Tēmas

Reģionālie pielikumi

14.februāris, 14:23 Intervijas ar LAU Talsu ceļa rajona direktoru Andri Pētersonu un Tukuma nodaļas vadītāju Egilu Rēdmani. Vairāk »
 
14.februāris, 13:46 Tukuma ledus halle kā viena no pirmajām ledus hallēm Latvijā būvēta 2005. gadā, 2007. gadā to savā pārziņā pārņēma vietējā pašvaldība, un līdz ar to arī sākās šā sporta infrastruktūras objekta saturiskā attīstība. Nu jau 10 gadus tā nebūt nav tikai aktīvās atpūtas vieta, bet nopietna sporta bāze hokejistiem, daiļslidotājiem un kērlingistiem, kā arī visu novada skolu audzēkņiem šeit tiek organizētas sporta stundu nodarbības. Vairāk »
 
14.februāris, 12:12 Veselības aprūpes sistēmas reformas ietvaros Tukuma slimnīca tika definēta kā 1. līmeņa jeb aprūpes slimnīca, zaudējot iespēju sniegt apkārtnes iedzīvotājiem aktuālākos veselības aprūpes pakalpojumus, tostarp 24 stundu neatliekamo palīdzību. Ar šādu Veselības ministrijas lēmumu nebija mierā nedz slimnīcas kapitāldaļu turētāji – Engures, Jaunpils, Tukuma un Kandavas pašvaldības, nedz novadu iedzīvotāji, nedz slimnīcas vadība un mediķi. Vairāk »
 
14.februāris, 11:43 Investīcijas, kas ik gadu tiek veiktas elektrotīkla atjaunošanā un attīstībā visos Latvijas reģionos, ir dzīves kvalitātes nepieciešamība un garants, jo elektroapgādes drošums un kvalitāte būtiski ietekmē tautsaimniecības attīstību un valsts konkurētspēju, tādējādi nodrošinot iekšzemes kopprodukta pieaugumu. Vairāk »
 
14.februāris, 10:32 1901. gadā būvētā Rīgas mēra Džordža Armitsteda medību pils šobrīd kalpo dažādiem mērķiem – kā vieta nesteidzīgai atpūtai, elegantām svinībām, ekskluzīvai naktsmītnei un dabas izzināšanai. Vairāk »
 
14.februāris, 9:34 Kā katru gadu, arī aizvadītajā, 2017. gadā Tukuma novada pašvaldības darbs bija vērsts uz novada iedzīvotāju labklājības, dzīves kvalitātes un drošības uzlabošanu. Šim gadam nospraustie mērķi ir ambiciozi, bet reāli. Vairāk »
 
24.janvāris, 18:00 Parkam šogad jubileja – 60 gadu Vairāk »
 
24.janvāris, 14:30 Atšķirībā no daudziem citiem Latvijas lauku pagastiem, kuri sūkstās par nabadzību, cilvēku atsvešināšanos, skolu slēgšanu un daudzām citām negācijām, penkulnieki uzskata, ka dzīvo pasaules centrā – pagasts attīstās visās jomās, par ko liecina gan skolēnu skaita pieaugums vietējā pamatskolā, gan sportiski aktīvā dzīve, gan kultūras nams ar lieliskām ballēm, savu teātri un citām sabiedriskām aktivitātēm. Vairāk »
 
24.janvāris, 13:30 Pagājušajā nedēļā ceļu būves kompānija Igate ir saņēmusi Dobeles novada domes apstiprinājumu, ka iepirkuma konkursa rezultātā Katoļu un Bīlenšteina ielu būvniecība Dobelē ir uzticēta kompānijai Igate. Ja konkursa rezultātu nemainīs varbūtēja apstrīdēšana, tad kopumā par 926 192,54 eiro būvniecību plānots sākt šajā pavasarī. Vairāk par jau realizētajiem projektiem, nākotnes plāniem un uzņēmumu kopumā stāsta valdes loceklis Madars Radželis. Vairāk »
 
24.janvāris, 13:00 Intervija ar Latvijas autoceļu uzturētāja (LAU) Jelgavas ceļu rajona Dobeles nodaļas vadītāju Arni Bolšteinu. Vairāk »
 
24.janvāris, 12:30 Uzņēmējdarbība ir jebkura novada asinsrite, kas sekmē tā attīstību. Dobeles novads var lepoties, jo, kā liecina Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centra (PIUAC) novērojumi, pēdējā gada laikā sevi kā ilgtspējīgu spēlētāju biznesa vidē apliecinājuši vairāki jauni uzņēmēji. Vairāk »
 
24.janvāris, 12:00 Šis gads uzņēmumam SIA DOBELES ŪDENS sācies, izvērtējot pagājušajā gadā paveikto, turpinot iesāktās lietas un plānojot šajā gadā darāmos darbus. Vairāk »
 
24.janvāris, 11:36 Viņa spēlē ģitāru, dzied ansamblī, dejo tautas dejas, spēlē futbolu, apmeklē Mākslas skolu, kā arī ļoti labi mācās – Dobeles Valsts ģimnāzijas 8. klases skolniece Monta Anna Rudmieze ir spilgts piemērs tam, cik daudz principā ikviens no mums spēj paveikt, ja vien ir vēlme un gribasspēks. Ģimnāzijas direktore Inese Didže ar lepnumu teic, ka tikpat gaiši un uzņēmīgi ir arī citi ģimnāzijas skolēni, kas saprot – kvalitatīva izglītība ir labs atspēriena punkts tālākajā dzīvē. Vairāk »
 
24.janvāris, 11:00 A/s Dobeles dzirnavnieks valdes priekšsēdētājs Kristaps Amsils sarunā ar Neatkarīgo atklāj gan uzņēmuma nākotnes prioritātes un veicamos darbus, gan jau sasniegto. Vairāk »
 
24.janvāris, 10:30 Antra Mangule pēc izglītības ir darbmācības skolotāja, bet ar biznesa krampi – viņai uzņēmējdarbībā ir uzkrāta jau 24 gadus ilga pieredze. Viņa biznesā startēja ar 12 kvadrātmetru lielu kancelejas preču veikaliņu, bet tagad jau ir trīs veikalu īpašniece. Ņemot vērā viņas apņēmību, šķiet, ka stāsts ar šo ciparu vēl nebeigsies. Vairāk »
 
24.janvāris, 10:00 Intervija ar Dobeles novada domes priekšsēdētāju Andreju Spridzānu. Vairāk »
 
13.decembris 2017, 16:00 No šā gada rudens Mežotnes pilij ir jauns apsaimniekotājs – uzņēmums ar desmit gadu pieredzi tūrisma pakalpojumu sniegšanā SIA CVR, kas ir iecerējis vairākus pils un tās teritorijas pilnveides darbus, lai kultūras mantojums atgūtu savu spozmi. Vairāk »
 
13.decembris 2017, 15:30 Šis gads Bauskas alum bija ļoti ražens – par kvalitatīvu darbu un produkciju saņemti vairāki nozīmīgi apbalvojumi, uzņēmuma pilnveidē ieguldīts vairāk nekā pusmiljons eiro, attīstīta jauna produktu līnija – alus kokteiļi, kā arī radītas vairākas jaunas alus šķirnes – pavasarī dienas gaismu ieraudzīja Savējais un šomēnes tapis unikāls miestiņš, kas veltīts Latvijas simtgadei. Vairāk »
 
13.decembris 2017, 15:00 SIA Lielzeltiņi un AS Putnu fabrika «Ķekava» šis gads bijis veiksmīgs: palielinājušies apjomi, radīti jauni produkti, paplašinājies noieta tirgus. Vairāk »
 
13.decembris 2017, 14:30 SIA Zemgales Mutes veselības centrs ir viens no lielajiem (saņemto kvotu un sniegto pakalpojumu apjoma ziņā) bērnu zobārstniecības pakalpojumu nodrošinātājiem Zemgalē. Pateicoties Bauskas novada pašvaldības atbalstam, pakalpojumu kvalitātes latiņu un pieejamību izdodas noturēt augstā līmenī. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers