24.maijs, 17:10 Jau ap Lieldienām klajā nāca hiphopa apvienības “Olas” debijas albums, kam sekoja koncertēšana pa dažādām latvju pilsētām, bet nu klāt pats lielākais pasākums – piektdien, 26. maijā, “Olas” uzstāsies koncertzālē “Palladium”. Vairāk »
 
22.maijs, 15:00 Nez kāpēc šķita, ka slavenā norvēģu simfoniskā blekmetāla grupa “Dimmu Borgir” studijas albumus laiž klajā diezgan bieži, taču, paveroties tās oficiālajā diskogrāfijā, izrādījās, ka tie ir absolūti maldi – pēdējais šīs apvienības albums “Abrahadabra” ticis izdots pirms septiņiem gadiem. Šogad gan plānota jauna albuma izdošana, bet līdz tam šīs grupas daudzgalvainā fanu armija var priecāties par “Forces Of The Northern Night” - dubultnieku, kurā ierakstīti divi šovi kopā ar Norvēģijas Radio orķestri un kori festivālā “Wacken” un koncertā Oslo. Vairāk »
 
18.maijs, 15:00 Labākā latvju džezfanka apvienība “Very Cool People” acīmredzot nav riskējusi gaidīt, vai par savu jaunāko garadarbu saņems Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvu “Zelta mikrofons” vai arī cita veida atzinību, tāpēc uzreiz nolēmusi ierakstīties latvju mūzikas vēsturē ar pašu garāko diska nosaukumu – tā pilnā versija ir “Heya Some Kind Of Fish! We Don’t Know The Name Of This Fish In English, But In Latvian It Is Vimbas”. Vairāk »
 
17.maijs, 20:20 Lai gan par Rīgas pankroka grupas “Morālā Ateja” pirmsākumiem var uzskatīt 2004. gadu, tās darbības laiks ir krietni minimālāks: pamuzicējuši četrus gadus “atejnieki” (vai “atejisti”?) pašķīrās, lai atkal sanāktu kopā pirms nepilniem diviem gadiem. Vairāk »
 
15.maijs, 15:00 Amerikāņu grupa “Future Islands” mūsu reģionā īpaši aktuāla kļūs gada nogalē, kad 26. oktobrī koncertēs “Compensa” koncertzālē Viļņā, bet dienu vēlāk - Tallinas “Rock Cafe”, taču tas nenozīmē, ka tā nav aktuāla arī tagad. Kaut vai sava piektā izdotā studijas albuma dēļ, kurš Amerikā gandrīz aizsniedzās līdz Top 50. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers