Bunkus slepkavība

17:49
Valsts policija (VP) noslepkavotā maksātnespējas administratora, advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības izmeklēšanā saņēmusi vairākus desmitus ziņu no iedzīvotājiem, tostarp videoreģistratoru ierakstus, apliecināja VP preses pārstāve Ilze Jurēvica.
 
17.jun
Daudzdzīvokļu mājas Jūrmalā īpašnieka maksātnespējas process vienoja advokātu Mārtiņu Bunku un būvuzņēmēju Andri Bojāru. Bunku atrada nošautu savā automašīnā, bet Bojārs jau vairāk kā pusgadu ir pazudis bez vēsts, šovakar ziņo LTV raidījums “de facto”.
 
15.jun
Nogalinātā Mārtiņa Bunkus biroja darbinieki publicējuši atklātu vēstuli saistībā ar sava kolēģa slepkavību.
 
15.jun
Zvērināta notāre Ingūna Bobrovska ir izsludinājusi mantojuma atklāšanos un uzaicinājusi pieteikties visus mantiniekus, kreditoros, kā arī citas personas, kurām ir tiesības uz noslepkavotā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus mantojumu, liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publicētā informācija.
 
12.jun
Maija beigās nogalinātais maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus nevarēja kļūt par "ABLV Bank" administratoru, pat ja netiktu apstiprināts bankas pašlikvidācijas plāns, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "1 pret 1" sacīja Ernests Bernis.
 
11.jun
Maija beigās nogalinātajam maksātnespējas administratoram, advokātam Mārtiņam Bunkum šodien izbeigta maksātnespējas administratora sertifikāta darbība, liecina Uzņēmumu reģistrā pieejamā informācija.
 
10.jun
Kā jau iepriekš rakstījām, maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus aukstasinīgā slepkavība ir saistīta ar viņa profesionālo darbību, par ko pārliecināta ir gan Valsts policija, gan arī viņa amata brālis, maksātnespējas procesa administrators un advokāts Erlends Baļķens. Apkopojam versijas, kas varēja būt iemesls Bunkus nāvei, saistībā ar viņa profesionālo darbību.
 
9.jun
Kopš 2011.gada Latvijā notikušas 13 pasūtījuma slepkavības, liecina Valsts policijas informācija.
 
8.jun
Maksātnespējas administratora, advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības pasūtītāji varētu būt Azerbaidžānas "biznesmeņi", liecina vairāku avotu raidījumam "TV3 Ziņas" paustā neoficiālā versija.
 
8.jun
Maksātnespējas administratora un jurista Mārtiņa Bunkus slepkavības vietā joprojām kā kara laukā, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
8.jun
Daudzus šokēja advokāta un maksātnespējas administratora Mārtiņas Bunkus slepkavība. Kā vēsta Valsts policija, noziegums bija rūpīgi izplānots, sākot ar advokāta ikdienas gaitu novērošanu līdz nozieguma pēdu slēpšanu, sadedzinot automašīnu, kurā pārvietojās slepkavas. Draugi, klienti un darba kolēģi dalās pārdomās par Bunkus gan sociālajos tīklos, gan medijos. Smagāk zaudējumu pārdzīvo advokāta māte Dace.
 
8.jun
. Maksātnespējas administratora, advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā izmeklētāji turpina ļoti intensīvu darbu, intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" apliecināja Valsts policijas (VP) priekšnieks Ints Ķuzis.
 
8.jun
Pagājusi nedēļa, kopš maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus (38) tika nošauts, vadot savu sniegbalto automašīnu «Range Rover» pa Aizsaules ielu iepretim Meža kapiem. Policija oficiāli apstiprinājusi, ka notikušais ir pasūtījuma slepkavība, bet publiskajā apritē klīst dažnedažāda satura versijas, kurš tik zvērīgi izrēķinājies ar maksātnespējas administratoru.
 
7.jun
Bijusī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja Ināra Pētersone intervijā LNT "900 sekundes" norādīja, ka arī viņas vadības laikā nācās saskarties ar maksātnespējas administratoru savstarpējām nesaskaņām.
 
7.jun
Nepieļausim, ka Latvijā noteikumus diktē organizētā noziedzība, komentējot maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavību, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" uzsvēra iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V).
 
7.jun
Maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus tika nošauts gaišā diennakts laikā, dažu minūšu brauciena attālumā no Valsts policijas un Iekšlietu ministrijas ēkas. Tātad brutāli un nekaunīgi – laikam kā izaicinot un ņirgājoties par tiesībsargājošajām iestādēm. Vai to būtu jāuzskata par tādu kā vēstījumu? Slepkava būs bijis profesionālis, ar, iespējams, militāru pieredzi, bet nu arī pārdrošs.
 
6.jun
Trešdien Rīgas Vecajā Svētās Ģertrūdes evanģēliski luteriskajā baznīcā notika atvadīšanās no aizvadītājā nedēļā noslepkavotā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus.
 
6.jun
Festivāla ''Positivus'' rīkotājs Ģirts Majors atklājis, ka ar noslepkavoto maksātnespējas administratoru Mārtiņu Bunku pamatskolā bijuši labākie draugi.
 
6.jun
Šodien plkst.12, Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes evanģēliski luteriskajā baznīcā notiek atvadīšanās no aizvadītājā nedēļā noslepkavotā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus, pavēstīja administratora māte Dace Bunkus.
 
5.jun
Valsts policija sākusi resorisko pārbaudi par to, vai nav notikusi ārēja maksātnespējas administratoru pretendentu rindas darbības ietekmēšana.