Veselība: Ģimene Vecgada dienā zaudē jaundzimušo; saskata ārstu nolaidību 16 komentāri
 
Veselība

Ģimene Vecgada dienā zaudē jaundzimušo; saskata ārstu nolaidību

 

Raidījums "Bez Tabu" dalījies ar Grigoru ģimenes stāstu, kuri gaidīja pasaulē nākam viņu mazuli, kurš piedzima veselīgs, taču pēc pāris dienām mira.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [16]
#
latviete 15.janvāris 2018 13:11 atbildēt
vecgada dienā sāka laicīgi svinēt... un visss.... nevienu jau neinteresē BĒRNS, ja tas nav viņa... it sevišķi šodienas alkatīgos mediķus...
 
#
circenisa & caksa 14.janvāris 2018 8:53 atbildēt
viss datorā bija lieliski, pagaidām var būt problēmas ar eeeeeveeseliibu, bet pacietieties. Pacietieties, pacients būs tikai ieguvējs.
 
#
tiesi taa. dzirdeets 14.janvāris 2018 1:03 atbildēt
taa taks ir ateja. te aarsteljipaliekas tirgo ari orgaanus, saka ka nomiris, bet pashi uzvaaraas
 
#
iii 13.janvāris 2018 21:40 atbildēt
Ta ir musdienu medicina.... skumji
 
#
Parsla 13.janvāris 2018 21:05 atbildēt
Varam nesaubities, ka nolaidigie mediki tiks piesegti no savu kolegu puses, ka tad muzdien ir bijis
 
#
Guna 13.janvāris 2018 18:24 atbildēt
Visdziĺàkà lìdzjùtìba piederìgajiem
 
#
zuze 13.janvāris 2018 17:44 atbildēt
Es tiešām jūtu līdzi jebkuram vecākam, kurš ir zaudējis bērniņu. ....bet mīļā tauta - paskataties datumus un varbūt beidzam reiz ''žļembāt '' un atgremot jau pārsāpētas lietas. Un vēl - neviena slimnīca jums neapsola mūžīgu dzīvošanu.
 
#
Mr.Susurs » zuze 13.janvāris 2018 17:59 atbildēt
Darga Zuzit, vai tiesham tu doma ka 2016 gada notikumi nav atstajushi moralas traumas vecakiem. Viniem nekad nebus laika noilgums. Pec 10 un pat 30 gadiem atceresies. Berninsh vel pat dzimis nav, bet tu jau doma, ka rikosies un ko darisi. Man 4 un 5 meita piedzima, un pat es nezinu, kas bus pec gadiem 16. Es pat nezinu, ka es meitas pieludzejus apkaroshu. Jo vecaka meita tik pat skaista , ka mamma... Visas manas ceribas, ka atradis sev miloto virieti tikpat ejaushi, ka es savu sievu... Es nezinu, ka es rikoshos, kad man pirmais mazberns dzims. Visticamak smagi piedzershos un no rita man pazinos. Parak smagi tas viss nak virietim. Bet es savejo laikam jau esmu izcietis. Ieraudzishu pec tam uz poham savu pirmdzimto mazbernu un privatizeshu. Kopa hokeju skatisimies, dauzisimies ar majas ezhiem un vecmaminu kaitinasim... Pec tam smiesimies par savam rakaribam. Berniem ir jaiegust izglitibu, mes ar mazberniem zinasim, ka izklaideties :)
 
#
doremi » Mr.Susurs 13.janvāris 2018 18:06 atbildēt
skumjs staasts patiesiibaa par viirieti kas saveejo jau ir izcietis ( kā raksta )buus pieluudzeejus jaaapkaro ,piedzersies kad piedizms mazberns ,pohas jau iepalaanojis pec vina dzimsanas,,vaardu sakot sagatavojis sevi jau dzemdiibaam .....:(...:)))))
 
#
Mr.Susurs » doremi 13.janvāris 2018 18:18 atbildēt
Dabu tapat nepmanisi. Ja meita piedzimusi, tad Tevi visadi parsteigumi gaida. Un Tam ir jagatavojas lai nenokertu infarktu. Jauzdoma ricibas plans un izzeju no shoka> Labak tagad domashu, ka piedzershis, bet realitate 99 ^ iespejamiba, ka ka ugunsdzesejs skraidishu. Visus arstus gaisa sacelshu, jo meitina pecina dzemde. Un tikai milota sieva, man varbut snabiti ielies lai es nomierinatos un spetu atpusties paris stundas, vinas uzraudziba, gaidot zinas...Meita dzemde Susurs krac
 
#
Mr.Susurs » zuze 13.janvāris 2018 18:10 atbildēt
Kad man meita pazinos, ka ir stavokli es laikam klusu par otro Latvijas kosmonautu. Vismaz tris reizes zemei vajadzes apkart aplidot, lai atrastu istos vardus. Tas pec tam es gatavoshos vectetinu kursiem, bet pirmie vardi pec meitas grutniecibas uzzinashanas ietu ar cenzuras zvaigznitem. Pastastiet man damas, kuras no savien negatavajiem farerishiem ir noklausijies mongolu - tataru vardu salikumu? Katra otra???
 
#
Sarmite 13.janvāris 2018 16:51 atbildēt
Pirms 12.gadiem tapat aizgaja mana mazmeitin,a.Skumji un dusmas par bezspecibu.
 
#
bet ČAKŠA 13.janvāris 2018 16:40 atbildēt
STĀSTA,ka dzemdēt esot droši,bet šādi gadījumi atkārtojas un atkārtojas.Tas saucas -droši?
 
#
Mr.Susurs 13.janvāris 2018 15:56 atbildēt
Shadi stasti ir supernezheligi . Ne jau tikai sieviete gaida berninu un ir grutnieciba. Virietim tieshi tada pasha grutnieciba. Vinam savi sapni, plani, tosikozes. Neguletas naktis un simtiem konsultaciju un arstu izskraiditi. Mana uzskata, ka virietis grutiecibu pat daudz smagak par sievieti pardzivo. Sievietei pati daba shadu funkciju ielikusi< bet virietim sev tuvaka un milaka sieviete pasaule. Vai spilvens nav par cietu, sega par mikstu un paris reizes akti jauzlec , lai sievu lidz atejai pavaditu. Un negulejusham pec tam vel jastrada un naudu japelna.. Man pasham grutniciba beidzs paris meneshus atpakal . Un es tik tiesham nezinu, ko es daritu, ja man pazinotu, ka maza saulite ir mirusi. Pirmaja mirkli noteikti pazaudetu valodu. Jo esmu visam tam cauri gajis un atdevis visu sevi gan sievai, gan nakamajam berninam. Pec shoka laikam saktu dinamitu meklet. Jo es reali saprotu, ko ir izdzivojis virietis... Sen vardu izdomajis un vismaz gadiem 5 uz priekshu sarakstijis vinas dzives solus...
 
#
nu, nu » Mr.Susurs 13.janvāris 2018 20:47 atbildēt
Tu jau dzer vēl tagad, visus 5 mēnešus.
 
#
uhh 13.janvāris 2018 15:27 atbildēt
nu ir komentars-kopeju ieksā ,------Vecgada dienā trūcis medicīnas personāla, lai pienācīgi pievērstos jaundzimušās meitenītes kritiskās veselības problēmām
-------------------------------------------------
ti autors raksta jeb to saka arsti no dzemdibu nama ????
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers