4.decembris 2017, 6:00 Pilnībā atbalstot prokurorus, bet liedzot Aivaram Lembergam un viņa aizstāvjiem iesniegt un nostiprināt pierādījumus, Rīgas apgabaltiesa gandrīz deviņus gadus ilgušajā tiesas procesā lēma pabeigt tiesas izmeklēšanu un uzsākt debates 2018. gada 5. februārī. Vairāk »
 
1.decembris 2017, 6:30 Augstāko Ģenerālprokuratūras amatpersonu sarakstē konstatēts, ka arestētā manta tā dēvētajā Lemberga krimināllietā pieder nevis Aivaram Lembergam, kā to apgalvo prokurori, un pat ne mantas glabātājam Rudolfam Meroni, bet gan nonākusi viņa sievas Ļubovas Meroni rokās. Vairāk »
 
29.novembris 2017, 6:00 Kārtējo spilgto piemēru, kā tiesa ignorē Satversmē un likumos nostiprināto līdztiesības principu kriminālprocesā, šonedēļ varēja novērot t.s. Lemberga prāvā. Vairāk »
 
27.novembris 2017, 6:00 Jāuzsāk kriminālprocess par iespējamo arestētās mantas zādzību tā sauktajā Lemberga krimināllietā – paužot viedokli par cietušā statusā turētās SIA Pars Termināls iesniegto lūgumu Rīgas apgabaltiesai, secināja Aivars Lembergs. Vairāk »
 
24.novembris 2017, 6:30 Rīgas apgabaltiesas kategoriskais atteikums Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisijai, kura lūdz ļaut Aivaram Lembergam šā gada 27. novembrī piedalīties izmeklēšanas komisijas sēdē, raisa izbrīnu un neizpratni bijušajos augstākā ranga tiesnešos. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers