Veselība: Čakša: Domājam par Austrumu un Stradiņa slimnīcu apvienošanu, bet plāna nav 6 komentāri
 
Veselība

Čakša: Domājam par Austrumu un Stradiņa slimnīcu apvienošanu, bet plāna nav

 
Mārtiņš Zilgalvis, F64 Photo Agency

Patlaban vēl nav konkrēta plāna Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas un Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas apvienošanai, bet par to tiek domāts, sacīja veselības ministre Anda Čakša (ZZS).

Ministre atzina, ka Veselības ministrijai (VM) vēl nav plāna abu slimnīcu apvienošanai, kā arī patlaban vēl nav skaidrības, kad tas varētu notikt. Tomēr Čakša ir pārliecināta, ka veselības aprūpes pakalpojumu kvalitātes celšanai ir jādomā par slimnīcu sadarbību.

Veselības ministre uzskata, ka jāsadarbojas ne tikai valsts slimnīcām savā starpā, bet valsts slimnīcām jāsadarbojas arī ar pašvaldību slimnīcām, piemēram, Rīgā. Ministre skaidroja, ka atšķirībā no citām pašvaldībām, kurās lielākoties ir pašvaldību slimnīcas, Rīgā atrodas gan pašvaldības, gan valsts slimnīcas.

Lai nodrošinātu pacientiem kvalitatīvākus pakalpojumus, VM domā, kā valsts slimnīcām sadarboties ar Rīgas slimnīcām, kā arī tiek domāts par to, kā varētu sadarboties Rīgā esošās valsts slimnīcās. "Tādējādi tiktu nodrošināts, ka šīs slimnīcas savstarpēji nekonkurē, turklāt tiktu celta pakalpojumu kvalitāte," pauda Čakša.

Komentāri [6]
#
Ivo 4.decembris 2017 13:51 atbildēt
Neuztraucies , Vecomat,ka neiznak sarezgijumi.
 
#
Antiņš 4.decembris 2017 13:46 atbildēt
Ko tur ko plānoties! Protams, ka Stradiņi ir izdevīgākā situācijā, tuvāk Jūrmalai, lidostai. Tā ka labāk likvidēt Stradiņus, tos varēs izdevīgāk pārdot.
 
#
ārstu savienība 4.decembris 2017 13:28 atbildēt
Andreju Panteļējevu par VA ministru. Slava lauciniekiem.
 
#
Dakteris 4.decembris 2017 13:04 atbildēt
Vai tad vispār ir kādi plāni, izņemot naudas dalīšanu.
 
#
kresiite 4.decembris 2017 13:00 atbildēt
:)) Latvijā viss kārtībā! Puskoku lēcēji!
 
Skatīt visus 6 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers