Veselība: Izveidota Latvijā pirmā mājas fitnesa lietotne 5 komentāri
 
Veselība

Izveidota Latvijā pirmā mājas fitnesa lietotne

 
Romāns KOKŠAROVS, F64 Photo Agency

Fitnesa trenere Paula Freimane izveidojusi Latvijā pirmo mājas fitnesa lietotni – MonacoFit.com.

Tā tika radīta, iepazīstoties ar aptaujas datiem, kas atklāja, ka 95% vīriešu un 97% sieviešu sporta zālē nesasniedz vēlamo rezultātu - nezaudē svaru, lai gan šim mērķim vidēji ir iztērējuši vairāk nekā 300 eiro. Trenere Paula Freimane jau piecus gadus uzskatāma par Eiropas fitnesa autoritāti, kura trenējusi un ar personīgo piemēru cīņā pret lieko svaru iedvesmojusi desmitiem tūkstošu sieviešu un vīriešu Latvijā, Monako, Portugālē un citās pasaules valstīs.

Tagad viņa ir gatava dalīties savā pieredzē un zināšanās, lai cilvēkiem palīdzētu iegūt veselīgu un skaistu augumu, neizejot no mājām. «Šobrīd Latvijā oficiāli 20% cilvēku cieš no aptaukošanās.

Veiktajā pētījumā es atklāju, ka galvenie šķēršļi sevis uzturēšanai formā ir finanšu un laika trūkums. Tāpēc šī lietotne būs izmantojama ikvienam mājas apstākļos. Nevēlos, lai Latvija turpina būt par vienu no neveselīgākajām valstīm Eiropā,» saka Paula Freimane. Iniciatīvai atsaukušies arī tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā TV raidījumu vadītāja Anna Rozīte, psihoterapeite un teoloģe Anna Krimele, emocionālā intelekta treneris Zuarguss, dziedātājs un TV personība Roberto Meloni, multimākslinieks Kashers, mūziķis un fitnesa treneris Kaspars Zlidnis un TV3 laika ziņu moderators Ansis Klintsons. Viņu vingrojumi bez maksas būs pieejami ikvienam aplikācijas lietotājam.Komentāri [5]
#
Hei 14.februāris 2018 11:44 atbildēt
Bet tak ir bezmakas priekš tādiem kā tu kas uzskata ka viss pienākas pa velti,...jāmaksā ir tikai tad ja vēlies rezultātu ātru, bet tā tos vingrojumus vari skatīt bez maksas..
 
#
dyiu 28.janvāris 2018 10:12 atbildēt
dalbajobi
 
#
Tavs vārds... 26.janvāris 2018 22:21 atbildēt
Ja viņa tiešām gribētu, la iedzīvotājiem nav mazkustīgs dzīvesveids tad programma būtu bezmaksas. :)
 
#
oka » Tavs vārds... 13.februāris 2018 13:21 atbildēt
Un cik daudz tu pats esi tautai darījis ilgstpši bez maksas.Padalies!
 
#
ew » Tavs vārds... 14.februāris 2018 11:40 atbildēt
a kapēc tu uzskati ka viņai jāstrādā, jādod padomi , jāuztur hostinga serveri, jāreklamē sevi, jāapmakā lietotnes un mājaslapas izstrāde un uzturēšana,... un viss jādara viņai bez maksas tikai tāpēc lai izpatiktu tādam dolbajobam kā tu?!? :D
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers