Tēmas

Aktuāla tēma

Šodien, 8:51 Tā dēvētā oligarhu krimināllieta vismaz četras reizes sūtīta Ģenerālprokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai, tomēr visas četras reizes prokurori to nosūtījuši atpakaļ izmeklēšanas turpināšanai. Vairāk »
 
20.aprīlis, 9:30 Bijušais KNAB priekšnieks Normunds Vilnītis (šo amatu ieņēma no 2009. gada 12. marta līdz 2011. gada 16. jūnijam) sarunā ar Neatkarīgo atminas detaļas par to, kā radās tā dēvētā oligarhu krimināllieta, un kas bija šīs lietas patiesie organizētāji. Vairāk »
 
18.aprīlis, 8:33 ASV tomēr ir atsaukušas uz Latvijas 2014. gada tiesiskās palīdzības lūgumu nopratināt tobrīd tikai uzņēmēju un miljardieri, šobrīd jau ASV prezidentu Donaldu Trampu tā dēvētās oligarhu krimināllietas ietvaros, liecina oficiālā informācija, ko Neatkarīgā saņēma no ASV vēstniecības Latvijā. Vairāk »
 
12.aprīlis, 15:04 Konkursā uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka amatu varētu būt pieteikušies atsevišķi prokurori un drošības dienestu darbinieki. Vairāk »
 
12.aprīlis, 11:17 "Rail Baltica" būvniecības laikā centrālā autoosta tiks pārcelta uz Toorņkalnā izbūvētu multimodālo satiksmes mezglu, kas pēc tam darbosies kā reģionālā autoosta, šodien Pilsētas attīstības komitejā sacīja Pilsētas attīstības departamenta vadītājs Dzintars Balodis. Vairāk »
 
10.aprīlis, 17:24 Iekšlietu ministrijas (IeM) valsts sekretārei Ilzei Pētersonei-Godmanei šobrīd nav tiesību strādāt ar valsts noslēpuma objektiem, pastāstīja Satversmes aizsardzības biroja (SAB) preses pārstāve Iveta Maura. Vairāk »
 
10.aprīlis, 12:36 Konkursā uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka amatu pieteikušies deviņi kandidāti, šodien žurnālistiem paziņoja konkursa komisijas vadītājs, Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis. Vairāk »
 
6.aprīlis, 9:12 Akciju sabiedrības Latvijas Naftas tranzīts (LNT) mazākuma akcionārs sabiedrība Global Oil Services pieprasījusi nomainīt LNT auditoru, kurš iepriekš vairākus gadus auditējis arī LNT dominējošo akcionāru – akciju sabiedrību Ventbunkers. Vairāk »
 
6.aprīlis, 8:16 Šorīt intervijā raidījumā "900 sekundes" Latvijas finanšu ministre Dana Reizniece - Ozola apgalvoja, ka pašvaldībām vajadzētu būt atbildīgākām nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) noteikšanā. Vairāk »
 
6.aprīlis, 8:07 Miljardiera Donalda Trampa (šobrīd jau ASV prezidents) neveiksmīgais nopratināšanas mēģinājums tā dēvētajā oligarhu krimināllietā pretēji iztapīgajai Latvijas pilsoņa, IT speciālista Denisa Čalovska izdošanai ASV apliecina, ka Latvijas un ASV divpusējie līgumi tiesiskās palīdzības jomā tiek piemēroti pēc radikāli atšķirīgiem standartiem, kas liek apšaubīt to darbības jēgu. Vairāk »
 
5.aprīlis, 8:08 Neatkarīgā un tagad arī KNAB ir saņēmuši divu dokumentu kopijas, kas rada aizdomas par centieniem ietekmēt pašvaldību vēlēšanu rezultātus Ventspilī ne visai krietniem līdzekļiem. Iespējams, iesaistīta ārzemju nauda, melīgi valkāts divu eksprezidentu vārds, un maz ticams, ka šos tēriņus Ģirts Valdis Kristovskis grasās deklarēt kā partijas Vienotība priekšvēlēšanu izdevumus. Vairāk »
 
3.aprīlis, 7:50 Tā dēvētās oligarhu krimināllietas ietvaros Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētāji vēlējušies nopratināt pašreizējo ASV prezidentu Donaldu Trampu, liecina Neatkarīgās iegūtās ziņas par šīs odiozās, nu jau pilnībā izbeigtās krimināllietas 117 sējumu saturu. Vairāk »
 
2.aprīlis, 22:31 Divarpus gadu laikā padomju Valsts drošības komitejas (VDK) zinātniskās izpētes komisija nav spējusi vienoties ar Satversmes aizsardzības biroju (SAB) par iekļuvi čekas dokumentiem. Vairāk »
 
30.marts, 16:51 Informācija par pretendentu skaitu konkursā uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka amatu būs zināma pēc tam, kad konkursa komisija būs sanākusi uz pirmās kārtas sēdi 10.aprīlī plkst.11, informē Ministru kabineta preses sekretāre Lita Juberte-Krūmiņa. Vairāk »
 
28.marts, 20:01 Respektējot Satversmes tiesas (ST) spriedumu, Satversmes aizsardzības birojs (SAB) sācis amatpersonām iespēju robežās atklāt iemeslus pielaides valsts noslēpumam neizsniegšanai, šodien pēc valdības sēdes žurnālistiem pastāstīja SAB direktors Jānis Maizītis. Vairāk »
 
28.marts, 11:00 Terora aktu organizatori Eiropā izmanto arvien dažādākas uzbrukumu metodes, komentējot pagājušā nedēļā Londonā notikušo uzbrukumu, atzīst Drošības policija (DP). Vairāk »
 
27.marts, 8:51 Pēc akciju sabiedrības Latvijas naftas tranzīts (LNT) mazākumakcionāra sabiedrības Global Oil Services prasības tiesa bloķējusi arestētās mantas glabātāja Rudolfa Meroni kontrolētās LNT darbību, uzliekot par pienākumu aizlieguma atzīmi ierakstīt Uzņēmumu reģistrā. Vairāk »
 
22.marts, 7:50 Vairākas kriminālprocesuālas pārbaudes lietas, nu jau vairāki skandalozu dokumentu kopiju publicējumi par galvu reibinošiem tēriņiem no mantas, kuru Šveices advokātam Rudolfam Meroni glabāšanā uzticējuši daži Latvijas Ģenerālprokuratūras prokurori, – tas liecina, ka prokuroru uzticamības personai sākušās problēmas. Vairāk »
 
17.marts, 7:50 Šobrīd tikai retais vairs atminas, ka pirms Valda Zatlera izdotā Rīkojuma Nr. 2 jeb «apvērsumiņa» ne tikai bezprecedenta demonstratīvā veidā tika uzsākta šobrīd jau izgāzusies «oligarhu» krimināllieta, bet arī ar sorosiešiem saistīti cilvēki metās organizēt Latvijā līdz šim nebijušu pasākumu – studentu nemierus. Vairāk »
 
15.marts, 7:54 Viena cilvēka firma apgrozījusi desmit miljonu eiro, vispār nemaksājot nodokļus. Tai piemīt visas fiktīvās uzņēmējdarbības pazīmes. Un tomēr tā netika slēgta gadiem ilgi, uzaudzējot parādus valstij līdz 45,9 miljoniem eiro. Vairāk »
 
 

Izglītība & Karjera

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers