Tikai nra.lv

Šodien, 9:03 Šodien, 23. jūlijā, Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā notiks tradicionālie Maizes svētki. Vairāk »
 
Šodien, 0:31 Amerikāņu sabiedrības dīva Kloja Kardašjana pirmoreiz reaģējusi uz ilgstošajām runām, ka viņas tēvs patiesībā ir bēdīgi slavenais O.Dž. Simpsons. Vairāk »
 
Vakar, 23:07 Mazāk kā nedēļu pirms Čestera Beningtona pašnāvības, grupa "Linkin Park" labā omā filmēja "Carpool Karaoke" sēriju. Vairāk »
 
Vakar, 22:01 Naktī uz piektdienu ASV Floridas štatā notikusi apšaude lielveikalā, ka rezultātā cietuši divi cilveki, ziņo Palm Beach Post. Vairāk »
 
Vakar, 21:37 Rei­zēm gri­bas vi­sās pro­blē­mās vai­not fak­to­rus, ku­rus paš­iem grū­ti ie­tek­mēt, pie­mē­ram, pie­sār­ņo­to vi­di, bet pie­mir­stas vien­kār­šas lie­tas – ēša­na, dzer­ša­na un per­so­nis­kā hi­gi­ēna. Kā tās ie­tek­mē ak­nu ve­se­lī­bu – stās­ta in­fek­to­lo­ģe he­pa­to­lo­ģe Ie­va Tol­ma­ne no Rī­gas Aus­tru­mu klī­nis­kās uni­ver­si­tā­tes slim­nī­cas sta­ci­onā­ra Lat­vi­jas In­fek­to­lo­ģi­jas centrs. Vairāk »
 
Vakar, 19:33 Sankpēterburgas iedzīvotāji virs vietējās dzelzceļa stacijas fiksējuši pamatīgu viesuļvētru. Vairāk »
 
Vakar, 18:38 Kādā Kalifornijas viesnīcā miris atrasts pazīstamais aktieris Džons Hērds, ziņo TMZ. Vairāk »
 
Vakar, 17:17 «Radio SWH» raidījumu vadītājam un tautā iemīļotajam šovmenim Andrim Freidenfeldam jeb Fredim 56 gadu vecumā nav pamata satraukties par liekiem kilogramiem. Nu jau ceturto gadu Fredis ir vegāns, tāpat viņš neaizraujas ar alkoholiskajiem dzērieniem un cigaretēm. Pirms tam nepilnus desmit gadus bijis veģetārietis. Vairāk »
 
Vakar, 15:07 Sestdien 22.jūlijā, uz Jūrmalas šosejas izveidojies pamatīgs sastrēgums, kas sākas jau galvaspilsēta. Vairāk »
 
Vakar, 14:40 «Šanhajas ugunis» – kaut kur lasītā frāze bija iespiedusies atmiņā, pirms ieraudzīt dabā megapoli, kuras iespaidīgie debesskrāpji duras mākoņos ar saviem dažādajiem kupoliem. Vakaros izgaismoto pilsētas centru Jandzi upes krastos nāk apbrīnot tūkstošiem cilvēku, kuru straumes Šanhajas Nandzinas gājēju ielā var latviešu cilvēkiem saprotami salīdzināt ja nu vienīgi ar pilsētnieku blīvi vērotu Dziesmu svētku gājienu pa Brīvības ielu, kas noslēdzas ar grandiozu tautas manifestāciju Daugavas krastmalā. Bet Šanhajā, 24 miljonu iedzīvotāju apdzīvotā pilsētā, tā ir tāda ikvakara pastaiga izklaides nolūkos. Vairāk »
 
Vakar, 12:02 Fanu tikšanās laikā NBA basketbolists Kristaps Porziņģis atbildot uz jautājumu, stāstīja, ka pirms katras spēles viņam ir īpašs rituāls - gan kreisās kājas zeķe, gan bota tiek uzvilkta vispirms. Vairāk »
 
Vakar, 9:45 Latvijas lidsabiedrība airBaltic šodien, 2017.gada 21.jūlijā, sasniegusi jaunu pasaules rekordu, sagatavojot lidsabiedrības jaunāko CS300 lidmašīnu pirmajam komerciālajam lidojumam vien 50 minūtes pēc lidaparāta sagaidīšanas no Kanādas. Vairāk »
 
Vakar, 9:03 HOROSKOPI 21.–27.07. 2017. Vairāk »
 
Vakar, 7:30 Rīgā un citur Latvijā daudz kur koki un krūmi ir noseguši informatīvas zīmes, kas vēsta par kustības virzienu caur pilsētu, it īpaši šajā mitrajā un straujai augšanai labvēlīgajā vasarā. Pirms slikti redzamām ceļa zīmēm autovadītājs ir spiests samazināt ātrumu, lai censtos tās saskatīt, tomēr, ja neizdodas, seko maldīšanās pa pilsētu, meklējot pareizo virzienu, norāda Juris Zvirbulis, Autokluba LAMB prezidents, Ceļu satiksmes drošības padomes loceklis. Vairāk »
 
Vakar, 7:00 Kopš orbītā ap Zemi riņķo Latvijas pirmais satelīts Venta-1, sabiedrībā ir pieaugusi interese gan par satelītu, gan par tā izstrādes projektu kopumā. Īsajās ziņās, kas tika publicētas pēc satelīta palaišanas kosmosā, daudz kas palicis nepateikts, dažkārt pat var rasties maldīgs priekšstats par satelīta tapšanas apstākļiem. Vairāk »
 
21.jūlijs, 22:30 LG Electronics uzsācis sadarbību ar vienu no pasaulē lielākajām un noslogotākajām lidostām - Seulas Inčhonas starptautisko lidostu, kurā nodrošinās savu robotu pakalpojumus aptuveni 57 miljoniem ceļotāju, kuri ik gadu tiek apkalpoti šajā lidostā. Vairāk »
 
21.jūlijs, 20:41 Brīvdienas ir lielisks laiks attīstīt fotogrāfiju uzņemšanas prasmes. Ir vairāk laika priekš sevis, tiek apmeklētas interesantas vietas un laiks lutina. Tiek fotografētas gan vēsturiskas ēkas un pieminekļi, gan mazas, šarmantas ieliņas, draugi un ģimenes locekļi. Pārliecinies, ka fotogrāfijas iznāk kvalitatīvas un ir lielisks suvenīrs turpmākajos gados. Taču spoguļkameras vietā izmanto viedtālruni foto uzņemšanai! Vairāk »
 
21.jūlijs, 20:33 Skolēnu vasaras brīvlaika viducī šogad novērojama jauna tendence: vecāki ar savām atvasēm ierodas patversmēs, lai bērniem iegādātos dzīvnieciņu, turklāt uzreiz, «uz sitiena». Vairāk »
 
21.jūlijs, 20:18 Ik pēc des­mit ga­diem viel­mai­ņa pa­lē­ni­nās, un līdz ar to arī or­ga­nisms ka­lo­ri­jas sa­de­dzi­na par 2 līdz 4 pro­cen­tiem lē­nāk. Nav no­slē­pums, ka katrs lie­kais ki­lo­grams pa­lie­li­na sva­ru un lie­kā ķer­me­ņa ma­sa lie­ci­na par no­ve­co­ša­nos. Tā­pēc jā­pie­vērš uz­ma­nī­ba ēša­nas pa­ra­du­miem ik­die­nā, un tie ir jā­mai­na kaut vai ne­daudz, lai jus­tos un iz­ska­tī­tos la­bāk. Vairāk »
 
21.jūlijs, 20:10 Cilvēks saviem spēkiem var pārbaudīt, kas no astrologu un numerologu teiktā darbojas attiecībā uz finansēm. Var sākt ar pašu mazumiņu – astroloģijas, numeroloģijas un citu zinību paņēmieniem, izvēloties kredītkartes dizainu, izpētot konta numuru. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers