16.februāris, 7:50 Šodien aprit astoņi gadi kopš pirmās tiesas sēdes šajā dažādiem rekordiem un antirekordiem bagātajā prāvā, kas sākās 2009. gada 16. februārī. Vairāk »
 
13.februāris, 8:33 Piedaloties 1999. gada 23. jūlija Ventspils brīvostas valdes sēdē, Aivars Lembergs neiedomājās un nevarēja iedomāties, ka 2007. gadā viņam par šo sēdi tiks celta apsūdzība būtiska kaitējuma nodarīšanā valstij un sabiedrībai. Vairāk »
 
10.februāris, 8:33 Vienošanās starp uzņēmējiem un Ventspils pilsētas domi informēt sabiedrību, ka vienā no ostas termināļiem tiks ierīkota ostas tehnikas mazgātava, izmantota Aivara Lemberga apsūdzēšanai: esot nodarīts būtisks kaitējums valsts un sabiedrības interesēm. Vairāk »
 
6.februāris, 8:33 Lai Aivaram Lembergam izvirzītā apsūdzība būtu pēc iespējas biezāka, prokurori krimināllietai pievienojuši arī Ventspils brīvostas valdes lēmumu par ostas prožektoru stabu izbūvi. Vairāk »
 
2.februāris, 8:51 T.s. Lemberga prāvas astoņu gadu laikā jau vismaz trešo reizi atradies kāds politiķis, kuram liekas, ka Ventspils mērs Aivars Lembergs pārkāpj drošības līdzekli, «faktiski vadot Ventspils pilsētas domes darbu». Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers