Tēmas

Aktuāla tēma

Vakar, 10:20 Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka izvēles procedūra ir pārāk smagnēja, šādu viedokli LNT pauda Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Vairāk »
 
17.maijs, 10:09 Sods partijām par dažiem valsts finansējuma tērēšanas noteikumiem esot pārāk smags, tāpēc Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aicina Saeimu, veicot grozījumu likumā, mīkstināt to. Taču, ar vienu roku padarot politiķu dzīvi vienkāršāku, ar otru birojs mēģina panākt grozījumus likumā, kas partiju kases piepildīšanu padarīs krietni sarežģītāku. Vairāk »
 
16.maijs, 12:28 Drošības policija (DP) pagājušā nedēļā bijušo Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) Operatīvo izstrāžu nodaļas priekšnieku Juri Jurašu atzinusi par aizdomās turēto kriminālprocesā par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu, šodien žurnālistiem pastāstīja Jurašs. Vairāk »
 
15.maijs, 13:01 Valsts ieņēmumu dienesta (VID) šodien publicētajā nodokļu parādnieku sarakstā ir iekļauti 52 909 parādnieki, kuru parāds sasniedz 1,202 miljardus eiro. Vairāk »
 
15.maijs, 10:26 Daļai Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka amata pretendentu jau šobrīd ir pielaide valsts noslēpumam vai arī iepriekš tās piešķiršana tikusi vērtēta, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" atzina premjers Māris Kučinskis (ZZS). Vairāk »
 
15.maijs, 7:50 Ilgus gadus politikas zenītā bijušais un no politiskās elites 2011. gadā izkritušais Ģirts Valdis Kristovskis, atgriežoties politiskajā apritē, sevi prezentēja kā «biznesa konsultantu», kurš konsultējot pat piecus uzņēmumus Latvijā un ārvalstīs. Tomēr Uzņēmumu reģistra dati rāda – lielākos ienākumus (ja ne vienīgos) Ģ. V. Kristovskim piederošais uzņēmums guvis tikai no «politiskā krusttēva» Rudolfa Meroni kontrolētas kompānijas. Vairāk »
 
14.maijs, 20:00 Satversmes aizsardzības biroja direktors Jānis Maizītis šovakar raidījumā "Nekā personīga" vēstīja, ka nav līdz galam apmierināts ar KNAB darbu, kā arī pauda savu viedokli par vēl vairākām aktuālām tēmām. Vairāk »
 
11.maijs, 8:06 Lai gan daži Latvijas mediji nesen rakstīja, ka Zviedrijas mazā osta Slīte ir atteikusies no dalības projektā Nordstream 2 politisku apsvērumu dēļ, patiesība ir pavisam cita: Zviedrijas valdība (!) samaksās Slītei vairākus miljonus eiro kā kompensāciju par to, ka cita Zviedrijas osta – Kārlshamna – pārņems projekta īstenošanu savā teritorijā. Vairāk »
 
10.maijs, 13:29 Kandidātu izvirzīšana uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāja vietu no prezidenta puses nebūtu pareizākais ceļš, jo KNAB ir Ministru prezidenta un Ministru kabineta pārraudzībā esoša institūcija, šodien pēc tikšanās ar Ministru prezidentu Māri Kučinski (ZZS) sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Vairāk »
 
9.maijs, 7:50 Viens no Ārlietu ministrijas (ĀM) tiražētajiem argumentiem, kādēļ Latvijas uzņēmēji Ventspils ostā nedrīkst pelnīt no Nord Stream2 būvniecības, esot Krievijas specdienestu aktivitātes gāzes cauruļu transportēšanas piesegā. Neatkarīgās aptaujātie izlūkošanas speciālisti šādu argumentu atzīst par nenopietnu. Vairāk »
 
8.maijs, 8:06 Gāzes vada projekts Nord Stream-2 pirmām kārtām tiek īstenots Latvijas sabiedrotās – NATO un ES dalībvalsts Vācijas – interesēs, nevis Krievijas interesēs, uzsver tranzīta un ostu jautājumu lietpratējs, ilggadējais Ventspils brīvostas valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs. Vairāk »
 
3.maijs, 7:59 Edgara Rinkēviča vadītā Ārlietu ministrija (ĀM) izplatījusi cirkulāru ar ieteikumiem, kā «politiski pareizi» ministriem un citām valsts amatpersonām būtu jāattaisno valdības lēmums neatbalstīt «nekādus pasākumus Latvijas teritorijā, kas saistīti ar projektu Nord Stream 2». Vairāk »
 
24.aprīlis, 8:51 Tā dēvētā oligarhu krimināllieta vismaz četras reizes sūtīta Ģenerālprokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai, tomēr visas četras reizes prokurori to nosūtījuši atpakaļ izmeklēšanas turpināšanai. Vairāk »
 
20.aprīlis, 9:30 Bijušais KNAB priekšnieks Normunds Vilnītis (šo amatu ieņēma no 2009. gada 12. marta līdz 2011. gada 16. jūnijam) sarunā ar Neatkarīgo atminas detaļas par to, kā radās tā dēvētā oligarhu krimināllieta, un kas bija šīs lietas patiesie organizētāji. Vairāk »
 
18.aprīlis, 8:33 ASV tomēr ir atsaukušas uz Latvijas 2014. gada tiesiskās palīdzības lūgumu nopratināt tobrīd tikai uzņēmēju un miljardieri, šobrīd jau ASV prezidentu Donaldu Trampu tā dēvētās oligarhu krimināllietas ietvaros, liecina oficiālā informācija, ko Neatkarīgā saņēma no ASV vēstniecības Latvijā. Vairāk »
 
12.aprīlis, 15:04 Konkursā uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka amatu varētu būt pieteikušies atsevišķi prokurori un drošības dienestu darbinieki. Vairāk »
 
12.aprīlis, 11:17 "Rail Baltica" būvniecības laikā centrālā autoosta tiks pārcelta uz Toorņkalnā izbūvētu multimodālo satiksmes mezglu, kas pēc tam darbosies kā reģionālā autoosta, šodien Pilsētas attīstības komitejā sacīja Pilsētas attīstības departamenta vadītājs Dzintars Balodis. Vairāk »
 
10.aprīlis, 17:24 Iekšlietu ministrijas (IeM) valsts sekretārei Ilzei Pētersonei-Godmanei šobrīd nav tiesību strādāt ar valsts noslēpuma objektiem, pastāstīja Satversmes aizsardzības biroja (SAB) preses pārstāve Iveta Maura. Vairāk »
 
10.aprīlis, 12:36 Konkursā uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka amatu pieteikušies deviņi kandidāti, šodien žurnālistiem paziņoja konkursa komisijas vadītājs, Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis. Vairāk »
 
6.aprīlis, 9:12 Akciju sabiedrības Latvijas Naftas tranzīts (LNT) mazākuma akcionārs sabiedrība Global Oil Services pieprasījusi nomainīt LNT auditoru, kurš iepriekš vairākus gadus auditējis arī LNT dominējošo akcionāru – akciju sabiedrību Ventbunkers. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers