19.oktobris, 15:00 Latvju metālbrigādes “Relicseed” līderis Edgars Rakovskis pazīstams kā viens no mērķtiecīgākajiem mūziķiem, kurš jau gadiem ar lielākiem vai mazākiem panākumiem pacietīgi un ar milzu gribasspēku laužas smagās mūzikas Olimpā – Amerikā, taču pat viņam ne viss izdodas. Vairāk »
 
18.oktobris, 15:00 Klubā “One One” ar nelielu koncertu pagājušajā nedēļā tika svētīta pašmāju rokgrupas “Satellites LV” jaunākā albuma “Varavīksnes galā” klajā nākšana. Vairāk »
 
17.oktobris, 15:00 Pēdējā laika pats aprunātākais latvju mūzikas albums – grupas “Sudden Lights” debijas ripulis. Tas tapis trīs gadu ilgumā, izkristalizējoties desmit dziesmās. “Tur esam mēs pirms trīs gadiem - vēl pavisam jauni zēni ar vēlmi spēlēt grupā -, un mēs šajā pavasarī, jau nedaudz nobrieduši ar savu skatījumu un gaumi mūzikā. Vairāk »
 
16.oktobris, 15:07 Noslēdzies latviešu instrumentālās mūzikas albumu sērijas "Gadalaiki" gadu ilgušais maratons (vai maksisprints) - nācis klajā šīs sērijas noslēdzošais ripulis, kuru ieskaņojis saksofonists Zintis Žvarts, sadarbībā ar producentiem Artūru Palkeviču un Gaiti Lazdānu. Vairāk »
 
13.oktobris, 15:05 Ja muzikāli savienojas baltkrievi ar latviešiem, kas sanāk? Pareizi, grupas “Super Besse” jaunākais albums, ko klajā laidusi mūzikas izdevniecība “I Love You Records”. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers