PČF 2018

Vakar, 22:45
Pasaules čempionātā futbolā dienas pēdējā spēlē Spānijas izlase ar 1:0 pārspēja Irānu un tā ir jau 20 spēle pēc kārtas kopš turnīra sākuma, kurā tiek gūti vismaz vieni vārti.
 
Vakar, 19:46
Pasaules čempionātā futbolā A apakšgrupa ir pirmā, kurā jau ir zināmas tās divas komandas, kuras spēlēs astotdaļfinālā un tās divas komandas, kurām čempionāts beigsies pēc grupas turnīra.
 
Vakar, 16:47
Pasaules čempionāta futbolā dienas pirmajā spēlē Portugāles izlase ar 1:0 pārspēja Maroku un pietuvojās astotdaļfinālam. Savukārt Marokas izlasei šis ir otrais zaudējums un zaudētas izredzes izkļūt no grupas.
 
Vakar, 12:41
Vairākās Krievijas pilsētās otrdienas vakarā iedzīvotāji iznāca ielās, lai svinētu Krievijas futbola izlases panākumu pār Ēģipti Pasaules kausā. Spēles gala rezultāts - 3:1.
 
Vakar, 10:38
Pasaules kausa finālturnīrs turpināsies ar otrās kārtas spēlēm A un B apakšgrupās. Plkst. 15:00 pēc Latvijas laika tiksies Portugāle un Maroka, bet attiecīgi plkst. 18:00 un plkst. 21:00 spēlēs Urugvaja un Saūda Arābija, kā arī Irāna un Spānija.
 
19.jun
Otrās kārtas pirmajā mačā noskaidrojusies pirmā astotdaļfināliste un par to kļuva Krievijas izlase, kas ar 3:1 pārspēja Ēģipti. Tiesa, vēl gan ir teorētiski varianti, ka krievi var palikt ārpus astotdaļfināla, taču tā ir tikai un vienīgi teorija.
 
19.jun
Pasaules čempionāta futbolā pirmais riņķis beidzies ar kārtējo negaidīto iznākumu. Par favorīti uzskatītā Polija palika bez punktiem pret Senegālu piedzīvojot zaudējumu ar 1:2. Līdz ar šo spēli ir beigušās pirmās kārtas spēles.
 
19.jun
Pasaules čempionāta futbolā dienas pirmais mačs starp Japānas un Kolumbijas izlasēm sākās ar ātru sarkano kartīti, turpinājās ar kolumbiešu izmisīgiem centieniem nosargāt neizšķirtu un beidzās ar Japānas uzvaru.
 
19.jun
Šodien Pasaules kausa izcīņā futbolā paredzētas trīs spēles, turklāt vakarā 21:00 sāksies jau otrās kārtas spēles grupu turnīrā, kad mājiniece Krievija spēkosies ar Ēģipti, kurai šoreiz paredzama arī Mohameda Salāha iekļaušana sastāvā. H grupā tikmēr 15:00 Kolumbija spēlēs ar Japānu, bet 18:00 divu lielisku uzbrucēju dueli Polijas un Senegālas spēlē mēģinās sarīkot Roberts Levandovskis un Sadio Manē.
 
18.jun
Garijs Keins kompensācijas laika pirmajā minūtē guva savus otros vārtus spēlē un nodrošināja Anglijas izlasei 2:1 uzvaru pār Tunisiju.
 
18.jun
Horvātijas Futbola federācija savā mājaslapā oficiāli paziņojusi par 30 gadus vecā uzbrucēja Nikolas Kaliniča izslēgšanu no valstsvienības, lai arī Pasaules kausa finālturnīrā pagaidām aizvadīta tikai viena spēle.
 
18.jun
Viena no čempionāta favorītēm Beļģijas izlase izdarīja to, ko nespēja Argentīna, Brazīlija un Vācija - turnīra pirmajā spēlē paņēma sev pienākošos trīs punktus.
 
18.jun
Pēc 60 gadu pārtraukuma Zviedrijas izlase pasaules čempionātu uzsākusi ar uzvaru - ar 1:0 pār Koreju.
 
18.jun
Pasaules kausa finālturnīrā futbolā šovakar tiks aizvadītas trīs spēles. F grupā Zviedrija spēkosies ar Dienvidkoreju, savukārt G grupā Beļģijai pretī stāsies Panama, savukārt Anglija cīnīsies ar Tunisijas futbolistiem.
 
17.jun
Pasaules čempionātā futbolā svētdiena beigusies ar vēl vienu favorītes vilšanos. Ne tik lielu, kā Vācijas izlasei, taču arī Brazīlijas izlase nespēja izcīnīt uzvaru spēlējot neizšķirti 1:1 ar Šveici.
 
17.jun
Pasaules čempionātā futbolā pirmā patiesi lielā sensācija - Meksikas izlase ar 1:0 pārspēja 2014. gada pasaules čempioni Vāciju.
 
17.jun
Cīņas 2018. gada Pasaules kausa finālturnīrā uzsākušas arī E grupas komandas, Serbijas izlasei ar rezultātu 1:0 uzveicot Kostarikas valstsvienību. Vienīgos vārtus guva komandas kapteinis Aleksandars Kolarovs, realizējot skaistu standartsituāciju un iegriežot bumbu tuvajā vārtu stūrī.
 
17.jun
2018. gada Pasaules kausa izcīņa uzņem apgriezienus – aizvadītas astoņas pirmās kārtas spēles un gūti 21 vārti. Šodien pulksten 18:00 cīņā iesaistīsies pašreizējā čempione Vācija, kas titula aizstāvēšanu sāks pret meksikāņiem. Savukārt vakara mačā cita favorīte Brazīlija ar Neimāru priekšgalā spēkosies pret Šveices izlasi.
 
16.jun
Dienas ceturtajā un pēdējā spēlē Horvātijas izlase ar 2:0 pārspēja Nigēriju un arī šajā spēlē neiztika bez 11m soda sitiena.
 
16.jun
Dānijas un Peru izlašu ciņā atkal tika piešķirts 11m soda sitiens un līdzīgi kā iepriekšējā spēlē, arī šoreiz tas netika realizēts. Savukārt Dānijas izlase izmantoja vienu no retajiem pretuzbrukumiem un nopelnīja trīs punktus.