Video: Ministrija ar multfilmu cenšas parādīt, ko skolā apgūtu sešgadnieks 5 komentāri
 
Video

Ministrija ar multfilmu cenšas parādīt, ko skolā apgūtu sešgadnieks

 

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izveidojusi īsu multfilmu, kurā mēģināts skaidrot, kā izskatītos mācību process, skolas gaitas sākot no sešu gadu vecuma. Video rullītī tiek parādīts, ka bērniem izglītības iestādē būs vecumam piemērotas nodarbības, tādējādi saprotamā veidā sešgadniekiem mācītu pirmās zināšanas un prasmes. Ministrijas izstrādātajā īsajā multfilmā tiek skaidrots, ka bērniem būs gan saistošas nodarbības, gan arī iespēja atpūsties, tostarp guļot arī dienas miegu. Vienlaikus mācību saturs būs izstrādāts tādā veidā, ka otrajā klasē bērni būs vairāk gatavi apgūstamajai mācību vielai.

Komentāri [5]
#
Rita 6.marts 2018 14:04 atbildēt
Vai tad neviens neatceras, ka bija laiki, kad berni ari 6 gados saka skolu? Ne visi gan, ka kuram sanaca, skatoties, kad bija dzimis.
 
#
Utopija 5.marts 2018 20:21 atbildēt
Manuprāt utopija! Kāds vēl skolas dārzs! Kur gulēs? Kas ar viņiem spēlēties? Domino katru dienu spēlēs? Un kā ar mājasdarbiem? Un kas būs tajā 2 klasē? Forsāža?! Manuprāt murgs!
 
#
ha,ha 5.marts 2018 19:50 atbildēt
Murgs,kas pieskatis tos kas gulees,uz griidas gulees,buus skolotaju paliigi,mazie skoleni buus izoleeti no lielajiem,kadas buus tualetes, un man patika tie skaistie skolas ,,daarzi,,.Gribetos tos visu redzeet,un pedejais ,tetis atbrauc peec berniem.Tetim bezalgas atvalinaajums,Idioti.
 
#
adel 5.marts 2018 19:40 atbildēt
Skola nevar garantēt tādu vidi kā bērnudārzā kur viss domāts un iekārtots pirmsskolas vajadzībām. un izmēriem.gan grupas ar diendusas giultiņām, gan tualete un duša atbilsošas maziem bērniem..gan rotaļu laukums..Bērns nedrīkst ilgstoši sēdēt solā.. vlielākai daļai apmācībai jānotiek rotaļu formā.. jāatrod laiks arī paspēlēties.
 
#
adel » adel 5.marts 2018 19:46 atbildēt
Es strādāju sešgadīgo apmācībā.. bērni rotaļnodarbībās pat sēž uz paklāja..ir rīta apļi ar dziesmām ,dzejoļu skaitīšanu ,logopēdiskiem izrunas vingrinājumiem, rotaļām, kurās ietver runu un valodas apmācību nostiprinot iemācīto..darbojas pie digitālās tāfeles, paši arī prezentē savus darbiņus.. skolotājam jāprot gan rokdarbi, gan vizuālā māksla, jābūt loti radošam. Apmācība ir specifiska ir jābūt speciālai izglītībai.Sākumskolas skolotajam tas nebūtu tik vienkārši.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers