Tikai nra.lv

Šodien, 14:10 Rīgas bāriņtiesa nākamā gada pavasarī piedzīvos jurģus – pārcelsies uz plašākām un labāk iekārtotām telpām Tērbatas ielā 69. Šajā ēkā kopā ar bāriņtiesas darbiniekiem strādās arī biedrības Skalbes darbinieki. Vairāk »
 
Vakar, 21:01 Kāda maiznīca Somijā no rītdienas pircējiem piedāvās iegādāties maizi, kuras viena no sastāvdaļām ir kaltēti siseņi. Vairāk »
 
Vakar, 19:53 Ceturtdien milzīgs ugunsgrēks izpostījis kādu vafeļu rūpnīcu Briselē. Britu raidsabiedrība BBC vēsta, ka dūmi no ugunsgrēka bijuši redzami teju visā pilsētā. Vairāk »
 
Vakar, 19:35 Tie, kam sva­rīgs ve­se­līgs dzī­ves­veids, mek­lē ne­pie­cie­ša­mo in­for­mā­ci­ju un ie­tei­ku­mus, lai to ie­vē­ro­tu Vairāk »
 
Vakar, 19:11 Amerikāņu meiteņu skautu biedrība izplatījusi ieteikumu svētku periodam, kas visticamāk izsauks domstarpības vecāku vidū, ziņo New York Times. Vairāk »
 
Vakar, 19:00 Meteojutīgums, kas piemīt daļai cilvēku, lielākoties tiek saistīts ar Mēness fāžu ietekmi. Taču arī Saule var būt par iemeslu nelāgai pašsajūtai, konkrētāk – magnētiskās vētras, kas rodas lielā spīdekļa paaugstinātas aktivitātes periodos, saasina hroniskas kaites un arī sakāpina emocijas. Tiesa, zinātnieku, ārstu un astrologu viedokļi ir atšķirīgi: vieni šādu ietekmi atzīst, otri – noliedz, vēl trešie to vērtē piesardzīgi. Vairāk »
 
Vakar, 18:33 Novembra sākumā Liepājas koncertzāle Lielais dzintars atzīmēja otro gadadienu un darīja to ar vērienu, lai arī kamerformātā. Vairāk »
 
Vakar, 18:22 Novembra ceturtajā ceturtdienā ASV tiek atzīmēta Pateicības diena. Šī ir diena, kad ar tradicionālo svētku runu uzstājas ne vien valsts prezidents, bet ģimenes lokā tiek ieturētas īpašas svētku maltītes, kur viens no galvenajiem elementiem ir galdā celtais tītara cepetis. Vairāk »
 
Vakar, 17:43 19. novembrī īsi pirms pulksten 17.30 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu zēnu no Lietuvas, kurš vecpilsētas ielās bija apmaldījies. Zēnu ievērojusi kāda sieviete, kura nolēmusi izsaukt Rīgas pašvaldības policiju. Vairāk »
 
Vakar, 17:25 Tuvākajās dienās nav gaidāmas būtiskas laika apstākļu izmaiņas un saglabāsies rudenīgs laiks, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes. Vairāk »
 
Vakar, 17:18 Šajās dienās, 23. novembrī Berģu Kultūras namā un 24. novembrī Vidzemes koncertzālē Cēsis, uzstāsies velsiešu pianiste, dziedātāja un dziesmu autore Džudita Ouena. Vairāk »
 
Vakar, 17:10 «Tas bija pagājušogad decembrī, kad, satikušies Operas bufetē, sākām runāt, ka varētu padziedāt kopā. Pamēģinājām un secinājām, ka mums ir saskanīgas balsis. Jau iepriekš labi sapratāmies projektos, kuros bijām darbojušies kopā, tāpēc var teikt, ka mūsu trio izveidojās absolūti organiski, bez kastingiem,» saka operdziedātājs, Londonas Karaliskās Mūzikas akadēmijas absolvents un Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) solists tenors Juris Vizbulis. Vairāk »
 
Vakar, 16:25 Bērnu apģērbu zīmols "Aristocat Kids" jaunam projektam meklē jaunas modeles, vēsta ieraksts sociālajos tīklos. Vairāk »
 
Vakar, 15:55 Šodien lielā teritorijas daļā, pārsvarā centrālajos un austrumu rajonos, nokrišņi - sniegs pāries lietū. Vietām atkala - ceļi būs apledojuši. Pēcpusdienā bez ievērojamiem nokrišņiem. Dienvidaustrumu vējš, piekrastē brāzmains. Maksimālā gaisa temperatūra 0...+6°. Vairāk »
 
Vakar, 14:55 Mazs ciemats Šveicē piedāvā patiesi vilinošu piedāvāju - aicina jaunas ģimenes sākt dzīvi Albinenas ciematā pretī saņemot ievērojamu naudas summu. Vairāk »
 
Vakar, 14:45 Tagad Jaunlašu krustakmeni nolikts pareizā vietā, kur iepriekš elektrolīnijas tīrītāji bija apgāzuši. Vairāk »
 
Vakar, 13:35 Juriste Ieva Brante mikroblogošabas vietnē Twitter publicējusi ierakstu pat "Rīgas satiksmes" kontrolieriem, kurus satikusi sabiedriskajā tranportā. Vairāk »
 
Vakar, 12:42 Politiķu diskusijas vainagojušās ar secinājumu, ka Veselības aprūpes finansēšanas likuma pamata tekstā tomēr jāiekļauj konkrēta norma par veselības nozares finansējumu. Ja arī turpmāk deputāti par šo priekšlikumu būs vienisprātis, tad likums noteiks, ka, sākot no 2020. gada, veselības aprūpei tiek piešķirts finansējums četru procentu apmērā no iekšzemes kopprodukta. Taču atbilstoši budžeta plānošanai veselības nozare gan izskatās citādi, proti, 2020. gadā tai no iekšzemes kopprodukta plānots atvēlēt vien 3,62 procentus. Vairāk »
 
Vakar, 11:06 Šorīt uz Dienvidu tilta Rīgā notikusi četru automašīnu sadursme. Vairāk »
 
Vakar, 10:22 Neviena šovasar remontētā Rīgas iela nav nodota ekspluatācijā, tāpat arī pusotru gadu pēc remonta ekspluatācijā nav nodota Krišjāņa Barona iela. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers