Tēmas

Tu un tava drošība

23.novembris 2017, 12:03 Pēdējā pusotra mēneša laikā Rīgas un Zemgales reģionā novērots, ka strauji pieaudzis zādzību skaits no privātmājām. Pēdējā laika tendence liecina, ka daļa zādzības tiek veiktas brīžos, kad saimnieki ir pārradušies mājās un atslēguši signalizāciju. Vairāk »
 
21.novembris 2017, 9:41 Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) šogad Latvijā par nedrošām atzinis 39 sabiedriski nozīmīgas ēkas, pavēstīja birojā. Vairāk »
 
15.novembris 2017, 23:59 Kā liecina informācija sociālajā tīklā facebook, tad nepieciešama palīdzība, lai atrastu Ikšķiles novadā nozagto pārvietojamo pirti. Vairāk »
 
13.novembris 2017, 10:11 Aculiecinieks sociālajā tīklā "Facebook" publicējis video, kurā redzams, kā vīrietis vien dažu sekunžu laikā nozog "Lexus" markas automašīnas atpakaļskata spoguļus. Vairāk »
 
1.novembris 2017, 10:50 Francijā trešdien beidzas ārkārtas stāvoklis, kas tika ieviests valstī pēc 2015.gada 13.novembrī notikušajiem teroraktiem un pēc tam sešas reizes pagarināts. Vairāk »
 
31.oktobris 2017, 10:10 Helovīna tradīcija arī Latvijā ir kļūst plaši populāra un 31.oktobra vakarā maskās tērptus bērnus uz ielas redzēt daudzviet. Tomēr apsardzes uzņēmums "Koblenz Drošība" vēlas atgādināt vecākiem un arī pašiem bērniem - neaizmirst par drošības priekšnosacījumiem, īpaši atrodoties tumšajā laikā uz ielas. Galvenais nosacījums - pieaugušiem vajadzētu pavadīt bērnus Helovīna vakara pastaigā un noteikti parūpēties par to, ka svētku maska ir labi pamanāma un iekļauj gaismas atstarotājus, tādā veidā nodrošinot, ka bērni uz ielas ir labi pamanāmi. Vairāk »
 
26.oktobris 2017, 10:39 Tikai trešdaļa jeb 28% iedzīvotāju Latvijā atzīst, ka paroles maina reizi trijos mēnešos, secināts Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas veiktajā pētījumā, kas šoruden īstenots sadarbībā ar pētījumu centru “SKDS”. Vairāk »
 
26.oktobris 2017, 9:48 Visi pasažieri starptautiskos avioreisos uz ASV no ceturtdienas tiek pakļauti pastiprinātām drošības pārbaudēm, paziņoja ASV Transporta drošības pārvalde (TSA). Vairāk »
 
17.oktobris 2017, 8:17 Drošība gaidāmajos Dziesmu un deju svētkos šobrīd ir primārais jautājums, intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" sacīja svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča. Vairāk »
 
30.septembris 2017, 19:09 Ziemeļvalstīm un Baltijas valstīm ciešāk jāmeklē jauni veidi, kā ciešāk sadarboties drošības stiprināšanā, sestdien atzina Rīgas konferences dalībnieki diskusijā par Ziemeļvalstu un Baltijas valstu darba kārtības maiņu Eiropas Savienības (ES) un NATO kontekstā. Vairāk »
 
26.septembris 2017, 13:10 Kāda sociālā tīkla facebook lietotāja publicējusi ierakstu, kurā brīdina visus privātmāju īpašniekus Dobeles pusē. Vairāk »
 
22.septembris 2017, 15:50 Lai gan mājām vajadzētu būt bērnam visdrošākajai videi, tieši tā ir vieta, kur mazi bērni vecumā no viena līdz pieciem gadiem traumas gūst visbiežāk. Par to, kādas ir septiņas bērnam bīstamākās lietas mājās, konsultē bērnu ķirurgs Ģirts Salmiņš. Vairāk »
 
31.augusts 2017, 7:15 Vasara un tostarp arī skolēnu brīvlaiks paskrējis vēja spārniem - jau šonedēļ bērni atgriežas skolās, uzsākot jauno mācību gadu. Lai ceļš pēc jaunām zināšanām būtu tikai labām emocijām piepildīts, kā ierasts Valsts policija šajā laikā pastiprināti gādās par vispārējo sabiedrisko kārtību un drošību. Īpaša uzmanība tiks pievērsta ceļu satiksmes drošībai izglītības iestāžu tuvumā, kā arī vietām, kur pulcējas nepilngadīgas personas. Vairāk »
 
14.augusts 2017, 12:49 Statistika liecina, ka katru gadu aptuveni 15-20 jauni cilvēki, visbiežāk vecumā no 18 līdz 40 gadiem, gūst smagas mugurkaula traumas ar sekojošu nopietnu invaliditāti, lecot uz galvas ūdenī. Vairāk »
 
3.augusts 2017, 14:00 Aglonas bazilikā Tieslietu ministrijas pārstāvji tikās ar priesteriem, mediķiem, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, kā arī policijas darbiniekiem. Šāda kopā sanākšana īsi pirms Aglonā gaidāmajiem Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkiem ir tradicionāla un tās mērķis ir vēlreiz pārliecināties par dienestu sadarbību un gatavību rūpēties par drošu svētku norisi. Dienestu vadība apstiprina: Aglonas svētki ir valsts nozīmes pasākums un tā laikā kā ierasts – pastiprinātā režīmā strādās visa reģiona, gan galvaspilsētas zemessargi, mediķi, ugunsdzēsēji un policisti. Nelielas pārmaiņas šogad gaida svētceļniekus, jo beidzot kritiskajā stāvoklī esošajām naktsmītnēm nomainīts jumts un logi, kā arī veikti remonti elektrības, ūdens un ugunsdrošības jomā. Vairāk »
 
1.augusts 2017, 20:30 Ik gadu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) steidzas palīgā cilvēkiem, kuri ir nomaldījušies mežā. Salīdzinot ar visa gada rādītājiem, vasaras mēnešos mežā apmaldījušos cilvēku skaits ir vislielākais, kas ir skaidrojams ar to, ka vasaras mēnešos cilvēki dodas mežā, lai sēņotu un ogotu, bet aizmirst par savu drošību. Lai došanās mežā nebeigtos ar apmaldīšanos, pamatīgu izbīli vai pat veselības un dzīvības apdraudējumu, VUGD aicina iedzīvotājus ņemt vērā vairākus drošības ieteikumus! Vairāk »
 
19.jūnijs 2017, 14:21 Sākoties vasaras sezonai, brīvais laiks bieži tiek pavadīts prom no mājām – izbraucienos pie dabas, vasarnīcās un ceļojumos. Lai prombūtnes laikā nebūtu jāuztraucas par mājokļa drošību, Gjensidige Latvija eksperti atgādina – ikviens ir pakļauts zādzību riskam, tādēļ svarīgi veikt darbības, kas var ievērojami mazināt zagļu vēlmi ielauzties mājoklī. Vairāk »
 
3.jūnijs 2017, 21:50 Šodien no plkst.12 līdz 18 Rīgā, Esplanādē, atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, notika ģimeņu drošības festivāls "Piedzīvojumu vasara". Drošības festivālā šogad piedalījās gan operatīvie dienesti, gan dažādi ar drošību saistīti uzņēmumi un organizācijas, kuriem ir būtiski aktualizēt jautājumus, kas skar bērnu un jauniešu drošību. Vairāk »
 
25.maijs 2017, 12:46 Koncertaģentūras Latvijā pēc pirmdienas vakarā notikušā terorakta Mančestrā rūpīgāk sekos līdzi apmeklētāju drošībai to organizēto pasākumu laikā, pastāsta aptaujātie koncertaģentūru pārstāvji. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers