22.jūnijs, 16:57 Šķiet, labākais un demokrātiskākais mūzikas produkts, ko varētu piedāvāt progresīvi domājošiem līgotājiem – pēc skaita nu jau septītā etnomūzikas izlase “Sviests”. Vairāk »
 
21.jūnijs, 11:10 Šī komanda tiek pieteikta kā ekoloģiskās mūzikas grupa – tas jau vien izklausās gana interesanti. Plašāks viņu izpildītā stila raksturojums skan tā: “folk/hipster/svingeru roka orķestris”. Vairāk »
 
20.jūnijs, 15:00 Kādu mūziku izvēlēties uz Līgo svētkiem? Lūk, viens no variantiem. Šogad maija vidū postfolkloras grupa „Iļģi” kopā ar vairāk nekā tūkstoti dejotāju “Arēnā Rīga” priecēja skatītājus uzvedumā „Spēlēju. Dancoju. Dejoju”. Ar šo koncertu apvienība atzīmēja savu 35. dzimšanas dienu, bet svinības turpinot sarūpēts arī jauns albums. Jaunajā diskā iekļautas tieši tās dziesmas, kas horeogrāfa Jāņa Purviņa vadībā tika izdejotas arēnā, kā arī jauni skaņdarbi. Vairāk »
 
19.jūnijs, 10:41 Godinot dziedātāju Žoržu Siksnu viņa 60. dzimšanas dienā, kompānija “Mikrofona ieraksti” sērijā “Leģendas” laidusi klajā dziedātāja labāko dziesmu apkopojumu. Vairāk »
 
15.jūnijs, 14:44 Klusi un nemanāmi pēkšņi uzradies (varētu pat teikt - kā no gaisa uzkritis) šā brīža latvju perspektīvākās eksportgrupas “Carnival Youth” jaunākais un pēc skaita trešais albums – relatīvs pēctecis iepriekš klajā nākušajiem “No Clouds Allowed” (2014) un “Propeller” (2016). Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers