Tēmas

Tu un tava drošība

3.februāris, 13:48 Salaspilī uz A6 šosejas atrodas kāds krustojums, kas samulsinājis ne vienu vien autovadītāju. Par to stāstīja raidījumā "Zebra". Vairāk »
 
28.janvāris, 18:46 Kārtējo reizi brīdina neuzķerties uz dīvainām ziņām, kuras it kā pienāk no tev pazīstamiem kontaktiem. Vairāk »
 
22.janvāris, 18:54 Augstā gruntsūdeņu līmeņa dēļ Jēkabpils apkaimē iedzīvotājiem būtu jāuzmanās no tā lietošanas uzturā, informēja Jēkabpils pilsētas pašvaldības civilās aizsardzības inženieris Andris Štolceris. Vairāk »
 
10.janvāris, 17:11 Kā iepriekš ziņots, vētras dēļ jūra aptuveni par 10 metriem nograuzusi krastu un nopietni sabojājušas Ziemeļu fortus, taču apmeklētāji, lai postažu redzētu savām acīm, turpu plūst straumēm, vēsta portāls liepājniekiem.lv. Vairāk »
 
8.janvāris, 12:07 Satiksmes drošības jomā atbildīgajām valsts institūcijām aktīvāk jāiesaistās "melno punktu" likvidēšanā, jāanalizē satiksmes negadījumu cēloņi un, iespējams, jāpārskata arī ceļa zīmju izvietojums, secinājusi Valsts kontrole (VK) revīzijā par atbildīgo iestāžu darbībām ceļu satiksmes drošības jomā. Vairāk »
 
28.decembris 2017, 19:56 Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienesta mediķi atgādina par piesardzību gadu mijā, īpaši svētku uguņošanas laikā. Neuzmanīgas rīcības rezultātā nopietni var ciest ne tikai pirotehnikas lietotāji, bet arī uguņošanas vērotāji. Vairāk »
 
28.decembris 2017, 12:38 Mazāk nekā puse no pasažieriem autobusos lieto drošības jostu. Tā liecina starptautiskā pasažieru pārvadātāja Lux Express veiktā pasažieru aptauja, kas tika organizēta drošības kampaņas "Piesprādzē rītdienu!" laikā. Vairāk »
 
23.decembris 2017, 19:21 Garajās svētku brīvdienās Ziemassvētku un Jaungada svinību laikā sadzīves negadījumu un problēmu skaits mājokļos pieaug pat līdz 50 %. Nekustamo īpašumu pārvaldīšanas un apsaimniekošanas grupa CIVINITY norāda, ka Ziemassvētkos un Jaunajā Gadā ik gadu tiek saņemts ievērojami vairāk izsaukumu par elektroenerģijas padeves pārrāvumiem un bojājumiem, aizsērējušas kanalizāciju vai bojātu sanitārtehniku, atslēgu un slēdzeņu nomaiņu un citām problēmām nekā parastās dienās. Vairāk »
 
20.decembris 2017, 21:22 Igaunijas policija jau no šodienas izziņojusi aizliegumu iedzīvotājiem kāpt uz aizsalušajiem ezeriem. Lai arī krastā esošais ledus slānis var šķist pietiekami izturīgs, tas var būt maldinoši. Tādēļ kolēģi aicina iedzīvotājus nesteigties ar ziemas aktivitāšu baudīšanu uz ledus, īpaši ar šo aicinājumu uzrunājot zemledus makšķerniekus. Vairāk »
 
18.decembris 2017, 12:55 Lielākā daļa Igaunijas iedzīvotāju uzskata, ka valstī dislocētās NATO spēku kaujas grupas klātbūtne ir padarījusi valsti drošāku, liecina aptaujas rezultāti. Vairāk »
 
13.decembris 2017, 12:14 Applaucējoties vai apdedzinoties ar karstiem šķidrumiem, 20% nelaimes gadījumu cietušie ir bērni, no kuriem 44% vecumā no viena līdz trīs gadiem, liecina apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) atlīdzību dati par pēdējiem trīs gadiem. Vairāk »
 
7.decembris 2017, 0:07 Kompānija "Rocketeer Pack" izstrādājusi īpaši dzīvniekiem paredzētu auto drošības sistēmu, kas gadījumā, ja notiks ceļu satiksmes negadījums, pasargās mīluli. Vairāk »
 
3.decembris 2017, 19:15 Svētdien tiek atzīmēta Pirmā Advente. Cilvēkiem tas ir miera un klusuma laiks, bet ugunsdzēsēji glābēji to sagaida ar bažām, jo decembrī gandrīz katru dienu notiek ugunsgrēki, kuru iemesls ir bez uzraudzības atstāta degoša svece. Vairāk »
 
29.novembris 2017, 14:07 Tuvojas Ziemassvētki, gaidāmas Jaungada lustes – laiks, kad daudzi apciemo savus radus un draugus. Diemžēl, bet svētku dienas, kad iedzīvotāji ilgstoši uzturas prom no mājām, ir pļaujas laiks garnadžiem. Vairāk »
 
29.novembris 2017, 13:08 Nezināšana, neuzmanība, neapdomīga rīcība vai pārgalvība noved pie traģiskiem ugunsgrēkiem, secina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD). Vairāk »
 
29.novembris 2017, 12:12 Lai Ziemassvētku un gadu mijas svētku gaidīšanas laiks ikvienā ģimenē paietu bez lieka satraukuma, AS «Sadales tīkls» aicina gada nogalē rūpēties gan par savu, gan par savu ģimenes locekļu drošību un pastiprināti ievērot elektrodrošības un ugunsdrošības noteikumus. Vairāk »
 
29.novembris 2017, 10:52 Mobilais telefons kļuvis par multifunkcionālu ierīci, kas faktiski aizstāj datoru – tajā tiek lietots e-pasts, veikti norēķini, uzglabāti foto un video faili u.tml., līdz ar to palielinās arī ar šo ierīču lietošanu saistītie drošības riski. Vairāk »
 
29.novembris 2017, 6:30 Daļa cilvēku ir saskārušies ar situāciju, kad briesmas dzīvībai vai veselībai izdevies novērst, pateicoties vien līdzcilvēku palīdzībai. Taču, ja nelaimes brīdī līdzās nav neviena vai gluži otrādi – draudus rada kāda persona, tad palīdzēt var telefons, ar kuru izsaukt palīdzību, bet ar lietotņu starpniecību nosūtīt atbildīgiem dienestiem savas atrašanās vietas koordinātas, kas paātrina notikuma vietas atrašanu. Vairāk »
 
27.novembris 2017, 15:15 Lai pārbaudītu ugunsdrošības prasību ievērošanu un dežurējošā personāla zināšanas par rīcību ugunsgrēka gadījumā nakts laikā, šonedēļ Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas veica neplānotās ugunsdrošības pārbaudes sociālās aprūpes centros, slimnīcās un internātskolās. Vairāk »
 
27.novembris 2017, 11:55 Kā iepriekš ziņots, ievērojami audzis apzagto privātmāju skaits. Kā raidījumam "Rīta panorāma" atzina Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes priekšnieks Jānis Lazdiņš, daudzas zagļu darbības ir līdzīgas, kas vedina domāt par sirojošām bandām. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers