2.aprīlis, 7:30 Leonīda Beresņeva vadītā Latvijas izlase pārbaudes spēlē ar 8:1 pieveica U18 valstsvienību. Trīs vārtus guva Edgars Kulda, bet divus pievienoja Frenks Razgals. Pēc mača kandidātu pulku pameta aizsargi Kristaps Bazevičs un Krišs Lipsbergs, kā arī uzbrucēji Kirils Galoha un Marks Lazarevs, vēsta portāla Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija. Vairāk »
 
18.marts, 17:15 Aizsargam Artūram Kuldam veikta operācija un šī iemesla dēļ nevarēs palīdzēt Latvijas hokeja valstsvienībai gaidāmajā pasaules čempionātā Krievijas galvaspilsētā Maskavā, Sportacentrs.com apstiprināja Latvijas hokeja izlases menedžeris Juris Štāls. Tāpat izlasē noteikti neredzēsim arī Herbertu Vasiļjevu un Arvīdu Reķi Vairāk »
 
30.aprīlis 2015, 14:22 Pagājušajās brīvdienās Rīgas Teikas iecirknis saņēma izsaukumu uz Deglava ielu, kur kādā ēstuvē izcēlies kautiņš starp vairākiem vīriešiem. Policisti ieradās notikuma vietā un noskaidroja, ka starp divām vīriešu kompānijām bija izcēlusies diskusija par hokeju, kas pāraugusi konfliktā un pēcāk arī kautiņā. Vairāk »
 
21.aprīlis 2015, 12:15 Šodien kļuvis zināms, ka Latvijas hokeja izlases kandidātu rindas pametīs vairāki hokejisti – savainojumu dēļ uz Pasaule čempionātu Prāgā nedosies uzbrucēji Gints Meija un Edijs Brahmanis, tāpat no sastāva atskaitīti uzbrucēji Gunārs Skvorcovs, Edgars Kulda un vārtsargs Elvis Merzļikins. Vairāk »
 
9.aprīlis 2015, 11:33 Latvijas hokeja izlase turpina gatavoties maijā gaidāmajam pasaules čempionātam (PČ), kas šogad risināsies Prāgā. Gatavošanās ietvaros mūsu valstsvienība šovakar „Arēnā Rīga” aizvadīs pirmo no divām „Euro Hockey Challenge” spēlēm ar Francijas izlasi. Mača sākums plkst. 19.30. Vairāk »
 
 
Skonto Būve
 
This site uses Genecy custom templates for DFP