Tikai nra.lv

Šodien, 10:20 Kāds divu automašīnu īpašnieks meklē neliešus, kuri Rīgā Maskavas ielā sadauzīja gan viņa privāto, gan darba auto. Vairāk »
 
Šodien, 8:01 Marta pēdējā nedēļā Latvijā būs vērojami laika apstākļu kontrasti - nedēļas vidū gaidāmo drēgno laiku nomainīs ievērojami siltāks laiks nedēļas nogalē, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
Šodien, 7:15 Pašmāju modes spridzekli Kašeru jeb īstajā vārdā Kasparu Blūmu-Blūmani var uzskatīt par vienu no beidzamā laika spilgtākajām personībām modes aprindās. Kašera vārds plašākai sabiedrībai izskanēja, piedaloties muzikālajā realitātes šovā, kas vainagojās arī ar pāris veiksmīgiem un mākslinieciski baudāmiem mūzikas klipiem. Paralēli mūzikas lauciņam Kašers ir pierādījis sevi kā harismātisku pasākumu un raidījumu vadītāju, un viņa spilgtā personība un neizzūdošā enerģija piepilda jebkuru telpu, kurā viņš ienāk. Nupat multimākslinieks ir atgriezies kanāla «Rīga TV24» veidotā raidījuma «Rīgas Stila pavēlnieks» vadītāja lomā un atklāj desmit lietu, kas padara viņa personību tik spilgtu un unikālu. Vairāk »
 
Vakar, 20:20 Slavenais spāņu aktieris Antonio Banderas atklājis, ka janvārī piedzīvojis sirdslēkmi un pašreiz atkopjas no operācijas, vēsta Daily Mail. Vairāk »
 
Vakar, 18:40 Viesnīcas "Hotel Roma" vadītāja Linda Abu gada 25. marta deportācijām, kurās no Latvijas izveda viņas ģimenes locekļus. Vairāk »
 
Vakar, 17:20 Organizācijas "Labdarības Lapa" interneta vietnē publicēts kāds sievietes stāsts, kura sirgst ar C hepatītu. Vairāk »
 
Vakar, 16:20 Ar interesantu atklājumu sociālajos tīklos dalījusies Inese. Viņa uzgājusi, ka pie Liepājas lidlauka redzamas lidmašīnu kontūras. Izrādās - tie ir speciāli šādā veidā izraksti grāvji, kuri saglabājusies no Otrā pasaules kara laika. Vairāk »
 
Vakar, 15:50 Latvijas Republikas vēstnieks Amerikas Savienotās Valstīs (ASV) Andris Teikmanis publicējis fotogrāfijas, kurās cilvēki piemin mūžībā aizgājušo mūziķi Alberta Legzdiņa no ansambļa "Čikāgas piecīši". Vairāk »
 
Vakar, 14:40 Anekdotes sagatavotas no žurnāla "Vakara Ziņas". Vairāk »
 
Vakar, 14:20 BBC ziņo, ka Kongo Demokrātiskajā Republikā (DR) teroristi sagūstījuši aptuveni 40 un pēc tam viņus nogalinājuši, nogriežot galvas. Vairāk »
 
Vakar, 13:20 Neskaitāmām leģendām apvītie arhetipiskie tēli – eņģeļi – ir sastopami dažādās reliģijās. Vieni tos uztver kā pasaku tēlus, bet citi pielūdz un apgalvo, ka sarunājas ar eņģeļiem. »Vakara Ziņas« atklāj sešu sieviešu stāstus, kurām ir dāvāta iespēja sajust un dzirdēt vairāk nekā citiem. Vairāk »
 
Vakar, 12:40 Krievijā vairākās pilsētās svētdien notiek protesti pret korupciju valdībā un tiek ziņots, ka policija vairākus protestētājus aizturējusi. Vairāk »
 
Vakar, 11:40 Kā iepriekš vēstīts, ceturtdien, 23. martā, Kijevas centrā nošauts bijušais Krievijas Valsts domes deputāts Deniss Voroņenkovs. Ziņu aģentūras ieguvušas video, kurā redzams uzbrucējs, kurš sašauj politiķi. Vairāk »
 
Vakar, 10:40 Ka­di­ķis, pa­eg­lis, ēcis – kā nu ku­rā vie­tā saukts, cip­re­šu dzim­tas vien­mā­ju vai div­mā­ju mūž­za­ļais kok­augs ar dur­stī­ga­jām sku­jām un ļo­ti pla­ši iz­man­to­ja­mām dzied­nie­cis­kām ogām – la­bi zi­nāms jau no se­niem lai­kiem, jo ir uni­ver­sāls pa­līgs dau­dzās dzī­ves si­tu­āci­jās. Vairāk »
 
Vakar, 10:20 Organizācija "Bezvēsts.lv" ziņo, ka visi trīs pazudušie pusaudži, tai skaitā Niklāvs, kura vecāki vērsās pēc palīdzības arī Bezvests.lv, ir atrasti un atrodas mājās pie vecākiem. Vairāk »
 
Vakar, 9:40 Vestminsteras uzbrucējs Halids Masuds uzbrukumu plānojis un veicis viens, paziņojusi policija. Vairāk »
 
Vakar, 9:20 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka šodien vietām gaidāmi nokrišņi. Vairāk »
 
25.marts, 12:04 Šā gada sākumā leģendārais roka dziedātājs un par pēdējo līvu dēvētais Ainars Virga bija tik ļoti sasirdzis, ka nevarēja klātienē apmeklēt Ventspilī notiekošo «Muzikālās bankas 2016» balvu pasniegšanas ceremoniju, kā arī dienu iepriekš notiekošo grupas «Līvi un Buks» koncertu koncertbārā «Laternu stundā». Nu mūziķis atgriezies apritē un apgalvo, ka zāles un operācija viņam neesot vajadzīgas, jo viņš esot vesels. Vairāk »
 
25.marts, 11:01 Pat pavirši iepazīstoties ar pētījumiem par piena sūkalu sastāvu un to labajām īpašībām, aizvien mazāk gribas tās nevērīgi dēvēt par blakusproduktu. Govs piena sūkalas, kas rodas pienskābās rūgšanas procesā, ir bagātīgs bioloģiski aktīvo vielu komplekss. Tāpēc piena sūkalas var izmantot gan uzturā, gan skaistumkopšanā. Ne velti šim produktam tiek pievērsta arvien lielāka pārtikas un kosmētikas ražotāju uzmanība. Vairāk »
 
25.marts, 10:21 Organizācija Bezvēsts.lv ziņo, ka 16 gadus vecais Niklāvs JUŠKĀNS pazudis Jaunpiebalgā 2017. g. 23.martā plkst. 19.00. Ir zināms, ka viņš pameta sociālās rehabilitācijas centru "Solis Piebalgā". Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers