#

Piektdiena, 27.marts

Vārda dienas: Gustavs, Gusts, Tālrīts

+10°C 4 m/s DA uz plkst.19

Saule lec 06:05, riet 18:51

Pasaules čempionāts hokejā 2011

Pulksten 19:00 ar spēli pret pasaules vicečempioni Šveici 2014. gada olimpiskās spēles ievadīs Latvijas valstsvienība hokejā. Četrgades lielākajā sporta notikumā mūsējie pēdējo panākumu izcīnījuši 2002. gadā, tāpēc izsalkums ir jāapmierina! Tiešraide kanālā TV3.

Trešdien paredzētajā pirmajā Latvijas hokeja valstsvienības spēlē Soču olimpisko spēļu turnīrā mūsējo rindās malā paliks uzbrucēji Koba Jass un Armands Bērziņš, vēstī "Latvijas Radio".

Vairāk »

Latvijas hokeja izlase šodien Volvo ledus hallē Rīgā aizvadīja pēdējo treniņu pirms došanās uz Sočiem. Pirmajā treniņa daļā hokejisti pildīja jau iepriekšējās nodarbībās redzētos vingrinājumus, bet otrajā pusē iespēlēja skaitlisko vairākumu un mazākumu.

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans sarunā ar portālu Sportacentrs.com nespēja sniegt viennozīmīgu un skaidru atbildi, paliks Teds Nolans Latvijas izlases galvenā trenera amatā arī pēc Soču olimpiskajām spēlēm, vai tomēr nē.

Gatavojoties 2014.gada ziemas olimpisko spēļu hokeja turnīram, kārtējo treniņu šodien aizvadīja Latvijas valstsvienība. No Šveices ir ieradies un sastāvam pievienojies uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, līdz ar to treniņā bija vērojamas nelielas izmaiņas uzbrucēju virknējumos.