Video: Ļaudis metas bēgt Etnas izvirduma laikā 7 komentāri
 
Video

Ļaudis metas bēgt Etnas izvirduma laikā

 

Sicīlijā Etnas vulkāna izvirdumā savainojumus guvuši vismaz desmit cilvēki, kuriem trāpījuši lavas gabali. Ievainojumus guvuši tūristi, zinātnieki, kā arī raidorganizācijas BBC zinātnes žurnāliste. Kā vēsta Itālijas ziņu aģentūra ANSA, hospitalizēti seši cilvēki, galvenokārt ar galvas traumām. Neviens cilvēks nav cietis smagi.

Komentāri [7]
#
HC 20.marts 2017 10:29 atbildēt
Vajag ļoti labu skeneri. Es ar poligrāfijai domāto verķi esmu "izvilcis" pat bezcerīgus gadījumus. Viena grāmatvede man ieteica čekus nokrāsot ar marķieri. Tad neizbalojot. It kā. Bet to ka termopapīrs, ko lieto kases aparātos izbalo, ir labi zināms fakts. Ja čeks ir daļēji izbalojis, un ir maksāts at karti, tad papildus var pielikt izvilkumu no konta, kur šī tranzakcija redzama, bet vispār mūsdienu datorizācijas laikmetā, kad visa informācija šādā veidā tiek apstrādāta, nebūtu nepareizi ka iestādes automātiski nodotu informāciju VIDam. Tad iesniedzot deklarāciju salīdzini, vai VID dati atbilst Tavējiem un vai nu apstiprini esošos, vai pievieno iztrūkstošo.
 
#
. 19.marts 2017 22:11 atbildēt
Vulkanologa profesija ir viena no bīstamajām profesijām.
 
#
ceļotājs » . 20.marts 2017 10:13 atbildēt
Tie nav vulkanologi, bet tūristi. Es pirms nepilna gada arī tur biju, bet tobrīd viņš tā pavisam mierīgi kūpēja.
 
#
z 19.marts 2017 21:11 atbildēt
pasi lida ka idioti kas viniem loka tur list?
 
#
sandruča 19.marts 2017 15:42 atbildēt
šausmas! Paldies, Dievam, ka Latvijā nav vulkāni un zemestrīces!
 
#
surikāts 19.marts 2017 11:24 atbildēt
Varbūt vajadzētu ko ekstremālāku- teiksim- pārlidot pāri vulkānam: trāpīs vai netrāpīs ar karstiem akmeņiem un lavu. Ko tu muļķiem un pārlieku ziņkārīgajiem padarīsi. Dabiskā atlase darbojas.
 
Skatīt visus 7 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers