Tēmas

Gada nogales laiks

12.decembris, 21:23 Zie­mas­svēt­ku gai­dī­ša­nas lai­kā pa­sau­le to­mēr kļūst īpa­ša – la­bā­ka, gai­šā­ka, at­vēr­tā­ka. Šo gai­du, ce­rī­bu, pie­do­ša­nas un mī­les­tī­bas lai­ku, kad kat­rā māj­vie­tā rod la­bes­tī­bu, pa­stip­ri­nā­ti tve­ram ar vi­sām ie­spē­ja­mām sa­jū­tām un ma­ņām, jo īpa­ši – ar ožu. Zie­mas­svēt­kiem glu­ži kā la­bam vī­nam ir sa­va, īpa­ša, smar­žu bu­ķe­te – mums kat­ram ci­tā­dāk sa­jū­ta­ma un tve­ra­ma, to­mēr kaut kā­dās lī­dzī­bās vie­no­jo­ša gan. Vairāk »
 
12.decembris, 20:22 Straujiem soļiem tuvojas laiks, kad daudzās mājās tiks greznota Ziemassvētku eglīte. ASV radīts video, kurā ikvienam atgādina, kas notiek ar svētku koku, kas visu šo laiku turēts ūdenī vai izžuvis gluži sauss. Vairāk »
 
12.decembris, 20:05 Lai gan pavisam drīz būs klāt gada gaidītākie svētki Ziemassvētki, laika apstākļi par to nemaz neliecina. Tāpēc mēģināsim svētku sajūtu uzburt ar Ziemassvētku filmām. Vairāk »
 
12.decembris, 11:31 Sagaidot trešo adventi, Rīgā turpinās Ziemassvētku ieskaņas pasākumi. Iedzīvotāji tiek gaidīti koncertos galvaspilsētas kultūras centros un dievnamos, kā arī aicināti iepazīt vairāk nekā 40 dažādu Egļu stāstus vides objektu festivālā "Ziemassvētku egļu ceļš 2017". Vairāk »
 
12.decembris, 10:07 Dažiem Ziemassvētku dāvanu gādāšana gadu no gada ir pēdējā brīža rūpes, savukārt citiem tas ir meditatīvs process, kuram domas tiek veltītas krietnu laiku pirms pašiem svētkiem. Ja sevi pieskaiti pie otro cilvēku tipa, noteikti novērtē ne tikai sev īpaši pasniegtu dāvanu, bet par tādas sagādāšanu parūpējies arī pats. Kā ar praktiskiem paņēmieniem Ziemassvētku dāvanu padarīt personīgāku tās saņēmējam – skaidro Samsung kopā ar “Cherry picking Deco” radošo direktori un svētku sajūtu mednieci Līvu Vīganti. Vairāk »
 
11.decembris, 21:30 Jaunā dziesma ”Ziemassvētku zvaigzne” pirmo reizi publikai izskanēs jau šo sestdien, 16. decembrī Rīgā, Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā koncertā “Ir klusa nakts” izcilo solistu Ingus Pētersona, Dināras Rudānes un divu talantīgu bērnu Elizabetes Lukaševičas un Kristiana Jasinska sniegumā. Vairāk »
 
11.decembris, 20:00 Sociālajos tīklos vietējais iedzīvotājs dalījies ar skaistiem foto no sniegotās Alūksnes. Vairāk »
 
11.decembris, 18:09 Adventes laikā LMT Viedtelevīzija piedāvā video pamācību, kā radīt svētku noskaņu ar paša veidotiem Ziemassvētku rotājumiem. Vairāk »
 
11.decembris, 17:23 10.decembrī Vecrīgā tika aizvadīts jau desmitais Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens, kas pulcēja 1100 dalībnieku. Pateicoties lielajai atsaucībai, tika saziedoti 15 442 eiro, kurus skrējiena organizators – Rīgas Starptautiskais Rotari klubs – ar organizācijas Ziedot.lv starpniecību novirzīs bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijai. Vairāk »
 
11.decembris, 13:05 Šī gada Ferratum Ziemassvētku barometra rezultāti liecina, ka Latvijas iedzīvotāji svētku svinēšanai plāno tērēt vidēji 171,97 eiro, kas ir 17% no mājsaimniecību ikmēneša ienākumiem. Lai gan tas ir par aptuveni diviem procentiem mazāk nekā pērn, mūsu valstī dzīvojošie joprojām ir gatavi atvēlēt svētku tēriņiem lielāku daļu no saviem ikmēneša ienākumiem nekā teju visās ziemeļvalstīs, Nīderlandē, Vācijā un Horvātijā aptaujātie cilvēki. Vairāk »
 
10.decembris, 19:51 Dziedātājs, komponists Lauris Valters jau kopš bērnības rūpējies par putniem ziemā un, kad ārā valda liels sals, sniegs, pabaro mazos, spārnotos draugus, tajā skaitā arī zīlītes. Un tieši šajā ziemā Lauris nolēmis ierakstīt jauku Ziemassvētku noskaņu kompozīciju “Zīlīte” . Dziesmas mūzikas autors ir Laura tēvs Egons Valters, kurš kompozīcijai izmantojis dzejnieka Laimoņa Vāczemnieka vārdus. Vairāk »
 
10.decembris, 19:25 Lai skaistais Ziemassvētku gaidīšanas laiks nepaietu, piedzīvojot burzmu un kņadu veikalos, steigā meklējot dāvanas, šogad Latvijas amatnieki un meistari aicina nesaldēt degunus un dāvanas sarūpēt mājās – ģimenes lokā. Vairāk »
 
10.decembris, 16:12 Pirmssvētku laikā, 10.decembrī plkst. 11.30, Rīgā, Doma laukumā, jau desmito reizi norisinājās Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens. Sirsnīgais notikums pulcēja gan mazus, gan lielus skrējējus, kuri, tērpušies Ziemassvētku vecīšu tērpos, veica simbolisku skrējienu pa Vecrīgas ielām. Vairāk »
 
10.decembris, 15:00 Straujiem soļiem tuvojas gada gaidītāki svētki Ziemassvētki. Kamēr vieni steidz darināt vai iegādāties kārotās dāvanas, tikmēr citi sniedz padomus, kā oriģināli ietīt sarūpētās lietas. Vairāk »
 
10.decembris, 13:20 Nosaukta visu laiku labākā Ziemassvētku filma. Uzvarētāju noteica britu izdevuma "The Independent". Pēc viņu teiktā, šo titulu ir pelnījusi filma "Dzīvoklis", kas tapusi 1960.gadā. Vairāk »
 
10.decembris, 11:47 Sestdien, 9.decembrī, Ņujorkā noticis ikgadējais pasākums, kurā vienuviet pulcējās simtiem Ziemassvētku vecīšu. Vairāk »
 
10.decembris, 8:59 Šodien, 10.decembrī, Doma laukumu Rīgā piepildīs simtiem atraktīvu labas gribas cilvēku Ziemassvētku vecīšu tērpos. 11.30 starts tiks dots labdarības skrējienam, kurā ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts ziedot līdzekļus rehabilitācijai bērniem ar kustību traucējumiem. Par Ziemassvētku vecīšu tērpu ziedotājiem galva nav jālauza – to ikviens, veicot ziedojumu, saņems bez maksas. Vairāk »
 
10.decembris, 7:41 Šodien, 10.decembrī, plkst. 16.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcas adventes koncertu cikla ietvaros izskanēs itāļu komponista Džoakīno Rosīni vēlīnais skaņdarbs Petite Messe Solennelle vairāku Latvijā pazīstamu mākslinieku izpildījumā. Vairāk »
 
9.decembris, 11:01 Sociālajā tīklā facebook ievietots lūgums palīdzēt sagatavot nelielas Ziemassvētku dāvanas cilvēkiem pansionātā. Vairāk »
 
9.decembris, 10:15 Sestdien, 9. decembrī plkst. 15.00 Doma laukumā, pie vienas no lielākajām Rīgas eglēm jau trešo gadu izskanēs „Ziemassvētku tubu” orķestra koncerts, klātesošos priecējot ar populārām Ziemassvētku melodijām īpašā skanējumā. Neparastajā orķestrī apvienosies vairāk nekā 100 tubistu un eifonistu no visas Latvijas. Pasākuma vadītāja lomā iejutīsies Māris Grigalis. Apmeklējums – bez maksas. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers