Vakar, 15:09 Leģendārā īru roka kvarteta “U2” studijas albumi droši vien pēc inerces vēl gadiem veikalos tiks pirkti kaudzēm, bet pēc tam apspriesti recenzijās un viedokļu sadursmēs internetā, ja pat nemaz nebūt tā vērti. Pagaidām gan par “U2” albumiem to vēl nevarētu teikt, lai gan šīs grupas darbības sākotnējā posma mūzikas produktu pielūdzēji jau sen saka, ka šis “U2” nav īstais “U2”. Vairāk »
 
13.decembris, 15:09 Britu dziedātājs Sems Smits kļuva pazīstams pirms kādiem pieciem gadiem, kad piedalījās dueta “Disclosure’s” dziesmas “Latch” ierakstā, bet pēc tam arī “Naughty Boy” hita “La La La” ierakstā – tas britu topā ierindojās pirmajā vietā. Vairāk »
 
12.decembris, 15:05 Spriganā popdziedātāja Pinka (īstajā vārdā Alisija Betia Mūra) kādu laiku savus fanus ar jauniem studijas darbiem nebija iepriecinājusi – pēdējais viņas albums “The Truth About Love” tika izdots pirms pieciem gadiem. Starp citu, šis ripulis līdz šim bija pārliecinoši labākais Pinkas karjerā – tas ieņēma pirmo vietu štatos, otro pozīciju Apvienotajā Karalistē utt., un visā pasaulē tika pārdots vairāk kā 7 miljonu kopiju apjomā. Iepriekšējā teikumā vārdi “līdz šim” nav iepīti nejauši, jo “Beautiful Trauma” būs vēl labāki panākumi – šis ripulis bija Nr.1 praktiski visos prestižākajos topus (tikai specifiskajos Francijas un Vācijas tirgos tas bija otrais), kas nozīmē, ka arī pārdošanas dati būs teicami. Jāpiebilst, ka dziesmas “Revenge” ierakstā piedalījies arī reperis Eminems. Vairāk »
 
11.decembris, 15:03 Kas to būtu domājis, ka amerikāņu dziedātāja Teilore Svifta kļūs par tādu topu plēsoņu?! Savulaik viņa stilistiski flirtēja starp popu un kantri, taču pēdējos garadarbos pārliecinoši nosliekusies spēcīga popa virzienā, un rezultāts ir redzams – arī Sviftas sestais studijas albums ir praktiski visu valstu topu Nr.1, atskaitot specifiskākas mūzikas cienītājus Francijā. Vairāk »
 
7.decembris, 15:50 Savulaik “astronauti” izdeva albumu “Kuš Kuš”, tagad Martai Grigalei ir mazā platīte ar nosaukumu “Pai Pai” – šādi turpinot, latvju mūziķiem pavērsies plašs darbalauks līdzīgus nosaukumus prātojot, piemēram, “Cui Cui”, “Fui Fui”, “Buļ Buļ” un tamlīdzīgi… Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers