Video: Skaisti: Valsts svētkos lāpu gājiens pulcē tūkstošus, arī šogad tas notiks 4 komentāri
 
Video

Skaisti: Valsts svētkos lāpu gājiens pulcē tūkstošus, arī šogad tas notiks

 

Lāpu gājiena mērķis ir pateikties Latvijas valsts dibinātājiem un brīvības cīnītājiem, kuru ticība latviešu tautas nākotnei un nestie upuri deva iespēju latviešiem būt starp tām retajām pasaules tautām, kurām ir sava valsts. 18. novembra Lāpu gājiens Rīgā pamazām ir kļuvis par emocionāli saviļņojošāko un vienu no vērienīgākajiem Latvijas Republikas Proklamēšanas dienas svinību pasākumiem. Pulcēšanās gājienam Rīgā, pie Kārļa Ulmaņa pieminekļa (Kr. Valdemāra ielas un Raiņa bulvāra krustojumā) no 17:00, kad tur sāksies svētku koncerts. Lāpu gājiens sāksies 18:00. Ņemot vērā gājiena vērienu, tā norisei tiks slēgta satiksme Kr. Valdemāra ielā un 11. novembra krastmalā, no kuras gājiens tālāk pa Kaļķu ielu virzīsies līdz Brīvības piemineklim.

Komentāri [4]
#
ak vai 13.novembris 2017 20:09 atbildēt
vai ta gājieni ar ugunīgām lāpām nav no gitlera ģermānijas un padomijas laikiem,FUI?!Vācijā,EIROPAS SAVIENĪBAS SIRDĪ,VAR TĀDU IEDOMĀTIES?!
 
#
Kartupelis ar mugurkaulu 13.novembris 2017 19:26 atbildēt
Utainajiem lāpu gājieni nepatīk!!!
 
#
Latvija 13.novembris 2017 17:51 atbildēt
Lāpu gājiens un maksātnespējas administratori.
"Lielisks" NA pienesums Latvijas valstij.
Agresīvi un populistiski.
 
#
lapa 13.novembris 2017 9:50 atbildēt
neskatoties uz visiem briseles rikojumiem polija sava zeme nav uznemusi nevienu migrantu - curbanu , laimes mekletaju . luk tur cilveki doma par savu zemi .
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers