5.septembris, 12:21 Vakar noslēdzās olimpiskās kvalifikācijas turnīrs hokeja, kurā diemžēl Latvijas hokeja izlase neizcīnīja olimpisko ceļazīmi. Lai gan arī šoreiz lielākā uzmanība bija jāpievērš notikumiem laukumā, līdzjutēju uzmanību piesaistīja kādi drosmīgi jaunieši, kuri nekautrējās ironizēt par Latvijas hokeja federācijas prezidentu Kirovu Lipmanu. Vairāk »
 
2.septembris, 10:14 Sākusi ar graujošu uzvaru pret austriešiem, šovakar Latvijas izlase 2018. gada olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā tiksies ar grupas vājāko komandu Japānu, kura pirmajā mačā bija bezpalīdzīga pret vāciešiem. Pirmais iemetiens pulksten 19:30. Vairāk »
 
1.septembris, 17:58 2018. gada olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru, kurā četru komandu konkurencē tiks sadalīta viena ceļazīme uz Dienvidkoreju, šovakar sāks Latvijas valstsvienība. Uzbrucēju virknējumi un aizsargu pāri zināmi, taču kā treneri Haralds Vasiļjevs un Ēriks Miļuns grasās izmantot trīs vārtsargus - Edgaru Masaļski, Kristeru Gudļevski un Elvi Merzļikinu? Vairāk »
 
1.septembris, 11:09 Latvijas izlase hokejā šodien sāks ceļu pretī ceļazīmei uz 2018. gada olimpiskajām spēlēm. Pirmā pretiniece ir Austrija, kuras vadošajā virknējumā ir divi Nacionālās hokeja līgas uzbrucēji, taču trūkst pirmā vārtsarga. Sākums pulksten 19:30. Vairāk »
 
31.augusts, 9:40 Portāls sportacentrs.com piedāvā Haralda Vasiļjeva, Mārtiņa Dizerkala un Roberta Bukarta pēcspēles komantāru pēc Latvijas izlases zaudējuma Dānijas valstsvienībai. Vairāk »
 
 
 
This site uses Genecy custom templates for DFP