Tikai nra.lv

Šodien, 0:21 Bezpajumtnieka izāzēšana var beigties ar cietumsodu kādam spāņu YouTube blogerim, atklājis El Pais. Vairāk »
 
Vakar, 22:44 Prestižais ekonomikas medijs ''Bloomberg'' ziņo, ka ANO uzskata, ka Baltijas valstu iedzīvotāju skaita mazināšanās var beigties ar katastrofu. Vairāk »
 
Vakar, 22:10 Aktrise Ieva Pļavniece sociālajos tīklos ziņo, ka negaidīti nolēmusi slēgt savu Kauguros esošo grilnīcu. Vairāk »
 
Vakar, 21:48 Saeimas deputātam un Nacionālās Apvienības līderim Raivim Dzintaram lielveikala apmeklējums beidzies ar pārsteigumu. Vairāk »
 
Vakar, 21:01 Populārais producents un dīdžejs Avicii piektdien, 20.aprīlī, ticis atrasts miris Omānā, ziņo Bloomberg. Vairāk »
 
Vakar, 20:00 «Mīl, nemīl...» raujot ziedlapiņas, mēs mēģinām atminēt sarežģīto jūtu rēbusu. Kā saprast, vai jaunajam paziņam jūs esat iepatikusies vai tomēr nē, vai viņš cer uz vieglu erotisku piedzīvojumu, vai arī nolūki ir nopietni, un ko nozīmē zīmīgais skatiens, nejaušais pieskāriens? Flirtu un simpātiju apliecinājumus mēs izpaužam un uztveram atšķirīgi, atbilstoši horoskopam. Tikt skaidrībā ar kungu jūtām palīdzēs zvaigznes. Vienīgi jāpiebilst, ka horoskopi ir domāti izklaidei un iedvesmai, jo cilvēci atbilstoši zodiaka zīmēm mēs nevaram sadalīt 12 daļās. Katram ir sava individuālā astrokarte. Vairāk »
 
Vakar, 19:00 Pavasaris ir īstais laiks, kad labprāt gribas kādu ēdienreizi aizstāt ar veselīgu, spirdzinošu, garšīgu un vitamīniem bagātu smūtiju. Pavāre un uztura speciāliste Jevgēnija Jansone kopā ar nacionālo pārtikas mazumtirdzniecības tīklu ELVI piedāvā trīs gardu vitamīnu kokteiļu receptes, kas ir ne vien garšīgi, bet arī tik veselīgi, ka noteikti pelnījuši vietu pavasara ēdienkartē. Vairāk »
 
Vakar, 18:18 Latviešu kino un teātra režisors Varis Brasla laikā, kad pavasaris uzņem apgriezienus, 25. aprīlī, svinēs 79. jubileju. Vairāk »
 
Vakar, 18:00 Ja cilvēks pamostas naktī un nevar atkārtoti iemigt 20 minūšu laikā, viņš var piecelties un, neieslēdzot gaismu, pastaigāt pa tumšo un kluso mājokli un tad atgriezties gultā, iesaka Today. Vairāk »
 
Vakar, 17:44 Salātlapu cienītājiem šie nav labākie laiki, jo otrpus okeānam izcēlusies masveida zarnu nūjiņu, jeb E. coli, baktēriju epidēmija, ziņo New York Times. Vairāk »
 
Vakar, 14:00 Nelielas privātfirmas īpašniece saņēma e-pastā ziņu no kādas Rīgas pirmsskolas iestādes. Vēstulē tika piedāvāts aizdevums. Un norādīta e-pasta adrese saziņai. Tā gan bija cita, vairs ne ar Rīgas domi saistīta. Vairāk »
 
Vakar, 13:46 Edenderijas pilsētas Gardas iecirknis Īrijā atkārtoti lūdz sabiedrības palīdzību, lai atrastu jau trīs nedēļas bezvēsts prombūtnē esošo Edgaru Leimani, vēsta portāls Baltic-Ireland.ie. Vairāk »
 
Vakar, 12:42 Jānis B. dalījies ar saviem novērojumiem, kāda var izvērsties pārdevēja ikdiena un komunikācija ar klientiem, aicinot viens otru cienīt. Vairāk »
 
Vakar, 12:00 Lai arī būvniecības sezona jau rit pilnā sparā, daļēji sagrautajā kultūras namā Enerģētiķis Salaspils centrā celtnieki joprojām nav atgriezušies. Būvniecības valsts kontroles birojs pieprasījis veikt jaunu tehnisko apsekošanu. Objekts ir bīstams. Vairāk »
 
Vakar, 11:00 Pedagogu algu paaugstināšanas grafiks paredz, ka šogad darba samaksa kāps par 30 eiro, sasniedzot 710 eiro par zemāko likmi. Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis paziņojis, ka šis solis ministrijai būs pa spēkam, taču par turpmākajiem gadiem gan tādas pārliecības viņam nav. Vairāk »
 
Vakar, 10:30 Labklājības ministrija sagatavojusi priekšlikumus likuma izmaiņām, lai palielinātu sociālo nodrošinājumu vecumdienās bērnu vecākiem. To paredzēts darīt, veicot lielākas sociālās iemaksas par vecākiem laikā, kamēr viņi kopj mazuli vai bērnu ar invaliditāti. Tomēr šādas izmaiņas prasa pietiekami lielus finanšu resursus, kam jāvārds būs jāsaka gan Finanšu ministrijai, gan valdībai. Vairāk »
 
Vakar, 10:00 Sociālajā tīklā Facebook savu sašutumu par darbaroku trūkumu izteikusi Agneta N. Pat alga, kas krietni augstākā par vidējo valstī un fakts, ka jāstrādā vien 15 dienas mēnesī, negarantē jaunu darbinieku pieplūdumu. Vairāk »
 
Vakar, 0:22 Ķīniešu zēns nācis pasaulē, izmantojot materiālus, ko ārpusķermeņa apaugļošanai bija nodevuši viņa vecāki, kuri pēc tam gāja bojā autoavārijā. Četrus gadus pēc vecāku nāves topošā bērna vecvecāki izmantojuši Laosas surogātmātes pakalpojumus, un tas ir nebijis precedents, ziņo BBC News. Vairāk »
 
19.aprīlis, 23:54 Dziedātājs Ivo Fomins laidis klajā jaunu dziesmu Vēlreiz un vēlreiz, kuras pamatā ir ilggadējā sadarbības partnera Guntara Rača dzejolis no viņa dzejoļu grāmatas 365. Dziesma kā dziesma – tipiskajā Ivo liriskā roka stilā. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers