21.jūlijs, 18:34 Neatkarīgās Latvijas laikā, šķiet, noticis pirmais precedents, kad Maskavas roka panākusi žurnālista noņemšanu no ētera. Kā saka pazīstamais sporta žurnālists Armands Puče, par tiesībām pārraidīt Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēles mediju uzņēmums MTG Latvia samaksāja ar viņa skalpu. Par politikas taisīšanu sporta aizsegā, politikas netīro virtuvi, tostarp oligarhu lietu, kuras izmeklēšanas laikā viņš vadīja Mediju namu (MN), par mediju lasītprasmi Neatkarīgās saruna ar A. Puči. Vairāk »
 
20.jūlijs, 18:39 Saruna ar ģenerālprokuroru Ēriku Kalnmeieru par Rīdzenes sarunu noplūdināšanu, kas kā valsts noslēpuma izpaušana trešajām personām ir smags noziegums. Par to, kā jānorit izmeklēšanai, lai šis smagais noziegums tiktu pēc iespējas drīzāk atklāts un vainīgie nonāktu taisnās tiesas priekšā, kā arī par citām darbībām, kuras būtu jāievēro, lai Latvija varētu arī turpmāk saukties tiesiska un demokrātiska valsts. Vairāk »
 
19.jūlijs, 19:06 Intervija ar Saeimas deputātu Aleksandru Kiršteinu (Nacionālā apvienība) par pilsonības automātisku piešķiršanu nepilsoņu bērniem un tautas vēlētu prezidentu, par versijām «oligarhu sarunu» politiskajā skandālā, par Krievijas ietekmi Latvijā un pasaulē, kā arī par politiskā klimata maiņu. Vairāk »
 
18.jūlijs, 18:18 Tiesību doktors, Latvijas Zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis, Latvijas Republikas Augstākās padomes deputāts, profesors Andris Plotnieks sarunājas ar Neatkarīgo par tiesību funkcijām, to efektivitāti Latvijā un iemesliem, kas šo efektivitāti mazina. Vairāk »
 
17.jūlijs, 19:00 Saruna ar bijušo veselības ministru Gunti Belēviču par notiekošajiem ārstu protestiem, par problēmām veselības aprūpes sistēmā, par to, no kurienes ņemt naudu un kā to izlietot šīs sistēmas reformas ietvaros, kā arī par viņa paša gatavību atgriezties politikā. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers