20.decembris 2016, 16:10 Par Latvijas hokeja izlases jauno galveno treneri šodien tika apstiprināts 56 gadus vecais kanādiešu speciālists Bobs Hārtlijs. Sportacentrs.com uzrunāja Latvijas izlases aizsargu Oskaru Bārtuli, kā arī sporta žurnālistus - Māri Zembergu un Armandu Puči, lai uztaustītu pirmās sajūtas, ko nozīmē Hārtlija ienākšana Latvijas hokejā. Vairāk »
 
20.decembris 2016, 13:06 “Man ir dziļa pārliecība, ka Ziemeļamerikas hokejs šobrīd ir vismaz soli priekšā Eiropai, tāpēc jau no paša sākuma uzsākām sarunas Ziemeļamerikā. Turienes treneri hokejam pieiet ar pilnīgi savādāku filozofiju,” pēc līguma parakstīšanas ar Bobu Hārtliju saka Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Aigars Kalvītis. Vairāk »
 
20.decembris 2016, 10:05 Kā liecina Latvijas hokeja federācijas sniegtā informācija, tad otrdien par Latvijas hokeja izlases galveno treneri apstiprināts Kanādas speciālists Bobs Hārtlijs. Vairāk »
 
5.novembris 2016, 23:04 Latvijas hokeja izlase Ērika Miļuna vadībā pabeigusi pārbaudes turnīru Slovēnijā ar trešo vietu, jo šovakar ar 6:0 pieveica Franciju. Pa diviem punktiem guva Ēriks Ševčenko, Vitālijs Pavlovs, Edijs Brahmanis un Roberts Jekimovs. Vairāk »
 
5.novembris 2016, 15:03 Ērika Miļuna vadītā Latvijas hokeja izlase šovakar aizvadīs pēdējo spēli Slovēnijas pilsētā Bledā notiekošajā pārbaudes turnīrā, kura ietvaros plkst. 21:00 pēc Latvijas laika spēkosies pret Franciju. Grupas otra spēle starp Slovēniju un Baltkrieviju notiks plkst. 17:30. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers