25.maijs, 19:52 Dalībai Latvijas hokeja čempionātā pieteikušās sešas komandas, pēc virslīgas un 1. līgas direktorāta sēdes teikts Latvijas Hokeja federācijas paziņojumā. Sezonu sākt paredzēts 10. septembrī, un regulārais čempionāts notiks sešos riņķos. Vairāk »
 
24.maijs, 16:59 2017. gada pasaules čempionātā hokejā, kas startēs pēc 346 dienām, Latvijas valstsvienība spēlēs Vācijas pilsētā Ķelnē bāzētajā B apakšgrupā. Vairāk »
 
2.aprīlis, 7:30 Leonīda Beresņeva vadītā Latvijas izlase pārbaudes spēlē ar 8:1 pieveica U18 valstsvienību. Trīs vārtus guva Edgars Kulda, bet divus pievienoja Frenks Razgals. Pēc mača kandidātu pulku pameta aizsargi Kristaps Bazevičs un Krišs Lipsbergs, kā arī uzbrucēji Kirils Galoha un Marks Lazarevs, vēsta portāla Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija. Vairāk »
 
18.marts, 17:15 Aizsargam Artūram Kuldam veikta operācija un šī iemesla dēļ nevarēs palīdzēt Latvijas hokeja valstsvienībai gaidāmajā pasaules čempionātā Krievijas galvaspilsētā Maskavā, Sportacentrs.com apstiprināja Latvijas hokeja izlases menedžeris Juris Štāls. Tāpat izlasē noteikti neredzēsim arī Herbertu Vasiļjevu un Arvīdu Reķi Vairāk »
 
30.aprīlis 2015, 14:22 Pagājušajās brīvdienās Rīgas Teikas iecirknis saņēma izsaukumu uz Deglava ielu, kur kādā ēstuvē izcēlies kautiņš starp vairākiem vīriešiem. Policisti ieradās notikuma vietā un noskaidroja, ka starp divām vīriešu kompānijām bija izcēlusies diskusija par hokeju, kas pāraugusi konfliktā un pēcāk arī kautiņā. Vairāk »
 
 
Skonto Būve
 
This site uses Genecy custom templates for DFP