Šodien, 15:11 Popmūzikas un džeza vokālās pedagoģes Lauras Railas debijas albums apkopo kompozīcijas, kas tapušas pāris gadu periodā. Vairāk »
 
Vakar, 16:11 Pazīstamā ģitārmeistara Vjačeslava Mitrohina jaunākā programma tiek pieteikta kā «latviešu blūzi» - pagājušā gada nogalē tā tika atrādīta mūzikas namā «Daile». Vairāk »
 
21.februāris, 15:00 Losandželosā dzīvojošais britu mūziķis, producents un dīdžejs Bonobo, īstajā vārdā Saimons Grīns, iepriecinājis (bet varbūt dažus arī apbēdinājis) cienītājus ar jaunu albumu, kas viņa karjerā pēc skaita ir sestais studijas lieldarbs. Savus skaņdarbus Bonobo bāzē uz elektroniskās mūzikas un triphopa pamatiem, piešaujot tiem kādu devu soulmūzikas – nekas nav mainījies arī jaunajā ripulī. Jāpiebilst, ka tā ierakstīšanā roku pielikuši arī vairāki viesmūziķi, no kuriem pazīstamākais laikam ir Niks Mērfijs, austrāliešu dziedātājs un komponists, kurš savulaik bija pazīstams ar skatuves vārdu Chet Faker. Vairāk »
 
20.februāris, 15:00 Amerikāņu kinorežisora Deimiana Šazela kinomūzikls «La La Land» šogad pretendēja uz veselu čupu «oskariem», bet nesen Londonā savāca arī piecas Britu kinoakadēmijas balvas (mūzikls gan bija nominēts 11 balvām) - kategorijās «Labākā filma», «Labākais režisors», «Labākā aktrise», «Labākais operatora darbs» un «Labākā oriģinālā mūzika». Pēdējo no šīm kategorijām var pavērtēt arī atsevišķi, jo klajā nācis filmas skaņu celiņš jeb soundtreks ar kopskaitā 15 komponista Džastina Hurvica (Justin Hurwitz) kompozīcijām. Vairākus muzikālos priekšnesumus tajā izpilda aktieri Emma Stouna un Raiens Goslings – kā nu viņiem sanāk, tas jau ir cits jautājums… Vairāk »
 
16.februāris, 15:02 Latvijas smagmūzikas grupai «Urskumug» attiecīgo ritmu klausītāju vidū ir kulta statuss, lai gan šī brigāde ir tikpat mistiska parādība kā Haleja komēta – arī tā visu laiku pazūd, lai pēc kāda laika atkal uzrastos. «Urskumug» izveidoti kaut kad šī gadsimta sākumā (2000., 2002. vai 2004. gads – pieejamas trīs dažādas versijas), sākotnēji tika spēlēts norvēģiski nikns blekmetāls, turklāt to varēja uzskatīt par viena cilvēka projektu. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers