Video: Mamikins uz laiku aicina nerunāt par Krimas okupāciju 37 komentāri
 
Video

Mamikins uz laiku aicina nerunāt par Krimas okupāciju

 

Eiropas parlamenta deputāts Andrejs Mamikins ne reizi vien ir paudis viedokli, kas nesaskan ar Latvijas oficiālo pozīciju kādā no jautājumiem. Runājot par Latvijas attiecībām ar Krieviju, A.Mamikins norādījis, ka mēs nevaram mūžīgi dzīvot ar vienu no lielākajiem ES kaimiņiem mūžīgajā aukstajā karā. Tāpat politiķis uzsvēris, ka lai uzlabotu Latvijas un Baltijas reģiona ekonomisko situāciju, uz laiku ir iespējams atlikt malā runas par Krimas okupāciju.

Komentāri [37]
#
Cik ilgi,Mamikin? 25.marts 2017 10:55 atbildēt
Par Latvijas okupāciju pusgadsimtu nerunājām!
 
#
pamela 22.marts 2017 23:08 atbildēt
Mamikinam jau smadzenēs iemontēts kāds Kremļa čips,jo viņš muld visu to ko gvelž cars Kremlī. Nez kā uz visu to reaģē DP guru Mežviets?Mumsa ieteica turēt mutes un nekritizēt,bet te jau Mamika dara zilus pretvalstiskus brīnumus.un OK?????
 
#
lasu 22.marts 2017 10:48 atbildēt
Bet ko darīt ar pašas Krievijas satraukumu par okupācijas starptautiskajām sekām ? 20.03 ,aizvakar ,piemēram ,ng.ru publicēja visai garu rakstu, kuras autors skaidri lasītājam pasaka ,ka urrā saucieni ir izskanējuši ,priecāties valstī katrs var kā grib ,bet starptautiskās sekas ir KRIEVIJAS IZOLĀCIJA ,milzīgs trieciens ekonomikai un cilvēku dzīves līmenim. Tiek pateikts ,ka Rietumi neatdzīs Krimas okupāciju-aneksiju ,un tiek jautāts cik ilgi tad tā dzīvosim . Rakstā arī uzsvērts ,ka Krimas pievienošanu Krievijai nav atzinusi pat Baltkrievija.Jākonstatē ,ka Mamikina paustais ,ir neslēpti Kremļa centieni atrast atbalstu jebkurā krievā un tā paustais Latvijā nav rietumu sabiedriskās domas pozīcija . Savukārt raksta autors problēmu aicina atrisināt piedāvājot Rietumiem un ,pirmkārt,pašai Ukrainai pārdot Krimu ,tiek nosaukta summa - 25 miljardi dolāru. Tikai pirkšanas - pārdošanas līgums ļautu noņemt konflikta spriedzi un Krievijai nokļūt pie atdzīta sarunu partnera galda ,tā raksta autors.
 
#
nu-nu » lasu 22.marts 2017 11:02 atbildēt
25 miljardi ! Smieklīga summa . Ņemot vērā Krimas dabas bagātības un tūrisma potenciālu ,to ,ka piekrastē ir gāzes atradnes ,summai vajadzētu būt vismaz 100 miljardiem un 50% līdzdalībai gāzes ieguvē. Bet tas ,protams, sarunām tieši starp Kijevu un Kremli.
 
#
mareks 20.marts 2017 20:16 atbildēt
vai jums komentētāji neliekas Latvija dīvaina valsts mūsu valsti eiroparlamentā paŗstāvēja Rubiks un Ždanoka cilvēki kuri balsoja pret Latvijas neatkarību un vēl dīvaināka saeima kura viņus izvirza kā domā citi
 
#
qq 20.marts 2017 17:37 atbildēt
Mamikins jau gribetu lai Latvija vispar nebutu uz zemeslodes . Kada tam lopam darisana par Latviju .
 
Skatīt visus 37 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers