Tikai nra.lv

Šodien, 9:40 Tautiskas ādas aprocītes, harēma bikses un atsperu vainagi ar pērlītēm - tik radoši ir Latvijas meistari, rūpējoties, lai Jāņu nakts tērpi būtu gan latviski un skaisti, gan mūsdienīgi un ērti. Vairāk »
 
Šodien, 9:00 Līgo dienu pavadīsim bez ievērojamiem nokrišņiem, bet, tuvojoties vakaram, aizvien lielāku Latvijas teritoriju klās mākoņi, ziņo meteo.lv. Vairāk »
 
Šodien, 8:30 Populārā astroloģe Māra Ošuroka sniedz vērtīgus padomus, kā 12 zodiaka zīmju pārstāvjiem sagaidīt Līgo svētkus un kur meklēt papardes ziedu. Pirms baudi putojošu miestiņu un papardes zieda burvību, izlasi savu svētku horoskopu! Vairāk »
 
Vakar, 20:19 Da­žam la­bam šķiet, ka no pel­niem nav ne­kā­da la­bu­ma, at­liek vien pa­laist pa vē­jam. Tā­dā ap­la­mī­bā ar skum­jām no­rau­gās dārzs, jo pel­nos ir vi­sas aug­ša­nai va­ja­dzī­gās or­ga­nis­kās vie­las, iz­ņe­mot slā­pek­li. Vairāk »
 
Vakar, 20:11 Naktī uz 23. jūniju Bruklinā norisināsies Nacionālās basketbola asociācijas jauno spēlētāju drafta ceremonija. Uz vietu starp 60 izvēlētajiem spēlētājiem kandidē arī Anžejs Pasečņiks un Rolands Šmits, kamēr "Betsafe" bukmeikeri par drafta pirmo numuru praktiski nešaubās - Filadelfija izvēlēsies Mareku Fulcu no Vašingtonas. Vairāk »
 
Vakar, 20:04 Kļuvusi zināma kā aktrise Elīna Dzelme, pēc tam – režisora Dž. Dž. Džilindžera sieva, arī gleznotāja, līdz apprecējusies ar miljonāru Valēriju Maliginu, AS «Olainfarm» valdes priekšsēdētāju. Aprīļa nogalē ievēlēta par vīra vadītā uzņēmuma meitasuzņēmuma SIA «Silvanols» valdes priekšsēdētāju. Tiem, kuri par šādu karjeras lēcienu brīnījās (maigi teikts), viņa atcirta, lai vērtē darbu un rezultātus. Uzņēmuma izplatītajā paziņojumā Elīna Maligina ir gaumīgi atzinusi: «Nenoliegšu, ka biznesā man ir daudz jāapgūst, bet es esmu apņēmības pilna mācīties, turklāt blakus ir ļoti spēcīgi padomdevēji.» Vairāk »
 
Vakar, 19:15 Latvijas pirmā satelīta "Venta-1" starts paredzēts 23.jūnijā plkst.6:59 Vairāk »
 
Vakar, 18:29 Jāņi ir dvēseliskākie latviešu gadskārtu svētki – to atzina visi vietējo folkloras kopu dalībnieki, kuri pirmsjāņu gaisotnē Likteņdārzā ielīgoja un apmācīja citus svinēt svētkus. Kokneses novadā šāda ielīgošana notika jau otro gadu pēc kārtas, bet Likteņdārza saimnieki lēš, ka tā varētu kļūt par jauku, ikgadēju tradīciju, kad pirmsjāņu gaisotnē notiek vainagu vīšana, siera siešana, miestiņa gatavošana un ugunskura kuršana. Vairāk »
 
Vakar, 17:24 Pirms gaidāmajām Līgo un Jāņu brīvdienām, no 23. līdz 25.jūnijam, Nacionālais veselības dienests (NVD) vērš iedzīvotāju uzmanību uz medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām svētku laikā. Vairāk »
 
Vakar, 17:17 Līgo nakts tradicionālā ēdienkarte, protams, paredz, ka šos svētkus nevar aizvadīt bez garda siera un putojoša alus. Tomēr Jāņu svinību galds noteikti var apliecināt arī saimnieces individualitāti, izdomu un gatavošanas prasmes, ja līgotājiem sarūpētais cienasts ir īpašs un tradicionālie ēdieni tiek papildināti ar interesantām garšu niansēm. Vairāk »
 
Vakar, 16:45 Jāņos alus ir goda vietā un kādu malku putojošā dzēriena iebauda pat tie, kuri ikdienā to nedara. Senos laikos alum bijusi maģiska nozīme, jo ļaudis ticējuši: ja uz Jāņiem saimnieks nedara alu, tad viņam tajā rudenī nepadosies mieži. Tam, kurš jāņabērniem dod alu, mieži augšot kaut uz akmens, bet tam, kurš nedod, neaugšot pat tīruma vidū. Lai gan lielākajai daļai mūsdienu Jāņatēvu par miežiem nav jāuztraucas, alum tik un tā svētkos jābūt sagādātam, turklāt līgotāji kļūst arvien prasīgāki attiecībā uz dzēriena kvalitāti. Vairāk »
 
Vakar, 16:33 Nra.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā Līgo vakaram un Jāņu svinībām veltītu video padomu sēriju, kas ikvienam līgotājam palīdzēs paša spēkiem radīt īstu vasaras saulgriežu noskaņu. Vairāk »
 
Vakar, 16:14 Vasaras saulgriežu un Jāņu svinēšana ir viena no senākajām tradīcijām Baltijas valstīs, ko atzīmē ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā. Šajā laikā cilvēki arvien vairāk dodas ārpus pilsētas, lai iepazītu apkārtni un kaimiņu valstis – tā liecina autonomas uzņēmumā Payless novērojumi. Vairāk »
 
Vakar, 16:03 19.jūnijā Rīgas sabiedriskajā autobusā kāds rūdīts kabatzaglis nolēma kārtējo reizi noziedzīgā ceļā iegūt papildus finanses. Vairāk »
 
Vakar, 15:44 Valsts kanceleja izsludina konkursu Ministru kabineta (MK) preses sekretāra/-es amatam uz nenoteiktu laiku, lasāms MK mājas lapā. Vairāk »
 
Vakar, 14:50 Kamēr Rīgas domes jaunā sasaukuma opozīcija zvērēja uzticību kopējiem mērķiem, vecais domes sasaukums dienu pirms jaunā pirmās sēdes gan dubultoja pilsētas budžeta deficītu, gan radīja sistēmu, kas koalīcijai ļaus saglabāt spēcīgāku vairākumu pašvaldības komitejās. Vairāk »
 
Vakar, 14:34 Svētīgus vasaras saulgriežus saimniekiem un viņu mīluļiem! Līgo svētki ir laiks, kad daudzi dodas ciemos un līdzi ņem savus četrkājus. Īpaši pilsētniekiem, kuri izbrauks uz laukiem, gribu likt pie sirds: lūdzu, suņiem pie kaklasiksnas nodrošiniet piekariņus ar savu tālruņa numuru, lai nejaušas pazušanas gadījumā svešā vietā atradēji var nekavējoties ar jums sazināties. Vairāk »
 
Vakar, 14:20 Šodien, 22. jūnijā, ap pulksten astoņiem no rīta, Valsts policijas Rīgas Ķengaraga iecirkņa Kārtības policijas nodaļas policists darba pienākumu pildīšanas laikā Dārzciema ielas apkaimē pamanīja alni. Meža dzīvnieks bija iekļuvis daļēji nožogotā teritorijā pie kādas mājas un tur ganījās (skat. attēlu). Vairāk »
 
Vakar, 14:11 Invalīdu un viņu draugu apvienība “Apeirons” sadarbībā ar “Narvesen”, uzsāk rīkot ekskursijas bērniem un jauniešiem ar invaliditāti “Latvija bez robežām”. Vairāk »
 
Vakar, 13:00 Izstāde Latvijas gadsimts, ko atklās nākamā gada maijā Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM) telpās, būs Latvijas muzeju veltījums valsts simtgadei. Šim nolūkam plānots tērēt gandrīz pusmiljonu eiro, no tiem 330 000 eiro – izstādes iekārtošanai, bet atlikusī summa – iespieddarbiem (ceļvežiem, katalogam), audiogidam, reklāmai, ekspertu pakalpojumiem, mājaslapas izveidei un uzturēšanai un transportam. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers