Tēmas

Tu un tava drošība

30.septembris, 19:09 Ziemeļvalstīm un Baltijas valstīm ciešāk jāmeklē jauni veidi, kā ciešāk sadarboties drošības stiprināšanā, sestdien atzina Rīgas konferences dalībnieki diskusijā par Ziemeļvalstu un Baltijas valstu darba kārtības maiņu Eiropas Savienības (ES) un NATO kontekstā. Vairāk »
 
26.septembris, 13:10 Kāda sociālā tīkla facebook lietotāja publicējusi ierakstu, kurā brīdina visus privātmāju īpašniekus Dobeles pusē. Vairāk »
 
22.septembris, 15:50 Lai gan mājām vajadzētu būt bērnam visdrošākajai videi, tieši tā ir vieta, kur mazi bērni vecumā no viena līdz pieciem gadiem traumas gūst visbiežāk. Par to, kādas ir septiņas bērnam bīstamākās lietas mājās, konsultē bērnu ķirurgs Ģirts Salmiņš. Vairāk »
 
31.augusts, 7:15 Vasara un tostarp arī skolēnu brīvlaiks paskrējis vēja spārniem - jau šonedēļ bērni atgriežas skolās, uzsākot jauno mācību gadu. Lai ceļš pēc jaunām zināšanām būtu tikai labām emocijām piepildīts, kā ierasts Valsts policija šajā laikā pastiprināti gādās par vispārējo sabiedrisko kārtību un drošību. Īpaša uzmanība tiks pievērsta ceļu satiksmes drošībai izglītības iestāžu tuvumā, kā arī vietām, kur pulcējas nepilngadīgas personas. Vairāk »
 
14.augusts, 12:49 Statistika liecina, ka katru gadu aptuveni 15-20 jauni cilvēki, visbiežāk vecumā no 18 līdz 40 gadiem, gūst smagas mugurkaula traumas ar sekojošu nopietnu invaliditāti, lecot uz galvas ūdenī. Vairāk »
 
3.augusts, 14:00 Aglonas bazilikā Tieslietu ministrijas pārstāvji tikās ar priesteriem, mediķiem, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, kā arī policijas darbiniekiem. Šāda kopā sanākšana īsi pirms Aglonā gaidāmajiem Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkiem ir tradicionāla un tās mērķis ir vēlreiz pārliecināties par dienestu sadarbību un gatavību rūpēties par drošu svētku norisi. Dienestu vadība apstiprina: Aglonas svētki ir valsts nozīmes pasākums un tā laikā kā ierasts – pastiprinātā režīmā strādās visa reģiona, gan galvaspilsētas zemessargi, mediķi, ugunsdzēsēji un policisti. Nelielas pārmaiņas šogad gaida svētceļniekus, jo beidzot kritiskajā stāvoklī esošajām naktsmītnēm nomainīts jumts un logi, kā arī veikti remonti elektrības, ūdens un ugunsdrošības jomā. Vairāk »
 
1.augusts, 20:30 Ik gadu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) steidzas palīgā cilvēkiem, kuri ir nomaldījušies mežā. Salīdzinot ar visa gada rādītājiem, vasaras mēnešos mežā apmaldījušos cilvēku skaits ir vislielākais, kas ir skaidrojams ar to, ka vasaras mēnešos cilvēki dodas mežā, lai sēņotu un ogotu, bet aizmirst par savu drošību. Lai došanās mežā nebeigtos ar apmaldīšanos, pamatīgu izbīli vai pat veselības un dzīvības apdraudējumu, VUGD aicina iedzīvotājus ņemt vērā vairākus drošības ieteikumus! Vairāk »
 
19.jūnijs, 14:21 Sākoties vasaras sezonai, brīvais laiks bieži tiek pavadīts prom no mājām – izbraucienos pie dabas, vasarnīcās un ceļojumos. Lai prombūtnes laikā nebūtu jāuztraucas par mājokļa drošību, Gjensidige Latvija eksperti atgādina – ikviens ir pakļauts zādzību riskam, tādēļ svarīgi veikt darbības, kas var ievērojami mazināt zagļu vēlmi ielauzties mājoklī. Vairāk »
 
3.jūnijs, 21:50 Šodien no plkst.12 līdz 18 Rīgā, Esplanādē, atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, notika ģimeņu drošības festivāls "Piedzīvojumu vasara". Drošības festivālā šogad piedalījās gan operatīvie dienesti, gan dažādi ar drošību saistīti uzņēmumi un organizācijas, kuriem ir būtiski aktualizēt jautājumus, kas skar bērnu un jauniešu drošību. Vairāk »
 
25.maijs, 12:46 Koncertaģentūras Latvijā pēc pirmdienas vakarā notikušā terorakta Mančestrā rūpīgāk sekos līdzi apmeklētāju drošībai to organizēto pasākumu laikā, pastāsta aptaujātie koncertaģentūru pārstāvji. Vairāk »
 
9.maijs, 7:04 Francijā pirmdienas naktī drošības trauksmes dēļ uz laiku tika slēgta Parīzes galvenā starptautiskā dzelzceļa stacija, un policija evakuēja cilvēkus no peroniem un norobežoja teritoriju, pavēstījušas vietējās varasiestādes. Vairāk »
 
8.maijs, 23:00 Baltijas valstīm un Polijai ir ciešāk jāsadarbojas būtisku jautājumu risināšanā, tikšanās laikā ar Polijas un Baltijas valstu premjerministriem uzsvēris Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Vairāk »
 
3.maijs, 18:26 2017. gads ir iesācies ar satraucošu ziņu BMW īpašniekiem - šīs automašīnas ir atgriezušās zagtāko auto topa augšgalā, divkārt pārsniedzot tuvāko sekotāju skaitu. Apkopojot Iekšlietu Ministrijas Informācijas Centra statistiku un identificējot auto īpašnieku tendences par drošības ierīču uzstādīšanu, SIA "Autonams" eksperti ir definējuši 5 lietas, kas jāzina un jāņem vērā BMW īpašniekiem. Vairāk »
 
1.maijs, 11:40 Šodien mežos visā Latvijā sākas ugunsnedrošais periods, informēja Valsts meža dienesta (VMD) pārstāvji. Vairāk »
 
27.aprīlis, 16:12 Līdz ar aktīvās riteņbraukšanas sezonas sākumu arvien vairāk velo entuziastu automašīnas un sabiedrisko transportu nomaina pret divriteņiem. Kaut arī pedāļu mīšana un satiksmes drošība šķiet pašsaprotamas lietas, novērojumi un statistika liecina, ka pavasarī dažas prasmes ir pagaisušas un velo braucēju riski ir lielāki. Tādēļ AAS “BTA Baltic Insurance Company” un Latvijas Riteņbraucēju apvienība atgādina piecas būtiskas lietas, kam vērts pievērst uzmanību, lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem jau pirmajā braucienā. Vairāk »
 
26.aprīlis, 18:39 Latvijas drošību ieradušies stiprināt četri ASV kaujas helikopteri "Apache", apliecināja Aizsardzības ministrijas Preses nodaļas pārstāve Mairita Senkevicina. Vairāk »
 
22.aprīlis, 20:58 Kijevā dziesmu konkursa "Eirovīzija" norises laikā kārtības nodrošināšanai tiks piesaistīti 16 000 Nacionālās policijas, Nacionālās gvardes, robežsardzes un ārkārtas situāciju dienesta darbinieku, paziņojusi Ukrainas Iekšlietu ministrija. Vairāk »
 
22.aprīlis, 19:04 Eiropas Savienībai (ES) jābūt gatavai jauniem konfliktiem, kā arī jauniem riskiem, pārliecināts Eiropas Parlamenta (EP) deputāts, savulaik ilggadējais Igaunijas ārlietu ministrs Urmass Paets (Reformu partija). Vairāk »
 
22.aprīlis, 13:12 Latvijai jānostiprina sava valsts, nopietni jāizturas pret savu drošību un jāizdara viss, lai nekad neizveidotos tāda situācija, kāda šobrīd ir Ukrainā, sacīja Krimas tatāru pasaules kongresa prezidents Refats Čubarovs. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers