Tikai nra.lv

Šodien, 7:15 2017. gada 3. janvāris atnesa Latvijai skumju ziņu, ka mūžībā aizgājusi tautā iemīļotā dziesminiece un Austrasbērnu iedvesmotāja Austra Pumpure. Atmiņas un mīlestība nekur nezūd – viss turpinās viņas atstātajā sirds siltumā un gaišumā, tādēļ 11. un 12. februārī, kad bija Austras dvēselītes ceļa 40. diena, Austras biedrība un Austrasbērni aicināja atkal satikties dziesmās un atmiņās visā Latvijā un ārpus tās. Vairāk »
 
Vakar, 21:13 Šopiektdien savas ceturtdaļgadsimts pastāvēšanas jubilejas tūres laikā Rīgā piestās Dzelzs vilks – viņiem uzstāšanās koncertzālē Palladium. Vairāk »
 
Vakar, 19:35 «Sākumā bija klusums,» uzskata filozofs un sirds meditācijas praktiķis un pasniedzējs Valdis Svirskis. Caur klusumu varam atrast ceļu pie sevis, savas būtības. Savas sirds. Kas ir tas īstais mūsos? Vairāk »
 
Vakar, 19:02 Šodien Ukrainā tiek atzīmēta Eiromaidanā bojāgājušo cilvēku piemiņas diena. Nedaudz vairāk nekā trīs gadiem, 2013. gada novembrī Kijevā sākas protesti pret Ukrainas valdības lēmumu atteikties no sadarbības līguma parakstīšanas ar Eiropas Savienību (ES). Turpmākajās nedēļās un mēnešos tūkstošiem cilvēku iesaistās protestos pret valdību, Kijevā tiek uzslietas barikādes un izveidotas protesta nometnes. Vairāk »
 
Vakar, 19:00 Pa tālruni vaicāts, vai sastopams galvaspilsētā, Edgars Račevskis atzīstas, ka «vēl ar vienu kāju strādā», sakot, ka pirmdienu vakaros atrodams Rīgas Latviešu biedrībā pie Latvijas Nacionālā vīru kora. Vairāk »
 
Vakar, 18:09 Brīnumlīdzekļu nav, un tāda nav arī kurkuma (curcuma longa), kas ir ingveru dzimtas augs skaisti dzeltenā krāsā. Un tomēr kurkumas sakne jau izsenis tiek izmantota medicīnā, un to dēvē gan pat par mūžīgās jaunības eliksīru. Vairāk »
 
Vakar, 17:10 Losandželosā nesen norisinājās galvenais notikums mūzikas pasaulē – «Grammy» balvas pasniegšanas ceremonija, kurā pasaulslavenas dāmas izcēlās ar veiksmīgiem tērpu ansambļiem, kā arī stila katastrofām. Vairāk »
 
Vakar, 15:52 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka arī turpmākajā diennaktī Latvijas teritorijā gaidāmi ilgstoši nokrišņi. Vairāk »
 
Vakar, 15:33 Skumjā situācijā nonākusi jaunā māmiņa, kuru pametis bērna tēvs. Sieviete meklē dzīvesvietu un darbu Jelgavā vai tās tuvumā. Vairāk »
 
Vakar, 15:00 Amerikāņu kinorežisora Deimiana Šazela kinomūzikls «La La Land» šogad pretendēja uz veselu čupu «oskariem», bet nesen Londonā savāca arī piecas Britu kinoakadēmijas balvas (mūzikls gan bija nominēts 11 balvām) - kategorijās «Labākā filma», «Labākais režisors», «Labākā aktrise», «Labākais operatora darbs» un «Labākā oriģinālā mūzika». Pēdējo no šīm kategorijām var pavērtēt arī atsevišķi, jo klajā nācis filmas skaņu celiņš jeb soundtreks ar kopskaitā 15 komponista Džastina Hurvica (Justin Hurwitz) kompozīcijām. Vairākus muzikālos priekšnesumus tajā izpilda aktieri Emma Stouna un Raiens Goslings – kā nu viņiem sanāk, tas jau ir cits jautājums… Vairāk »
 
Vakar, 14:39 Organizācija "Labdarības Lapa" publicējusi lūgumu palīdzēt 13 gadus vecajai Ketijai, kura retu slimību - smadzenīšu atrofiju, ataksiju, kas ietekmē meitenes kustību koordināciju. Vairāk »
 
Vakar, 14:05 At­slo­dzes die­nas ir liet­de­rī­gas or­ga­nis­ma at­tī­rī­ša­nai, tās vei­ci­na viel­mai­ņu, iz­va­da šlak­vie­las, no­vērš tau­ku re­zerv­ju uz­krā­ša­nos or­ga­nis­mā. Vairāk »
 
Vakar, 13:35 Kāds vērīgs aculiecinieks aicina novērtēt vēstures atstātās pēdas, kuras atrodas pie Latvijas Universitātes (LU) Dabaszinātņu centra. Vairāk »
 
Vakar, 12:52 Mišela Velbeka romānu "Pakļaušanās" neesmu lasījusi, taču, izpētot vairākas recenzijas, var noprast, ka romāna autors to ir veidojis kā sarkastisku un skaudru stāstu par Eiropas un kristietības vērtību bojāeju. Taču es esmu noskatījusies Alvja Hermaņa tāda paša nosaukuma izrādi un to, par ko ir viņa stāsts, es tā arī līdz galam nesapratu. Pareizāk sakot- sapratu, bet nevaru noticēt, atkal un atkal sev uzdodot jautājumu: "jūs to nopietni?!" Vairāk »
 
Vakar, 12:00 "Swedbank" sociālajā tīklā facebook brīdina, ka bankas vārdā ļaundari kārtējo reizi izplata nepatiesus paziņojumus. Vairāk »
 
Vakar, 11:01 Pirmais kolumbārijs Rīgā un Latvijā izveidots II Meža kapos, un plānots, ka šopavasar tajā varēs veikt apbedījumus. Pieprasījums esot. Meža kapu kolumbārijā ir 288 nišas, un katrā no tām būs iespējams novietot četras pelnu urnas. Vairāk »
 
Vakar, 7:15 Vispirms Mārtiņš Vilsons (62) ir daudzbērnu tētis un vectētiņš un tikai tad tautā mīlēts un atzīts aktieris. Beidzamos gados kļuvis par Krievijas seriālu pieprasītu aktieri. Četrās laulībās dzimuši astoņi bērni. Jaunākā meitiņa Frīda vēl pavisam maziņa. Vairāk »
 
19.februāris, 18:07 Līdz ar Pelnu trešdienu, kas pēc liturģiskā kalendāra iezīmē gavēņa sākumu, tiek aizsākta laika atskaite līdz Lieldienām. Šajā mierpilnajā laikā cilvēki visā pasaulē atsakās ne tikai no gaļas, bet arī citiem ikdienas kaitīgajiem ieradumiem, lai attīrītu ne tikai savu ķermeni, bet arī stiprinātu garu. Arī Latvijā zināmas personības piekopj šo seno tradīciju un dalās ar savām gavēņa metodēm. Vairāk »
 
19.februāris, 15:39 Muzikālās apvienības "Duets Sandra" aizsaulē aizgājušās solistes Sandras Brīnumas vīrs Andris Brīnums sociālajā medijā facebook ir atklājis jaunumus saistībā ar grupu. Vairāk »
 
19.februāris, 13:20 Sieviete vārdā Linda, kā jau ierasts veikalā "Maksima" iegādājusies "Optima līnija" zirnīšus, tomēr šis pirkums izrādījies ļoti neveiksmīgs. Sieviete nepamanīja, ka zirņu burkā atrodas arī akmens, un, uzkožot uz tā, salauzusi zobu. Savukārt "Maxima" ar kompensācijas izmaksāšanu vilcinās, vēsta raidījums "Bez Tabu". Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers