21.marts, 12:25 Latvijas hokeja izlases nometnei pievienojies vārtsargs Ivars Punnenovs un uzbrucējs Gatis Gricinskis, bet prom devies Jānis Voris un Artūrs Mickevičs, Latvijas Hokeja federācija vēsta savā Twitter profilā. Vairāk »
 
14.marts, 15:46 Latvijas hokeja valstsvienības treniņiem, turpinot gatavošanos pasaules čempionātam, kas maijā norisināsies Vācijā un Francijā, otrdien pievienojies U20 izlasē spēlējušais aizsargs Filips Gundars Buncis, kurš atgriezies dzimtenē pēc sezonas Ziemeļamerikā. Vairāk »
 
16.februāris, 18:00 Šajās dienās Rīgā, lai pārliecinātos par pilsētas, kā arī hokeja haļļu gatavību 2021. gada pasaules čempionāta iespējamajai rīkošanai, viesojas Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) pārstāvji Igors Ņemčeks un Peters Fošberjs. Vairāk »
 
9.februāris, 11:26 Latvijas hokeja izlase šodien Volvo hallē aizvadīja pirmo treniņu tās jaunā galvenā trenera Boba Hārtlija vadībā. Preses konferencē pēc nodarbības uz ledus piedalījās ne tikai viņš, bet arī Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsekretārs Viesturs Koziols. Vairāk »
 
6.februāris, 13:00 No 8. līdz 11. februārim „Volvo SC” ledus hallē Latvijas hokeja valstsvienības kandidāti jaunā galvenā trenera Boba Hārtlija vadībā aizvadīs četru dienu treniņnometni. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers