Tēmas

Aktuāla tēma

Šodien, 10:47 Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Finanšu policijas pārvalde apturējusi divas organizētas personu grupas, kuras laikā no 2015.gada 1.janvāra līdz 2016.gada 30.novembrim nodarīja ievērojamus zaudējumus valsts budžetam, īstenojot pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpniecības shēmas. Izmeklēšanas ietvaros veiktas 46 kratīšanas - Lielvārdē, Valmierā, Rīgā un tās rajonā. Aizturētas sešas personas, viena no kurām pašlaik atrodas apcietinājumā. Vairāk »
 
18.janvāris, 10:10 Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija spērusi pirmo soli, lai varētu izsludināt jaunu konkursu Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) jaunā priekšnieka meklējumos. Pretēji Valsts ieņēmumu dienesta precedentam, jaunajam priekšniekam algu palielināt nesola. Vairāk »
 
17.janvāris, 8:11 Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija šodien sāks vērtēt grozījumus likumā, kas paredz atteikties no prasības par vismaz triju gadu pieredzi vadošā amatā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka amata pretendentam. Vairāk »
 
16.janvāris, 16:10 Lietuvas premjerministrs Sauļus Skvernelis pirmdien paziņoja, ka nav pārliecināts, vai 31.janvārī, kā plānots, tiks parakstīts līgums par Eiropas standarta sliežu platuma dzelzceļa līnijas "Rail Baltica" savienojuma izveidi. Vairāk »
 
16.janvāris, 14:51 Baltijas valstu premjerministru sanāksmē 31.janvārī plānots parakstīt Latvijas, Lietuvas un Igaunijas līgumu par Eiropas standarta sliežu platuma dzelzceļa līnijas "Rail Baltica" savienojuma izveidi, informēja Igaunijas Ekonomikas un infrastruktūras ministrijā. Vairāk »
 
15.janvāris, 10:31 Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izvērtēs medijos izskanējušo informāciju, ka eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga, izmantojot starpniekus, tikusi pie kapavietas Rīgas I Meža kapos. Vairāk »
 
13.janvāris, 14:01 Valsts ieņēmumu dienesta (VID) administrētie kopbudžeta ieņēmumi 2016.gadā ir par 88,33 miljoniem eiro jeb 1,1% lielāki, nekā tika plānots, liecina VID publicētā informācija. Vairāk »
 
13.janvāris, 8:00 Lai vienkāršotu Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) jaunā priekšnieka atrašanu, Saeima ceturtdien nodeva izskatīšanai komisijām likumprojektu, kas atcels līdzšinējo prasību, ka kandidātam uz šo amatu jābūt vismaz trīs gadu pieredzei vadošā amatā publiskajā pārvaldē vai tiesību aizsardzības jomā. Taču laikā, kad likumdevējs un izpildvara drudžaini cenšas atrast jaunu biroja priekšnieku, doma par biroja reorganizēšanu politiķu vidū kļūst aizvien populārāka. Vairāk »
 
12.janvāris, 18:26 Drošības policija (DP) seko līdzi Krievijas tautiešu politikas atbalstītāja Staņislava Bukaina plāniem rīt, 13.janvārī rīkot akciju par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) nepieciešamību, aģentūru LETA informēja DP. Vairāk »
 
12.janvāris, 8:03 Zaļo un zemnieku savienību pārstāvošā Māra Kučinska valdībai pēc mēneša apritēs gads, kura laikā viņš sabiedrībai nav spējis pierādīt, ka ir vispiemērotākais šim amatam. Tiesa, partijai tas nav liels trieciens, jo par vispiemērotāko valdības vadītāja krēslam Latvijas iedzīvotāji uzskata ZZS sadarbības partneres Latvijai un Ventspilij līderi Aivaru Lembergu. Vairāk »
 
11.janvāris, 14:12 Kā iepriekš ziņots, portāls pietiek.com publicēja kādas iedzīvotājas saņemto vēstuli no Valsts Ieņēmuma dienesta (VID), kurā dienests lūdz paskaidrot dažādu naudas summu plūsmu. Vairāk »
 
11.janvāris, 9:55 Tas būtu politiķu drosmes un atbildības lēmums beidzot reorganizēt Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) un pievienot citai institūcijai, LTV1 raidījumā “Rīta panorāma” paziņoja tiesībsargs Juris Jansons. Vairāk »
 
10.janvāris, 17:53 Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aizrādījis tiesībsargam Jurim Jansonam par valsts amatpersonai noteikto amata savienošanas ierobežojuma pārkāpšanu saistībā ar viņa darbību izdevuma "Jurista Vārds" Zinātniski konsultatīvajā padomē. Vairāk »
 
10.janvāris, 17:20 Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora vietnieks muitas jomā, Muitas pārvaldes direktors Tālis Kravalis atbrīvots no ierēdņa amata, informē VID Sabiedrisko attiecību daļā. Tas noticis jau pagājušā gada 1.novembrī. Vairāk »
 
10.janvāris, 11:50 Pietiek.com rīcībā ir nonācis Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pieprasījums, kurā kādai sievietei VID pieprasa atskaitīties pat par 15 latiem, kurus viņa pirms vairāk nekā trim gadiem pārskaitījusi savai māsai. Vairāk »
 
10.janvāris, 8:51 Šomēnes (23. janvārī) beidzas pilnvaru termiņš valsts kontrolierei Elitai Krūmiņai. Par to, kurš nākamos četrus gadus vadīs šo iestādi, lems Saeima, tomēr, kā 6K norāda atsevišķi parlamenta deputāti, ir liela iespējamība, ka amatu saglabās E. Krūmiņa. Valsts kontrole (VK) regulāri atklāj būtiskus pārkāpumus valsts un pašvaldību iestādēs, kā arī nesaimnieciski izlietotus līdzekļus simtiem tūkstošu eiro apmērā. Tomēr šīs iestādes atklājumi nereti paliek ziņu virsrakstu līmenī. To gan iecerēts mainīt. Vairāk »
 
9.janvāris, 18:26 Saeima jau šonedēļ sāks skatīt grozījumus Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) likumā, un to vērtēšana jāpabeidz iespējami ātri, lai varētu izsludināt KNAB priekšnieka amata konkursu, šodien pēc koalīcijas sanāksmes sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Vairāk »
 
9.janvāris, 8:40 Latvijas Žurnālistu asociācijas (nejaukt ar Latvijas Žurnālistu savienību) pieteiktā kandidāte Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) valdes locekļa amatam latviešu izcelsmes amerikāniete Vita Anda Tērauda ieņem augstu amatu miljardiera Džordža Sorosa finansēto struktūru asociācijā PASOS. Vairāk »
 
6.janvāris, 21:10 Lai beidzot piekļūtu vajadzīgajiem dokumentiem, trīs "čekas maisu" izpētes komisijas locekļi nolēmuši izmēģināt laimi un pieteikties darbā Satversmes aizsardzības birojā (SAB), piektdien vēstīja raidījums "LNT ziņas sešos". Vairāk »
 
3.janvāris, 17:52 Lai kliedētu publiskajā telpā izskanējušo nepilnīgo un bieži vien arī nekorekto informāciju, Valsts ieņēmumu dienests (VID) sniedz skaidrojumu, kādi ir nodokļu normatīvo aktu nosacījumi attiecībā uz naudu, kas tiek saņemta no radiniekiem vai citām personām ārvalstīs. Galvenokārt to nosaka radniecības pakāpe ar personu, no kuras tiek saņemta nauda, pārskaitītās naudas summa un darījuma būtība. Ņemot to vērā, ir jārīkojas atbilstoši vienai no trim situācijām, informē VID. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers