Vakar, 18:18 Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents Henriks Danusēvičs. Vairāk »
 
23.februāris, 18:18 No pirmā līdz septītajam maijam Rēzeknē notiks Ceturtais pasaules latgaliešu saiets, kura ietvaros 5. un 7. maijā būs Latgales simtgades kongress. Neatkarīgā veltīs Latgales kongresa simtgadei vairākas publikācijas. Pirmā – Publisko tiesību institūta direktora, tiesību eksperta, tiesību zinātņu maģistra Arvīda Dravnieka un Valsts prezidenta konstitucionālo tiesību padomnieka, Latvijas Universitātes Tiesību teorijas un vēstures zinātņu katedras vadītāja, tiesību zinātņu doktora Jāņa Plepa saruna par kongresa tiesisko nozīmi Latvijas vēsturē. Vairāk »
 
22.februāris, 18:18 Profesore, Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes dekāne. Neskaitāmu zinātnisko darbu autore un zinātnisko konferenču referente, pētniece intelekta un testu izstrādes jomā. Poliete ar Latvijas saknēm. Matemātiķe un psiholoģe Malgožata Raščevska. Vairāk »
 
21.februāris, 18:18 Vien dažas dienas februārī Rīgā, Happy Art museum telpās, bija redzama fotoizstāde (fotogrāfs Vladimirs Teļegins) Kara bērni. Tur arī satiku vienu no izstādes autoriem – Novaja gazeta speciālkorespondentu Janu Šenkmanu. Taču – pirms intervijas – lakonisks izstādes raksturojums un mana personiskā attieksme pret to. Vairāk »
 
20.februāris, 21:45 Liela daļa no veselības nozarei šogad papildus piešķirtajiem 34,4 miljoniem eiro – 12,3 miljoni atvēlēti onkoloģijai, kas minēta kā viena no prioritātēm. Kam pietiks, kam ne, ņemot vērā pieaugošo vēža slimnieku skaitu, un kādas ir slimnieku izredzes uz modernu ārstēšanu, Neatkarīgās intervija ar Onkologu asociācijas vadītāju un Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes onkoloģijas katedras asociēto profesoru Jāni Eglīti. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers