"Praktiskā Astroloģija"

10.mai
No kā veidoti Saturna – tālākās planētas, ko iespējams ieraudzīt ar neapbruņotu aci - gredzeni?
 
3.mai
Maiju labāk pavadīt mierīgi un mazliet laiski vaļojoties, izbaudot dzīvi un īpašus varoņdarbus profesionālajā jomā vai biznesā neplānojot.
 
20.apr
«Mīl, nemīl...» raujot ziedlapiņas, mēs mēģinām atminēt sarežģīto jūtu rēbusu. Kā saprast, vai jaunajam paziņam jūs esat iepatikusies vai tomēr nē, vai viņš cer uz vieglu erotisku piedzīvojumu, vai arī nolūki ir nopietni, un ko nozīmē zīmīgais skatiens, nejaušais pieskāriens? Flirtu un simpātiju apliecinājumus mēs izpaužam un uztveram atšķirīgi, atbilstoši horoskopam. Tikt skaidrībā ar kungu jūtām palīdzēs zvaigznes. Vienīgi jāpiebilst, ka horoskopi ir domāti izklaidei un iedvesmai, jo cilvēci atbilstoši zodiaka zīmēm mēs nevaram sadalīt 12 daļās. Katram ir sava individuālā astrokarte.
 
5.apr
Aprīlis dažādām saimnieciskajām aktivitātēm ir samērā viduvējs. Vairākas planētas atrodas nelabvēlīgā retrogrādā stāvoklī, un starp tām ir spriedzes kombinācijas.
 
26.mar
Dzīvoklis ir mūsu privātā telpa, bet daudzdzīvokļu nams ir kā komunālais miteklis – tik daudz un atšķirīgu cilvēku vienuviet. Un pati māja uzcelta kādā vietā bez mūsu ziņas.
 
7.mar
Dārzkopjiem iesācējiem to būs vienkāršāk atcerēties, ja izmantos likumsakarības Mēness kalendārā.
 
8.feb
Lai tā būtu mājas būvniecība vai grandiozu ieceru ģenerēšana, numeroloģijā iesaka būtiskus projektus uzsākt 4., 8. vai 22. individuālajā gadā.
 
11.jan
Žurnāls "Praktiskā Astroloģija" iesaka, kad vislabāk veikt skaistuma procedūras, bet kuras dienas nav tām labvēlīgas
 
10.jan
Beidzot pēc ilgiem laikiem klāt ir mēnesis, kad planētu kombinācijas saimniekošanai ir samērā labvēlīgas.
 
5.jan
Beidzot pēc ilgiem laikiem klāt ir mēnesis, kad planētu kombinācijas normālai dzīvošanai un saimniekošanai ir samērā labvēlīgas.
 
22.dec 2017
Ģimeniskie svētki apvīti ar sirsnību, mīļumu, iepriecinošām dāvaniņām, un... pie bagātīga svētku galda... Šogad – atbilstoši astroloģiskajam fonam – mīļuma un sirsnības netrūks, bet par to svētku galdu un «pieēšanos», uz ko aicina daudzas pirmssvētku reklāmas, gan vajadzētu kritiski padomāt.
 
15.dec 2017
Ir latviešiem tas teiciens par pagali, kas pavisam viena nemaz nedeg. Arī no astroloģijas skatpunkta attiecībās daudz kas atkarīgs gan no tā, kā katrs cilvēks iekārtots kā personība, gan no tā, kāda ir partneru savstarpējā mijiedarbība
 
6.dec 2017
Liekam darbus pie malas un decembrī svinam svētkus! Gandrīz visu mēnesi traucēs un neprognozējamas situācijas radīs planēta Merkurs, kurš kārtējo reizi ieņems nelabvēlīgo retrogrādo stāvokli. Bet to, kas tiešām svarīgs un paveicams, vajadzētu izdarīt mēneša pirmajās vai pēdējās dienās. Vai – atlikt uz nākamo gadu.
 
1.dec 2017
Decembris paredzēts iesākto darbu pabeigšanai, jo atkal jau planēta Merkurs ieņems retrogrādo stāvokli, kas nav labvēlīgs jauniem darbiem, līgumu slēgšanai, darījumu uzsākšanai.
 
13.nov 2017
Pēc numeroloģijas, remontam piemērotāks 6. individuālais gads, kad var pārveidot, rekonstruēt, remontēt. Arī 4. individuālajā gadā var nodarboties ar saimnieciskām lietām, jo četrinieka simboliskā nozīme ir rūpīgs, pamatīgs un cītīgs darbs.
 
9.nov 2017
Kalendāri veidoti, ņemot vērā mēness fāzes, atrašanos zodiakazīmēs un dienu fonus.
 
8.nov 2017
Žurnāls "Praktiskā Astroloģija" iesaka, kad vislabāk veikt skaistuma procedūras, bet kuras dienas nav tām labvēlīgas.
 
7.nov 2017
Novembrī vēlams ieplānot un paveikt svarīgākos saimniecības darbus, jo planētu stāvokļi tam ir gana normāli. Turklāt vajadzētu «iespringt» arī tāpēc, ka decembrī atkal būs klāt nelabvēlīgais un piņķerīgais retrogrādā Merkura periods.
 
3.nov 2017
Saskaņā ar senām astroloģijas tradīcijām katrai nedēļas dienai ir sava planēta – aizgādne, kas var parādīt raksturiņu. Šoreiz par to, ko nevajadzētu darīt konkrētās dienās.
 
20.okt 2017
Atlantijas okeāna reģionu pavisam nesen plosīja spēcīgākā šajā teritorijā fiksētā viesuļvētra «Irma»; zinātnieki brīdina, ka var atmosties pasaulē lielākais – Jeloustounas supervulkāns ASV; no Antarktikas Larsena šelfa šovasar atdalījās viens no lielākajiem aisbergiem 6000 kvadrātkilometru platībā; oktobrī Zemei 44 000 kilometru attālumā garām palidos mājas lieluma asteroīds. Tie ir tikai daži no ekstrēmajiem notikumiem, kas pēdējā laikā skar mūsu planētu. Ir sākusies tā sauktā vulkānu sezona, polos strauji kūst ledāji, plosās orkāni, notiek zemestrīces, zinātnieki runā par globālām klimatiskajām izmaiņām.