Tēmas

Aktuāla tēma

15.novembris, 6:00 Saeimas deputāts un Džordža Sorosa finansētās organizācijas Providus biedrs Andrejs Judins (partija Kustība «Par») parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē izrādīja klaju necieņu un neiecietību pret netīkama viedokļa paudēju – patiesu autoritāti juristu aprindās Gvido Zemribo. Vairāk »
 
7.novembris, 13:40 Uzņēmums Eiropas Dzelzceļa līnijas ticis pie trim būvatļaujām un pagaidu priekšnieka. Vadīt jaunā dzelzceļa būvniecības projektu pieteikušies 12 pretendentu. Vairāk »
 
2.novembris, 14:09 Satiksmes ministra Ulda Auguļa un Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova vadībā notikusī daudzu valsts un tās galvaspilsētas amatpersonu sanāksme kalpoja par apliecinājumu politiskajai gribai realizēt Rail Baltica projektu vismaz posmā starp Rīgas Centrālo dzelzceļa staciju un lidostu. Vairāk »
 
2.novembris, 5:30 Ekspolitiķis, par oligarhu un buldozeru dēvētais Ainārs Šlesers parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē uzjundīja tādas kaislības, ka uz izmeklēšanas komisiju skaidroties pats pieteicās bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers, kurš 2011. gadā izmantoja pret A. Šleseru uzsākto kriminālprocesu, lai rosinātu Saeimas atlaišanu. Vairāk »
 
1.novembris, 9:20 Sākoties Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" investora piesaistes procesa finiša taisnei, tiek vērtēti trīs iespējamie pretendenti, šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" teica satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS). Vairāk »
 
30.oktobris, 12:06 Bijušais politiķis Ainārs Šlesers uzskata, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadības pārstāvju apgalvojumi 2011.gadā par "oligarhu lietā" notikušajiem noziegumiem liecina, ka "principā tiesa" pret viņu bija notikusi publiski jau tolaik. Vairāk »
 
28.oktobris, 13:11 "Oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē pirmdien iecerēts iztaujāt bijušo politiķi, lietas "galveno varoni" Aināru Šleseru. Vairāk »
 
26.oktobris, 12:01 Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa trešdien nolēmusi, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) bijušajai biroja nodaļas vadītājai Ilzei Draveniecei jāmaksā 10 000 eiro liela morālā kaitējuma kompensācija, aģentūra LETA noskaidroja tiesā. Vairāk »
 
24.oktobris, 13:40 Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) par aizliegtu amatu savienošanu piemērojis 65 eiro naudas sodu aktierim, SIA "Vidzemes koncertzāle" direktoram Jurim Žagaram. Vairāk »
 
19.oktobris, 15:36 1,2 miljardus eiro Latvijai vērtīgāk būtu ieguldīt nevis projekta "Rail Baltica" realizācijā, bet gan dzelzceļa elektrifikācijā, šodien preses konferencē savu viedokli pauda Ventspils mērs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij"). Vairāk »
 
10.oktobris, 13:30 Lietuvas Seims otrdien ratificēja Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valdību līgumu par "Rail Baltica" dzelzceļa savienojuma izveidi. Vairāk »
 
4.oktobris, 15:51 Šobrīd Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētāji neredz pamatu sākt kriminālprocesus vai jaunas pārbaudes par tā dēvētajām "oligarhu sarunām", līdz ar to birojā nav pabeigta tikai pārbaude par to, kā sarunas varēja nokļūt žurnāla "Ir" rīcībā. Vairāk »
 
25.septembris, 16:12 Projekts "Rail Baltica" ir viena no Eiropas Savienības (ES) prioritātēm, ko atbalsta visas ES dalībvalstis, intervijā ziņu aģentūrai BNS norādījusi Eiropas Komisijas pārstāve Katerina Trautmane, kas koordinē Ziemeļjūras-Baltijas koridora projektu, kura daļa ir "Rail Baltica". Vairāk »
 
21.septembris, 9:50 Visticamāk, netiks sāktas jaunas krimināllietas, kas balstītos uz tā dēvētajām "oligarhu sarunām", intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" atzina Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jēkabs Straume. Vairāk »
 
21.septembris, 5:00 Tuvojoties projekta projektēšanas un būvniecības fāzei, Baltijas dzelzceļa savienojuma būvniecībai atvēlētie 5,8 miljardi eiro izraisa arvien lielākas kaislības. Pēdējā sanāksme kompānijas RB Rail birojā ar lielu skandālu izjuka, jo Igaunijas delegācija ieradās, bruņojusies ar videokamerām un žurnālistiem. Latvieši viņus izlika aiz durvīm. Vairāk »
 
11.septembris, 5:00 Eiropas Savienības solītais dzelzceļa savienojums ar Rietumeiropu Rail Baltica pamazām apaug ar papīriem un naudu, taču darbi no plānotā grafika atpaliek jau teju par diviem gadiem, pat neraugoties uz to, ka arī projekta īstenotāji katrā Baltijas valstī ir divi. Bet varbūt tieši tas arī ir galvenais iemesls, kāpēc darbi buksē. Kopuzņēmuma a/s RB Rail dibinātājs Latvijā – SIA Eiropas dzelzceļa līnijas – pats dod uzdevumus, pats uzrauga un pats arī izpilda. Un paralēli faktiski ar to pašu nodarbojas kopuzņēmums. Meita pārrauga māti. Vairāk »
 
5.septembris, 10:45 Analizējot Rīdzenes sarunas, parlamentārās izmeklēšanas komisijā strādājošais Ritvars Jansons rosina noteikt, ka termiņuzturēšanās atļaujas par ieguldījumiem tautsaimniecībā ik gadu tiktu piešķirtas noteiktam skaitam interesentu, nevis visiem, kas izrādījuši šādu vēlmi. Vairāk »
 
4.septembris, 5:30 Pagājušajā nedēļā Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisijā «par valsts nozagšanas pazīmēm un pirmstiesas izmeklēšanas kvalitāti kriminālprocesā Nr. 16870000911» deputāts Andrejs Judins (partija Kustība PAR, Providus biedrs un pētnieks) iepazīstināja tautas kalpus ar instrukciju jeb metodoloģiju, kā identificēt «valsts nozagšanas pazīmes». Vairāk »
 
28.augusts, 6:00 Atrodoties KNAB faktiskās vadītājas amatā, tagadējā politiķe Juta Strīķe ar dažādām metodēm vērsusies pret tiem prokuroriem un tiesnešiem, kuri nepakļāvās viņas iegribai – analizējot iemeslus, kāpēc tagad jau politiskā līmenī atkal aktualizēta krimināllieta Nr. 16870000911, sarunā ar Neatkarīgo atklāja savulaik ar šīs krimināllietas uzraudzību saistītais prokurors, juridisko zinātņu doktors Aldis Pundurs. Vairāk »
 
23.augusts, 13:17 Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) noteikti var rēķināties ar atbalstu tā kapacitātes stiprināšanai, pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni apliecināja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers