24.februāris, 8:33 Pirms sešpadsmit gadiem uzņēmēji informējuši Ventspils pilsētas domi, ka ostas teritorijā plāno uzstādīt apkures katlu ūdens sildīšanai. 2007. gadā prokurori lēmuši, ka uzņēmēju sniegtā informācija par apkures katlu arī noderīga Aivara Lemberga apsūdzēšanai. Vairāk »
 
20.februāris, 8:33 Pirms sešpadsmit gadiem Latvijas uzņēmēji lūdza Ventspils brīvostas pārvaldi atļaut ostas pasažieru termināļa teritorijā ierīkot beznodokļu veikalu. 2007. gadā prokurori izdomāja šo notikumu iekļaut apsūdzībās, kas izvirzītas Ventspils mēram Aivaram Lembergam. Vairāk »
 
16.februāris, 7:50 Šodien aprit astoņi gadi kopš pirmās tiesas sēdes šajā dažādiem rekordiem un antirekordiem bagātajā prāvā, kas sākās 2009. gada 16. februārī. Vairāk »
 
13.februāris, 8:33 Piedaloties 1999. gada 23. jūlija Ventspils brīvostas valdes sēdē, Aivars Lembergs neiedomājās un nevarēja iedomāties, ka 2007. gadā viņam par šo sēdi tiks celta apsūdzība būtiska kaitējuma nodarīšanā valstij un sabiedrībai. Vairāk »
 
10.februāris, 8:33 Vienošanās starp uzņēmējiem un Ventspils pilsētas domi informēt sabiedrību, ka vienā no ostas termināļiem tiks ierīkota ostas tehnikas mazgātava, izmantota Aivara Lemberga apsūdzēšanai: esot nodarīts būtisks kaitējums valsts un sabiedrības interesēm. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers