Tikai nra.lv

Šodien, 10:16 Jaunākie statistikas dati par HIV/AIDS izplatību Baltijā liecina – Latvija ir apsteigusi Igauniju ikgadējo jauno HIV gadījumu skaita ziņā 2016.gadā, tādējādi kļūstot par “līderi” Eiropas Savienības un EEZ valstu vidū, vēsta biedrība “Baltijas HIV asociācija”, atsaucoties uz Baltijas valstu par epidemioloģisko uzraudzību atbildīgo institūciju* publiskotajiem datiem. Vairāk »
 
Šodien, 10:08 Jaunu gadu uzsākot, ir stilīgi apņemties ēst un dzīvot veselīgāk, bet ik pavasari, tuvojoties pludmales sezonai, ir moderni uzsākt tievēšanas maratonu. Tiem, kuri vēl nav atraduši savu īsto diētu, piedāvājam izmēģināt sešu ziedlapiņu diētu. Vairāk »
 
Šodien, 7:15 Jau vēstījām, ka Lieldienās uguns Bukultos nopostījis kādas ģimenes māju, uz ielas atstājot septiņus cilvēkus, tajā skaitā bērnus. Raidījuma "Bez Tabu" rīcībā ir nonākuši pārsteidzoši un pretrunīgi fakti saistībā ar šo ugunsgrēku. Vairāk »
 
Vakar, 19:19 Jau maijā tiks noskaidrots šī gada "Eirovīzijas" dziesmu konkursa uzvarētājs, bet līdz tam bukmeikeri izsaka savas prognozes par to, kas šajā konkursā uzvarēs. Vairāk »
 
Vakar, 18:18 Raidījuma "Bez Tabu" žurnālisti ir saņēmuši informāciju, ka Rīgas 60. vidusskolas direktore ar dažādām metodēm cenšas saglabāt pēc iespējas lielāku skolēnu skaitu, piemēram, aicina 12. klašu skolēnus pirkt ārsta zīmes, lai saņemtu atbrīvojumu no centralizētajiem eksāmeniem un tādējādi visi skolēni varētu sekmīgi pabeigt vidusskolu, vēsta raidījums "Bez Tabu". Vairāk »
 
Vakar, 16:16 Bolderājas iedzīvotājus jau ilgu laiku satrauc rajonā klaiņojošais pamesto suņu bars, kas uzbrūk ielas kaķiem un draud uzbrukt arī bērniem, kas gadās viņu ceļā. Aktīvākie Bolderājas iedzīvotāji rīko īpašus reidus, kuros mēģina likvidēt draudīgo suņu baru, vēsta raidījums ''Degpunktā''. Vairāk »
 
Vakar, 15:40 Gri­bē­tos ti­cēt, ka, ne­rau­go­ties uz ne­gā­ci­jām ve­se­lī­bas ap­rū­pē, ik­viens to­mēr mek­lēs ār­stu, ja ga­dī­sies no­piet­na sli­mī­ba. Sa­vu­kārt ar ik­die­niš­ķām ve­se­lī­bas pro­blē­mām ar­vien vai­rāk cil­vē­ku mē­ģi­na tikt ga­lā pa­ši. Vairāk »
 
Vakar, 14:17 Šodien Latvijā tiek svinēta Ūsiņa diena jeb Jurģi. Senie latvieši uzskatīja, ka ar šo dienu sākas vasara. Šajā dienā parasti pirmo reizi pēc ziemas lopi tika laisti ganībās. Tas tika atzīmēts ar rumulēšanos - aplaistīšanos ar ūdeni. Vairāk »
 
Vakar, 13:41 Pavisam nesen sociālajos medijos lielu ažiotāžu izraisīja aviokompānijas "United Airlines" darbinieku rīcība. Šonedēļ sociālajos medijos ir ievietots video un informācija par to, kā kāds aviokompānijas "Americam Airlines" stjuarts nekaunīgi izturējies pret lidmašīnas pasažieri ar mazu bērnu. Vairāk »
 
Vakar, 13:19 Organizācija Bezvēsts.lv ir nākuši klajā ar pozitīvu informāciju - tiek izsludināta labdarības akcija, kuras laikā 50 cilvēkiem būs iespēja bez maksas saņemt īpašo ID SOS aproci. Vairāk »
 
Vakar, 12:05 Pagājis gads, kopš dziedātāja Diāna Pīrāgs izšķīrās ar dēlēna tēvu, franču finansistu Frenku Cesto. Vairāk »
 
Vakar, 11:40 25 gadus vecā Rosalina Bakere un 52 gadus vecais Džefrijs Viltšīrs sabiedriskajā transportā inscenējuši savas 3 mēnešus vecās meitiņas nāvi, lai gan bērns patiesībā dzīvību zaudēja jau pirms 24 stundām, vēsta "The Independent". Vairāk »
 
Vakar, 11:20 Vakar savu pēdējo spēli Latvijas izlases sastāvā aizvadīja vārtsargs Edgars Masaļskis. Pēc neveiksmīgās spēles pret Franciju, Edgars Masaļskis ģērbtuvēs teica emocionālu atvadu runu, kura ir iemūžināta video un ievietota sociālajos medijos. Vairāk »
 
Vakar, 10:46 Kāda jaunā māmiņa sociālajā medijā facebook ir ievietojusi pozitīvu stāstu par pārsteigumu, ko piedzīvojusi tirdzniecības centrā "Origo". Vairāk »
 
Vakar, 8:14 Sociālajā medijā facebook kāds vīrietis ir izplatījis brīdinājumu par iespējamu vīrusu, kas tiek izplatīts, izmantojot mobilo lietotni "WhatsApp". Vairāk »
 
22.aprīlis, 20:13 Sestdien Latvijā pūtis brāzmains vējš un daudzviet lijis un snidzis. Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka līdzīgi laikapstākļi gaidāmi arī rīt. Vairāk »
 
22.aprīlis, 18:26 Kā liecina informācija sociālajā tīklā facebook, tad Anglijā tiek meklēta pazudusī pusaudze no Latvijas. Vairāk »
 
22.aprīlis, 16:18 Noslēdzot trīs rakstu sēriju par iespēju apceļot Itāliju ziemā, jūsu uzmanībai vēl divi maršruti, kas tika izmēģināti, tā teikt, uz paša ādas, vispirms lidojot uz Milānu, tad no turienes ar vilcienu dodoties tālāk uz Florenci. Vairāk »
 
22.aprīlis, 16:05 Savās mājās Belfāstā atrasta mirusi 26 gadus veca studente, kura dzimusi Latvijā. Portāls "Baltic-ireland" vēsta, ka par notikušo sākta izmeklēšana. Vairāk »
 
22.aprīlis, 15:52 Oficiāli Lielā Talka noslēdzās 15:00, taču daudzviet turpinās pēctalkas aktivitātes kā kopīgas maltītes un izklaides pasākumi. Šogad Lielās Talkas laikā tiek sakopts rekordliels skaits talkošanas vietu – gandrīz 2000 vietas Latvijā un arī Eiropā, kur mīt latviešu diaspora. Pirmā informācija liecina, ka laika apstākļi talkotājus nav biedējusi un aktivitāte bijusi pat lielāka nekā pērn. Jaunākās ziņas liecina, ka arī Cēsu novads, kas iepriekš ziņoja par talkošanas atcelšanu, tomēr ir nolēmis iespītēt laika apstākļiem un lielā daļa talkotāju tomēr devušies vides sakopšanas aktivitātēs. Vairāk »
 

Izglītība & Karjera

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers