Šodien, 18:30 Intervija ar sociolingvistikas profesori Inu Druvieti, Latvijas Universitātes prorektori humanitāro un izglītības zinātņu jomā – par centieniem pārskatīt valsts valodas politikas pamatprincipus, par šīs situācijas bīstamību un iespējām to labot. Vairāk »
 
Vakar, 18:00 Tikai divus mēnešus nostrādājusi, Daugavpils valdošā Saskaņas un Mūsu partijas koalīcija izjuka, mērs Andrejs Elksniņš zaudēja krēslu, un par jauno mēru kļuva Rihards Eigims. Kas notiek otrajā lielākajā Latvijas pilsētā – par to Neatkarīgās intervija ar Daugavpils domes priekšsēdētāju Rihardu Eigimu. Vairāk »
 
20.septembris, 18:30 Vai mūsu ekonomika sāk uzkarst vai tikai patīkami sildīt, kā Latvijas ekonomikas kaites ārstēs nodokļu reforma un valdības lēmums par strauju minimālās algas celšanu? Un kādas krīzes pārvarēšanas receptes noderētu pašai Vienotībai, Neatkarīgās intervija ar ekonomikas ministru un jauno Vienotības vadītāju Arvilu Ašeradenu. Vairāk »
 
19.septembris, 20:10 Biedrības 4. maija Deklarācijas klubs loceklis, LR Augstākās Padomes, 5. un 6. Saeimas deputāts, bijušais Saeimas priekšsēdētājs Alfrēds ČEPĀNIS intervijā Neatkarīgajai visai skeptiski vērtē partijas, kuras kandidēs nākamās Saeimas vēlēšanās, taču uzskata, ka uz vēlēšanām ir jāiet. Vairāk »
 
18.septembris, 18:10 Partijai Saskaņa joprojām ir līgums ar Krievijas valdošo partiju Vienotā Krievija. Tas ir viens no argumentiem, kāpēc citas partijas deklarē, ka ar Saskaņu nevar sadarboties. Par šo līgumu un citām politiskām aktualitātēm Neatkarīgās intervija ar Saeimas Saskaņas frakcijas deputātu Ivaru Zariņu. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers