Tēmas

Tu un tava drošība

7.decembris, 0:07 Kompānija "Rocketeer Pack" izstrādājusi īpaši dzīvniekiem paredzētu auto drošības sistēmu, kas gadījumā, ja notiks ceļu satiksmes negadījums, pasargās mīluli. Vairāk »
 
3.decembris, 19:15 Svētdien tiek atzīmēta Pirmā Advente. Cilvēkiem tas ir miera un klusuma laiks, bet ugunsdzēsēji glābēji to sagaida ar bažām, jo decembrī gandrīz katru dienu notiek ugunsgrēki, kuru iemesls ir bez uzraudzības atstāta degoša svece. Vairāk »
 
29.novembris, 14:07 Tuvojas Ziemassvētki, gaidāmas Jaungada lustes – laiks, kad daudzi apciemo savus radus un draugus. Diemžēl, bet svētku dienas, kad iedzīvotāji ilgstoši uzturas prom no mājām, ir pļaujas laiks garnadžiem. Vairāk »
 
29.novembris, 13:08 Nezināšana, neuzmanība, neapdomīga rīcība vai pārgalvība noved pie traģiskiem ugunsgrēkiem, secina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD). Vairāk »
 
29.novembris, 12:12 Lai Ziemassvētku un gadu mijas svētku gaidīšanas laiks ikvienā ģimenē paietu bez lieka satraukuma, AS «Sadales tīkls» aicina gada nogalē rūpēties gan par savu, gan par savu ģimenes locekļu drošību un pastiprināti ievērot elektrodrošības un ugunsdrošības noteikumus. Vairāk »
 
29.novembris, 10:52 Mobilais telefons kļuvis par multifunkcionālu ierīci, kas faktiski aizstāj datoru – tajā tiek lietots e-pasts, veikti norēķini, uzglabāti foto un video faili u.tml., līdz ar to palielinās arī ar šo ierīču lietošanu saistītie drošības riski. Vairāk »
 
29.novembris, 6:30 Daļa cilvēku ir saskārušies ar situāciju, kad briesmas dzīvībai vai veselībai izdevies novērst, pateicoties vien līdzcilvēku palīdzībai. Taču, ja nelaimes brīdī līdzās nav neviena vai gluži otrādi – draudus rada kāda persona, tad palīdzēt var telefons, ar kuru izsaukt palīdzību, bet ar lietotņu starpniecību nosūtīt atbildīgiem dienestiem savas atrašanās vietas koordinātas, kas paātrina notikuma vietas atrašanu. Vairāk »
 
27.novembris, 15:15 Lai pārbaudītu ugunsdrošības prasību ievērošanu un dežurējošā personāla zināšanas par rīcību ugunsgrēka gadījumā nakts laikā, šonedēļ Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas veica neplānotās ugunsdrošības pārbaudes sociālās aprūpes centros, slimnīcās un internātskolās. Vairāk »
 
27.novembris, 11:55 Kā iepriekš ziņots, ievērojami audzis apzagto privātmāju skaits. Kā raidījumam "Rīta panorāma" atzina Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes priekšnieks Jānis Lazdiņš, daudzas zagļu darbības ir līdzīgas, kas vedina domāt par sirojošām bandām. Vairāk »
 
23.novembris, 12:03 Pēdējā pusotra mēneša laikā Rīgas un Zemgales reģionā novērots, ka strauji pieaudzis zādzību skaits no privātmājām. Pēdējā laika tendence liecina, ka daļa zādzības tiek veiktas brīžos, kad saimnieki ir pārradušies mājās un atslēguši signalizāciju. Vairāk »
 
21.novembris, 9:41 Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) šogad Latvijā par nedrošām atzinis 39 sabiedriski nozīmīgas ēkas, pavēstīja birojā. Vairāk »
 
15.novembris, 23:59 Kā liecina informācija sociālajā tīklā facebook, tad nepieciešama palīdzība, lai atrastu Ikšķiles novadā nozagto pārvietojamo pirti. Vairāk »
 
13.novembris, 10:11 Aculiecinieks sociālajā tīklā "Facebook" publicējis video, kurā redzams, kā vīrietis vien dažu sekunžu laikā nozog "Lexus" markas automašīnas atpakaļskata spoguļus. Vairāk »
 
1.novembris, 10:50 Francijā trešdien beidzas ārkārtas stāvoklis, kas tika ieviests valstī pēc 2015.gada 13.novembrī notikušajiem teroraktiem un pēc tam sešas reizes pagarināts. Vairāk »
 
31.oktobris, 10:10 Helovīna tradīcija arī Latvijā ir kļūst plaši populāra un 31.oktobra vakarā maskās tērptus bērnus uz ielas redzēt daudzviet. Tomēr apsardzes uzņēmums "Koblenz Drošība" vēlas atgādināt vecākiem un arī pašiem bērniem - neaizmirst par drošības priekšnosacījumiem, īpaši atrodoties tumšajā laikā uz ielas. Galvenais nosacījums - pieaugušiem vajadzētu pavadīt bērnus Helovīna vakara pastaigā un noteikti parūpēties par to, ka svētku maska ir labi pamanāma un iekļauj gaismas atstarotājus, tādā veidā nodrošinot, ka bērni uz ielas ir labi pamanāmi. Vairāk »
 
26.oktobris, 10:39 Tikai trešdaļa jeb 28% iedzīvotāju Latvijā atzīst, ka paroles maina reizi trijos mēnešos, secināts Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas veiktajā pētījumā, kas šoruden īstenots sadarbībā ar pētījumu centru “SKDS”. Vairāk »
 
26.oktobris, 9:48 Visi pasažieri starptautiskos avioreisos uz ASV no ceturtdienas tiek pakļauti pastiprinātām drošības pārbaudēm, paziņoja ASV Transporta drošības pārvalde (TSA). Vairāk »
 
17.oktobris, 8:17 Drošība gaidāmajos Dziesmu un deju svētkos šobrīd ir primārais jautājums, intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" sacīja svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča. Vairāk »
 
30.septembris, 19:09 Ziemeļvalstīm un Baltijas valstīm ciešāk jāmeklē jauni veidi, kā ciešāk sadarboties drošības stiprināšanā, sestdien atzina Rīgas konferences dalībnieki diskusijā par Ziemeļvalstu un Baltijas valstu darba kārtības maiņu Eiropas Savienības (ES) un NATO kontekstā. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers