Tikai nra.lv

Šodien, 20:46 Šobrīd suņi mitinās patversmē, bet ļoti ilgojas pēc laba saimnieka un īstām mājām. Vairāk »
 
Šodien, 20:26 Pēc svinīgā zvēresta par 45.ASV prezidentu piektdien kļuvis Donalds Tramps. Pēc zvēresta nodošanas viņš arī uzrunāja savu nāciju, solot, ka Amerikas posts beidzas tieši šeit un tagad. Viņš ir apņēmies padarīt Ameriku atkal diženu. Vairāk »
 
Šodien, 19:16 Roberts Viziņš facebook publicējis aicinājumu būt uzmanīgiem – Dailes teātru tuvumā naudu diedelē kāda krāpniece. Vairāk »
 
Šodien, 18:32 Kristine Irbena facebook publicējusi kādu dzejolīti, kas lasāms bērnu grāmatiņā. Saturs viņu pārsteidzis. Vairāk »
 
Šodien, 17:44 Kāds auto īpašnieks vietnē ss.lv publicējis neikdienišķu sludinājumu - tas nepilnu 24 stundu laikā apskatīts jau 31 000 reižu. Vairāk »
 
Šodien, 16:43 Cāļa zupa ir īstais ēdiens, ko gatavot, kad ir auksti tiešā un pārnestā nozīmē. Vistas buljons ir tautā jau gadsimtiem pazīstams spēcinošs ēdiens, kas piemērots arī slimnieku uzturam. Daži zinātnieki cenšas pētīt, vai un kāpēc cāļa zupa palīdz, citi tikai pasmejas. Bet, ja jau tā remdē izsalkumu, uzlabo garastāvokli un pašsajūtu, tad nav tik svarīgi, vai tur darbojas neatklāti bioķīmiski mehānismi vai vienkārši zupas vārītāja sirsnīgā un gādīgā attieksme. Vairāk »
 
Šodien, 16:29 Daudzas profesijas darba tirgū ir uz izķeršanu – darbinieku trūkst, it sevišķi IKT jomā. Piesaistīt jaunas darba rokas – īsts izaicinājums. Mobilly nolēmis darbinieku meklēšanas procesā iesaistīt apkārtējos, par palīdzību dāsni pateicoties Vairāk »
 
Šodien, 15:34 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka gaidāmajā naktī austrumu rajonos iespējami nelieli nokrišņi. Vairāk »
 
Šodien, 15:23 Savdabīgu reklāmas saukli izdomājusi picērija „Makss un Morics” Komentāri picērijas facebook kontā liecina, ka reklāma klientus ir uzrunājusi un reklāmas sauklis tiem gājis pie sirds. Vairāk »
 
Šodien, 15:00 "Mans un mana vīra 2016.gada kāzu foto." Vairāk »
 
Šodien, 14:52 Trešdien, 18. janvārī neilgi pirms pulksten 13.00 Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki saņēma izsaukumu uz Juglas kanālu - kāds aculiecinieks ziņoja, ka pa ledu staigā kāda sieviete un tuvojas ūdenim. Aculiecinieks pauda bažas, ka sieviete varētu iekrist ledainajā ūdenī, ziņo Rīgas Pašvaldības policija. Vairāk »
 
Šodien, 14:08 Sīrijas varasiestādes informē, ka teroristiskā grupējuma "Islāma valsts" kaujinieki Palmīrā nopostījuši daļu romiešu ampfiteātra. Vairāk »
 
Šodien, 13:46 Itālijas glābēji ziņo, ka izdevies atrast sešus izdzīvojušos lavīnas skartajā "Rigopiano" viesnīcā, ziņo ārvalstu mediji. Vairāk »
 
Šodien, 12:41 Baraks Obama, kurš šodien, 20. janvārī, noslēdz savu astoņu gadus ilgo termiņu ASV prezidenta amatā, apžēlojis 1 715 ieslodzītos. Vairāk »
 
Šodien, 12:31 Bez vēsts pazudusi Jeļena Meškova , dzimusi 1973.gadā. 2017.gada 18.janvārī plkst. 19:40 izkāpusi no mikroautobusa, kas braucis no Vācijas uz Latviju. Sieviete izkāpusi degvielas uzpildes stacijā NEAR ESSENEL uz autobāņa. Cik zināms no radiniekiem, tad J. Meškova ir braukusi ar TAXI Nr.050713700 uz Brēmeni, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde. Vairāk »
 
Šodien, 11:42 Par miesas bojājumu nodarīšanu policija meklē attēlā redzamās personas. Vairāk »
 
Šodien, 11:11 Itālijas glābēji joprojām cer, ka izdosies atrast kādu lavīnā izdzīvojušo, ziņo BBC. Vairāk »
 
Šodien, 11:00 ""Mēs esam piedzimuši, lai būtu laimīgi, lai otru darītu laimīgu. Tas skan pārāk laimīgi, bet es ticu, ka tā ir." /Renārs Kaupers/ Un tā ir!" Vairāk »
 
Šodien, 10:02 Vakar valstī reģistrēti 98 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši deviņi cilvēki un viens gājis bojā. Ceļu satiksmes jomā sastādīti 517 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 167 par ātruma pārsniegšanu, septiņi par agresīvo braukšanu un astoņi par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā, ziņo Valsts policija. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers