Video: RPIVA studenti: Rokas nost no mūsu akadēmijas 21 komentāri
 
Video

RPIVA studenti: Rokas nost no mūsu akadēmijas

 

RPIVA studenti, kuri šobrīd līdzīgi kā skolas vadība ir neziņā par turpmāko skolas likteni publicējuši drosmīgu uzrunu Latvijas Izglītības un zinātnes ministram Kārlim Šadurskim.

Komentāri [21]
#
Zane 10.janvāris 2017 18:35 atbildēt
Es šobrīd RPIVā studēju psiholoģiju 3.kursā. Pēc programmas paredzēts, ka šī gada novembrī iegūšu bakalaura grādu un man būtu bijis izlaidums. Tātad, ja RPIVA vēl septembrī pastāvētu, mani no diploma šķirtu vien paredzētie 3 mēneši. Tā kā septembrī RPIVAs vietā man būs jādodas pabeigt studijas LU, man BŪS JĀMĀCĀS VĒL PUSOTRS GADS līdz diploma iegūšanai. Un tagad pavisam nopietns jautājums, ko uzdodam mēs, studenti, ministrijai- kā jūs šādā situācijā varat teikt, ka studenti nebūs pēc reorganizācijas zaudētāju lomā un ka augstskolu apvienošana neradīs studentiem finansiālus zaudējumus?? Ir tomēr starpība - vai septembrī es apzinos,ka man jāmaksā vēl tikai 3 mēnešus studiju maksa, vai pusotrs gads! Mēs, studenti, tiesāsimies! Esiet, Šadurski, tam gatavs! Mums ir noslēgti līgumi ar RPIVA par studiju ilgumu un konkrēti uzskaitītu ikmēneša studiju maksu līdz diploma iegūšanai. Tikai pamēģiniet kaut kapeiku vairāk no mums paprasīt no līgumā minētās summas, kad būsim spiesti studijas turpināt LU tik ilgu laiku! Ir tādas dusmas!- reorganizācijai esot it kā jāpalīdz studējošajiem un viņu perspektīvai nākotnē, bet fakts ir tāds, ka visi, kuri šobrīd studē RPIVĀ, ir ļooooti lieli zaudētāji. Paldies, Šadurski!
 
#
Cits RPIVA students 7.janvāris 2017 20:44 atbildēt
Esi sveicināta LU! Gaidu ar nepacietību, tas ir pavisma cits līmenis!
Negribu mūžam palikt par stabiņieti.
 
#
Juris Stabiņš » Cits RPIVA students 7.janvāris 2017 20:46 atbildēt
Turieties! Mēs ar manu mīļo Āriju (Stabiņu) tagad esam Ēģiptē. Te ir silts un nav ne Šadurska, ne Latvijas policijas.
 
#
25 » Juris Stabiņš 8.janvāris 2017 1:09 atbildēt
Tev arī izturību! Noilguma termiņš ātri beigsies. Kad beigsies - mēs viņiem visiem vidējo pirkstu parādīsim :) Jahhhh :)))
 
#
LU administrācija » Cits RPIVA students 7.janvāris 2017 23:07 atbildēt
Diemžēl... Jums uzņemšanā ir atteikts! Pamatojums: uzņemot Jūs.. mūsu augstskolas reitings kritīsies par 50%. Tik trulus studentus vēl neesam redzējuši.. kuri nevar izvēlēties augstskolu sākot studijas! Un sākot tās... nevar tās pabeigt - paliekot par "mūžigo" studentu! Paldies!
 
#
students » Cits RPIVA students 8.janvāris 2017 0:44 atbildēt
LU administrācijai ir taisnība :) Kam mums tādi čīkstētāji! Atnāksi pie mums, atkal sāksies problēmas, ta tualete smird, ta krēsli ne tavam dibenam, ta rektors ne tā pateica jūsu augstībai! Sāksi internetā baurot! Mums nūbi nav vajadzīgi! Pošol at sedovo!!!
 
#
Zuteners » Cits RPIVA students 8.janvāris 2017 1:02 atbildēt
Cits līmenis ir Čaka ielā.
 
#
Джамшут » Cits RPIVA students 8.janvāris 2017 1:23 atbildēt
Если заканчивая терпения приходят ко мне по третьей жены
 
#
Girss » Cits RPIVA students 8.janvāris 2017 16:17 atbildēt
Un mūžam paliksi dumjš...........
 
#
! 7.janvāris 2017 18:03 atbildēt
Šadurskis un Vienotība Latvijai ir nodarījuši tik daudz posta kā neviena vara. Šīs neskaitāmās skolu reformas ir tikai darbības manipulācijas. RPIVA ir ļoti profesionāla augstskola kur sagatavo profesionālus pedagogus. Tādas apvienošanas, pievienošanas, optimizācijas ir geiropas instrukcijas ko neoliberāļi centīgi realizē. Mazo skolu likvidācija ir lauku izmiršanas sākums un Latvijas reģionu iztukšošana. Viss koncentrēsies lielajās pilsētās. Viegli barot, viegli slaukt, viegli kontrolēt.
Vajadzētu pieķerties nopietni pie šīs LIZMinistrijas!
Lūk ko vajadzētu reformēt. Šos vecos pārvaldniekus, priekšniekus, metodiķus, administratorus un citus ierēdņus"speciālistus"! Cik viņu un ko dara? Kādas algas, piemaksas, apdrošināšanas saņem.
 
#
A 7.janvāris 2017 16:51 atbildēt
Cilvekam ir raksturigi nomelnot un apsmiet to kas jau pagrusts. Katram, savs, ir tas pats labakais neatkarigi no ta kas tas butu. Tie kas macijusies RPIVA un spej pateikt kaut ko tik aplamu, laikam pasi nav diez ko gudri pasi no sevis ( Lektori smadzenu transplantaciju neveic). RPIVA ir loti specigi un labi lektori, kas tiesam censas sniegt savu gudribu studentam, ka ari paraugus un vel padomus no dzives.
 
#
asre 7.janvāris 2017 0:00 atbildēt
Strādāju RPIVA diezgan ilgi, lai godīgi varētu pateikt, ka tie cilvēki, kas mācās par mūzikas skolotājiem lielākoties vispār paši nav spējīgi neko profesionali nospēlēt. Kā tāds var kaut ko iemācīt? Visi lūzeri, kas nevar iestāties Mūzikas akadēmijā tur tiek iekšā, bet jāņem vērā, ka arī Mūzikas akadēmija jau sen ņem pretī gan kurlus, gan aklus, lai tik nāk (īpaši kordiriģentus, kurus Sirmais atbaida pavisam). Tā kā tas nu laikam ir pareizs lēmums.
 
#
Ei » asre 7.janvāris 2017 15:07 atbildēt
Šadurski... eto ti?
 
#
muša » asre 7.janvāris 2017 17:57 atbildēt
Skan diezgan traki, bet ir gadījies, ka b/d pretendējošam mūzikas skolotājam pajautā, vai prot spēlēt klavieres.Izrādās, esot arī tādi skolotāji, kas to neprot, diemžēl nākot no RPIVAs.
 
#
Uldis » muša 7.janvāris 2017 19:22 atbildēt
Vispār ta mūzikas skolotājam vispārizglītojošā skolā jāaudzina klausītājs nevis izpildītājs. Tam dziedonim un spēlmanim ir savas skolas un pulciņi, kur prasmes apgūt. Taču, ja tas mūzikas skolotājs ņemās tikai ar tiem, spēlē un dzied, tad apdalīti tiek tie, kas var tikai klausīties, bet klausīties arī ir jāiemāca. Mūzikas vēsture un žanri, instrumenti un izpildītāji utt. arī jāzina, lai būtu publika izpildītājiem. Tam tagad ir plašas tehniskās iespējas, ka atkrīt pašam skolotājam plinkšināt klavieres vai čīgāt vijoli.
 
Skatīt visus 21 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers