Tēmas

Gāzes tirgus Latvijā

13.aprīlis 2017, 14:04 AS Latvenergo valdes loceklis, ražošanas direktors Māris Kuņickis atbild uz jautājumu par pamatvēstījumu, ko raida Latvenergo kļūšana par gāzes tirgotāju: vai Latvenergo cer uz lētāku gāzi un sola lētāku elektrību, vai arī katram gāzes plīts lietotājam būs iespēja apmaksāt gāzi un elektrību ar vienu un to pašu rēķinu? Vairāk »
 
13.aprīlis 2017, 13:03 Latvijā gāzes tirgus jau ir pilnībā atvērts visiem lietotājiem, dabasgāzes tirgū nodrošinot brīvu konkurenci, piegāžu drošību, bet valstij kopumā – enerģētisko neatkarību. Juridiskām personām divu mēnešu laikā ir jāizvēlas gāzes tirgotājs, no kura turpmāk iegādāties gāzi, bet mājsaimniecībām iesaistīšanās brīvajā tirgū notiks pakāpeniski un tikai tad, kad tās pašas to vēlēsies. Vairāk »
 
13.aprīlis 2017, 12:06 Latvija atvērtā gāzes tirgus apstākļos dzīvo pirmās nedēļas. Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Jānis Patmalnieks intervijā Neatkarīgajai atklāj jaunās situācijas nianses, ieguvumus un izaicinājumus. Vairāk »
 
13.aprīlis 2017, 11:45 Šobrīd Latvijā ir reģistrēti jau deviņpadsmit dabasgāzes pārdevēji, no kuriem tikai trijiem ir līgumi ar dabasgāzes piegādātājiem. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers