Vakar, 8:33 Pieteikuma pieņemšana vides aizsardzības licences papildināšanai saistībā ar iecerēto benzīna uzpildes stacijas būvi izmantota Aivara Lemberga apsūdzēšanai. Vairāk »
 
17.janvāris, 8:40 Sniedzot liecības Rīgas apgabaltiesā tā dēvētajā Lemberga prāvā, Aivars Lembergs tiesai pastāstīja par lēmumu pieņemšanas stilu Ventspils brīvostas valdes sēdēs. Vairāk »
 
13.janvāris, 8:33 2003. gada 22. augustā Ventspils brīvostas valde pieņēma lēmumu saistībā ar uzņēmēju izteikto lūgumu veikt izmaiņas zemes nomas līgumos. Tagad šis lēmums tiek izmantots Rīgas apgabaltiesā apsūdzībā pret Aivaru Lembergu. Vairāk »
 
11.janvāris, 8:35 Ventspils brīvostas valdes 2001. gada 23. februāra lēmums par autobusa galapunkta pārcelšanu tālāk no akciju sabiedrības Ventbunkers sprādzienbīstamā termināla teritorijas tagad tiek izmantots Ventspils mēra Aivara Lemberga apsūdzēšanai par dalību lēmumu pieņemšanā interešu konflikta situācijā. Vairāk »
 
6.janvāris, 8:33 Lai gan Ventspils mēru Aivaru Lembergu apsūdz par to, ka viņš piedalījies lemšanā par sulu termināļa projekta skicēm, Ventspils brīvostas valdes sēdes protokolā skaidri norādīts, ka A. Lembergs šā lēmuma pieņemšanā nav piedalījies. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers