Veselība: Fantastiska metode, kā nomest 5 kg dažās dienās 3 komentāri
 
Veselība

Fantastiska metode, kā nomest 5 kg dažās dienās

 
healthyfoodteam.com

Ar šīs metodes palīdzību tev izdosies vien dažu dienu laikā nomest līdz pat pieciem kilogramiem liekā svara. Viss noslēpums slēpjas pētersīļos, kuri, kā izrādās, ļoti sekmīgi palīdz atbrīvoties no taukiem.

METODE:

Tev būs nepieciešama vien buntīte pētersīļu un litrs ūdens. Uzvāri litru ūdens un ievieto tajā piecas ēdamkarotes sagrieztu pētersīļu lapu. Ļauj dzērienam ievilkties vismaz 20 minūtes, tad vari sākt baudīt dzērienu.

UZMANĪBU: Dienā nevajadzētu izdzert vairāk kā 1 litru pētersīļu dzēriena.

Informācija sagatavota pēc healthyfoodteam.com

Komentāri [3]
#
pētersīli tev pēcpusē, healthyfoodteam.com! 11.marts 2016 16:57 atbildēt
Lasu un domāju - vai tik šajos regulārajos dietologu(???) padomos nav iekodēta kāda slepena lasītāju zombēšanas metode? Citādi taču jebkurš kaut cik nopietni ņemams mēdijs kaunētos tādu huiņu publicēt ...
 
#
Tiešām fantastiska 10.marts 2016 13:06 atbildēt
Pietiek vien iedzert līdz litram dienā ar pētersīļiem, un pat nemaz nav jāatsakās no pikantu ēdienu, ceptu kartupeļu, kūku, cepumu un saldējuma ēšanas, kā arī no mazkustīga dzīvesveida. Uzdzer tik visam pa virsu pētersīļu dzērienu un katru nedēļu - 5 kg nost. Fantastika....
 
#
Citrons & Ingvers » Tiešām fantastiska 10.marts 2016 21:57 atbildēt
Tiešām fantastiska metode, kuru izmanto Anita Daukšte. Ja viņa nelietotu pēterzāļūdeni, tad svērtu par 1,5 centneri (150 kg) vairāk.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers