Tēmas

Aktuāla tēma

20.jūlijs, 11:12 Tā dēvētās Rīdzenes sarunas, kuru atreferējumos ietekmīgiem politiķiem, tajā skaitā Aivaram Lembergam, tiek piedēvēta politisko un ekonomisko norišu vēlamo attīstības scenāriju plānošana, nav leģitīmas. Par to, aicinot pierādīt pretējo, ir pārliecināts sarunās visbiežāk citētais A. Lembergs. Vairāk »
 
21.jūnijs, 9:46 Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) no jaunā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāja Jēkaba Straumes sagaida biroja reputācijas atjaunošanu un rīcībspējīgas komandas izveidi. Vairāk »
 
21.jūnijs, 8:00 Lai arī Satversmes aizsardzības birojs (SAB) oficiāli paziņoja, ka direktoram Jānim Maizītim nozagtajā datorā neesot bijusi «klasificēta informācija», arī privāta informācija par tik augstu specdienestu amatpersonu ir uzskatāma par noslēpumu, sarunā ar Neatkarīgo norādīja bijušais SAB vadošais darbinieks ekonomiskās drošības un organizētās noziedzības apkarošanas jautājumos Arnolds Babris. Vairāk »
 
20.jūnijs, 5:30 Ziņai par datora zādzību no dzīvokļa, kas bija izīrēts Satversmes aizsardzības biroja (SAB) direktoram Jānim Maizītim, nebija jāparādās presē – analizējot šo notikumu, uzsvēra bijušais Latvijas specdienestu augsta ranga darbinieks Andris Spūlis. Vairāk »
 
19.jūnijs, 18:18 Kad cilvēki Krievijā uzzina, ka 25 gadus neesi bijis viņu valstī, tad uzreiz seko ziņkāres pilni jautājumi – nu, kā? Kādas redzat pārmaiņas? Kā izskatās jaunā Krievija? Atbildēt uz šiem jautājumiem nav viegli, jo, lai arī it kā ir mainījies daudz kas un pat ļoti, tajā pašā laikā ik uz soļa sastopies ar Krievijai nemainīgo un šķietami mūžīgo. Ar mērķi uzzināt, kā dzīvo cilvēki tur, kur jau 17 gadus valda Putins, devos uz Krieviju. Vairāk »
 
19.jūnijs, 9:30 Lēmums izbeigt tā saukto "oligarhu lietu" bija pamatots, šorīt LNT sacīja jaunais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītājs Jēkabs Straume. Vairāk »
 
19.jūnijs, 5:30 Nespēja atklāt Satversmes aizsardzības biroja (SAB) direktora Jāņa Maizīša apzadzēju un atgūt nozagto datoru liecina par nopietniem pārkāpumiem drošības sistēmā, sarunā ar Neatkarīgo atzīst drošības jautājumu eksperts, bijušas KNAB priekšnieks Normunds Vilnītis. Vairāk »
 
16.jūnijs, 8:11 Kā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītājs būšu pieejams jebkurai personai, bet oficiālās pieņemšanās, intervijā Latvijas Radio norādīja KNAB priekšnieks Jēkabs Straume. Vairāk »
 
15.jūnijs, 12:33 Sabiedrība var palīdzēt stiprināt biroju, izriet no Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) jaunā vadītāja Jēkaba Straumes šodien sacītā žurnālistiem. Vairāk »
 
15.jūnijs, 9:35 Saeima šodien Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāja amatā iecēla līdzšinējo Militārās izlūkošanas un drošības dienesta (MIDD) amatpersonu Jēkabu Straumi. Vairāk »
 
14.jūnijs, 9:45 Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc publicista Lato Lapsa iesnieguma sācis pārbaudi par Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa (KPV.LV) iespējamo līdzdalību koruptīvos darījumos. Vairāk »
 
14.jūnijs, 5:30 Izgāzušos tā dēvēto oligarhu krimināllietu var dēvēt arī par «pratināto prezidentu» krimināllietu, jo uz KNAB izmeklētāju jautājumiem bijis jāatbild Raimondam Vējonim, Valdim Dombrovskim un, iespējams, arī Donaldam Trampam. Vairāk »
 
13.jūnijs, 5:30 Tā dēvētajā oligarhu krimināllietā KNAB izdevies caur Tieslietu ministriju aizbīdīt tiesiskās palīdzības lūgumu uz ASV, pat neinformējot par to toreizējo tieslietu ministru, noskaidroja Neatkarīgā. Vairāk »
 
12.jūnijs, 5:30 Turpinot skaidrot, kāpēc patiesībā tika uzsākta tā dēvētā oligarhu krimināllieta, kura tika izbeigta pērnā gada nogalē, kā arī procesuālo lēmumu pieņemšanas vertikāli šajā lietā, kļuva skaidrs, ka tiesībsargi baidās par šo lietu runāt. Vairāk »
 
8.jūnijs, 6:00 Jaunais KNAB priekšnieka amata kandidāts, Militārās izlūkošanas un drošības dienesta pārvaldes priekšnieks Jēkabs Straume jau pirmajā tikšanās reizē ar masu medijiem atzina, ka viņam «bija slavenais 1999. gada izlaidums» Policijas akadēmijā, kur viņš studēja kopā ar daudziem sabiedrībā šobrīd pazīstamiem cilvēkiem. Vairāk »
 
7.jūnijs, 6:00 Neviens no Neatkarīgās neoficiāli vai oficiāli aptaujātajiem drošības vai militārajiem speciālistiem nepazīst jauno kandidātu uz KNAB priekšnieka amatu Jēkabu Straumi, kuru valdība vakar piekrita virzīt apstiprināšanai Saeimā. Vairāk »
 
6.jūnijs, 5:30 Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka kandidātu atlases komisijas izraudzītajam Jēkabam Straumem ir lieliskas iespējas veikt iestādes reorganizāciju un nokomplektēt savu komandu, ja vien viņam pietiks spēka distancēties no viņa bijušā priekšnieka un tagadējās KNAB vadītājas pienākumu izpildītājas ietekmes, uzskata bijušais KNAB priekšnieks Normunds Vilnītis. Vairāk »
 
31.maijs, 12:10 1976.gadā dzimušais Straume vairāk nekā 16 gadus strādājis MIDD, no tiem desmit gadus - pārvaldes priekšnieka amatā. Pirms tam viņš strādājis Valsts policijas Organizētās noziedzības un apkarošanas birojā. Vairāk »
 
31.maijs, 7:20 Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāja amata konkursa komisija šodien plkst.8 pulcēsies uz otrās kārtas pirmo komisijas sēdi, kurā uzklausīs divus tālāk virzītos pretendentus. Vairāk »
 
31.maijs, 5:30 Miljardiera Džordža Sorosa dibinātās struktūras bēgļu krīzei Eiropā gatavojās jau vismaz kopš 2008. gada – t.i., krietni pirms bēgļu laivu masveida nonākšanas Eiropas krastos, liecina publikācijas pasaules presē un arī paša Sorosa tīmekļa interneta resursos. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers