Tikai nra.lv

Vakar, 20:20 Kellija Brūstere ir ieguvusi visas pasaules apbrīnu viņas varonīgās rīcības dēļ - sieviete ar savu ķermeni no sprādziena mēģināja pasargāt sava brāļa sievu un savu māsas meitiņu. Diemžēl šodien ir saņemta traģiska vēsts par sievietes nāvi, vēsta portāls "Independent". Vairāk »
 
Vakar, 19:03 Lubānas novadā nav novadpētniecības muzeja un vēl tiek meklēts ceļš, kādu izvēlēties kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanai. Neliels krājums izvietots Lubānas tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrā, akcentu pastāvīgajā ekspozīcijā liekot uz ievērojamiem novada ļaudīm. Vairāk »
 
Vakar, 17:10 Jau ap Lieldienām klajā nāca hiphopa apvienības “Olas” debijas albums, kam sekoja koncertēšana pa dažādām latvju pilsētām, bet nu klāt pats lielākais pasākums – piektdien, 26. maijā, “Olas” uzstāsies koncertzālē “Palladium”. Vairāk »
 
Vakar, 16:51 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka ceturtdien laiks būs siltāks. Vairāk »
 
Vakar, 15:31 Kā ap­mie­ri­nāt iz­sal­ku­mu kar­stā lai­kā? Ar auk­sto zu­pu, jo tā ir gan pa­tī­ka­mi at­vē­si­nošs dzē­riens, gan gards un sā­tīgs pa­mat­ēdiens. Auk­stā zu­pa pa­kļau­jas pār­vēr­tī­bām un va­ri­āci­jām, tā­pēc ik­viens var ļau­ties im­pro­vi­zā­ci­jai un iz­do­māt pats sa­vu re­cep­ti. Vairāk »
 
Vakar, 14:40 No šā gada 3. līdz 15.jūnijam Latvijā notiks ASV spēku Eiropā vadītās ikgadējās starptautiskās militārās mācības "Saber Strike", uz kurām aktīvi sāk ierasties sabiedroto spēku karavīri un militārā tehnika. Vairāk »
 
Vakar, 14:30 Šo piektdien – šī gada 26. maijā, AS "Rīgas siltums" veiks Daugavas labā krasta siltumtīklu hidraulisko pārbaudi, tāpēc daļa iedzīvotāju nesaņems karsto ūdeni. Vairāk »
 
Vakar, 14:07 Šogad Tieslietu ministrija (TM) plānojusi apmācīt pirmslaulību mācību programmā 50 pāru, kas laulību reģistrēs dzimtsarakstu nodaļā un izvēlēsies piedalīties apmācības programmas pilotprojektā. Vairāk »
 
Vakar, 13:56 No šodienas stājas spēkā grozījumi Ceļu satiksmes likumā – transportlīdzekļa vadītājam pārbaudes laikā autovadītāja apliecība un citi dokumenti ne tikai jāuzrāda, bet pēc pieprasījuma arī jāiedod rokās policijas darbiniekam (CS likuma 25.pants), vēsta Valsts policija. Vairāk »
 
Vakar, 13:37 Lielbritānijas varasiestādes publicējušas Mančesteras terorakta veicēja fotogrāfiju, kurš pirmdienas vakarā uzspridzinājās arēnā, kur tikko bija beidzies amerikāņu dziedātājas Arianas Grandes koncerts. Vairāk »
 
Vakar, 13:14 Arī šonedēļ turpinās akcija "Dalies un samīļo", kuras laikā vecāki tiek aicināti dalīties ar savu mazuļu lietiņām. Vairāk »
 
Vakar, 13:02 Šodien Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā sāksies pasaules čempionāta atlases 2. kārta volejbolā. Latvijai pretiniekos būs Izraēla, Slovēnija, Gruzija, Beļģija un Portugāle. Uzvarētāji jau būs finālturnīrā, otrās vietas ieguvēji spēlēs 3. kārtā. Vairāk »
 
Vakar, 12:25 Latvija jaunu un efektīvu zāļu pieejamības un valsts kompensācijas ziņā Eiropā ieņem stabilu pēdējo vietu, apliecina Eiropas Farmaceitisko rūpniecību un asociāciju federācijas (EFPIA) aprīļa beigās publiskotā analīze par zāļu pieejamību un kompensāciju “Patients W.A.I.T. Indicator”*. Vairāk »
 
Vakar, 12:05 Agrā trešdienas rītā pasauli pāršalca ziņas par kārtējo teroraktu. Pašnāvnieks sarīkoja sprādzienu Arianas Grandes koncertā Mančestrā. Eksplozijā dzīvību zaudēja 22 cilvēki, bet vēl 59 ievainoti. Lielbritānijas mediji informē, ka ģimenes ar aizkustinošiem vārdiem sociālajos tīklos atvadās no mirušajiem tuviniekiem. Vairāk »
 
Vakar, 11:57 Saņemtie "Neatkarīgās" lasītāju zvani. Vairāk »
 
Vakar, 11:35 75 gadu vecumā Maskavā miris Josifa Staļina mazdēls, Krievijas armija teātra režisors Aleksandrs Burdonskis, informē "svoboda.org". Vairāk »
 
Vakar, 11:22 Centrālā vēlēšanu komisija publicējusi nepieciešamo informāciju pilsoņiem, kuri dosies uz pašvaldības vēlēšanā. Vairāk »
 
Vakar, 11:12 Esam izvēlējušies labāko no sliktākajiem variantiem, attieksmi pret Saeimas Sabiedrības veselības apakškomisijas apstiprinātajiem likuma grozījumiem, kas paredz pakāpeniski samazināt pagarināto normālo darba laiku mediķiem, vaļsirdīgi raksturo apakškomisijas vadītājs Saeimas deputāts Romualds Ražuks (Vienotība). No 1. jūlija šis mediķus diskriminējošais darba laiks, kas ļauj nemaksāt par virsstundām, tiks samazināts par 20 stundām mēnesī – neliels panākums, jo mediķu prasības ir daudz augstākas. Vairāk »
 
Vakar, 10:14 Kā iepriekš ziņots, Maskavas Gogoļa centra mākslinieciskā vadītāja un režisora Kirila Serebreņņikova dzīvoklī otrdien notika kratīšana. Vairāk »
 
23.maijs, 20:20 Vasaras smeldze mēdz būt nežēlīga, visiem zināms, ka pārlieku liela saļaušanās kaitē ādai. Protams, nereti tiek izmantoti dažādi sauļošanās aizsargkrēmi. Izrādās, ka tie var nepalīdzēt. 2017.gadā Vides aizstāvības grupas zinātnieki nāk klajā ar pētījumu, kur 73% no 880 izpētītajiem saules aizsarglīdzekļu krēmiem, nemaz nespēj veikt minētās funkcijas. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers