Tēmas

Pašvaldību vēlēšanas 2017

Vakar, 15:23 Šodien pēc sabiedrības intereses pārvietots Jelgavas domes "Vienotības" deputāta kandidāta Aigara Rubļa reklāmas stends, kas pirms tam bija izvietots invalīdu automašīnām paredzētajā stāvvietā, informēja stendu īpašnieces SIA "Media Jelgava" projektu vadītāja Dace Birzmale. Vairāk »
 
Vakar, 11:22 Centrālā vēlēšanu komisija publicējusi nepieciešamo informāciju pilsoņiem, kuri dosies uz pašvaldības vēlēšanā. Vairāk »
 
19.maijs, 14:56 Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) sociālajos tīklos publiskojusi neparasti vizualizetas aptaujas rezultātus, kurā politiskais spēks vērtē līdzšinējo Rīgas domes darbu. Vairāk »
 
18.maijs, 8:06 Tikai nedaudz vairāk par divām nedēļām pirms pašvaldību vēlēšanām vienā no ambiciozākajiem Rīgā kandidējošajiem sarakstiem norisinās mikrodrāma. Radot bažas par saraksta integritāti, Latvijas Reģionu apvienības un Latvijas attīstībai kopējā sarakstā esošais Rolands Pogulis viegli pārprotamā formā paziņojis, ka neatbalsta saraksta līdera Mārtiņa Bondara kandidatūru uz mēra amatu. Nu viņš izslēgts no partijas. Vairāk »
 
15.maijs, 18:36 Vēl tikai šodien un rīt vēlētāji var mainīt vēlēšanu iecirkni 3.jūnija pašvaldību vēlēšanās, vēsta CVK Informācijas nodaļas vadītāja ristīne Bērziņa. Vairāk »
 
13.maijs, 11:29 Rīgas pašvaldības vēlēšanu komisija ir svītrojusi kriminālsodīto Ināru Vilkasti no kustības "Par neatkarīgu Latviju!" iesniegtā saraksta pašvaldību vēlēšanām galvaspilsētā. Vairāk »
 
11.maijs, 14:30 Zīmolu tops šonedēļ publicējis jaunāko informāciju par aprīļa ietekmīgākajiem zīmoliem Latvijā. Vairāk »
 
8.maijs, 13:20 Vēl tikai nedēļu, līdz 16. maijam, iespējams mainīt vēlēšanu iecirkni 3. jūnija pašvaldību vēlēšanās. Tā kā pašvaldību vēlēšanās vēlētājiem ir tiesības balsot pašvaldībā, kur bija viņu reģistrētā dzīvesvieta 90 dienas pirms vēlēšanām vai kur vēlētājam pieder reģistrēts nekustamais īpašums, tad arī iecirkni iespējams mainīt savas pašvaldības ietvaros vai uz pašvaldību, kur vēlētājam pieder nekustamais īpašums, informē Centrālā vēlēšanu komisija. Vairāk »
 
7.maijs, 10:07 "Iepriekšējās vēlēšanās balsoja tikai katrs otrais rīdzinieks. Vienam nav ticība, ka viņa balsij ir nozīme, citam vienkārši jāstāda kartupeļi…," facebook raksta Inese Andersone, aicinot līdzcilvēkus šogad būt aktīvākiem. Vairāk »
 
29.aprīlis, 13:55 Pašvaldību vēlēšanās kandidēs 19 dažādu tautību pārstāvji, liecina informācija Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) mājaslapā. Vairāk »
 
29.aprīlis, 8:27 Dailes teātra aktiera un režisora Intara Rešetina facebook ieraksti gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā turpina izraisīt viedokļu vētru. Vairāk »
 
27.aprīlis, 20:55 Šodien Rīgā pieteikto partiju pārstāvji izlozēja kārtību, kādā tiks sarindoti balsošanas biļeteni 3. jūnijā gaidāmajās vēlēšanās, ziņo lsm.lv Vairāk »
 
25.aprīlis, 20:01 Pašvaldību vēlēšanās kandidē vairāk nekā 120 bezdarbnieki un 55 mājsaimnieki, 26 skolēni liecina informācija Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā. Vairāk »
 
25.aprīlis, 13:56 Saskaņā ar pagaidām apkopoto informāciju pašvaldību vēlēšanām pieteikti 8883 kandidāti no 588 sarakstiem, liecina informācija Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā. Vairāk »
 
25.aprīlis, 10:14 Vakar bija pēdējā diena, kad vēlēšanu komisijās varēja iesniegt pašvaldību deputātu kandidātu sarakstus. No rīta pieci novadi nebija iesnieguši nevienu listi, un to vidū – no Vaiņodes, Varakļānu un Durbes pašvaldībām, informēja Centrālā vēlēšanu komisija. Tiesa, šīs vietvaras apgalvoja, ka «viss notiek – saraksti būs». Vairāk »
 
24.aprīlis, 13:25 Vairākās pašvaldībās joprojām nav iesniegts neviens vai arī pieteikts tikai viens kandidātu saraksts pašvaldību vēlēšanām, liecina informācija Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) mājaslapā. Vairāk »
 
6.februāris, 14:40 Partijas Vienotība Rīgas mēra amata kandidāts Vilnis Ķirsis aizvadītajā nedēļā esot paņēmis bezalgas brīvdienu, lai 2. februārī, Saeimas plenārsēdes dienā tā vietā, lai lemtu par valstiskiem jautājumiem, varētu nodarboties ar kandidēšanai noderīgām aktivitātēm, tostarp arī šampinjonu zupas vārīšanu televīzijā kopā ar Roberto Meloni. Tā vēsta portāls pietiek.com. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers