Tēmas

Reģionālie pielikumi

25.oktobris, 16:10 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs saviem apmeklētājiem ik pa laikam piedāvā ko jaunu un nebijušu – pusgadu apmeklētāji varēja apskatīt norvēģu mākslinieka Munka darbu, bet tagad meditatīvo telpu ieņēmis Sigurds Vīdzirkste. Tā ir vēl viena Marka Rotko simboliska tikšanās ar novadnieku, kuru dzīvēs velkamas daudzas paralēles. Vairāk »
 
25.oktobris, 15:00 2017. gads Daugavpils dizaina un mākslas vidusskolai Saules skola ir īpašs, jo paiet ne tikai 100 gadi kopš tās pirmsākumiem un ceturtdaļgadsimts kopš tās atjaunošanas, bet iegūts arī Profesionālās izglītības kompetences centra statuss un uzsākts vērienīgs skolas infrastruktūras projekts. Vairāk »
 
25.oktobris, 14:00 Mums ir piedāvājums visiem, kam nepieciešamas brīvdienas – četrzvaigžņu kūrorts Silene Resort & SPA, kas atrodas vietā, kur satiekas pasakains priežu sils un Silenes ezers, kas atgriezīs spēkus un harmoniju dažu dienu laikā. Vairāk »
 
25.oktobris, 13:00 14. oktobrī Polijas pilsētā Ļubļinā Eiropas čempionāta ceturtā, noslēdzošā posma rezultātā par Eiropas čempionu spīdvejā kļuva daugavpilietis Andžejs Ļebedevs, kurš šogad ieguvis arī Zviedrijas čempiona un Polijas vicečempiona titulus. Īsa intervija ar sportistu par iepriekšējiem panākumiem un nākotnes plāniem. Vairāk »
 
25.oktobris, 12:50 Šā gada septembrī pašvaldības uzņēmums Daugavpils ūdens, paveicot lielu sagatavošanas darbu, ir saņēmis starptautiskas kvalitātes vadības sistēmas jaunās versijas ISO 9001:2015 sertifikātu, kas ir kārtējais apliecinājums, ka uzņēmums darbojas atbilstoši mūsdienu sabiedrības prasībām un klientu vajadzībām kvalitātes jomā. Vairāk »
 
25.oktobris, 12:00 Andra Dudela vārds sporta pasaulē labi zināms gan Latvijā, gan ārvalstīs – viņš ir trīskārtējs Latvijas čempions maratonā, kā arī ar panākumiem startējis starptautiskajos maratonos. Arī šobrīd maratonists ir cieši saistīts ar šo sporta veidu, palīdzot Latvijas izlases komandai risināt dažādus administratīvus jautājumus starptautiskajos startos, jo Andris Dudels savā jomā ir autoritāte un viņa viedoklī ieklausās. Kopš šā gada 20. jūlija viņam uzticēti Daugavpils Olimpiskā centra valdes locekļa pienākumi, par galveno mērķi no pašvaldības puses izvirzot sporta infrastruktūras pilnveidošanu un Daugavpils sportistu sasniegumu uzlabošanos. Vairāk »
 
25.oktobris, 10:44 Sociālie jautājumi ir katras pašvaldības prioritāte. Kā šajā jomā strādā Daugavpilī, vēsta pilsētas pašvaldības iestādes Sociālais dienests vadītāja Nonna Jakubovska. Vairāk »
 
25.oktobris, 10:00 Daugavpils vairāk nekā 700 gadu senā vēsture, dažādu tautu un reliģiju daudzveidība atspoguļojas tās kultūrā, tradīcijās, sakrālajā un kultūrvēsturiskajā mantojumā, kas ietver pilsētbūvniecības, arhitektūras, mākslas, industriālos un vēstures pieminekļus un kopā ar apkārtējo ainavisko vidi veido tūristiem pievilcīgu ceļojuma galamērķi. Vairāk »
 
25.oktobris, 9:05 Valsts svētku svinības Daugavpilī sākas jau novembra sākumā. Gatavojoties svētkiem, notiek sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanas akcija, lentītes pilsētnieki var saņemt bez maksas. Tiek atklātas svētkiem veltītas izstādes, notiek koncerti, novadmācības stundas. Vairāk »
 
25.oktobris, 8:14 Neatkarīgās saruna ar Daugavpils domes priekšsēdētāju Rihardu Eigimu. Vairāk »
 
27.septembris, 17:00 Latvijas autoceļu uzturētāja (LAU) Valmieras ceļu rajona Limbažu nodaļas pārziņā ir visa bijušā Limbažu rajona jeb šodien Alojas, Salacgrīvas un Limbažu novadu valsts ceļi un maza daļa no Krimuldas novada, kas kopumā veido 800 kilometrus, no tiem 320 kilometri ir asfaltēti, bet 480 kilometri ir grants seguma ceļi. Saruna ar Limbažu nodaļas ražošanas inženieri Ievu Knospiņu. Vairāk »
 
27.septembris, 16:00 Kā jau visās Latvijas pilsētās un novadu pagastos, arī lielā daļā Limbažu novada bijušo kolhozu centros un ciematos ir realizēti ES līdzfinansētie ūdenssaimniecības attīstības projekti, kā rezultātā būtiski mainījusies ne tikai dzeramā ūdens kvalitāte, bet līdz ar izmaiņām iedzīvotāju skaitā, veiktajām investīcijām tīklu sakārtošanā un notekūdeņu attrīšanas iekārtu būvniecībā, kā arī saistībā ar vairākiem citiem procesiem pirms vairākiem gadiem apstiprinātie ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi neatbilst šodienas ekonomiskajam pamatojumam. Vairāk »
 
27.septembris, 15:00 Ar lūgtiem viesiem, oficiālām runām un vērienīgu balli Latvia Timber International šogad atzīmēja savu pastāvēšanas 25 gadu jubileju. Ceturtdaļgadsimts ir ievērojams laika posms, kura laikā Latvia Timber International ir attīstījusies no vienkāršas zāģētavas līdz augstas kvalitātes kokmateriāla ar pievienoto vērtību ražotājam, kura lielākā produkcijas daļa nonāk pie prasīgiem ārvalstu klientiem. Vairāk »
 
27.septembris, 14:00 Var droši teikt, ka līdz ar Limbažu profesionālās vidusskolas apvienošanos ar PIKC Rīgas valsts tehnikumu (RVT), saglabājot reģiona jauniešiem iespēju tuvu mājām apgūt vietējā darba tirgū pieprasītu profesiju, ir sperts krietns solis, lai jaunā paaudze paliktu savā novadā – iegūtu turpat profesiju un tālāk veidotu savu darba un privāto dzīvi. Vairāk »
 
27.septembris, 13:00 Līmētā koka konstrukciju un koka māju ražošanas uzņēmums Super Bebris pazīstams kopš 2001. gada, kad tika izveidota pirmā ražotne Allažos, bet vēlāk modernām tehnoloģijām aprīkotas ražošanas un biroja telpas atvērtas Limbažu novada Vītolos. Vairāk »
 
27.septembris, 12:00 Limbažu Mākslas skola pēc pastāvēšanas 22 gadiem, beidzot no pagaidu telpām Limbažu kultūras namā pārcēlusies uz jaunu, atbilstoši skolas specifikai radītu vidi, kas iegūta, renovējot bijušo sadzīves pakalpojumu centra ēku. Skolas direktore Indra Laura Lazdiņa ir gandarīta: «Jaunās telpas Mākslas skolai dod iespēju izplest spārnus.» Vairāk »
 
27.septembris, 11:00 Jau 20. gadu mazo limbažnieku vecākiem ir skaidri zināms, ka brīdī, kad bērna attīstība vai uzvedība raisa bažas, ir jādodas uz Konsultatīvo bērnu centru, kur viņi saņems ne tikai izsmeļošu konsultāciju, bet arī reālu psihologa, logopēda, fizioterapeita un Montesori speciālista palīdzību. Vairāk »
 
27.septembris, 10:00 Šā gada pašvaldību vēlēšanās ar labu novada iedzīvotāju atbalstu Didzis Zemmers atkārtoti ir ievēlēts par novada domes priekšsēdētāju, kurš par vienu no galvenajām prioritātēm novada attīstībā izvirzījis uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, kas rosinātu novadā veidoties jauniem uzņēmumiem, tostarp vietējā kapitāla un nelielām ražotnēm, kā arī piesaistītu ārvalstu investorus ar miljonus vērtiem projektiem. Vairāk »
 
13.septembris, 18:40 Atzīmējot novadnieka Leo Svempa 120 gadu jubileju, Gulbenes vēstures un mākslas muzejs šovasar piedāvā divas ekspozīcijas, kas vairāk vai mazāk saistītas ar ievērojamo Latvijas profesionālo gleznotāju. Vairāk »
 
13.septembris, 17:43 Saskaņā ar Dabas resursu nodokļa likumu no šā gada 1. augusta līdz 31. decembrim atkritumu pieņemšanas poligonā AP Kaudzītes dabas resursu nodoklis noglabājamiem atkritumiem ir 25 eiro par 1 tonnu, no 2018. gada 1. janvāra līdz 31. decembrim 35 eiro, no 2019. gada 1. janvāra līdz 31. decembrim 43 eiro, bet no 2020. gada 1. janvāra sasniedz ES vadlīnijās noteikto dabas resursu nodokļa likmi 50 eiro par 1 tonnu noglabājamo atkritumu. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers