāvājumiem (kurus nekad neesmu izteicis), bet tā ir atriebība par manu profesionālo darbību un cīņu pret noziedzīgu rīcību.

2010.gadā tieši pēc mana iesnieguma Iekšlietu ministrijas Licencēšanas komisija, kurā ir dažādu Iekšlietu ministrijas dienestu pārstāvji, vienbalsīgi atņēma licenci apsardzes firmai sia „TM Security”. Šī firma ir pazīstama ar to, ka ar spēka metodēm veic uzņēmumu sagrābšanu. Tieši saistībā ar sia „TM Security” darbībām Ventspilī, sagrābjot a/s „Ventbunkers” ofisu, sia „TM Security” tika atņemta licence. Par šīm darbībām Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē tiek veikts kriminālprocess. Nelikumīgās darbību arhitekts bija Olafs Berķis, kura intereses dažādos procesos pārstāv advokāts Mārtiņš Kvēps. Tieši M.Kvēps pārstāv sia „TM Security” tiesā.

Presē jau rakstīja gan manis teikto par acīm redzami organizētiem balsotājiem – apsardzes darbiniekiem Zatlera partijas dibināšanas kongresā. Tāpat tika rakstīts par sia „TM Security” vadītāja Mārtiņa Temberga ietekmi uz Zatlera partiju. Zatlers un viņa pārstāvji apgalvo, ka tas neatbilst patiesībai.

Diemžēl pat virspusēji pārbaudot informāciju noskaidrojas, ka Zatlera partijas pārstāvji vai nu brutāli melo, vai paši nezin, kas notiek viņu partijā. Izskatās, ka partija ir pārdevusies grupējumam, kas nelikumīgā ceļā cenšas pārņemt kontroli pār Latvijas lielākajiem uzņēmumiem, pie tam tas noticis par pārsteidzoši mazu naudas summu.

Pārbaudot publiski LURSOFT datu bāzē pieejamos datus par Zatlera partijas dibinātājiem man izdevās atrast vismaz 55 cilvēkus, kuri varētu būt saistīti ar sia „TM Security” un tās meitas uzņēmumu darbību. Par 12 no šiem cilvēkiem (tai skaitā sia „TM Security” valdes priekšsēdētāja brāli) nav šaubu, ka tie ir bijušie tieši iesaistīti sia „TM Securty” „operācijās”. Vairāki apsargi uz ZRP dibināšanu ir paņēmuši līdzi savus ģimenes locekļus. Vismaz četras personas no Zatlera partijas dibinātājiem tikušas aizturētas Ventspilī sakarā ar a/s „Ventbunkers” ofisa sagrābšanu.

Vislielākās raizes rada fakts, ka vismaz astoņi no nu jau slavenajiem „studentiem”, kas vienas dienas laikā ir ziedojuši katrs apm. Ls 1000,- Zatlera partijai, ir starp šiem ar sia „TM Security” saistītajiem cilvēkiem. Nebrīnīšos, ja tādi izrādīsies visi šie „ziedotāji”. Acīm redzot tā ir tā „kristāltīrā” un skaidrā nauda, kas tā patīk Zatlera partijas „kodolam”.

Visus ar sia „TM security” saistītos partijas dibinātājus vieno kopīga īpašība, tos dalībai partijā, kā liecina LURSOFT pieejamais saraksts, ieteicis Klāvs Olšteins. Tieši K.Olšteins, pēc paša V.Zatlera vārdiem, ir tas visgodīgākais no nu jau atlaistās Saeimas deputātiem, kuru Zatlers lūdza biedriem ievēlēt valdē. Diemžēl Zatlers „piemirsa” biedriem atgādināt, ka Klāvs Olšteins pirms ievēlēšanas Saeimā bijis advokāta palīgs vienā birojā ar Mārtiņu Kvēpu, t.i. darbojies viņa pakļautībā un tātad, iespējams, arī pildījis O.Berķa pasūtījumus.

Šie nav mani sacerējumi, bet objektīvi fakti, kurus varu pierādīt ar dokumentiem. Par šiem faktiem, precīzi norādot ar sia „TM Security” saistīto cilvēku uzvārdus, šodien griezīšos ar iesniegumiem KNAB, Ģenerālprokuratūrā un Drošības policijā. Preses pārstāvjiem pievienoju sarakstu ar personām, par kuru darbību sia „TM Security” šobrīd nav šaubu. Atlikušo 38 šobrīd noskaidroto personu, kā arī viņu ģimenes locekļu sarakstu iesniegšu tiesībaizsardzības iestādēm. Presei to publiskot šobrīd neuzskatu par iespējamu, jo tajā iespējamas dažas kļūdas. Nevēlos nejauši apvainot cilvēkus, kuri līdzīgi kā es ar godīgiem nodomiem vēlējās iestāties partijā.

ZRP dibinātāji, kas saistīti ar sia „TM Security”:

1. Raitis Pastors (iesaka Klāvs Olšteins) (apsūdzēts par kukuļņemšanu, lieta atrodas Jelgavas tiesā) 2. Jānis Eisaks (iesaka Klāvs Olšteins) 3. Rihards Alksnis (iesaka Klāvs Olšteins) 4. Mārtiņš Kukulis (iesaka Klāvs Olšteins) 5. Edgars Logins (iesaka Klāvs Olšteins) 6. Vitālijs Pliners (iesaka Klāvs Olšteins) 7.Agris Saņikovs (iesaka Klāvs Olšteins) 8.Edgars Šusters (iesaka Klāvs Olšteins) 9. Māris Voronovskis (iesaka Klāvs Olšteins) 10.Andris Zablovskis (iesaka Klāvs Olšteins); 11. Guntars Varnelis (iesaka Klāvs Olšteins)

(citu ar sia „TM Security” saistīto dibinātāju dati nodoti tiesībaizsardzības iestādēm, jo iespējamas kļūdas, identificējot personu)

Komentāri [41]
#
to 6.septembris 2011 17:17 atbildēt
Ticu Zatleram!
 
#
arnis 6.septembris 2011 11:28 atbildēt
Drošības Policijai kopā ar Stversmes Aizsardzības biroju vajadzētu apturēt šīs partijas darbību. :) Tā būtu cienīga rīcība un galvenais pilnīgi atbilstoša Zatlera izvirzītajiem principiem, nekādu kompromisu.
 
#
nemaz nespēj būt ārsts 1.septembris 2011 14:33 atbildēt
vairs neviens viņa vietā neopperēs
 
#
Latvieša stulbums 1.septembris 2011 13:22 atbildēt
Mīļie tautieši vai jums vēl nav pielecis par ko taisaties balsot???? Ja nevar pie siles palikt ar labu, tad tālāk visi ieroči labi....
 
#
suka 31.augusts 2011 11:13 atbildēt
Zvejsalniek !!

Lūdzu pierādījumus par to , ka TM Security ir pusbandītisks formējums

Ja nevari to izdarīt , tad sagatavojies tiesu darbiem ( kopā ar savu avīželi NRA un Ventspils pundurmērkaķi lembergu )
 
#
spogulis » suka 3.septembris 2011 18:19 atbildēt
Ja nevari to izdarīt , tad sagatavojies tiesu darbiem ( kopā ar savu avīželi NRA un Ventspils pundurmērkaķi lembergu )
-----------------------------------------------
Ja nevari pierādīt, ka Lembergs ir pundurmērkaķis, pats sagatavojies tiesu darbiem.
Tavs koments klasiski pierāda, ka "aploksnes" "cīņubiedri" (konkrēti - tu) ir nekrietni, savtīgi, melīgi, paštaisni divkoši, par kuriem var balsot tikai jukušais.
 
Skatīt visus 41 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers