Video: NOKLAUSIES: Koris "Balsis" radījis patriotisku dziesmu un tās video 13 komentāri
 
Video

NOKLAUSIES: Koris "Balsis" radījis patriotisku dziesmu un tās video

 

Klips izveidots īpaši kora 30. gadu jubilejai. Dziesmu radījuši trīs lieliski mākslinieki – mūzikas un daļēji vārdu autors Reinis Sējāns, daļēji vārdu autors Shipsi, kora balsīm salicis Andris Sējāns. Ierakstā piedalās Jauniešu koris BALSIS, diriģents Ints Teterovskis un DJ Monsta, kurš dziesmai radījis īpašu skanējumu. Klips uzņemts 2017. gada martā/aprīlī, vairāk kā 30 vietās Latvijā, kuras ne visas ir iecienītāko tūrisma galamērķu sarakstā, bet tieši otrādi – rada nebijušu, sirreālu sajūtu. Klipa tapšanā piedalījies Pēteris Brīniņš un Eaglewood films. Interesanti, ka VINDO videoklips savu neoficiālo pirmizrādi piedzīvoja 8. aprīlī Liepājas koncertzālē “Lielais Dzintars”, kurā notika kora 30 gadu jubilejas koncerts “SVĒTKI!”. Klipā izmantotais skaņu celiņš ir no dzīvā koncerta ieraksta, ko tehniski pielāgojis Tālis Timrots.

Komentāri [13]
#
ss 17.jūlijs 2017 10:36 atbildēt
Arheologi, noteikti, šausmās saķēra galvas, ieraugot tērpus... Tomēr jāpiedomā, kur tiek piespraustas saktas, no kāda auduma un krāsas ir tērps, kā tērps tiek pasniegts- daži izskatījās nevīžīgi. Par dziesmu neizteikšos- katram patīk savs.
 
#
a EIROPA 16.jūlijs 2017 21:13 atbildēt
Baigi negatīvie komentāri, vai tiikai neapmierinātie sēž pie interneta un negūst apmierinājuma no šitādiem dziedātājiem.Dzied labi, tikkai kāpēc nevar LATVISKI DZIEDĀT??? int,kurā Valstī dzīvo ,atbalsti SOMUS nenormālos??? tāpēc jau mākslas jomā tautas meitas grozās ar plikām dirsām un rāda savas čuras un ēd pilnām mutēm,ka Latvijā nav kaut kas kārtībā......
 
#
smerdelis baidens iesaka » a EIROPA 17.jūlijs 2017 0:02 atbildēt
gribi lasīt pozitīvus komentus nekad neej internetā.
 
#
z EIROPA » a EIROPA 17.jūlijs 2017 16:00 atbildēt
Nu, kā to ņem. Tavs komentārs, starp citu, arī ir no žultainajiem. Bet video tiešām nav ne vainas - fantāzija par tēmu "Latvija pēc nuklēārā kara". Visnotaļ perfekts darbs.
 
#
Flemmings 16.jūlijs 2017 19:40 atbildēt
tagad zviedreļu augļojošās salašņas, tauktā sauktie "skandosmerdeļi" atdos sazagto?
 
#
glino 15.jūlijs 2017 23:29 atbildēt
Varbūt kādam patika,man ne.
 
#
šauri specializēts video 15.jūlijs 2017 20:24 atbildēt
75 % fona attēlu ir ar tieši pretēju efektu - nepiesaistoši kā minimums. Dziesma tik tiešām maz saistīta ar Latviskumu tik cik saktas un Laukskolas sieviešu rotu replikas... viss pārējais. nav Latviski. Vismaz amatnieku rokdarbus būtu normāli ielikuši, ar kuriem mēs varam būt lepni...
 
Skatīt visus 13 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers