Video: Kā Krievijā tos, kas neies balsot, biedē ar bēgļiem, gejiem un izspiedējiem 27 komentāri
 
Video

Kā Krievijā tos, kas neies balsot, biedē ar bēgļiem, gejiem un izspiedējiem

 

Krievijā parādījies savdabīgs videoklips, kurā kādam vīrietim, kurš nevēlas iet uz vēlēšanām, parādās viņa neizdarības ''baisais'' rezultāts...

Komentāri [27]
#
es 25.februāris 2018 23:10 atbildēt
kašmars
 
#
ss 25.februāris 2018 17:41 atbildēt
putinasosu stulbums ir neizmērojams
 
#
Avaņti 25.februāris 2018 15:15 atbildēt
Katra pilsoņa gods ir balsot par diktatoriem (politiskajām partijām)?
Bet, bezpartejisko ir ap 98%. Tā,kā partijnieki 5% slieksni nevar pārkāpt. Tātad, nevar un nedrīkst izvirzit savus kandidātus vēlēšanām. :) Arī vidēji.
 
#
mikus 25.februāris 2018 10:23 atbildēt
Putins faktiski uzcela valsti no drupam.Tas ko redzam sodien Krievija ir apsveicami.Kads parmet Putinam par brunosanos.Stiprai valstij ir vajadziga stipra armija un jaunakie ieroci.Jo ienaidnieki nesnauz.Vispirms armija,un pec tam ekonomika.Loti talredzigi un pareizi.Un tagad Krievija lieliem soliem iet uz prieksu ekonomija.Jo palidz ES un ASV sankcijas.Tagad sankciju iespaida krievu miljonari savu kapitalu parcel uz Krieviju,un perk valsts obligacijas.Sadi palidzot Putinam celt ekonomiku.
 
#
Haims no Telavivas » mikus 25.februāris 2018 13:00 atbildēt
Mikum taisnība. Ko Jeļcina laikā žīdi izlaupīja,to Voloģja desmitgadē apturēja. 2007.gadā Voloģja visus līkdeguņus nosēdināja strīpā un paziņoja, taisiet savas rebes,bet maksājiet nodokļus,kā visi pārējie. Kas saprata(Abramovičs u.c. žīdi),tie tagad vēl dzīvo vareni,kas pasūtīja tālāk(Hodorkovskis,Berezovskis u.c. žīdi),tie vaimanā. Šo pēdējo aktivitātes tad arī veido ,tā saucamo opozīciju.
 
#
Logičeskijs 24.februāris 2018 14:33 atbildēt
Daudzi arī nobīsies.
 
Skatīt visus 27 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers