16.februāris, 18:00 Šajās dienās Rīgā, lai pārliecinātos par pilsētas, kā arī hokeja haļļu gatavību 2021. gada pasaules čempionāta iespējamajai rīkošanai, viesojas Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) pārstāvji Igors Ņemčeks un Peters Fošberjs. Vairāk »
 
9.februāris, 11:26 Latvijas hokeja izlase šodien Volvo hallē aizvadīja pirmo treniņu tās jaunā galvenā trenera Boba Hārtlija vadībā. Preses konferencē pēc nodarbības uz ledus piedalījās ne tikai viņš, bet arī Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsekretārs Viesturs Koziols. Vairāk »
 
6.februāris, 13:00 No 8. līdz 11. februārim „Volvo SC” ledus hallē Latvijas hokeja valstsvienības kandidāti jaunā galvenā trenera Boba Hārtlija vadībā aizvadīs četru dienu treniņnometni. Vairāk »
 
20.decembris 2016, 16:10 Par Latvijas hokeja izlases jauno galveno treneri šodien tika apstiprināts 56 gadus vecais kanādiešu speciālists Bobs Hārtlijs. Sportacentrs.com uzrunāja Latvijas izlases aizsargu Oskaru Bārtuli, kā arī sporta žurnālistus - Māri Zembergu un Armandu Puči, lai uztaustītu pirmās sajūtas, ko nozīmē Hārtlija ienākšana Latvijas hokejā. Vairāk »
 
20.decembris 2016, 13:06 “Man ir dziļa pārliecība, ka Ziemeļamerikas hokejs šobrīd ir vismaz soli priekšā Eiropai, tāpēc jau no paša sākuma uzsākām sarunas Ziemeļamerikā. Turienes treneri hokejam pieiet ar pilnīgi savādāku filozofiju,” pēc līguma parakstīšanas ar Bobu Hārtliju saka Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Aigars Kalvītis. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers