Tikai nra.lv

Šodien, 19:30 Kāda maza bērna māte sociālajos tīklos pastāstījusi par redzēto Vērmanes dārzā, kur viņa novēroja bērnu dārza grupiņu un to audzinātājas. Vairāk »
 
Šodien, 19:10 Kas izraisīja prāmja «Estonia» katastrofu? Eksistē oficiālās versijas un arī pietiekams skaits sazvērestības teoriju. Traģiskais notikums vēl joprojām nedod miera, jo daudzi jautājumi palikuši neatbildēti. No sava skatupunkta notikumu pēta arī astrologi. Vairāk »
 
Šodien, 19:00 Ielūkojamies aktuālākajos kultūras, mākslas un izklaides notikumos laika posmā no 22. līdz 29. septembrim. Vairāk »
 
Šodien, 18:50 Sabiedriskā vides aizsardzības organizācija "Zaļā brīvība" veltījusi atklātu vēstuli lielveikalam "Rimi" saistībā ar tā akciju, kas neesot draudzīga videi. Vairāk »
 
Šodien, 18:41 Daudzi Āzijas virtuves ēdieni mums vairs nešķiet eksotiski un tos pagatavot ir vieglāk, nekā domāts. Pamazām sākam orientēties arī produktu sortimentā, kas nepieciešams to pagatavošanai. Kokosriekstu piena, sojas mērces, dažādu nūdeļu, garšvielu un citu Āzijas virtuvei raksturīgu produktu pieejamība ir lielāka nekā jebkad agrāk. Pieaugot pavārmākslas prasmēm un cilvēkiem aizvien vairāk ceļojot, aug arī interese par Taizemes, Malaizijas, Indonēzijas un citu valstu ēst gatavošanas tradīcijām. Par piecām lietām, bez kurām Āzijas virtuve nav iedomājama, stāsta AS Santa Maria sabiedriskās ēdināšanas daļas vadītāja Sanda Stalbova. Vairāk »
 
Šodien, 17:40 Kopš senseniem laikiem astroloģijā katrai dienai ir savs aizgādnis – planēta. Popkultūras astroloģijā pastāv uzskats, ka vienā dienā dzimušajiem cilvēkiem piemīt līdzīgas rakstura iezīmes, tādas, kas raksturīgas konkrētajai planētai. Savukārt planētu astroloģisko raksturojumu saknes meklējamas mitoloģijā. Vairāk »
 
Šodien, 16:50 Šveicē noticis incidents, kur futbola kluba ''Sion'' prezidents brutāli turpat spēles laikā izrēķinājies ar žurnālistu. Vairāk »
 
Šodien, 16:34 Šovakar Latvijā sāksies rudens. Tā kā sinoptiķu prognozes liecina, ka nedēļas nogalē gaidāma atvasara, tad šis ir īstais laiks, kad ņemt rokās fotoaparātu un iemūžināt, kā gan daba mainās šajā gadalaikā. Vairāk »
 
Šodien, 16:17 Šķiet, šobrīd Latvijā nebūs cilvēka, kurš nesteidz uz mežu sēņot. Daudzi suņu saimnieki savus mīluļus ņem līdzi, un daļai rējēji tad nu mežā pazūd. Sunim pastaiga mežā saistās ar aktivitātēm, kamēr saimnieks sēņojot nereti ilgi mīcās uz vietas, skatu nodūris zemē. Tikmēr suns, ieraudzījis kādas stirnas balto pakaļgalu, metas tai pakaļ un... Vairāk »
 
Šodien, 16:09 Šodien visā Latvijā noris Latvijas Olimpiskās komitejas organizētā “Olimpiskajā dienā 2017”. Kupls skaits dalībnieku pulcējies arī Liepājas stadionā, kur sportiskā pasākuma noslēgumā sagādāts īpašs pārsteigums NBA basketbolistam Kristapam Porziņģim. Vairāk »
 
Šodien, 15:50 Lai gan mājām vajadzētu būt bērnam visdrošākajai videi, tieši tā ir vieta, kur mazi bērni vecumā no viena līdz pieciem gadiem traumas gūst visbiežāk. Par to, kādas ir septiņas bērnam bīstamākās lietas mājās, konsultē bērnu ķirurgs Ģirts Salmiņš. Vairāk »
 
Šodien, 15:12 Ukrainas pilsētā Ļvovā kāda 12 gadus veca meitene 21.septembrī dzemdējusi bērnu, ziņo portāls Visokij zamok. Vairāk »
 
Šodien, 14:37 Ceturtdien, 28. septembrī, pulksten 18.30 Ojāra Vācieša muzejā Rīgā, O. Vācieša ielā 19, notiks cikla Savējo tikšanās pasākums Rakstnieku savienība toreiz un tagad. Tajā viesosies Lija Brīdaka un Māra Misiņa. Vairāk »
 
Šodien, 14:15 Pēdējo nedēļu laikā vietnē "youtube.com" īpaši populārs kļuvis video, kurā kāds populārās "KFC" ēstuves darbinieks ASV atklājis, cik nekvalitatīvus produktus pārdod ātrās ēdināšanas restorāna apmeklētājiem. Vairāk »
 
Šodien, 13:40 Sestdien, 7.oktobrī, plkst. 12.00 Latvijā un visā pasaulē vienlaikus trešo gadu pēc kārtas norisināsies pasaules diktāts latviešu valodā. Tekstu speciāli šim nolūkam ir radījis rakstnieks Nils Sakss. Lai rakstītu diktātu klātienē vienā no septiņām Latvijas pilsētām - Rīgā, Ventspilī, Liepājā, Valmierā, Daugavpilī, Jēkabpilī vai Rēzeknē, interesentus aicinām pieteikties iepriekš lapā www.raksti.org, savukārt rakstīt diktātu tiešsaistē varēs tajā pat vietnē bez iepriekšējas reģistrācijas. Vairāk »
 
Šodien, 13:29 Režisors Oļģerts Kroders ir viens no latviešu teātra klasiķiem, kura garais radošais mūžs ieminis neizdzēšamas pēdas Latvijas kultūras vēsturē. Vairāk »
 
Šodien, 12:21 Astoņus gadus vecs zēns, ziņkārības mākts, nejauši atklājis, ka lielais ugunskurs kaimiņa pagalmā ir nevis, lai ceptu gaļu, bet tiktu vaļā no viņa auklītes mirstīgajām atliekām, informē Mirror. Vairāk »
 
Šodien, 11:47 Atzīmējot Ģimenes hiperholesterinēmijas dienu (24.septembrī), kardiologi uzsver, ka augsts holesterīna līmenis var būt ne tikai neveselīga dzīvesveida sekas, bet arī iedzimta slimība, kas var novest pie agrīna infarkta vai pat pāragras nāves. Pēdējo gadu pētījumi liecina, ka ģimenes hiperholesterinēmija Eiropā sastopama vienam cilvēkam no 200-250. Tas nozīmē, ka Latvijā varētu būt vismaz 8 tūkstoši šādu pacientu, taču šobrīd diagnosticēti ir aptuveni 2%*. Vairāk »
 
Šodien, 11:41 Šonedēļ Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā "Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” pirmo reizi Latvijā pacientam ar plaušu vēzi veikta uniportāla videotorakoskopiska bronhoplastiska lobektomija - caur vienu nelielu iegriezumu krūškurvī ievadītas videokameras kontrolē izdarīta plaušas daivas izņemšana, izoperējot plaušas centrā esošu ļaundabīgu audzēju un pēc tam savienojot audzēja neskartos bronhus. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers