Video: Krievijas medijs: Salacgrīvā atrasts padomju laiku bunkurs 11 komentāri
 
Video

Krievijas medijs: Salacgrīvā atrasts padomju laiku bunkurs

 

Krievijas ziņu aģentūra TASS publicējusi video, kurā tās žurnālists apgalvo, ka viesojas Salacgrīvā, kur zem kāda nama atrasts padomju flotes bunkurs, kurš atrodas 9 metrus zem zemes. Kā vēsta portāls jauns.lv, Salacgrīvas pašvaldībai nav ziņu, ka tās teritorijā būtu atklāts pazemes bunkurs.

Komentāri [11]
#
Mr.Susurs 26.marts 2018 3:40 atbildēt
Ko tur par bunkuriem runat. Divas nedelas atpakal ielidam viena centra majas pagraba. Gribejam noiret pagrabu un gajam skatities. Un tachu izziretajs pamanijas, kaut kur nepareizi nogriezties un mes iekluvam labirintos zem Rigas pilsetas. Es nekad nebutu iedomajies, ka var parvietoties pa Rigu pa pagrabiem. Konkreti apmaldijamies labirinta. Kadu stundu maldijamies, kamer ieraudzijam kanalizacijas luku un izlidam caur vinu. Tikai tads mazs sikums - Bijam aizmaldijushies uz blakus ielu, kadus simts metrus no vietas kura ielidam. Kaut, ka visa veleshanas bija pazudusi izziret pagrabu. No shiem labirintiem reali var ari neizlist. Bet es nekad dzive nebutu iedomajies, ka zem majam ir vel viena apslepta pasaule, kuru ikdiena mes neredzam. Kaut gan biju es redzejis, ka cilveki lukas lien , bet izlien jau pa citu luku, bet nu tiesham nedomaju, ka vesa miera var kvartalu ta nostaigat.
 
#
no malas skatoties 25.marts 2018 20:06 atbildēt
Daudzas pašvaldības vēl nezin, kas ir viņa teritorijā.
 
#
G 25.marts 2018 16:25 atbildēt
Nedomāju, ka Krievijas žurnālistiem būtu ar to jālepojas.
 
#
haaaaaaaaa 24.marts 2018 19:04 atbildēt
arprāts,kādi salti meli,no ta skribenta puses!!!
nekāds bunkurs un,ne atrasts,un,ne 9m .....stulbs viņs ir!
zem SZKR kantora ēkas,pagrabā, CA telpas.....
 
#
ANDRIKS 24.marts 2018 2:30 atbildēt
KRIEVU MAITAS
 
#
Jānis » ANDRIKS 25.marts 2018 9:12 atbildēt
Tas stulbais krievs būs bijis apdzēries un iekritis kādas fermas vircas bedrē vai pie lauku mājām ar vāku pārliktā atejbedrē
 
Skatīt visus 11 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers