7.marts 2014, 8:35 Arestētās mantas glabātāju tā dēvētajā Lemberga krimināllietā neviens neuzrauga, un viņam par glabāšanu nevienam nav jāatskaitās, secina Neatkarīgā, aptaujājot iestādes, kuru pienākums ir glabāt un uzskaitīt arestēto mantu. Vairāk »
 
4.marts 2014, 8:14 Izvairīšanās kontrolēt Šveices advokātam Rudolfam Meroni uzticētās tā dēvētajā Ventspils amatpersonu krimināllietā arestētās mantas stāvokli rada aizdomas par vienošanos starp Latvijas prokuroriem un šveicieti – uzskata zvērināts advokāts Jānis Zelmenis. Vairāk »
 
27.februāris 2014, 8:03 Septiņu gadu laikā valsts nav likusies ne zinis par Šveices advokātam Rudolfam Meroni uzticēto daudzu miljonu vērto mantu, kas arestēta tā dēvētajā Ventspils amatpersonu krimināllietā. Vairāk »
 
20.februāris 2014, 16:39 Pirmdien, 24.februārī, Jūrmalas pilsētas tiesā plānots skatīt Ventspils mēra Aivara Lemberga ("Latvijai un Ventspilij") prasību pret bijušo vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Edmundu Sprūdžu (RP) par goda un cieņas aizskārumu. Vairāk »
 
19.februāris 2014, 8:14 Ventspils ārstes Ineses Pīpiķes pratināšana un vazāšana pa tiesām tāpēc, ka viņa sniegusi pacientam medicīnisko palīdzību, ir juridiski nepamatota darbība, kura var izraisīt arī starptautisku rezonansi – iztirzājot varas attieksmi pret ārsti tā dēvētajā Lemberga krimināllietā, norādīja zvērināts advokāts Aldis Alliks un Latvijas Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers