Video: Kurš nesīs karogu Olimpiādes noslēguma ceremonijā? 5 komentāri
 
Video

Kurš nesīs karogu Olimpiādes noslēguma ceremonijā?

 

Olimpiskais reportieris Edgars Buļs ir sagatavojis jaunāko reportāžu no Phjončhanas. Šoreiz Edgars uz sarunu aicinājis pirmo mūsdienu Latvijas Olimpisko karognesēju un Latvijas Republikas aizsardzības ministru Raimondu Bergmani. Raimonds Bergmanis, pirmais Latvijas karoga nesējs 1992. gada Olimpiskajās spēlēs Phjončhanā pārstāv mūsu valsti kā politiķis un atbalsta Latvijas sportistus. Sarunā ar Olimpisko reportieri ministrs atklās, kāda ir politiskā dienaskārtība un situācija Dienvidkorejas un Ziemeļkorejas attiecībās. Tāpat arī Edgars noskaidros, kādas bija Raimonda Bergmaņa sajūtas, nesot Latvijas karogu un kurš no sportistiem būtu pelnījis nest karogu Olimpisko spēļu noslēguma ceremonijā. Ministrs ir pārliecināts, ka karogs jānes tam sportistam, kurš to vēlas darīt un lēmums ir jāpieņem pašiem Olimpiešiem, jo karognesēja godu ir pelnījis ikviens. Seko līdzi Latvijas sportistu sacensību tiešraidēm LMT Mājas viedtelevīzijas LTV7 kanālā un skaties interesantāko notikumu reportāžas no Phjončhanas Ziemas Olimpiskajām spēlēm ik dienu arī lietotnē LMT Straumē un internetā.

Komentāri [5]
#
Mr.Susurs 24.februāris 2018 22:23 atbildēt
Gribi vai iet tieshas video Daleji. Divas reizes vinu aptureju. Labam trenerim strada paligi 24 dienas... Tu Vrublevski esi lets changalu ciema mesls. Superizlase, ar 1 medalu. Par par tadiem iznakumiem butu iespejas, katras 30 minutes lodi nokert... Nemaki stradat, tad atkapies... Un man Prusis par vizijam neskaidrotos. Es vinam paradoshu Seulas zooparka atrashanas vietu, Vina ir tads diezgan liels akvarijs piranjam. Kam man neveiksminieks Lativja vajadzigs. In ari par ekipazhu padomatu. 3 vai 4 biletes turistu rekina ietaupitas. Bet tads Blims 50 kilometrus pieradis slepot un uz Latviju ar slepitem.Caur Sibiriju. Labdariba ir tikai nabagiem. man nav rezultatas, nav vajadzigs ari.. Ne cilveks, bet nespejnieks..Par ko KIms maikas 4 gadus maksaja un par ko uztureja visu Jusu federaciju??? Ir man aizdomas par .... Bet vinas parak atri apstiprinasies...Jus maukas speles pardevat Krieviem. Es tachu redzu rezultatus.. Priecjaties, ka neemu Stalins. Par dzimtenes nodevibu uzreiz visu izlasi uz vietas. Bez variantiem.
 
#
Robinsons Krūziņš ar rozinu groziņu » Mr.Susurs 24.februāris 2018 23:06 atbildēt
ko tad Jūs šodien glušījiet? pēc teksta kaut ko stipru...cerams ka garžīgu?
 
#
Mr.Susurs 24.februāris 2018 21:59 atbildēt
Atskiriba no tevis merkaki , mes nesolam rezultatus. Var ari 1000 izdzenat , lai 1 atrastu. DJ. Mankey par tavi merkaki ir gudraks. Skaties tieshraide un ... Mums 27 studijas, bet tev sportistiem pat televizoru numuros nebija . Es skaties tieshraidi youtu.be/YYvo9rGOMxk
 
#
Mr.Susurs 24.februāris 2018 21:53 atbildēt
Vrublevskim janes. Lai redzetu Latvijas varoni ar labako izlasi. Man pastastit, kur Seulas lidostas tadi mesli pakaras. Lai beidzamo reizi palepojas, ka izlesi degradacija ieveda. Un ja Silovs sadomas karogu nest, baidos, ka vina sportista karjerai ir beigas. Olimpisko izlasi nefinanse ne Vrublevskis, ne valsts/Paradities noslegima ceremonija ar Latvijas karogu bus tiesh aizskarums visai Latvijai. Vrublevskis vel nav atbildejis par Dukuru 4 un 5 vietu, pec tehniska personala diskvalifikacijas. saproties Vrublevski, tu vispar nekas neesi sporta. Vismaz 3 medalas sava stulbuma nozagi Lavijai. Atgriezisies Latvija, tevi tapat izidinas. Sadomajies uz valsts sponsoriem, uzlaidisim tev temas ne tikai par sho gadu,., Un ari par sponsoru naudu. Doma tikai ZRimshevics piecas sekundes krit??
 
#
... » Mr.Susurs 25.februāris 2018 19:14 atbildēt
Bergmaņa šofera dēls.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers