Tēmas

Ideju kauss 2017

14.septembris, 20:25 Šāda ir sportistes un kaitborda, veikborda un snovborda jauniešu skolas “Water2Snow” līdzdibinātājas Aijas Ambrasas atziņa pēc pirmā aizvadītā gada, kopā ar Gerdu Sīmani uzsākot savu patstāvīgo ilgtermiņa projektu - audzinot jauno sportistu paaudzi. Vairāk »
 
14.septembris, 13:03 Bieži nākas dzirdēt: man ir ideja, ka vajadzētu darīt to un to, varētu labi nopelnīt, bet man nav ne mazākās nojausmas, ar ko sākt! Neko nesaprotu no ekonomikas, no biznesa vides, nav naudas uzņēmējdarbības uzsākšanai un tamlīdzīgi. Taču tas nav iemesls, lai neko nedarītu un turpinātu nēsāt ideju kabatā. Vairāk »
 
13.septembris, 14:00 Lai sāktu savu uzņēmējdarbību, galvenais ir DARĪT, uzskata viens no biznesa ideju konkursa “Ideju kauss 2017” vebināru lektoriem un akadēmiskajiem partneriem, uzņēmējs, Rīgas Ekonomikas augstskolas uzņēmējdarbības specializācijas kursa vadītājs Viesturs Sosārs: “Uzņēmējdarbība ir praktiska disciplīna, to var apgūt tikai darot. Vairāk »
 
12.septembris, 15:49 Pasaulē ir miljoniem ideju, no kurām lielākā daļa paliek tikai cilvēku prātos, jo tiem pietrūkst uzņēmības tās virzīt tālāk, uzskata Dāvids Štēbelis, uzņēmējs un biznesa treneris, vairāku starptautisku start-up uzņēmumu dibinātājs. Vairāk »
 
30.augusts, 13:27 Jau devīto reizi ir dots starts biznesa ideju konkursam Ideju kauss 2017. Pieteikties tajā aicināts ikviens, kurš vēlas pārbaudīt savu varēšanu un spējas biznesa vidē, galvenais, kas vajadzīgs – inovatīva ideja. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers