4.janvāris, 8:33 Liecinot Rīgas apgabaltiesā par apsūdzībām lēmumu pieņemšanā interešu konflikta situācijā, Ventspils mērs Aivars Lembergs atklāja, kā prokurori kombinējuši apsūdzību, izmantojot akciju sabiedrības Ventspils tirdzniecības osta (VTO) īpašnieku struktūru. Vairāk »
 
3.janvāris, 8:33 Dalību 2002. gadā Ventspils domes lēmuma pieņemšanā, ar kuru pašvaldība atteicās no pirmpirkuma tiesību izmantošanas akciju iegādē, tagad, pēc 14 gadiem, Aivaram Lembergam inkriminē kā noziegumu, kurš esot nodarījis kaitējumu valstij un sabiedrībai, kā arī sagrāvis domes un tās vadītāja tēlu. Pats A. Lembergs šo apsūdzības sadaļu nosauc par «pilnīgu debilismu». Vairāk »
 
27.decembris 2016, 8:33 Pirms četrpadsmit gadiem pieņemts Ventspils brīvostas valdes lēmums lieltonnāžas kuģu piesaistei tagad tiek izmantots Ventspils mēra Aivara Lemberga apsūdzēšanai. Vairāk »
 
20.decembris 2016, 7:50 Prokurori nav arestējuši nedz reālas akcijas, nedz arī «patiesā labuma guvēja tiesības» Latvijas Avīzes izdevējam – akciju sabiedrībai Lauku avīze, kas pilnībā pieder akciju sabiedrībai Ventbunkers. Vairāk »
 
19.decembris 2016, 8:33 2001. gada 24. augustā Ventspils brīvostas valde izšķīrās par tai izdevīgāko variantu un nolēma pirkt par vienu latu akciju sabiedrības Ventspils tirdzniecības osta (VTO) nekustamo īpašumu, turpinot no šī uzņēmuma iekasēt nomas maksu par zemi, kuru uzņēmums neizmanto. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers