Viedokļi / Aivars Lembergs

Aivars Lembergs

Lemberga oponentu cirks [8]

Trešdiena, 14.marts

Sākoties Rimšēviča sāgai Latvijas finanšu un politiskajā vidē, kas līdzi nes arī retoriku par Latvijas Bankas prezidenta iespējām turpmāk ieņemt šo amatu, nebija liels pārsteigums tieši oligarha Berķa vadītajā “Latvijas Avīzē” lasīt ne visai talantīgā politikāņa Kristovska prātuļojumus par Rimšēviča un Lemberga situācijās it kā saskatāmajām paralēlēm. Vairāk »

Aivars Lembergs
 

Aivars Lembergs

Pret Lembergu vērstais kārtējais kāzuss [20]

Otrdiena, 21.novembris

Parlamentārā izmeklēšanas komisija ir lēmusi, ka Aivaram Lembergam 27.novembrī plkst. 11:00 jābūt parlamentā un jāatbild uz komisijas locekļu uzdotajiem jautājumiem. Savukārt, Rīgas apgabaltiesa šodien lēma, ka Lembergam jābūt tajā pašā 27.novembrī, tajos pašos 11:00 uz tiesa sēdi Rīgas apgabaltiesā. Vairāk »

Aivars Lembergs
 
Aivars Lembergs
 
Aivars Lembergs
 

Aivars Lembergs

Dubultmorāles paradīze [8]

Trešdiena, 11.oktobris

Kad finišam tuvojās Latvijas Radio (LR) valdes locekļu izraudzīšana, publiskajā telpā tika nopludināta informācija par it kā diviem kandidātiem uz LR valdi. Bija grūti neredzēt, ar kādu degsmi Sorosa vadošās bazūnes vērsās pret kādu Uldi Salmiņu. Precīzi tas pats rokraksts kas neskaitāmas citas reizes, kad norokams kāds šai sabiedrības daļai netīkams kandidāts. Vairāk »

Aivars Lembergs
 
Aivars Lembergs
 

Aivars Lembergs

Atklātā vēstule A.Judinam [16]

Trešdiena, 16.augusts

Ņemot vērā, ka lēmumā "Par valsts nozagšanas pazīmēm un pirmstiesas izmeklēšanas kvalitāti kriminālprocesā Nr. 16870000911" nav izklāstīta lēmumā ietverto formulējumu būtība un pamatojums, Ventspils mērs aivars Lembergs nosūtījis atklāto vēstuli tā sagatavotājam, Latvijas Republikas 12.Saeimas deputātam, A.Judinam ar lūgumu sniegt skaidrojumus. Vairāk »

Aivars Lembergs
 

Aivars Lembergs

Politaģitācijas lapeles centieni glābt no negoda "oligarhu lietas" pasūtītājus un izpildītājus [14]

Otrdiena, 27.jūnijs

Jau dažas nedēļas ar milzu vērienu Latvijā notiek propagandas kampaņa saistībā ar t.s. Šlesera „Rīdzenes” sarunām. To organizējuši un finansējuši savtīgā noziedznieka Džordža Sorosa pakalpiņi Latvijā, lai ietekmētu politisko procesu saistībā ar Saeimas vēlēšanām. Lielākais kliedzējs šai pērkamās žurnālistikas daudzbalsīgajā korī ir lumpenproletariāta politaģitācijas lapele – žurnāls „Ir”. Vairāk »

Aivars Lembergs
 

Aivars Lembergs

Kad divreiz divi ir trīs Lemberga prāvā [5]

Sestdiena, 13.maijs

Jau devīto gadu ilgstošajā tiesvedības procesā prokuratūra sākotnējo apsūdzību pamanījusies grozīt divreiz. Vispirms 2016. gada 16. jūnijā, bet pēc tam – 2017. gada 24. aprīlī jeb tieši septiņus mēnešus kopš brīža, kad sāku sniegt liecības. Prokuratūra grozīja apsūdzību, izslēdzot daudzas epizodes un to mīkstinot, pamatojot šīs izmaiņas ar faktisko apstākļu maiņu. Vairāk »

Aivars Lembergs
 

Aivars Lembergs

Lembergs avīzes neizdod [17]

Piektdiena, 10.marts

Pagājušonedēļ, pāršķirstot «neatkarīgo» žurnālīti Ir (Pauls Raudseps. Tiesa pret propagandu. 23.02.2017.), nācās kārtējo reizi secināt, ka bez Lemberga vārda piesaukšanas tas acīmredzot nekādi nav spējīgs izvilkt savu eksistenci. Rakstot par pašvaldību izdotajiem laikrakstiem un kvēli aizstāvot ideju par to aizliegšanu, tika piesaukts arī mans vārds, dodot mājienu, ka Saeimas vairākuma noraidošā attieksme pret šo mediju aizliegšanu it kā esot saistīta arī ar manām interesēm Ventspils pašvaldībā. Vairāk »

Aivars Lembergs
 

Aivars Lembergs

ES naudu tērējošie kapu uzraugi ignorē faktus un Latvijas Radio tiem piebalso [7]

Ceturtdiena, 2.februāris

Pretēji dzīves realitātei un faktiem, kurus pārbaudīt ir katra sevi un savus klausītājus/lasītājus/skatītājus cienoša žurnālista uzdevums, šā gada 3.februārī Latvijas Radio 1 (LR1) un Latvijas Radio 2 (LR2) ziņu raidījumos kā pirmā ziņa tika publiskots biedrības “Sabiedrība par atklātību “Delna” (Delna) apgalvojums, ka "Ogres un Ventspils pašvaldības meklē mediju kanālus, kas atspoguļotu aktuālos pašvaldību notikumus un veiksmes stāstus, uzsverot, ka tas, kā šāda veida iepirkumi tiek organizēti priekšvēlēšanu periodā, rada nopietnas aizdomas, ka pie varas esošie politiskie spēki vēlas izmantot nodokļu maksātāju naudu, lai tieši vai netieši ietekmētu vēlētājus." Vairāk »

Aivars Lembergs
 

Aivars Lembergs

LLPA prasa informāciju par "Delnai" piešķirtajiem līdzekļiem Skanstes tramvaja līnijas uzraudzībai [6]

Pirmdiena, 19.decembris

Esmu nosūtījis vēstuli, kas adresēta Eiropas Komisijas Reģionālās politikas komisārei Korinai Krecu un pārstāvniecības Latvijā vadītājai Innai Šteinbukai, lūdzot sniegt informāciju par projektu “Integritātes pakti – pilsonisks kontroles mehānisms ES fondu aizsardzībai”, kura ietvaros biedrībai “Sabiedrība par atklātību “Delna”” (“Delna”) piešķirti līdzekļi 356 731 eiro apmērā Skanstes tramvaja līnijas projekta finansējuma izlietojuma uzraudzībai. Vairāk »

Aivars Lembergs
 

Aivars Lembergs

TV3 Ziņām patiesība neinteresē [16]

Trešdiena, 16.novembris

2016.gada 12.novembrī televīzijas kanāla TV3 raidījumā “TV3 Ziņas” pārraidītais sižets par manu tiesvedības procesu ir acīmredzams pasūtījums, kura mērķis ir šī raidījuma skatītājiem iestāstīt, ka es, sniedzot liecības un analizējot prokuratūras iesniegto apsūdzības rakstu, novilcinu tiesvedības procesu. Iespēja sniegt liecības ir likumā nostiprinātas tiesības, bet TV3 Ziņās tiek apgalvots, ka tā ir tiesas procesa novilcināšana. Vairāk »

Aivars Lembergs
 

Aivars Lembergs

Kad atkāpsies masku šovu politiskie organizatori [23]

Sestdiena, 22.oktobris

Kad KNAB aizturēja Jūliju Krūmiņu un Jūrmalas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis zaudēja Jūrmalas domes deputātu uzticību un tika gāzts no amata, publiskajā retorikā šo rīcību vērtēja kā atbilstošu Rietumu politiskajai kultūrai, bet Valsts prezidents norādīja, ka jātiecas uz vēl augstākiem standartiem. Vairāk »

Aivars Lembergs
 

Aivars Lembergs

Par situāciju, kādā šobrīd nonākusi Rēvalde, viņai jāpateicas tikai pašai sev [12]

Ceturtdiena, 26.maijs

Par situāciju, kādā šobrīd nonākusi Ventspils Augstskolas rektore Rēvalde, viņai jāpateicas tikai pašai sev, jo, manuprāt, tieši Rēvaldes attieksme pret Ventspils Augstskolas darbiniekiem, mācībspēkiem un sadarbības partneriem, kā arī viņas haotiskais, neorganizētais darba stils un lielā daļā gadījumu - nekompetence, bija par pamatu 25. maija Satversmes sapulces lēmumam – Rēvaldi no amata atcelt. Vairāk »

Aivars Lembergs
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers