Tēmas

Aktuāla tēma

Šodien, 8:51 Pēc akciju sabiedrības Latvijas naftas tranzīts (LNT) mazākumakcionāra sabiedrības Global Oil Services prasības tiesa bloķējusi arestētās mantas glabātāja Rudolfa Meroni kontrolētās LNT darbību, uzliekot par pienākumu aizlieguma atzīmi ierakstīt Uzņēmumu reģistrā. Vairāk »
 
22.marts, 7:50 Vairākas kriminālprocesuālas pārbaudes lietas, nu jau vairāki skandalozu dokumentu kopiju publicējumi par galvu reibinošiem tēriņiem no mantas, kuru Šveices advokātam Rudolfam Meroni glabāšanā uzticējuši daži Latvijas Ģenerālprokuratūras prokurori, – tas liecina, ka prokuroru uzticamības personai sākušās problēmas. Vairāk »
 
17.marts, 7:50 Šobrīd tikai retais vairs atminas, ka pirms Valda Zatlera izdotā Rīkojuma Nr. 2 jeb «apvērsumiņa» ne tikai bezprecedenta demonstratīvā veidā tika uzsākta šobrīd jau izgāzusies «oligarhu» krimināllieta, bet arī ar sorosiešiem saistīti cilvēki metās organizēt Latvijā līdz šim nebijušu pasākumu – studentu nemierus. Vairāk »
 
15.marts, 7:54 Viena cilvēka firma apgrozījusi desmit miljonu eiro, vispār nemaksājot nodokļus. Tai piemīt visas fiktīvās uzņēmējdarbības pazīmes. Un tomēr tā netika slēgta gadiem ilgi, uzaudzējot parādus valstij līdz 45,9 miljoniem eiro. Vairāk »
 
10.marts, 7:50 Tā dēvētā oligarhu krimināllieta uzsākta, ņemot vērā dažu KNAB darbinieku pieņēmumus, un – kas galvenais – noteiktā politiskā situācijā «izspēlēta» nevis tādēļ, lai taisnīgi tiktu noregulētas krimināltiesiskās attiecības, bet gan politisku mērķu sasniegšanai: konkrēti, Valda Zatlera palikšanai pie varas, secina Neatkarīgā, hronoloģiskā secībā salīdzinot šobrīd jau daļēji pieejamos krimināllietas materiālus un 2011. gada maija notikumus. Vairāk »
 
8.marts, 8:51 Pagājusi jau nedēļa, kopš izsludināts konkurss uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka amatu, bet Saeimā draud iesprūst likumprojekts, kas paredzēts, lai konkursam pieteiktos pēc iespējas prasmīgāki un pieredzes bagātāki kandidāti. Vairāk »
 
8.marts, 7:53 Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsācis pārbaudes lietu par t.s. Kaimiņa partijas jeb KPV LV iespējamo nelikumīgo finansēšanu. Vairāk »
 
6.marts, 17:45 Satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS) šodien tikšanās laikā ar SIA ''Eiropas dzelzceļa līnijas'' valdes locekli Dinu Merirandu atzinīgi novērtēja paveikto projekta ''Rail Baltica'' īstenošanā, informē Satiksmes ministrija (SM). Vairāk »
 
6.marts, 13:11 Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nav guvis apstiprinājumu tam, ka toreizējais Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans būtu veicis kādus maksājumus, lai LHF prezidenta vēlēšanās iegūtu balsis. Vairāk »
 
2.marts, 8:37 Šorīt intervijā raidījumā "900 sekundes" Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja Ilze Cīrule apgalvoja, ka pēc pirmās gada ienākumu deklarācijas iesniegšanas dienas ir redzams, ka Latvijā ir ļoti nepieciešama nodokļu reforma. Vairāk »
 
1.marts, 14:05 Izsludināts iepirkuma konkurss nolūkā izvēlēties ne mazāk kā trīs uzņēmumus, kuri līdz 2018.gada septembrim apzinās, inventarizēs un veikts arheoloģiskā mantojuma izpētes darbus jaunbūvējamās dzelzceļa līnijas" Rail Baltica" trasē. Vairāk »
 
28.februāris, 14:30 Šodien Ministru kabinets atbalstīja divus noteikumu projektus, kas nepieciešami Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāja amata konkursa izsludināšanai. Vairāk »
 
25.februāris, 15:09 Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sācis pārbaudi saistībā ar publiski izskanējušo informāciju par Saeimas deputāta Kārļa Seržanta (ZZS) apmaksātajām Saeimas rezidences telpām savas sievasmātes 80.gadu jubilejas svinībām. Vairāk »
 
22.februāris, 17:03 Lai gan daudzi Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbinieki ir gatavi mainīt ierastās darba metodes, tomēr joprojām vērojama daļas darbinieku pretestība sāktajām pārmaiņām, šodien, tiekoties ar Latvijas Reģionu apvienības (LRA) Saeimas frakcijas deputātiem, sacīja VID ģenerāldirektore Ilze Cīrule. Vairāk »
 
22.februāris, 14:14 Konkursu uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāja amatu plānots izsludināt nākamnedēļ, šodien gadskārtējā virsprokuroru sanāksmē sacīja premjers Māris Kučinskis (ZZS). Vairāk »
 
21.februāris, 19:31 Valsts ieņēmumu dienests noraida pārmetumus par jauno kārtību, kādā uzņēmējiem jāiesniedz gada pārskati VID, informēja VID Stratēģiskās vadības lietu un sabiedrisko attiecību pārvaldes Sabiedrisko attiecību daļā. Vairāk »
 
20.februāris, 18:17 Konkursu uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāja amatu plāno izsludināt nākamnedēļ, žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Vairāk »
 
19.februāris, 21:06 Šogad stājas spēkā jauna kārtībā uzņēmumu gada pārskatu iesniegšanā. Tās mērķis ir atvieglot mazos uzņēmumus no nevajadzīgas un laikietilpīgas atskaišu rakstīšanas. Dati būs salīdzināmi ar citu Eiropas valstu uzņēmumiem. Ideja ir laba, taču izpildījums – bēdīgs, vēsta raidījums "Nekā personīga". Vairāk »
 
14.februāris, 15:30 Konkursu uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāja amatu varētu izsludināt tuvākajās nedēļās, aģentūrai LETA pastāstīja Ministru prezidenta Māra Kučinska (ZZS) preses sekretārs Andrejs Vaivars. Vairāk »
 
13.februāris, 17:13 Koalīcijā ir vienprātīgs atbalsts Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Finanšu un Muitas policijas apvienošanai, žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers