18.septembris, 16:50 Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs uzdevis Pārtikas un veterinārijas dienestam (PVD) izanalizēt vairāku Latvijā tirgoto ārvalstīs ražoto pārtikas produktu sastāvu un noteikt, vai šie produkti identiski analoģiskiem (viena zīmola identiskā iepakojumā) citās ES valstīs tirgotajiem, vai arī tie sastāva ziņā atšķiras. Vairāk »
 
28.augusts, 15:22 Aukstā laikā bieži vien gribas tikai gulēt zem siltas segas, tāpēc nav slikta doma mājās jau laikus izveidot pārtikas krājumus. Vairāk »
 
14.augusts, 5:30 Latvijas tirgotāju asociācijas (LTA) veiktais pārtikas cenu izmaiņu mērījums un tā rezultātu skaidrojums akcentē dzīves dārdzības pieaugumu Latvijā. Vairāk »
 
28.jūnijs, 11:59 Kā liecina informācija sociālā tīkla facebook lapā "Palīdzēsim viens otram", tad nekavējoties līdzcilvēku palīdzība nepieciešama kādai ģimenei Liepājas pusē. Vairāk »
 
24.jūnijs, 14:55 Katra otrā Latvijas ģimene vismaz reizi nedēļā dodas uz tirgu pēc pārtikas produktiem, iztērējot vidēji desmit eiro un pavadot 45 minūtes laika, liecina virtuālā produktu tirgus "Svaigi.lv" veiktais Latvijas ģimeņu eksperiments par patērētāju pārtikas iegādes paradumiem. Vairāk »
 
22.jūnijs, 8:19 Lai Līgo svētku maltīte nesagādātu nepatīkamus pārsteigumus, Pārtikas un veterinārais dienests atgādina - iegādājoties pārtikas produktus svētku galdam, iepērcies tikai drošās tirdzniecības vietās, pievērs uzmanību pārtikas produktu uzglabāšanas apstākļiem un marķējumam, it īpaši - derīguma termiņam, mājās pārtikas produktus uzglabā atbilstošā temperatūrā, iesaka Pārtikas un veterinārais dienests. Vairāk »
 
18.jūnijs, 21:37 Turcijā 731 karavīrs saindējies ar pārtiku militārajā bāzē Manisas provincē, svētdien paziņojusi Turcijas prokuratūra. Vairāk »
 
7.jūnijs, 6:30 Latvijā ar katru gadu palielinās iedzīvotāju skaits, kas regulāri lieto datoru un internetu, kā arī veic pirkumus internetā. Pēdējo divu gadu laikā četrkāršojies to iedzīvotāju skaits, kas arī pārtiku pērk tiešsaistē. Turklāt lielākā daļa pircēju internetā meklē kvalitatīvākus pārtikas produktus, kaut arī tie maksātu dārgāk. Vairāk »
 
1.jūnijs, 5:30 Pārtikas sadārdzināšos pēdējo 12 mēnešu laikā pamanījuši aptuveni 93 procenti Latvijas iedzīvotāju. Arī nākotnes prognozes nav neko iepriecinošas. Eksperti pieļauj, ka gan šogad, gan arī nākamajos gados pārtikas produkti varētu kļūt vēl dārgāki, saistot to ar izejmateriālu izmaksu pieaugumu. Vairāk »
 
16.maijs, 23:32 Eiropas Parlaments (EP) otrdien ierosinājis līdz 2030.gadam uz pusi samazināt ES izniekotās pārtikas daudzumu, atceļot pastāvošos pārtikas ziedojumu ierobežojumus un viešot lielāku skaidrību pārtikas marķējumos. Vairāk »
 
6.maijs, 15:42 Facebook grupa "Palīdzēsim viens otram" saņēmusi palīgā saucienu no ģimenes Kazdangā. Vairāk »
 
2.maijs, 20:58 Internetveikala e-maxima.lv apgrozījums pagājušajā gadā, salīdzinot ar 2015.gadu, pieaudzis par 53%, sasniedzot 833 tūkstošus eiro.  Vairāk »
 
18.aprīlis, 22:00 Pētījumā, ko pasūtījusi Slovākijas valdība, atrastas būtiskas kvalitātes atšķirības produktiem, ko pārdod Slovākijā un Austrijā. Atsaucoties uz vairākiem jau iepriekš veiktiem pētījumiem, konstatēts, ka Austrumeiropā esošie cilvēki patērē zemākas kvalitātes pārtiku. Vairāk »
 
18.aprīlis, 7:50 Neatkarīgās kopš 2004. gada pētītā pārtikas groza cena pēdējā gada laikā no Lieldienām līdz Lieldienām pakāpusies par pusotru eiro. Vairāk »
 
15.aprīlis, 16:55 Laikā, kad daļa pasaules iedzīvotāju cieš no bada, ik gadu milzīgs nevajadzīgās pārtikas daudzums nonāk atkritumos. Latvijas Zaļā punkta infografikā apkopoti būtiskākie dati par pārtikas atkritumiem pasaulē, Eiropas Savienībā un Latvijā. Piemēram, vidēji viena Latvijas mājsaimniecība gada laikā izmet pārtiku 200 eiro vērtībā, raksta Zalais.lv Vairāk »
 
5.aprīlis, 20:03 Pār­ti­kas pa­rei­za sa­ga­ta­vo­ša­na un uz­gla­bā­ša­na ir sva­rīgs priekš­no­tei­kums, lai ēdiens bū­tu gar­šīgs, ve­se­līgs un uz­tur­vie­lām ba­gāts. Ja pār­ti­ku il­gi uz­gla­bā mit­rā vai gai­šā vie­tā, arī aug­stā tem­pe­ra­tū­rā, kur tai var pie­kļūt gaiss, tā var sa­bo­jā­ties, zau­dēt gar­šu, iz­ska­tu un uz­tur­vēr­tī­bu. Vairāk »
 
2.marts, 18:10 Pārtikas produktiem ir noteikts derīguma termiņš, taču bieži vien tie sabojājās ātrāk. Īpaša uzmanība jāpievērš pārtikas produktu iepakošanai un uzglabāšanai ledusskapī un ārpus tā. Šefpavārs Normunds Baranovskis sniedz padomus kā uzglabāt dažādu pārtikas grupu produktus, lai tiek ilgāk saglabātos svaigi un garšīgi. Vairāk »
 
27.februāris, 7:26 Sociālajā medijā facebook grupā "Palīdzēsim viens otram" ir ievietots palīgā sauciens no kādas jaunās māmiņas un viņas bērniņa. Abiem steidzami nepieciešama pārtika, jo naudas ģimenei nav. Vairāk »
 
19.februāris, 21:00 Arvien mazāk cilvēku pārtikas produktu izvēlē interesē tas, ka tie ražoti Latvijā, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers