16.februāris, 5:30 Šodien aprit deviņi gadi kopš pirmās tiesas sēdes šajā dažādiem rekordiem un antirekordiem bagātajā prāvā. Vairāk »
 
21.decembris 2017, 6:00 Satversmes aizsardzības birojs (SAB) vēstulē Rīgas apgabaltiesai pērn paziņojis, ka ir iznīcinājis divus dokumentus, kuri būtu derējuši kā svarīgi pierādījumi aizstāvībai t.s. Lemberga krimināllietā. Vairāk »
 
18.decembris 2017, 5:30 Steigā, ar kādu Rīgas apgabaltiesa slēdza pierādījumu pārbaudi, lai sāktu debates t.s. Lemberga prāvā, palikuši neizlemti vairāki procesa dalībnieku pieteiktie lūgumi. Vairāk »
 
11.decembris 2017, 6:00 Pakļaujoties prokuroru spiedienam, tiesa t.s. Lemberga lietā ignorēja Ģenerālprokuratūras Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas dienesta atklājumu, ka arestētās mantas patiesais labuma guvējs ir nevis Aivars Lembergs, bet gan «Luba Meroni». Vairāk »
 
7.decembris 2017, 6:00 Šā gada 27. novembrī Rīgas apgabaltiesas sastāvs tā dēvētajā Lemberga prāvā negaidīti netipiski vilcinājās uzsākt tiesas sēdi iepriekš noteiktajā laikā, kas radīja iespaidu, ka tiesa tā rīkojās speciāli, lai nepieļautu Ventspils mēra Aivara Lemberga nokļūšanu uz parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdi. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers